Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι θα γινει ρε Sony,θα εξακολουθείς να μας "τρομοκρατείς" και τις γιορτινές ημέρες :lol:

Πάνω που έλεγα θα ηρεμήσω πλέον ήρθες τώρα να μας πριζωσει αυτη η εξαιρετική προσφορα:p

 

Μου αρέσει που το βάλανε χθες ενώ σήμερα-αύριο κλειστά τα καταστημστα:ninja:

Σάββατο πρωί με βλεπω ιςως να κατασκηνώνω στη πιο κοντινή μου Vodafone.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωχ , θα γεμίσουν οι αγγελίες με σφραγισμένα Z3 στα 450 ευρώ και σφραγισμένα PS4 στα 350 ευρώ! Δίνεις 580 ευρώ και βγάζεις πάνω από 200 μετά! Ωστόσο πρέπει να δούμε το απόθεμα που έχουν και αν κρύβετε κάτι από πίσω, όπως μια σύνδεση Red! Να σας πω την αλήθεια η Sony δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοιες προσφορές ! Εννοώ να κάνει τέτοια προσφορά σε καινούργια της προϊόντα/ναυαρχίδες! Να έδινε το Z2 και το Ps3 να το καταλάβω, αλλά το παραπάνω ... :X ,δεν μπορεί κάποια φάβα κρύβει .... ο λάκκος!!!:p
Link to comment
Share on other sites

Ωχ , θα γεμίσουν οι αγγελίες με σφραγισμένα Z3 στα 450 ευρώ και σφραγισμένα PS4 στα 350 ευρώ! Δίνεις 580 ευρώ και βγάζεις πάνω από 200 μετά! Ωστόσο πρέπει να δούμε το απόθεμα που έχουν και αν κρύβετε κάτι από πίσω, όπως μια σύνδεση Red! Να σας πω την αλήθεια η Sony δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοιες προσφορές ! Εννοώ να κάνει τέτοια προσφορά σε καινούργια της προϊόντα/ναυαρχίδες! Να έδινε το Z2 και το Ps3 να το καταλάβω, αλλά το παραπάνω ... :X ,δεν μπορεί κάποια φάβα κρύβει .... ο λάκκος!!!:p
Καλημέρα κ χρόνια πολλά φίλε .... δεν κρύβεται κάτι όπως λες κ εσυ απο πίσω. .. το ειπαμε είναι χωρίς σύνδεση μόνη της η συσκευή. Τα προϊόντα το μάρκετινγκ το πλασάρισμα κάθε εταιρείας λογικό είναι όταν δεν ασχολούμαστε να μην το ξέρουμε ... πιο σύντομα κ με ένα απλο παράδειγμα .... όπως πριν 6+ χρόνια τέτοιες μέρες ειχα πάρει απο τα πρώτα Windows phone ενα (πανάκριβο για την εποχή του κιν) LG ... δωράκι είχα χτυπήσει ... το πρωτοεμφανιζομενο για τα (τοτε χρονικα του ξαναλεω) Nintendo WII . ! Επειδή υπάρχει μία φοβερή προσφορά δεν σημαίνει πως πάντα κατι να πηγαίνει στραβά ... μιλάμε για νέες σφραγισμενες συσκευασίες κ οχι για μεταχειρισμενα. Πίστεψε με πως το λιγότερο που με απασχολεί είναι ας μου αλλάξουν 50 συσκευές αν πάει κατι στραβα .... την 51 θα πετύχω την κανονική .. ! Όσο για το χρόνο μου ... δεν θα βαριέμαι καθόλου αφού θα έχω το PS4 :lol:
Link to comment
Share on other sites

..... edit .... !

Έκανα edit στο σχόλιο μου για να μην παρεξηγηθεί κάποιος που ίσως δεν είναι της προσφοράς, όπως λέει και ο φίλος από κάτω!

Θα μάθουμε το Σάββατο τι απόθεμα θα έχει η Voda με την προσφορά της!

Ελπίζω να μην είναι σαν του Γερμανού με τα Iphone 5S που όλοι και όλοι που το πήραν ήταν μετρημένοι στο ένα χέρι! :P

Χρόνια πολλά σε όλους παιδιά!

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

ο πρωτος (Riise)ειχε την αγγελια και στο iphonehellas εδω και ημερες και επαιζε να το παρω εγω το κινητο...ειχε ανοιχτη επιδοτηση το παιδι αλλα δεν εβρισκε συσκευη αλλη εκτος απο μαυρη(εψαχνα για copper ή silver green)...

ευγενεστατος και πολυ σωστος σε οτι μου ειπε/εγραψε...

οποτε ας μην τον κρεμασουμε...:)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Αμα το καλοσκεφτεις παντως δεν φαινεται και για κατι το συνταρακτικο .

Εννοω οτι ολοι ξερουμε οτι η Sony αντιμετωπιζει τα γνωστα οικονομικα προβληματα της συν τα hacks κλπ.

Ξερει οτι το μονο επικερδες ειναι το playstation 4 . Οποτε σπρωχνει το κινητο οπου πασχει στην αγορα και ταυτοχρονα κερδιζει μελλοντικους αγοραστες software και συνδρομων plus.

Επισης , τα 580€ αυτη την στιγμη δεν ειναι και κανενα μηδαμινο ποσο...ποσα να εχει καποιος στην ακρη για να μπορεσει να εκμεταλλευτει την συγκεκριμενη προσφορα ? Ποσα αποθεματα θα υπαρχουν (ειμαι σιγουρος για ελαχιστα) γιατι το μεγαλυτερο ποσοστο θα εξαντληθει εκ των εσω.

 

Θα δειξει το σαββατο, ειμαι σιγουρος οτι θα απογοητευτω :)

 

Καλα χριστουγεννα!

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος λόγος να έπαιρνα την προσφορά θα ήταν απλά για να βγάλω πουλωντας καπάκι το ps4.

Ελα όμως πού δεν θέλω να δώσω ούτε cent σε sony...

Τουλάχιστον οχι ακόμα καθώς δεν την εμπιστεύομαι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος λόγος να έπαιρνα την προσφορά θα ήταν απλά για να βγάλω πουλωντας καπάκι το ps4.

Ελα όμως πού δεν θέλω να δώσω ούτε cent σε sony...

Τουλάχιστον οχι ακόμα καθώς δεν την εμπιστεύομαι.

Και ποιους εμπιστευεσαι αν οχι την πιο ολοκληρωμενη προταση του 14;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και ποιους εμπιστευεσαι αν οχι την πιο ολοκληρωμενη προταση του 14;

 

Lg g3.. φαντάσου δηλαδή..

Τι να πω γούστα είναι αυτά.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει και εγώ δεν εμπιστεύομαι τα Κινέζικα και τα Κορεάτικα αλλά εμπιστεύομαι μόνο τα Ιαπωνικά. Μονο αν δεν βρίσκω κατι σε Ιαπωνικό τότε θα στραφώ σε Κορεάτικο ή αλλου. Αλλά το όνομα και την χάρη στην αξιοπιστία και στη ποιότητα μια ζωή οι Ιάπωνες θα το έχουν όπως και να το κάνουμε. ;)
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει και εγώ δεν εμπιστεύομαι τα Κινέζικα και τα Κορεάτικα αλλά εμπιστεύομαι μόνο τα Ιαπωνικά. Μονο αν δεν βρίσκω κατι σε Ιαπωνικό τότε θα στραφώ σε Κορεάτικο ή αλλου. Αλλά το όνομα και την χάρη στην αξιοπιστία και στη ποιότητα μια ζωή οι Ιάπωνες θα το έχουν όπως και να το κάνουμε. ;)

 

Εκτος τοπου και χρονου κι οι μεν κι οι δε που γενικευουν σε προϊοντα.

Εν προκειμενω, εδώ να πουμε πως το ζ3 εχει ανωτερο engineering, ποιοτητα κατασκευης κλπ κλπ από το g3.

Αλλα οι γενικεύσεις δεν είναι ωραιο πραγμα στη ζωη παιδια.

Χρονια Πολλα και Καλα σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Εκτος τοπου και χρονου κι οι μεν κι οι δε που γενικευουν σε προϊοντα.

Εν προκειμενω, εδώ να πουμε πως το ζ3 εχει ανωτερο engineering, ποιοτητα κατασκευης κλπ κλπ από το g3.

Αλλα οι γενικεύσεις δεν είναι ωραιο πραγμα στη ζωη παιδια.

Χρονια Πολλα και Καλα σε ολους!

 

Xρονια πολλα με υγεια και ευτυχια!!

Link to comment
Share on other sites

Άποψη μου είναι πως τα σημερινά κορεάτικα ηλεκτρονικα προϊόντα και όχι μόνον, όπως λ.χ. τα αυτοκίνητα, όπου το Ceed έχει ανάρτηση οπίσθια πολλαπλών συνδέσμων ,σε αντίθεση με τις νερό σωλήνες που λέει και ένας φίλος για το άκαμπτο άξονα πίσω που χρησιμοποιείται κατά κόρον από όλους για καθαρά οικονομικους λόγους (εξέλιξης ) ,θυμίζουν την ιαπωνική επανάσταση-αξιοπιστία της δεκαετίας του 80 και του 90.Τουλάχιστον τα κατασκευαζουν οι ίδιοι σε αντίθεση με τους υπόλοιπους που "παίζουν" σε διάφορες χώρες όπως Κίνα, Ινδονησία, Ινδία κλπ κλπ.

Συνεπώς ο μύθος για ιαπωνικό προϊόν για μένα δεν λέει πια κάτι Όταν δεν κατασκευαζεται εξ ολοκλήρου στην Ιαπωνία. Το 15 ετιας ιαπωνικό Honda Crv που έχω είναι made in Japan και το αποδεικνύει περίτρανα στην καθημερινή μου συμβίωση μαζί του ασταμάτητα από τον Φλεβάρη του 2000, όπως και η αγαπημένη μου φωτ. μηχανή Sony DSC -P10 ,η οποία είναι επίσης made in Japan, ήταν η ναυαρχίδα της Sony το 2003 στις compact μηχανές της με 5 megapixel τότε και με έναν εξωτερικό φακό και αισθητήρα για τότε.Και τα δύο φτου φτου είναι μαζί μου και με κάνουν να θαυμάζω την ιαπωνική τεχνολογια, όπως και το αγαπημένο deck nakamichi 1000 dragon της δεκαετίας του 80.

Λατρεύω σονυ και ιαπωνική τεχνολογια, όμως και οι Κορεατες αυτή την στιγμή είναι πολλοί δυνατοί!!!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Άποψη μου είναι πως τα σημερινά κορεάτικα ηλεκτρονικα προϊόντα και όχι μόνον, όπως λ.χ. τα αυτοκίνητα, όπου το Ceed έχει ανάρτηση οπίσθια πολλαπλών συνδέσμων ,σε αντίθεση με τις νερό σωλήνες που λέει και ένας φίλος για το άκαμπτο άξονα πίσω που χρησιμοποιείται κατά κόρον από όλους για καθαρά οικονομικους λόγους (εξέλιξης ) ,θυμίζουν την ιαπωνική επανάσταση-αξιοπιστία της δεκαετίας του 80 και του 90.Τουλάχιστον τα κατασκευαζουν οι ίδιοι σε αντίθεση με τους υπόλοιπους που "παίζουν" σε διάφορες χώρες όπως Κίνα, Ινδονησία, Ινδία κλπ κλπ.

Συνεπώς ο μύθος για ιαπωνικό προϊόν για μένα δεν λέει πια κάτι Όταν δεν κατασκευαζεται εξ ολοκλήρου στην Ιαπωνία. Το 15 ετιας ιαπωνικό Honda Crv που έχω είναι made in Japan και το αποδεικνύει περίτρανα στην καθημερινή μου συμβίωση μαζί του ασταμάτητα από τον Φλεβάρη του 2000, όπως και η αγαπημένη μου φωτ. μηχανή Sony DSC -P10 ,η οποία είναι επίσης made in Japan, ήταν η ναυαρχίδα της Sony το 2003 στις compact μηχανές της με 5 megapixel τότε και με έναν εξωτερικό φακό και αισθητήρα για τότε.Και τα δύο φτου φτου είναι μαζί μου και με κάνουν να θαυμάζω την ιαπωνική τεχνολογια, όπως και το αγαπημένο deck nakamichi 1000 dragon της δεκαετίας του 80.

Λατρεύω σονυ και ιαπωνική τεχνολογια, όμως και οι Κορεατες αυτή την στιγμή είναι πολλοί δυνατοί!!!

 

Συμφωνώ , ειδικά η τεχνολογία type-r της honda ήταν από τότε πολύ μπροστά για την εποχή της ( οι γερμανοι πηγαν να το αντιγραψουν με το FSI) αλλά μάταια. Όμως είμαι φαν της Κορέας ως προς τα αυτοκίνητα ειδικά τα hyundai και τώρα και τα kia που ουσιαστικά είναι η ίδια εταιρεία

Έμεις συνολικά έχουμε 4 hyundai ( 3 accent , 1 sonata 2004 στην ακρη ομως από το 2011 δυστυχώς λόγω χρημάτων) Το 1ο που πήραμε ηταν το accent του 1995 (τα πρώτα με κινητήρες hyundai και όχι mitsubishi) έφτασε 400.000km και το αποσύραμε πέρσυ και αυτό. Το 3ο είναι του '97 ως αντικαταστάτης του sonata (λογω χρημάτων) και το 4ο είναι accent GT '02.

Επίσης έχω και σκούπα hyundai , και μια μικρή tv hyundai!! :lol::lol: Δεν φταίω εγώ για αυτές τις αγορές!! :lol::lol:

Και για να επιστρέψω στο θέμα , θα μου επιτρέψετε να θεωρώ το Ζ2 το καλύτερο τηλέφωνο του 2014 πάντα σε σχέση με την τιμή του!

Όταν το Ζ3 πέσει στα 350Ε τότε ναι θα αξίζει!! Όχι να δώσεις όμως 140Ε παραπάνω για μια ισχνή αναβάθμιση..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και ποιους εμπιστευεσαι αν οχι την πιο ολοκληρωμενη προταση του 14;

 

 

 

 

τι είναι?χαχαχαχαχα.καλό.για σένα ίσως.και γι άλλους.

 

 

Lg g3.. φαντάσου δηλαδή..

Τι να πω γούστα είναι αυτά.

Ποιος και τι να φανταστεί.είναι απλό.οπως είπες κι εσύ γούστα είναι αυτά.

 

Οταν κάποιος έχει καεί 2 φορές από sony και arvato καταλαβαίνει.

Το κινητό και χτες το είχα στα χέρια μου.μαύρο.οχι δικό μου.

Και ξαναλέω.μου αρέσει αρκετά.ποιοτικό και μικρότερό στο μάτι ίσως μικρότερων bezel.ίσως.

Ωραία οθόνη και άνετη.καλή ευκρίνεια κι επιτέλους σωστά χρώματα.

Από κάμερα δε με τρέλανε κιόλας.το γύρισα και στο manual αλλα και πάλι.οχι κάτι το τόσο ιδιαίτερό κι ας έχει κορυφαίο φακό.

Και στο κάτω κάτω αν στο auto δεν βγάζει κάτι άριστο τι να το κάνω.ειδικά αν βιάζεσαι να βγάλεις φώτο.αλλα το ζητούμενο δεν είναι η κάμερα μόνο.

Από software πάλι.μία από τα ίδια εδώ και χρόνια.φωνάζει αλλαγή.

Συνεχίζει να είναι βεβαία κινητό του γούστου μου οχι όμως ότι θα το ρισκάρω κιόλας.οπού να ναι θα παρουσιαστεί και το καινούριο.να εχω παλιό στα χέρια μου?γιατί καλώς η κακώς ότι αντικαθίσταται αυτομάτως το προηγούμενο γίνεται παλιό...κάποιοι δεν εχουν πρόβλημα και το υπερασπίζονται με χίλιους τρόπους.εγώ όμως εχω.

Και τέλος πως να την εμπιστευτω ξανά οταν έχει ένα τέτοιο service από πίσω τής.

Α και μην διαβάσω πάλι ότι ολα τα service κάποια στιγμή θα τα αναλάβει η arvato.πολύ άκυρη υπόθεσή και πάντα κοιτάζουμε αυτό πού συμβαίνει τώρα.χωρίς στοιχεία δεν υποστηρίζουμε κάτι άλλο.

Φυσικά ο καθένας μπορεί να υποστηρίζει αυτό πού κρατάει στα χέρια του.στην προκειμένη περίπτωσή εμένα με καλύπτει το g3 32gb καθώς δεν υστερεί πλέον πουθενά πέρα τής αυτονομίας.

δεν είμαι κολλημένος με εταιρείες και σίγουρα δεν θα δυσκολεύτω καθόλου να θάψω αυτό πού κρατάω αν δεν με καλύπτει.και στο φινάλε.δεν τα παντρεύομαι κιόλας οπότε γιατί να τα βγάζω τέλεια.μήπως δεν μπορώ να αλλάξω κινητό αν θέλω?οποιαδήποτε στιγμή το κάνω αυτό.ας μου αρέσει κάτι και το μετρητό στο χέρι για πληρωμή.έτσι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τι είναι?χαχαχαχαχα.καλό.για σένα ίσως.και γι άλλους.

 

 

 

Ποιος και τι να φανταστεί.είναι απλό.οπως είπες κι εσύ γούστα είναι αυτά.

 

Οταν κάποιος έχει καεί 2 φορές από sony και arvato καταλαβαίνει.

Το κινητό και χτες το είχα στα χέρια μου.μαύρο.οχι δικό μου.

Και ξαναλέω.μου αρέσει αρκετά.ποιοτικό και μικρότερό στο μάτι ίσως μικρότερων bezel.ίσως.

Ωραία οθόνη και άνετη.καλή ευκρίνεια κι επιτέλους σωστά χρώματα.

Από κάμερα δε με τρέλανε κιόλας.το γύρισα και στο manual αλλα και πάλι.οχι κάτι το τόσο ιδιαίτερό κι ας έχει κορυφαίο φακό.

Και στο κάτω κάτω αν στο auto δεν βγάζει κάτι άριστο τι να το κάνω.ειδικά αν βιάζεσαι να βγάλεις φώτο.αλλα το ζητούμενο δεν είναι η κάμερα μόνο.

Από software πάλι.μία από τα ίδια εδώ και χρόνια.φωνάζει αλλαγή.

Συνεχίζει να είναι βεβαία κινητό του γούστου μου οχι όμως ότι θα το ρισκάρω κιόλας.οπού να ναι θα παρουσιαστεί και το καινούριο.να εχω παλιό στα χέρια μου?γιατί καλώς η κακώς ότι αντικαθίσταται αυτομάτως το προηγούμενο γίνεται παλιό...κάποιοι δεν εχουν πρόβλημα και το υπερασπίζονται με χίλιους τρόπους.εγώ όμως εχω.

Και τέλος πως να την εμπιστευτω ξανά οταν έχει ένα τέτοιο service από πίσω τής.

Α και μην διαβάσω πάλι ότι ολα τα service κάποια στιγμή θα τα αναλάβει η arvato.πολύ άκυρη υπόθεσή και πάντα κοιτάζουμε αυτό πού συμβαίνει τώρα.χωρίς στοιχεία δεν υποστηρίζουμε κάτι άλλο.

Φυσικά ο καθένας μπορεί να υποστηρίζει αυτό πού κρατάει στα χέρια του.στην προκειμένη περίπτωσή εμένα με καλύπτει το g3 32gb καθώς δεν υστερεί πλέον πουθενά πέρα τής αυτονομίας.

δεν είμαι κολλημένος με εταιρείες και σίγουρα δεν θα δυσκολεύτω καθόλου να θάψω αυτό πού κρατάω αν δεν με καλύπτει.και στο φινάλε.δεν τα παντρεύομαι κιόλας οπότε γιατί να τα βγάζω τέλεια.μήπως δεν μπορώ να αλλάξω κινητό αν θέλω?οποιαδήποτε στιγμή το κάνω αυτό.ας μου αρέσει κάτι και το μετρητό στο χέρι για πληρωμή.έτσι.

 

ο καθε ενας με τις αναγκες του.Το g3 δεν θα μπορουσα να το εχω με τιποτα για εναν και μονο λογο,,την αυτονομια του.Η μερα μου ειναι ετσι διαμορφωμενη και η χρηση που χρειαζομαι που δεν θα το ρισκαρα.

Link to comment
Share on other sites

ο καθε ενας με τις αναγκες του.Το g3 δεν θα μπορουσα να το εχω με τιποτα για εναν και μονο λογο,,την αυτονομια του.Η μερα μου ειναι ετσι διαμορφωμενη και η χρηση που χρειαζομαι που δεν θα το ρισκαρα.

 

Δεκτό και σωστή η άποψη σού φίλε μου.η αλήθεια είναι ότι 5άωρο και κάτι λίγο ακόμα βγάζει το g3.εμένα με καλύπτει πλέον.στην αρχή ήταν τραγικό όμως.ούτε 4 ώρες δεν έβγαζε θυμάμαι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεκτό και σωστή η άποψη σού φίλε μου.η αλήθεια είναι ότι 5άωρο και κάτι λίγο ακόμα βγάζει το g3.εμένα με καλύπτει πλέον.στην αρχή ήταν τραγικό όμως.ούτε 4 ώρες δεν έβγαζε θυμάμαι.

 

Και μενα 4 ωρες βγαζει...:/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε κατάστημα Vodafone(4) και όπως αναφέρθηκε πίσω να ειμαςτε πολύ επιφυλακτικοι και υποψιαςνενοι με την προσφορα :rolleyes:

Πρώτα απ ολα η έκπτωση επι του κινητού ισχύει μονο σκέτη συσκευη δηλαδη πληρώνεις 699 -120 =579 ευρώ και ΔΕΝ παίρνεις ps4.:wacko:

Άμα πληρώσεις 699 ευρώ για το κινητό τότε παίρνεις ps4 αυστηρά(και μαλιςτα μου λέγανε οτι στα 699 συμπεριλαμβάνεται η έκπτωση 120 ευρώ,δηλαδη τιμολογούν το κινητό στα 819!!!(ενώ επιςημα η Sony το ορίζει στα 699 ευρώ ανώτερη τιμή)

Άρα η προσφορα δεν είναι και κατι το ιδιαίτερο και ψιλό απάτη θα το χαρακτήριζα με αλλα λόγια.

Στα 2 απο τα 4 είχαν μονο μαύρο χρώμα και τα αλλα χρώματα τιποτα(κατόπιν παραγγελίας μονο)

Κράτησα μια παραγγελία για εμένα σε cooper αλλα αμφιβάλλω αν θα το πάρω τελικα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φίλος που έκανε από νωρίς βόλτα στα καταστήματα της Vodafone της Πάτρας, είχαν μόνο μαύρα... Και στις αποθήκες που ψάξανε online,μόνο μαύρα..

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φίλος που έκανε από νωρίς βόλτα στα καταστήματα της Vodafone της Πάτρας, είχαν μόνο μαύρα... Και στις αποθήκες που ψάξανε online,μόνο μαύρα..

Εμένα με ρώτησε σε τι χρώμα το θέλω και ότι η "προσφορά" είναι και στα άλλα χρώματα εξίσου και όχι μόνο μαύρο(απλα κανένας δεν έχει πλην μαυρου άμεσα-μαλλον διότι όλα τα άλλα χρώματα φεύγουν και τα μαύρα έχουν αραχνιασει στην αποθήκες)

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ρώτησε σε τι χρώμα το θέλω και ότι η "προσφορά" είναι και στα άλλα χρώματα εξίσου και όχι μόνο μαύρο(απλα κανένας δεν έχει πλην μαυρου άμεσα-μαλλον διότι όλα τα άλλα χρώματα φεύγουν και τα μαύρα έχουν αραχνιασει στην αποθήκες)

 

Πήγα στο gaming festival στο Mall χθες. Επιτέλους η Sony έκανε σωστή δουλειά! Πολύ ωραία stands με τα καινουρια κινητά της, με το remote play και φυσικά με δεκάδες κονσόλες.

 

Το πράσινο της μέντας είναι υπέροχο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...