Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλεξ η σονυ εχε παραδοση στα καμμενα πιξελς. Σε 3 ζ, 1 ζ1 και 1 ζ2 όλα καμμενα πιξελς. Εχει την πρωτοκαθεδρια στη σειρα Ζ...

Να σου πω Βαγγέλη καμία 10ρια Sony την τελευταία 7ετια αυτή η πρώτη φορά που μου έρχεται με αυτό το θέμα.

Ελπίζω να μην σταθούμε δεύτερη σερί φορά άτυχοι λογικά την επόμενη εβδομάδα που θα παραλάβω,διοτι τη νύφη θα την πληρώσει το amazon ξανά :lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To z3 σε πόση ώρα φορτίζει απο το 0 εως 100 ??
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

To z3 σε πόση ώρα φορτίζει απο το 0 εως 100 ??

 

2.5 ώρες περίπου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για δες http://www.aliexpress.com/wholesale?shipCountry=gr&shipCompanies=&SearchText=tempered+glass+for+sony+xperia+Z3&exception=&minPrice=&maxPrice=&minQuantity=&maxQuantity=&isFreeShip=n&isFavorite=y&isRtl=yes&isOnSale=n&isAtmOnline=n&isBigSale=n&similar_style=n&similar_style_id=&CatId=0&initiative_id=SB_20141023043049

http://www.aliexpress.com/wholesale?shipCountry=gr&shipCompanies=&SearchText=back+tempered+glass+for+sony+xperia+Z3&exception=&minPrice=&maxPrice=&minQuantity=&maxQuantity=&isFreeShip=n&isFavorite=all&isRtl=yes&isOnSale=n&isAtmOnline=n&isBigSale=n&similar_style=n&similar_style_id=&CatId=0&initiative_id=SB_20141023043930

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20141023044203&SearchText=Case+for+Sony+Xperia+Z3

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τελικα δεν εχει δοκιμασει κανεις τους απο κατω φορτιστες ?

Αν φορτίζουν στην χειρότερη στο ίδιο χρόνο όσο με την κανονική φόρτιση δεν θα με ενοχλούσε και βέβαια δεν προκαλούσε κάποια πρόβλημα μακροπρόθεσμα.

Αλλα είμαι επιφυλακτικός Θανάση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Με καμένα pixel μου ήρθε.

Μετά απο τόσες αγορές σε κινητά πρωτη φορα μου τυχαίνει τέτοιο θέμα(σε κινητά πάντα-την πρωτιά σε pixel την εχει tablet που και αυτο πήρε το δρόμο της επιστροφής στο κατάστημα αγοράς :p)

 

Αν έχεις την εγγύηση δεν θα έχεις πρόβλημα και θα στο αντικαταστήσει η sony με άλλο που λογικά καλύπτει και η εγγυήση. Αυτό μπορεί να τύχει στον οποιοδήποτε .

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 απροβληματιστες συσκευές xperia στην οικογένεια, νομίζω πως δύσκολα φεύγει κανείς από την sony, αν και μια αλλαγή από περιέργεια και από περιβάλλον χρήσης θα την ήθελα, όμως το g3 που μου αρέσει με προβληματίζει με τα θεματακια του,οπως και να χει ότι αγορά-αλλαγή είναι να κάνω θα την κάνω τον Φλεβάρη μήνα του νέου έτους, οπότε ή το σιγουρακι Ζ3 θα επιλεξω ή το πιθανόν <διορθωμένο> g3
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Για εγγυηση χρειάζεται η απόδειξη η μονο το ιμει ??
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Για εγγυηση χρειάζεται η απόδειξη η μονο το ιμει ??

 

Εγω μια φορα χρειάστηκα με Xperia s πριν 2 χρόνια και μου ζήτησαν απόδειξη αγοράς.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πιο μεγάλο μπορεί να είναι ας πούμε από nexus 5 ή Nokia 930 ?

 

 

Αν βοηθάει:

http://www.phonearena.com/phones/Sony-Xperia-Z3_id8764/size#/phones/Sony-Xperia-Z3_id8764/size/Google-Nexus-5,Nokia-Lumia-930/phones/8148,8571

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα

Ενω ολα δούλευαν μια χαρα ξαφνικα μου κανει το εξης....

Οταν κτυπαει το ξυπνητήρι αντι να μου βγαλει τα 2 κυκλακια για αναβολη και απόρριψη, δεν αναβει καν η οθονη, δεν μπορω να κλεισω το ξυπνητήρι ουτε με τα πλαινα πληκτρα και αναγκάζομαι να κανω επανεκκίνηση......

Καμια ιδεα? Εχω ρυθμισει εγω κατι λαθος η εχει κανει πατατα η σονυ?

Link to comment
Share on other sites

κατοχος απο σημερα και εγω παιδια δεν εχω να πω κατι για το κινητο ειναι απλα κορυφαίο. το μονο μονο ελλατωμα θα ελεγα αλλα λυνεται αλλα ειναι το γαμοτο ειναι στα μυνηματα γραφη μεχρι και 70 χαρακτηρες. επρεπε να το ειχαν φταιξει αυτο
Link to comment
Share on other sites

Αν φορτίζουν στην χειρότερη στο ίδιο χρόνο όσο με την κανονική φόρτιση δεν θα με ενοχλούσε και βέβαια δεν προκαλούσε κάποια πρόβλημα μακροπρόθεσμα.

Αλλα είμαι επιφυλακτικός Θανάση.

Αλεξ σε ευχαριστω για την απαντηση :) Απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος και ψαχνω να παρω κατι για να το φορτιζω χωρις να ανοιγω τη θυρα. Αν υπαρχει καποια αλλη προταση δεκτη.

 

Εχω κανει παραγγελεια πριν λιγες ημερες αυτα

Imak 2.5D tempered glass

back cover Tempered glass και θα παρω και καμια Crystal Clear Transparen

Την αποψη μου θα την γραψω μετα απο λιγες ημερες χρησης.

Αυτο που περιμενω ειναι ενα ''ευκολο'' root γιατι δεν την παλευω στοκ :lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα

Ενω ολα δούλευαν μια χαρα ξαφνικα μου κανει το εξης....

Οταν κτυπαει το ξυπνητήρι αντι να μου βγαλει τα 2 κυκλακια για αναβολη και απόρριψη, δεν αναβει καν η οθονη, δεν μπορω να κλεισω το ξυπνητήρι ουτε με τα πλαινα πληκτρα και αναγκάζομαι να κανω επανεκκίνηση......

Καμια ιδεα? Εχω ρυθμισει εγω κατι λαθος η εχει κανει πατατα η σονυ?

Θα πας ρυθμίσεις, εφαρμογές, στο σελιδοδείκτη όλα , τρίτος στη σειρά, θα βρεις το ρολόι θα κάνεις εκκαθάριση προσωρινής μνήμης και εκκαθάριση δεδομένων, θα ξαναρυθμισεις το ξυπνητήρι σου και θα τσεκάρεις να εμφανίζετε ή μπάρα για το κλείσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Θα πας ρυθμίσεις, εφαρμογές, στο σελιδοδείκτη όλα , τρίτος στη σειρά, θα βρεις το ρολόι θα κάνεις εκκαθάριση προσωρινής μνήμης και εκκαθάριση δεδομένων, θα ξαναρυθμισεις το ξυπνητήρι σου και θα τσεκάρεις να εμφανίζετε ή μπάρα για το κλείσιμο.

φιλε μου σε ευχαριστω πρωτα απο ολα για την απαντηση, εκανα οσα μου ειπες αλλα την επιλογη για να εμφανιζετε η μπαρα δεν την βρηκα παρα μονο την επιλογη χρησης των πλαινων πληκτρων για αναβολη η αναιρεση. Υπαρχει καπου αλλου αυτη η ρυθμιση και δεν το εχω παρει χαμπαρι?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μήπως γνωρίζετε πόσο καιρό έχει εγγύηση η μπαταρία στα κινητα όταν είναι ενσωματωμένη? Εχω και το ion και εχει αρχισει να τα παιζει.Εγραψα και στο νημα του ion απλα το τελευταιο ποστ εγινε τον Μαρτιο.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

κατοχος απο σημερα και εγω παιδια δεν εχω να πω κατι για το κινητο ειναι απλα κορυφαίο. το μονο μονο ελλατωμα θα ελεγα αλλα λυνεται αλλα ειναι το γαμοτο ειναι στα μυνηματα γραφη μεχρι και 70 χαρακτηρες. επρεπε να το ειχαν φταιξει αυτο

Καλομιλητο!! :)

Δεν ειναι ελλατωμα της συσκευης. Απλα η συσκευη σου ειναι παραεισαγωγης και δεν προοριζεται για Ελλαδα.. Οποτε μπορεις να βαλεις τo handcent sms και νασαι οκ!

 

 

Θαναση... εισαι κουφαλα..:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σε ευχαριστω πρωτα απο ολα για την απαντηση, εκανα οσα μου ειπες αλλα την επιλογη για να εμφανιζετε η μπαρα δεν την βρηκα παρα μονο την επιλογη χρησης των πλαινων πληκτρων για αναβολη η αναιρεση. Υπαρχει καπου αλλου αυτη η ρυθμιση και δεν το εχω παρει χαμπαρι?

Θα ακολουθήσεις settings, application,all,clock τσεκάρεις το Εμφάνιση ειδοποιήσεων.

Το είχα και εγώ το πρόβλημα, παρουσιάστηκε ξαφνικά, το έψαξα πολύ και βρήκα ότι το πρόβλημα ήταν πολύ έντονο στο πρώτο Z . Παρόλαυτα ποτέ στο πρώτο μου Z δεν παρουσιάστηκε αυτό το πρόβλημα , εφάρμοσα τη διαδικασία στο Ζ3 και έπιασε, μην ξεχάσεις να κάνεις πρώτα διαγραφή. Ελπίζω να σε βοήθησα

Edited by BlackEternity
Link to comment
Share on other sites

σημερα ειχε στο mediamarkt και τα αλλα χρωματα. πιο πολυ μου αρεσει το cooper. ειχε διπλα το Ζ2, και συγκρινα οθονες. το Ζ3 ειχε πολυ καλυτερη οθονη μακραν. πιο βολικο στο κρατημα. μπιμπελο !
Link to comment
Share on other sites

Αλεξ σε ευχαριστω για την απαντηση :) Απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος και ψαχνω να παρω κατι για να το φορτιζω χωρις να ανοιγω τη θυρα. Αν υπαρχει καποια αλλη προταση δεκτη.

 

Εχω κανει παραγγελεια πριν λιγες ημερες αυτα

Imak 2.5D tempered glass

back cover Tempered glass και θα παρω και καμια Crystal Clear Transparen

Την αποψη μου θα την γραψω μετα απο λιγες ημερες χρησης.

Αυτο που περιμενω ειναι ενα ''ευκολο'' root γιατι δεν την παλευω στοκ :lol:

 

Βρε τι έκπληξη :p

Και ο Θανάσης στο club του z3.

Βλέπω ούτε και καν αντιστάθηκες στην γοητεία του!!

Και να ήθελες δεν θα μπορούσες :lol:

Σε τι χρώμα το πήρες;

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θαναση... εισαι κουφαλα..:p

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια αδελφε μου :lol::p

Βρε τι έκπληξη :p

Και ο Θανάσης στο club του z3.

Βλέπω ούτε και καν αντιστάθηκες στην γοητεία του!!

Και να ήθελες δεν θα μπορούσες :lol:

Σε τι χρώμα το πήρες;

Μετα απο 1,5 χρονο αποχης απο την sony ειπα να γυρισω στην ποιοτητα της σειρας Ζ :)

Την επεσα στο z λογο του οτι διαβαζα εδω μεσα για την καλη του μπαταρια και την οθονη.

Το πρωτο δειγμα μπαταριας ειναι παρα πολυ καλο :shock:

Χθες το παρελαβα σε μαυρο χρωμα

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ο προεδρος κανει καλεμα. Πρεπει οποιοι παραστρατησαν και μπορουν να επιστρεψουν!
SONY MOBILE
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...