Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρήκα αυτή http://www.carbontesla.com/2015/07/how-to-downgrade-ascend-mate-7-to-kitkat-firmware/ τη διαδικασία για downgrade σε B137 kitkat και μετά για upgrade σε lollipop 5.1.1 τώρα κάνω την διαδικασία να δω αν δουλέψει!!

 

Προσοχη πρεπει να μην εισαι root και να εχεις περασμενο stock recovery.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν έιμαι root και έχω stock recovery....γύρισα σε B137 αλλά τα λινκ για την Β312 (lollipop 5.1.1) από αυτό το site που έδωσα στο προϋγούμενο ποστ (ζήτησα διαγραφή ποστ) δεν λειτουργούν για κατέβασμα....βρήκα ένα άλλο αλλά πρέπει να είσαι Β141 και έχει ενεργό λινκ και για Β312 (lollipop 5.1.1) οπότε πρέπει να περάσω τώρα την Β141 και μετά την Β312 (lollipop 5.1.1) από αυτό http://www.android-hilfe.de/thema/lollipop-5-1-1-mt7-l09-b312-operation-das-geht-in-die-hose.703233/ EDIT: Στο προϋγούμενο site έχει ένα σημαντικό αρχείο http://www.carbontesla.com/2015/07/how-to-downgrade-ascend-mate-7-to-kitkat-firmware/ το Β300 που αυτό πρέπει να γίνει flash για να κάνει κάποιος downgrate ή σε Β137 ή σε Β141. Τελικά μετά από ώρα πέτυχε με η διαδικασία και τώρα είμαι στην lollipop 5.1.1 B312!! Edited by donkixoths
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα... Δεν σε πρόλαβα. Η τελευταία είναι η Β317 που είναι σχεδόν "τελική". Δουλεύει κατά 99% σωστά. Κάτι ψιλά (πχ αν κάνεις κλίκ πάνω στην είδοποίηση του FB δεν ανοίγει απευθείας την εφαρμογή) έχουν μείνει.

Δυστυχώς δεν μπορείς να πας στην Β317 από την 312. Θέλει πάλι από την αρχή. Και απ' ότι θυμάμαι η 312 είχε "θεματάκια".

Τώρα ή περιμένεις μια βδομάδα μήπως και γίνει πράξη αυτό που είπε ο Τσίπρας, εεεε... η Huawei και δόσουν την οριστική αναβάθμιση ή ξανά Β300, Β137, Β308, Β317.

Καλημέρα και καλή εβδομάδα στην παρέα.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ πράγματι η 312 δεν παίζει καλά οπότε γύρισα στην 137 και περιμένω την τελική... Θα την πάρει ΟΤΑ από την 137 την Final?
Link to comment
Share on other sites

Θετική πλευρά???

Μόλις μου τελείωσε. 6.48 το πρωί παρέλαβα το ενδεκατο μειλ από το Coolicool... Το αποτέλεσμα; ΤΙΠΟΤΑ!!

Εξακολουθούν να λένε ότι ο ΤΚ είναι λάθος ενώ τους έχω ήδη στείλει τον ΤΚ της DHL Λάρισας από χθες. Κοινώς κάτι άλλο βρωμάει. Οπότε άρχισα το τροπαρι του παυπαλ μπας και συνελθουν. Μην αναφέρω τα κακιστα αγγλικά τους κτλ... Γνωστές κινεζοκαταστασεις

Πάντως το σίγουρο είναι ότι με βλέπουν τελευταία φορά!!!

 

 

 

 

 

 

Φιλε μου πως τα πας με την δικη σου Οδυσσεια?Παντως για ενα πραγμα ειμαι βεβαιος πως μολις παραλαβεις θα το γ@#$%@#$% το καυμενο:lol:.

Αν παλι εχεις ξενερωσει...εγω ειμαι εδω να ξερεις (που δε το νομιζω):p

Τωρα χωρις πλακα μολις με το καλο παραλαβεις καλομιλητο να ναι:D

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πως τα πας με την δικη σου Οδυσσεια?Παντως για ενα πραγμα ειμαι βεβαιος πως μολις παραλαβεις θα το γ@#$%@#$% το καυμενο:lol:.

Αν παλι εχεις ξενερωσει...εγω ειμαι εδω να ξερεις (που δε το νομιζω):p

Τωρα χωρις πλακα μολις με το καλο παραλαβεις καλομιλητο να ναι:D

 

Οπως ακριβως το ειπες...ΟΔΥΣΣΕΙΑ!!!

Καθε μερα και απο ενα μειλ που λεμε τα ιδια πραματα

Ειχα κανει λαθος στο τκ της DHL Λαρισας και μετα του εστειλα 5 φορες το σωστο με ολα τα στοιχεια και σημερα

ειλικρινα το εκανα τελευταια φορα. Αυριο αν δε φυγει απο Βρετανια ανοιγω υποθεση στο παυπαλ και παιρνω τα φραγκα πισω

Τοσο ηλιθιους ασχετους ερασιτεχνες δεν εχω ξαναπετυχει μαζεμενους..Ο μεν της DHL δεν μπορει να το στειλει Ελλαδα λες και θα το στειλει στο Ιρακ σε εμπολεμη ζωνη και η δε του Coolicool στελνει ενα μειλ καθε μερα σε αθλια Αγγλικα και δεν απανταει ποτε σε κανενα αλλο

 

Το συμπερασμα ενα : ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΠΟ COOLICOOL ουτε βιδα ...Αι σιχτιρ γιδια

Link to comment
Share on other sites

Οπως ακριβως το ειπες...ΟΔΥΣΣΕΙΑ!!!

Καθε μερα και απο ενα μειλ που λεμε τα ιδια πραματα

Ειχα κανει λαθος στο τκ της DHL Λαρισας και μετα του εστειλα 5 φορες το σωστο με ολα τα στοιχεια και σημερα

ειλικρινα το εκανα τελευταια φορα. Αυριο αν δε φυγει απο Βρετανια ανοιγω υποθεση στο παυπαλ και παιρνω τα φραγκα πισω

Τοσο ηλιθιους ασχετους ερασιτεχνες δεν εχω ξαναπετυχει μαζεμενους..Ο μεν της DHL δεν μπορει να το στειλει Ελλαδα λες και θα το στειλει στο Ιρακ σε εμπολεμη ζωνη και η δε του Coolicool στελνει ενα μειλ καθε μερα σε αθλια Αγγλικα και δεν απανταει ποτε σε κανενα αλλο

 

Το συμπερασμα ενα : ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΠΟ COOLICOOL ουτε βιδα ...Αι σιχτιρ γιδια

 

 

Αν υπολογίζω σωστά προσωπικά εκτιμώ πως θα παραλάβεις Πέμπτη ή Παρασκευή.Ή αλήθεια είναι πως ή τιμή του εκεί είναι σκότωμα... κάνε λίγο υπομονή ακόμα:mad:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Αν υπολογίζω σωστά προσωπικά εκτιμώ πως θα παραλάβεις Πέμπτη ή Παρασκευή.Ή αλήθεια είναι πως ή τιμή του εκεί είναι σκότωμα... κάνε λίγο υπομονή ακόμα:mad:

 

Υπολογιζεις αν το εστειλε σημερα...το εστειλε ομως ?

Και δεν εφτανε αυτο εχω και το ZP999 με γ@μημενο GPS και ειμαι για ηρεμιστικα :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Υπολογιζεις αν το εστειλε σημερα...το εστειλε ομως ?

Και δεν εφτανε αυτο εχω και το ZP999 με γ@μημενο GPS και ειμαι για ηρεμιστικα :mad::mad:

 

απο την στιγμη που εκανες μονο σου λαθος το ΤΚ κακως εξοργιζεσαι τοσο πολυ... οι κινεζοι ειναι ό,τι ειναι αλλα αμα φυγει απο τα χερια τους το δεμα σε λαθος ΤΚ πρεπει να περιμενεις...

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

απο την στιγμη που εκανες μονο σου λαθος το ΤΚ κακως εξοργιζεσαι τοσο πολυ... οι κινεζοι ειναι ό,τι ειναι αλλα αμα φυγει απο τα χερια τους το δεμα σε λαθος ΤΚ πρεπει να περιμενεις...

 

Καλως εξοργιζομαι γιατι το κακο ξεκινησε απο την πλευρα τους καθως ελεγαν οτι η διευθυνση του παυπαλ μου τη μια βρισκεται στην Αφρικη και την αλλη στη Γαλλια. Για αυτο το λογο εψαχνα να δω που θα το στειλουν με αποτελεσμα να γινει μπαχαλο με τους ΤΚ

Παρεπιπτοντως με τη συγκεκριμενη δ/ση που εχω στο παυπαλ εχω λαβει πανω απο 500 προιοντα απο ολο τον κοσμο και με ολα τα ταχυδρομεια και τις κουριερ, χωρις κανενα προβλημα

Οποτε εξοργιζομαι γιατι το θεμα δεν ειναι οτι δεν βρισκουν τη δ/ση, αλλα οτι πιθανοτατα δεν ειχαν στοκ και λενε ******** μεχρι να τους ερθει ...και φυσικα δε θελουν να χασουν την πωληση σε καμμια περιπτωση

Link to comment
Share on other sites

Καλως εξοργιζομαι γιατι το κακο ξεκινησε απο την πλευρα τους καθως ελεγαν οτι η διευθυνση του παυπαλ μου τη μια βρισκεται στην Αφρικη και την αλλη στη Γαλλια. Για αυτο το λογο εψαχνα να δω που θα το στειλουν με αποτελεσμα να γινει μπαχαλο με τους ΤΚ

Παρεπιπτοντως με τη συγκεκριμενη δ/ση που εχω στο παυπαλ εχω λαβει πανω απο 500 προιοντα απο ολο τον κοσμο και με ολα τα ταχυδρομεια και τις κουριερ, χωρις κανενα προβλημα

Οποτε εξοργιζομαι γιατι το θεμα δεν ειναι οτι δεν βρισκουν τη δ/ση, αλλα οτι πιθανοτατα δεν ειχαν στοκ και λενε ******** μεχρι να τους ερθει ...και φυσικα δε θελουν να χασουν την πωληση σε καμμια περιπτωση

 

Πολυ περιεργο παντως με λαθος ΤΚ να σου στειλουν σωστα το πακετο τοσες φορες και τωρα να στραυωσε... επειδη εχω παραγγειλει παρα πολλες φορες και απο παντου σε τετοιες αγορες το ταχυδρομιο στελνει παντα βασει ΤΚ και χωρας.. τα αλλα στοιχεια δεν τα βλεπει καν.. απο την στιγμη που φτασει ελλαδα τοτε χρησιμευουν τα υπολοιπα στοιχει δλδ διευθυνση, ονομα κλπ... μεχρι να παει στο τοπικο ταχυδρομειο μονο η χωρα και ο ΤΚ ενδιαφερει... παντως σου λεω πως αμα εχεις κανει εσυ αρχικα λαθος το ΤΚ δεν εχει καμια σημασια τα υπολοιπα πακετα που σου ρθαν οπως πρεπει... λογικα το δεμα σταλθηκε στον λαθος ΤΚ και τωρα πρεπει να περιμενεις να γυρισει πισω στο καταστημα και να στο ξαναστειλουν σε σωστη διευθυνση... κανονικα θα σε χρεωναν τα επιπλεον εξοδα αποστολης αλλα μπορει να τα γλιτωσες... τεσπα.. παντως αμα σε παρηγορει θα χεις ενα κινητο τουμπανο....

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Πολυ περιεργο παντως με λαθος ΤΚ να σου στειλουν σωστα το πακετο τοσες φορες και τωρα να στραυωσε... επειδη εχω παραγγειλει παρα πολλες φορες και απο παντου σε τετοιες αγορες το ταχυδρομιο στελνει παντα βασει ΤΚ και χωρας.. τα αλλα στοιχεια δεν τα βλεπει καν.. απο την στιγμη που φτασει ελλαδα τοτε χρησιμευουν τα υπολοιπα στοιχει δλδ διευθυνση, ονομα κλπ... μεχρι να παει στο τοπικο ταχυδρομειο μονο η χωρα και ο ΤΚ ενδιαφερει... παντως σου λεω πως αμα εχεις κανει εσυ αρχικα λαθος το ΤΚ δεν εχει καμια σημασια τα υπολοιπα πακετα που σου ρθαν οπως πρεπει... λογικα το δεμα σταλθηκε στον λαθος ΤΚ και τωρα πρεπει να περιμενεις να γυρισει πισω στο καταστημα και να στο ξαναστειλουν σε σωστη διευθυνση... κανονικα θα σε χρεωναν τα επιπλεον εξοδα αποστολης αλλα μπορει να τα γλιτωσες... τεσπα.. παντως αμα σε παρηγορει θα χεις ενα κινητο τουμπανο....

 

Δε με καταλαβες. Ο αρχικος τκ ηταν αυτος του παυπαλ μου, απλα αυτοι εικαζοτανε οτι δεν υπαρχει. Και το τηλεφωνο δεν το εστειλαν για αυτο το λογο. Οπως ειπες και συ τους εξηγησα οτι το μονο που χρειαζεται ειναι να μπει το πακετο με την DHL στην Ελλαδα και απο κει και περα ολα θα παρουν το δρομο τους....Αλλα αυτοι το χαβα τους με εβαζαν να επιλεγω μεταξυ Γαλλιας και Αφρικης. Το τηλεφωνο κατα τα λεγομενα τους ειναι στην βρετανικη DHL εδω και 8 μερες και περιμενει το θαυμα..:(

Το μονο που με παρηγορει ειναι ...το τουμπανο :D

Link to comment
Share on other sites

Δε με καταλαβες. Ο αρχικος τκ ηταν αυτος του παυπαλ μου, απλα αυτοι εικαζοτανε οτι δεν υπαρχει. Και το τηλεφωνο δεν το εστειλαν για αυτο το λογο. Οπως ειπες και συ τους εξηγησα οτι το μονο που χρειαζεται ειναι να μπει το πακετο με την DHL στην Ελλαδα και απο κει και περα ολα θα παρουν το δρομο τους....Αλλα αυτοι το χαβα τους με εβαζαν να επιλεγω μεταξυ Γαλλιας και Αφρικης. Το τηλεφωνο κατα τα λεγομενα τους ειναι στην βρετανικη DHL εδω και 8 μερες και περιμενει το θαυμα..:(

Το μονο που με παρηγορει ειναι ...το τουμπανο :D

 

Δεν καταλαβα ακριβως τι εγινε παλι :p:p:p

Παντως καλα θα κανεις οταν παραγγελνεις να συμπληρωνεις και την φορμα στο site.. παντως ο ΤΚ ειναι σημαντικοτατο.. εχω παραγγειλει ποσες φορες με ελληνικους χαρακτηρες και μου χει ερθει το πακετο μια χαρα παρολο που "πρεπει" να βαζεις λατινικους... παντως βαλε ΤΚ σωστα κι ολα τ αλλα λαθος και θα δεις πως το πακετο θα φτασει μια χαρα (απλα θα δυσκολευτεις να το παραλαβεις)... ε αμα κανεις ομως λαθος το ΤΚ χεσε μεσα στις διεθνεις τουλαχιστον συναλλαγες... πιστευω αμα πας να τους παρεις πισω τα λεφτα κατι θα κανουν αλλα δεν επρεπε να χε γινει ολ αυτο... καλοι χρυσοι οι κινεζοι κανουν τα παντα κιολας να μν σε πιασει τελωνειο (θυμαμαι μια φορα με επιασε και τους εστειλα μνμ και μου δωσαν κουπονι 10% discount στην επομενη αγορα) αλλα απο συνεννοηση μπουζουκι... λογικα ουτε palso δεν εχουν παρει στ αγγλικα...

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Δε με καταλαβες. Ο αρχικος τκ ηταν αυτος του παυπαλ μου, απλα αυτοι εικαζοτανε οτι δεν υπαρχει. Και το τηλεφωνο δεν το εστειλαν για αυτο το λογο. Οπως ειπες και συ τους εξηγησα οτι το μονο που χρειαζεται ειναι να μπει το πακετο με την DHL στην Ελλαδα και απο κει και περα ολα θα παρουν το δρομο τους....Αλλα αυτοι το χαβα τους με εβαζαν να επιλεγω μεταξυ Γαλλιας και Αφρικης. Το τηλεφωνο κατα τα λεγομενα τους ειναι στην βρετανικη DHL εδω και 8 μερες και περιμενει το θαυμα..:(

Το μονο που με παρηγορει ειναι ...το τουμπανο :D

 

 

 

Φιλέ chrisnits μου έστειλε mail το coolicool με 3days only παράδοση :lol: και στα 459,99$ με 16 gb sd δώρο.:D Ή προσφορά ισχύει έως 26-09-15 και να σου πω την μαύρη αλήθεια είμαι σ αναμένα κάρβουνα.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Με τον πόνο μου παίζεις και συ;

Παρτο αν είναι να μοιραστούμε τα κάρβουνα!!!

 

 

 

Προς το παρόν δεν έχω "διάθεση" €€€€ :cry: διαφορετικά θα καίγονταν τα κάρβουνα να ψηθούν οι μπριζόλες...:lol::lol::lol:

Εννοείται πως περιμένω review σου να δω και γω τι τούμπανο θα πάρω σε 15 μερες:D

Edited by CRISPAF77

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω ένα γειά στην παρέα αφου σήμερα πήρα στα χέρια μου το τηλέφωνο με τη dual sim version ,θα ήθελα να ρωτήσω πιο είναι το τελευταίο επισημο firmware για το L10 ;
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Φιλέ chrisnits μου έστειλε mail το coolicool με 3days only παράδοση :lol: και στα 459,99$ με 16 gb sd δώρο.:D Ή προσφορά ισχύει έως 26-09-15 και να σου πω την μαύρη αλήθεια είμαι σ αναμένα κάρβουνα.

 

Η διαφορα ποια ειναι στην τιμη? Το δωρο και η παραδοση?

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω ένα γειά στην παρέα αφου σήμερα πήρα στα χέρια μου το τηλέφωνο με τη dual sim version ,θα ήθελα να ρωτήσω πιο είναι το τελευταίο επισημο firmware για το L10 ;

 

 

 

Στην Huawei όλα είναι σταθερά, επίσημα και παγκόσμια. Δηλ όταν θα κανείς ενημερώσεις λογισμικού Τελευταία Rom πρέπει να σου δίνει αυτή..http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&nv=1&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=en&u=http://www.emui.com/plugin.php%3Fid%3Dhwdownload%26mod%3Ddetail%26mid%3D97&usg=ALkJrhiVaEsEWCKUBU7GjFdVKb9c9fYU6w. :D.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η διαφορα ποια ειναι στην τιμη? Το δωρο και η παραδοση?

 

 

Πριν το είχανε 469,99$ σκέτο και όσο αφορά το χρόνο παράδοσης...είχα την φαεινη "χαζή" ιδέα να πειραξω τον συμφουριτη μας που το περιμένει ήδη 12 ημερολογιακές μέρες αν θυμάμαι καλά.Ελπίζω ή αναμονή του τούμπανου που περιμενει να τον αποζημιώσει.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου CRISPAF77 τα πειραγματα μονο αποφορτιζουν την κατασταση, μη στενοχωριεσαι

Τα πραγματα εχουν λοιπον ως εξης

11-9-2015 παραγγελια αμεση πληρωμη και το στατους στο coolicool εγινε confirmed paid unshipped

14-9-2015 σε απαντηση σε μειλ μου μου στελνουν tracking number DHL

15-9-2015 αποφασιζουν οτι το μερος που μενω (7 χιλιομετρα απο το κεντρο της Λαρισας) δεν υπαρχει και η διευ/ση του παυπαλ μου δεν ισχυει (μετα απο 500+αγορες)

16-9-2015 ημερα μανουρας 5 μειλ εγω κανενα αυτοι

17-9-2015 Μιλαω με DHL Λαρισας και μου λενε να βαλω τον τκ τους και να με ειδοποιησουν οταν ερθει. στελνω τη νεα Δ/ση 5 φορες εκ των οποιων τη μια λαθος...απαντηση γιοκ

18-9-2015 Στελνουν μειλ οτι εχω λαθος τκ και στελνω αλλα 5 με το σωστο και με απειλες για open case στο παυπαλ

21-9-2015 μου ξαναστελνουν μειλ για το σωστο τκ και τους στελνω τα ιδια με νεες προειδοποιησεις. Ως δια μαγειας το στατους γινεται shipped το απογευμα

22-9-2015 ζηταω εκ νεου tracking number και μου επιβεβαιωνουν οτι εχει φυγει με το ιδιο που ειχε στις 14-9-2015

 

Κοινως εφυγε με DHL τη Δευτερα .....Ακομα και αυτη τη στιγμη το νουμερο στη DHL δε δειχνει ΤΙΠΟΤΑ !!!

Τα συμπερασματα δικα σας περι COOLICOOL !

Edited by chrisnits
Link to comment
Share on other sites

Στην Huawei όλα είναι σταθερά, επίσημα και παγκόσμια. Δηλ όταν θα κανείς ενημερώσεις λογισμικού Τελευταία Rom πρέπει να σου δίνει αυτή..http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&nv=1&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=en&u=http://www.emui.com/plugin.php%3Fid%3Dhwdownload%26mod%3Ddetail%26mid%3D97&usg=ALkJrhiVaEsEWCKUBU7GjFdVKb9c9fYU6w. :D.

Εμένα αναβαθμίστηκε με ΟΤΑ σε 133, αλλά έχει πολλές κινεζιές μέσα :( (αγορά από vmall)

 

Η παραπάνω (132) ξέρει κανείς αν έχει gapps?

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γίνεται με καποιο τρόπο η γραμμή πλοήγησης κατω να είναι διάφανη; Εμενα ειναι μόνιμα μαύρη αλλα σε κάποια review την εχω δει διάφανη.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αναβαθμίστηκε με ΟΤΑ σε 133, αλλά έχει πολλές κινεζιές μέσα :( (αγορά από vmall)

 

Η παραπάνω (132) ξέρει κανείς αν έχει gapps?

 

 

 

Στη Huawei (τουλαχιστον στη σειρα Honor που είναι και brand name της) δε νομιζω να υπάρχει ΟΤΑ rom χωρίς gapps ή multilang....Ώπα Ώπα απο vmall αγορά; Πως το κατάφερες;

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο για Lollipop;

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...