Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπως κ να εχει φτηνα το δινει! Το θεμα ειναι αν ειναι εμπιστο το μαγαζι! Απο Ευρωπη στελνει;

 

Aπ' οτι φαινεται μαλλον απο Χονκ Κονγκ στελνει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το γράφει στην περιγραφή στο κάτω μέρος της σελίδας:

 

Connectivity Technology: GSM + WCDMA + TD-LTE + FDD-LTE (Dual SIM Card)

 

Για σιγουριά τους έστειλα και σχετικό ερώτημα και περιμένω απάντηση.

 

Και η απάντηση:

 

Reply by OnlineSupport

Dear customer,

Thanks for your inquiry, it can support dual SIM

Best regards. (Posted on 2015-09-25 20:19:07)

Link to comment
Share on other sites

Σήριαλ Coolicool επεισόδιο προτελευταίο. Μου ήρθε μειλ όπου ζητάνε ταπεινα συγγνώμη επειδή μου είχαν δώσει λάθος tracking number...... Τουλάχιστον το έστειλαν... Ελπίζω βαριά Δευτέρα να είναι στα χέρια μου

 

 

 

 

Το τελευταίο επεισόδιο του 1ου κύκλου ποτέ παίζεται;:lol:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο επεισόδιο του 1ου κύκλου ποτέ παίζεται;:lol:

 

Να σου πω....Συμφωνα με το tracking number της DHL εφυγε Τριτη απο Λονδινο και μεχρι σημερα

εχει γυρισει τη μιση Ευρωπη :wacko::wacko:

Πιστευω οταν εξευρωπαιστει πληρως να κατηφορησει προς τα βαλκανια και να ειναι εδω μεχρι την Τριτη (απο χθες ειναι Βουδαπεστη)

Εδω που τα λεμε αυτο δεν ειναι DHL....η νταλικα του μπαρμπα-Μητσου ειναι :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο τζαμπας παντα αργει,το εχουμε ξαναπει,αλλοιως πληρωνεις εξπρες!

 

εδω θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω.. επειδη δεν πληρωνεις (που στην ουσια τα εξοδα περιεχονται στην τιμη) δεν σημαινει οτι πρεπει να στο βγαλουν απ την μυτη.. θα μπορουσαν να χαν ειδοποιησει.. ειναι απαραδεκτο οπως και να το κανουμε...

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Ασχετη η ταλαιπωρια,ειναι κατι που ετυχε ,μιλαω για το δρομολογιο που κανει εως οτου το παρεις που ειναι θεμα του κουριερ,για το ποιο πακετο αποστολης πληρωνει ο αποστολεας
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω με το φίλο bagit και να τονίσω ότι εκτός του τζάμπα δε σου δίνουν και κάποια άλλη επιλογή. Και σίγουρα δεν μπορούν να διαφημιζουν 2-5 μέρες παραλαβή στην Ευρώπη και εγώ ήδη να περιμένω ήδη 16
Link to comment
Share on other sites

Μεταξυ mate 7 και p8 ;;;τι προτεινεται...καλησπέρα!!

 

P8 με κλειστά μάτια. Τα είχα και τα δυο. Έμεινα με το p8. Απείρως καλύτερη οθόνη, φωτεινότερη, όχι τόσο κίτρινη όσο του mate 7, πιο γρήγορο, καλύτερος επεξεργαστής, η καλύτερη ίσως κάμερα που υπάρχει σε κινητό και ΙΔΙΩΣ σε selfie, lollipop. Και το mate 7 ήταν πολύ ωραίο αλλά πλέον είναι παλιό και υστερεί αρκετά στην οθόνη. Αυτό όμως που δε συγκρίνεται είναι η τεράστια μπαταρία του mate 7.

Edited by damierom
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω με το φίλο bagit και να τονίσω ότι εκτός του τζάμπα δε σου δίνουν και κάποια άλλη επιλογή. Και σίγουρα δεν μπορούν να διαφημιζουν 2-5 μέρες παραλαβή στην Ευρώπη και εγώ ήδη να περιμένω ήδη 16

 

Και επειδη το σωστο ειναι να ενημερωνομαστε για τον τροπο αποστολης των διαφορων COOLICOOL

επικοινωνησα με DHL και απλα μου ειπαν οτι εφυγε οντως απο Λονδινο και ερχεται ΟΔΙΚΩΣ οποτε θα ειναι Λαρισα

πιθανοτατα Πεμπτη.

Κοινως πληρωμη 11/9 και παραλαβη 2/10......Απλα να ξερουμε τι εννοουνε οι Κινεζοι οταν το τονιζουν 2-5 μερες

Τα συμπερασματα για μια ακομη φορα δικα σας

Link to comment
Share on other sites

Και επειδη το σωστο ειναι να ενημερωνομαστε για τον τροπο αποστολης των διαφορων COOLICOOL

επικοινωνησα με DHL και απλα μου ειπαν οτι εφυγε οντως απο Λονδινο και ερχεται ΟΔΙΚΩΣ οποτε θα ειναι Λαρισα

πιθανοτατα Πεμπτη.

Κοινως πληρωμη 11/9 και παραλαβη 2/10......Απλα να ξερουμε τι εννοουνε οι Κινεζοι οταν το τονιζουν 2-5 μερες

Τα συμπερασματα για μια ακομη φορα δικα σας

 

 

 

 

Παρακαλώ να κατατεθεί για λογαριασμό του φιλου chrisnits ή ορολογία " καλά ρε πως ήρθες; Μέσω Λ Α Ρ Ι Σ Α Σ;:lol:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση της τελευταίας στιγμής ειλικρινά... το L10 είναι dual sim full active όπως το Honor 6;

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση της τελευταίας στιγμής ειλικρινά... το L10 είναι dual sim full active όπως το Honor 6;

Ναί,είναι dual sim active.Μεγάλο πλεονέκτημα αυτό.

Sent from my Ulefone Power
Link to comment
Share on other sites

Ναί,είναι dual sim active.Μεγάλο πλεονέκτημα αυτό.

 

 

 

Σ ευχαριστώ φίλε μου απλά ήθελα να το επιβεβαιώσω 100% και εννοείται ότι πρόκειται για προνόμιο για μας τους φτωχούς πλήν τιμιους ιατρικούς επισκέπτες (κοινώς φαρμακάδες):lol:...άντε λοιπόν με το καλό να μου έρθει:D

Edited by CRISPAF77

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

αγορασε φιλος το κινητο σας και εχει το θεμα με την ενταση του ραδιοφωνου. εχει βρεθει καποια λυση γιαυτο? Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Εχθές αγόρασα τη διάφανη θήκη πλάτης της nikllin από το γνωστό κατάστημα στο Αιγάλεω...

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω, κάθε μέρα περνάω από Αιγάλεω αλλά δεν ξέρω το "γνωστό" κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

P8 με κλειστά μάτια. Τα είχα και τα δυο. Έμεινα με το p8. Απείρως καλύτερη οθόνη, φωτεινότερη, όχι τόσο κίτρινη όσο του mate 7, πιο γρήγορο, καλύτερος επεξεργαστής, η καλύτερη ίσως κάμερα που υπάρχει σε κινητό και ΙΔΙΩΣ σε selfie, lollipop. Και το mate 7 ήταν πολύ ωραίο αλλά πλέον είναι παλιό και υστερεί αρκετά στην οθόνη. Αυτό όμως που δε συγκρίνεται είναι η τεράστια μπαταρία του mate 7.

Ωστόσο τo MT7 έχει screen to body ratio 83% έναντι 75.08% του Ρ8, και αναφορικά με την κιτρινάδα μπορείς να επιλέξεις cool.

Πιο γρήγορο ναι, αλλά δεν έχει και μεγάλη διαφορά με το ΜΤ7.

Edited by efsevi

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Καλομίλητο μου... :D φίλε chrisnits το κινητό τα σπάει

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...