Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 830


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλησπερα στο 925 που ειχα? με παρατεταμενο πατημα στο εικονιδειο εβγαζε τρεις επιλογες μια απο αυτη σε πηγενε σε αλλη οθονη με χροματολογιο και εβαζες στο πλακακι το χρωμα που σου αρεσε στο 830 δεν υπαρχη?

 

Δεν υπήρχε ΠΟΤΕ τέτοια δυνατότητα στα wp. Κάπου μπερδεύεσαι !!!

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 943
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα ξερη καπιος πως περναμε της φωτο στα ονοματα του τηλεφωνικου καταλογου οταν μας περνουν να βλεπουμε και την φωτο της επαφης?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ξερη καπιος πως περναμε της φωτο στα ονοματα του τηλεφωνικου καταλογου οταν μας περνουν να βλεπουμε και την φωτο της επαφης?

 

Στην επεξεργασία της επαφής πατάς πάνω στη φωτογραφία και επιλέγεις.

MyPhones: Nokia 2110i, Nokia 6150, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N70, Nokia N73ME, Nokia 5800XM, Nokia C7, Nokia L920 (Win10), Nokia L625 (Win8.1), Microsoft L640, Microsoft L640XL, Microsoft L950DS, Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Poco F2 Pro, Xiaomi Poco F4

MyBands: Xiaomi Mi Band 2, 3, 4, Honor Watch ES, Huawei Watch Fit

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι γινετε το τηλεφωνο ειναι καταπληκτικο γιατι δεν πουλεισε μονο 14 σχολια 4 μηνες στην αγορα περιεργο ?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι γινετε το τηλεφωνο ειναι καταπληκτικο γιατι δεν πουλεισε μονο 14 σχολια 4 μηνες στην αγορα περιεργο ?

 

εχει windows

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι γινετε το τηλεφωνο ειναι καταπληκτικο γιατι δεν πουλεισε μονο 14 σχολια 4 μηνες στην αγορα περιεργο ?

 

εχει windows

 

& είναι κομματάκι τσιμπιμένο (400€ στα φυσικά καταστήματα).

Την επόμενη Παρασκευή πηγαίνω σε Cosmote shop για την επιδότησή μου.

Αν μέχρι τότε δεν πέσει στα 300, τα κουβαδάκια μου & σε άλλη παραλία.

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

οχι και 200 ευρω ρε φιλε με αυτα που προσφερει εδω φευγουν απο 930 και περνουν 830 γιατι ειναι ενα πακετο ολοκληρωμενο και εσυ μας λες αλλα εκτος του οτι η καμερα βγαζη ματια? το εχουμε το κινητο πρωην κατοχος lg g3
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,

Έχω το 830 σχεδόν 1 μήνα, προς το παρών είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Απλά παρατήρησα σήμερα πως δεν έχει δύο γραμμές όπως είχα στο HTC με τα 7.8.

Στο παλιό είχε ρύθμιση που μου επέτρεπε η Cosmote να έχω 2 γραμμές, δηλ μιλάω με την μία και όταν με καλούν μπορώ να το δω και να απαντήσω και η πρώτη κλήση να είναι σε αναμονή.

Είναι ρύθμιση του κινητού ή της SIM (Άλλαξα κάρτα)

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,

Έχω το 830 σχεδόν 1 μήνα, προς το παρών είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Απλά παρατήρησα σήμερα πως δεν έχει δύο γραμμές όπως είχα στο HTC με τα 7.8.

Στο παλιό είχε ρύθμιση που μου επέτρεπε η Cosmote να έχω 2 γραμμές, δηλ μιλάω με την μία και όταν με καλούν μπορώ να το δω και να απαντήσω και η πρώτη κλήση να είναι σε αναμονή.

Είναι ρύθμιση του κινητού ή της SIM (Άλλαξα κάρτα)

 

Αυτό έχει να κάνει με τον πάροχό σου. Βρες στην ιστοσελίδα της cosmote πώς γίνεται όταν μιλάς με κάποιον, και σε παίρνει 2η γραμμή πώς να τον βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχη μια εφαρμογη στην εισερχομενη κληση πλησιαζοντας το τηλεφωνο στο αυτι απαντας χωρις αλλη κινηση μηπως την ξερη καποιος?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχη μια εφαρμογη στην εισερχομενη κληση πλησιαζοντας το τηλεφωνο στο αυτι απαντας χωρις αλλη κινηση μηπως την ξερη καποιος?

 

Δες αυτό ποστ από το θέμα Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχη μια εφαρμογη στην εισερχομενη κληση πλησιαζοντας το τηλεφωνο στο αυτι απαντας χωρις αλλη κινηση μηπως την ξερη καποιος?

 

Gestours beta φίλε πολύ πρακτικο

Link to comment
Share on other sites

Παντως παίδες, όλοι στην αρχή έλεγαν τι ακριβό κινητό, και τόσα λίγα γιγα ραμ μπλα μπλα μπλα....αλλα απο ότι έχω καταλάβει οι περισσότεροι που το έχουν πάρει είναι τουλάχιστον ευχαριστημένοι... και η τιμή μια χαρά κατέβηκε... στα 260 είναι λουκούμι ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Break your TV. Enter the unwired revolution.

 

-Dexter

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα μεταχειρισμένο να κάνει παρέα στο πολύτιμο 930 μου, που αυτή την στιγμή παίρνει την denim. Είμαι εντυπωσιασμένος! Τα 10 θα τα πάρει το 830; Την Lumia Camera που από ότι ακούω πετάει;
3>4
Link to comment
Share on other sites

εγώ βρήκα ένα 830 σφραγισμένο στα 210 ευρώ από ιδιώτη να το πάρω?

Εγώ θα το έπαιρνα πάντως. Αν έχει και απόδειξη.... ακόμη καλύτερα.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το έπαιρνα πάντως. Αν έχει και απόδειξη.... ακόμη καλύτερα.

 

λέει πως το κέρδισε σε διαγωνισμό από το public και έχει απόδειξη , τώρα πως γίνεται αυτό δεν ξέρω με προβληματίζει λίγο γιατί θα μου το στείλει με αντικαταβολή

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα μεταχειρισμένο να κάνει παρέα στο πολύτιμο 930 μου, που αυτή την στιγμή παίρνει την denim. Είμαι εντυπωσιασμένος! Τα 10 θα τα πάρει το 830; Την Lumia Camera που από ότι ακούω πετάει;

 

Φυσικά και θα πάρει Windows 10. Όλες οι συσκευές θα πάρουν, από το 520 ως το 930.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ειμαι κατοχος ενος lumia 830 και ηθελα να ρωτησω δυο πραγματα¨..Μπορουμε να κατεβασουμε μουσικη με καποια εφαρμογη απευθειας στην εσωτερικη μνημη η στην sd ?Kαι δευτερον υπαρχει τροπος να διωξουμε τις διαφημησεις?Συγνωμη που ρωταω εδω αλλα εχει περισσοτερη κινηση το νημα και θεωρω οτι θα απαντηθει η απορια μου πιο γρηγορα
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ειμαι κατοχος ενος lumia 830 και ηθελα να ρωτησω δυο πραγματα¨..Μπορουμε να κατεβασουμε μουσικη με καποια εφαρμογη απευθειας στην εσωτερικη μνημη η στην sd ?Kαι δευτερον υπαρχει τροπος να διωξουμε τις διαφημησεις?Συγνωμη που ρωταω εδω αλλα εχει περισσοτερη κινηση το νημα και θεωρω οτι θα απαντηθει η απορια μου πιο γρηγορα

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή AllTube Player Pro για να κατεβάσεις τραγούδια.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή AllTube Player Pro για να κατεβάσεις τραγούδια.

Αυτη ειναι με πληρωμη ε?Καμμια free ?Και να παιζει απο τον player του κινητου? Επίσης το κινητό έχει την denim?Και αν ναι γτ δεν μπορώ να τρέξω το Lumia camera?Μου λέει ότι πρέπει να έχω το denim update..

Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα νεος κατοχος lumia και ηθελα εδω να ρωτησω καποια πραγματακια γιατι στο νημα του 830 δεν εχει πολυ κινηση...Υπαρχει καποιος αξιοπιστος τροπος να κατεβαζω δωρεαν μουσικη στην εσωτερικη μνημη η την sd του κινητου?Επισης πολες εφαρμογες δεν μπορω να τις κανω install...με που την κατεβαζω μετα βγαζει μηνυμα οτι απαιτεται προσοχη..τελος υπαρχει τροπος να βγαλω τις διαφημισεις απο τις διαφορες σελιδες ?ευχαριστω πολυ

A και κατι αλλο..το κινητο εχει τωρα απο οτι ειδα την denim...Aν ισχυει αυτο γιατι δεν μου ανοιγει την lumia camera?Mου λεει οτι το τηλεφωνο χρειαζεται την lumia denim...

Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...