Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πια η διαφορα σε αυτα τα δυο τηλεφωνα?

http://www.skroutz.gr/s/5293077/Sony-Xperia-Z3-Compact-16GB.html

http://www.skroutz.gr/s/5597610/Sony-Xperia-Z3-Compact-D5833.html

 

Μιας και θελω να το αγορασω και εγω,πιο μαγαζι θα μου προτεινατε,και τι να τους πω για το θεμα που διαβασα σε προηγουμενα ποστ με τα μυνηματα,ωστε να μην υπαρχει το προβλημα αυτο.Θα ηταν καλα να διευκρινησω κατι αλλο?

 

Το 5803 απο οτι καταλαβα θα παρω που ειναι για Ελλαδα, Ευρωπη και ειναι και πιο φθηνο.

Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησης σας!Αυτο με τα μυνηματα και τους λιγους χαρακτηρες που διαβασα αρκετα ποστ πιο πισω,μπορω να κανω κατι να τους ρωτησω κατι?Ωστε να μην εχω αυτο το θεμα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το 5803 απο οτι καταλαβα θα παρω που ειναι για Ελλαδα, Ευρωπη και ειναι και πιο φθηνο.

Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησης σας!Αυτο με τα μυνηματα και τους λιγους χαρακτηρες που διαβασα αρκετα ποστ πιο πισω,μπορω να κανω κατι να τους ρωτησω κατι?Ωστε να μην εχω αυτο το θεμα?

 

και να τους ρωτησεις παιζει να μην σου κατσει..εγω πχ εχω παρει απο το mytel κινητα και ηταν ολα με 160, τα σονυ..

απο το phonegallery δεν υποστηριζε..

Μιλαω για Ζ3c.

Αλλα το φτιαχνεις ευκολα αλλαζοντας ρομ με μια διαδικασια 5 λεπτων που την 1η φορα θα σου φανει καπως, μετα ειναι αστεια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ή βάζεις ένα από τα δωρεάν προγράμματα μηνυμάτων του market που υποστηρίζουν 160. :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα δεν ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας το ακριβο..απλα τα συγκεκριμενα μαγαζια το εφεραν μαλλον χωρις να ξερουν τις διαφορες με την αλλη εκδοση ή επειδη τοτε μπορει να τα τσιμπησαν φθηνα..

Ομως εχουν διαφορες στα δικτυα που προσωπικα δεν γνωριζω αν αφορουν την ελλαδα..

Οπως και να εχει θα επαιρνα το 5803 που ειναι για εδω και ας ηταν πιο ακριβο απο το 5833.

εχεις δικιο.μπερδευτηκα.ισχυει απολυτα αυτο που λες.κι εγω το 5803 εχω και μαλιστα μου ρθε με lolipop.(ισως να την ειχε κανει ο προηγουμενος ιδιοκτητης)

 

 

απο το phonegallery δεν υποστηριζε..

Μιλαω για Ζ3c.

Αλλα το φτιαχνεις ευκολα αλλαζοντας ρομ με μια διαδικασια 5 λεπτων που την 1η φορα θα σου φανει καπως, μετα ειναι αστεια.

εγω πηρα απο phonegallery με αποδειξη 26-3 και υποστηριζει κανονικα 160 χαρακτηρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόνο οι υποστηριζόμενες συχνότητες δικτύου είναι διαφορετικές, κάθε HW-παραλλαγή είναι για μια διαφορετική περιοχή.

D5803

UMTS HSPA + 850 (Band V), 900 (Band VIII), 1700 (Band IV) , 1900 (Band II), 2100 (Band I) MHz

GSM GPRS / EDGE 850, 900, 1800, 1900 MHz

LTE (Ζώνες 1, 2, 3, 4 , 5, 7, 8, 13, 17, 20 )

 

D5833

UMTS HSPA + 850 (Band V), 900 (Band VIII), 1900 (Band II), 2100 (Band I) MHz

GSM GPRS / EDGE 850, 900, 1800, 1900 MHz

LTE (Ζώνες 1, 3, 5, 7, 8, 28 )

TD LTE Band 40

 

δηλαδή LTE Band 3, 7 και 20 είναι οι ζώνες συχνοτήτων κοινή LTE για την Ευρώπη. Έτσι, αν σκοπεύετε να χρησιμοποιήσετε τη συσκευή σας σε ευρωπαϊκά δίκτυα LTE, θα πρέπει να προτιμάτε D5803.

LTE ζώνη 28 χρησιμοποιούνται στην Αυστραλία, και ζώνης TDD 40 γίνεται κοινή στο Χογκ Κογκ και τις γύρω περιοχές. Έτσι, αν είστε περισσότερο ο τύπος APAC, θα πρέπει να πάτε για D5833.

Αλλά συνήθως μόνο μια παραλλαγή είναι διαθέσιμη σε μια περιφέρεια, οπότε αν θέλετε να πάτε σε ένα κατάστημα και να αγοράσει ένα Z3 συμπαγής, θα παίρνατε το ένα σας ταιριάζει περιοχή.

 

και κλεινει εδω το θεμα αυτο με τα δυκτια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Προχτες ( μεσημερι,την ωρα που εκλειναν ) ξαναεστειλα το κινητο μου στο σερβις για το προβλημα με το γπς που ειχα.Σημερα το πρωι το παρελαβα με αλλαγμενη πλακετα.Περαν αυτου ομως μου αλλαξαν και το πισω γυαλι οπυ ειχε αρκετες γρατζουνιες πριν , ενω τωρα το βλεπω και χαιρομαι,οντας καινουργιο,οπως επισης αλλαξαν και την μπαταρια.Ηταν και πολυ γρηγοροι στην επισκευη , σε μια μερα το εφτιαξαν. Αυτη η εμπειρια μου με την Αρβατο , οπου παντου τους κραζουν . Εγω εμεινα απολυτα ικανοποιημενος και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας . :D :D :D
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Προχτες ( μεσημερι,την ωρα που εκλειναν ) ξαναεστειλα το κινητο μου στο σερβις για το προβλημα με το γπς που ειχα.Σημερα το πρωι το παρελαβα με αλλαγμενη πλακετα.Περαν αυτου ομως μου αλλαξαν και το πισω γυαλι οπυ ειχε αρκετες γρατζουνιες πριν , ενω τωρα το βλεπω και χαιρομαι,οντας καινουργιο,οπως επισης αλλαξαν και την μπαταρια.Ηταν και πολυ γρηγοροι στην επισκευη , σε μια μερα το εφτιαξαν. Αυτη η εμπειρια μου με την Αρβατο , οπου παντου τους κραζουν . Εγω εμεινα απολυτα ικανοποιημενος και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας . :D :D :D

 

Έχω δύο ερωτήσεις:

1. Σε χρέωσαν για τίποτα από αυτά;

2. Σου έδωσαν συσκευή αντικατάστασης για όσο καιρό είχαν το δικό σου;

Link to comment
Share on other sites

Στα άλλαξαν όλα... Δε σου άλλαζαν τη συσκευή...?

 

Αυτη ειναι μια πολυ καλη ερωτηση.Αλλα ξερω πως αντικατασταση κανουν μονο στα ελληνικα και αφου μου τα αλλαξαν ολα δεν ασχοληθηκα περαιτερω.

 

Έχω δύο ερωτήσεις:

1. Σε χρέωσαν για τίποτα από αυτά;

2. Σου έδωσαν συσκευή αντικατάστασης για όσο καιρό είχαν το δικό σου;

 

Οχι δεν με χρεωσαν τπτ,ουτε για εκτος εγγυησης και λοιπα που λενε ωστε να τα σκασεις . Συσκευη δεν μου εδωσαν οσο το ειχαν αλλα δεν εχω ακουσει να το κανει και καμμια εταιρια , εκτος αν κανω λαθος :)

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Στα άλλαξαν όλα... Δε σου άλλαζαν τη συσκευή...?

 

βασικα καινουρια συσκευη του εδωσαν πισω..με ενα ερωτηματικο για την αδιαβροχοποιηση..

απο οσο ξερω ειναι πολυ καλη η επισκευη που κανουν στο θεμα αυτο, αλλα προσωπικα θα το εβαζα στο νερο τωρα που εχει εγγυηση λογω σερβις.

εκτος αν δεν προκειται να το χρησιμοποιησεις ποτε στο νερο.Εγω επειδη μπορει να μπω σε καμια νεροτσουληθρα, σε κανα ποταμι, παντα ελεγχω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που όλα λειτουργούν κομπλέ δεν το δοκιμάσω καν :-)αμα εσυ ρε νικο έχεις το ποτάμι στα 5 μέτρα :-) μακάρι να το είχα κ εγώ!!!! χαχα
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που όλα λειτουργούν κομπλέ δεν το δοκιμάσω καν :-)αμα εσυ ρε νικο έχεις το ποτάμι στα 5 μέτρα :-) μακάρι να το είχα κ εγώ!!!! χαχα

 

μπορεί να πας εκδρομή σε ποτάμι ή το καλοκάιρι σε νεροτσουλήθρα - δεν χρειάζεται να τα έχεις δίπλα σου, δεν είναι κρίμα να φοβάσαι να το χαρείς για "βρεγμένα" στιγμιότυπα;; Εγώ άργησα να διαβάσω την προτροπή του Νίκου για δοκιμή αδιαβροχοποίησης την πρώτη μέρα, οπότε τώρα απλά θα πάρω το ρίσκο το καλοκαίρι - έχω τάξει στον μικρό slow motion βιντεο από τις πρώτες του βουτιές!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να πας εκδρομή σε ποτάμι ή το καλοκάιρι σε νεροτσουλήθρα - δεν χρειάζεται να τα έχεις δίπλα σου, δεν είναι κρίμα να φοβάσαι να το χαρείς για "βρεγμένα" στιγμιότυπα;; Εγώ άργησα να διαβάσω την προτροπή του Νίκου για δοκιμή αδιαβροχοποίησης την πρώτη μέρα, οπότε τώρα απλά θα πάρω το ρίσκο το καλοκαίρι - έχω τάξει στον μικρό slow motion βιντεο από τις πρώτες του βουτιές!!!

 

Έτσι είναι.. Προσωπικά γιαυτό το πήρα αδιάβροχο..αν πάω rafting θα τραβήξω βίντεο χωρίς φόβο.. Αρκεί να μην το χάσω :p

Τώρα αν χαλάσει, χάλασε. Θα το πάω σέρβις για αντικατασταση. Εννοείται πως πριν το βάλω σε νερό ένα back up το ρίχνω, σε pc ή έστω στην κάρτα μνήμης αν τα σημαντικά είναι στο pc..

 

Φαντάζομαι σε πισίνα εννοείς για τον μικρό.. Αλλιώς σε θάλασσα το βλέπουν αν πας σέρβις λόγω αλάτων..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι σε πισίνα εννοείς για τον μικρό.. Αλλιώς σε θάλασσα το βλέπουν αν πας σέρβις λόγω αλάτων..

 

και για πισίνα και για θάλασσα μιλάω αλλά δεν εννοώ βούτηγμα μέσα στο νερό, για υποβρύχιες λήψεις πήρα μια αδιάβροχη φτηνή Rolei me 49 από Praktiker γιατί δεν ήθελα να βουτήξω το Lenovo S750 και την καταευχαριστηθήκαμε το καλοκαίρι! Στη βουτιά μέσα στο νερό δεν βλέπεις πολλά λόγω των αφρών, έχω όμως εξαιρετικές (για μένα) φωτο από το κολύμπι και τα μακροβούτια, φέτος ευελπιστώ οτι θα παίξει slow motion το "εξωτερικό" μέρος της βουτιάς!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Προχτες ( μεσημερι,την ωρα που εκλειναν ) ξαναεστειλα το κινητο μου στο σερβις για το προβλημα με το γπς που ειχα.Σημερα το πρωι το παρελαβα με αλλαγμενη πλακετα.Περαν αυτου ομως μου αλλαξαν και το πισω γυαλι οπυ ειχε αρκετες γρατζουνιες πριν , ενω τωρα το βλεπω και χαιρομαι,οντας καινουργιο,οπως επισης αλλαξαν και την μπαταρια.Ηταν και πολυ γρηγοροι στην επισκευη , σε μια μερα το εφτιαξαν. Αυτη η εμπειρια μου με την Αρβατο , οπου παντου τους κραζουν . Εγω εμεινα απολυτα ικανοποιημενος και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας . :D :D :D

 

οποτε παιδια θα τα στελνουμε πρωτα σε εσενα να τα στελενεις εκει μιας και εχεις το γουρι

Link to comment
Share on other sites

και για πισίνα και για θάλασσα μιλάω αλλά δεν εννοώ βούτηγμα μέσα στο νερό, για υποβρύχιες λήψεις πήρα μια αδιάβροχη φτηνή Rolei me 49 από Praktiker γιατί δεν ήθελα να βουτήξω το Lenovo S750 και την καταευχαριστηθήκαμε το καλοκαίρι! Στη βουτιά μέσα στο νερό δεν βλέπεις πολλά λόγω των αφρών, έχω όμως εξαιρετικές (για μένα) φωτο από το κολύμπι και τα μακροβούτια, φέτος ευελπιστώ οτι θα παίξει slow motion το "εξωτερικό" μέρος της βουτιάς!

 

σωστος.. και εγω θελω να παρω μια θηκη για τη θαλασσα.λεει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το επόμενο compact! (Σε ένα μήνα περίπου) :D --->>> http://www.whatsontech.com/2015/04/22/sony-xperia-z4-compact-e5803-z4ultra-e6683-e6883-certification-details/

Sony, δώσε πόνο στα πορτοφόλια μας...:(

Link to comment
Share on other sites

Να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το επόμενο compact! (Σε ένα μήνα περίπου) :D --->>> http://www.whatsontech.com/2015/04/22/sony-xperia-z4-compact-e5803-z4ultra-e6683-e6883-certification-details/

Sony, δώσε πόνο στα πορτοφόλια μας...:(

 

Τουτο να μας βρει καλοκαιριατικα να ξοδευομαστε παλι! βεβαια αν ακολουθησει πολιτικη Ζ4 με 1 χιλιοστο μικροτερη μπαταρια, δεν το παιρνω! αν ηταν θα ειχα παρει και galaxy alpha που εχει καλυτερη φωτο (εκτος αν φτιαξει τοσο καλυτερη καμερα που να αξιζει η μειωση αυτονομιας, αν παιξει κατι τετοιο)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είστε όλοι τόσο σίγουροι επιτέλους ότι θα χει χειρότερη αυτονομία;; Τα ίδια λέγαμε για Ζ2-Ζ3 και η Sony μας διέψευσε και μάλιστα με εμφατικό τρόπο. Είμαι σίγουρος ότι θα μειώσει την μπαταρία αλλά οι 2 μέρες θα παραμείνουν.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν οι αλλαγές είναι παρόμοιες με του Ζ3 -> Ζ4 , ούτε για πλάκα. Προτιμώ να τσιμπήσω αυτό:

http://i-cdn.phonearena.com/images/articles/94396-image/Sony-Cyber-shot-QX100-Premium-Lens-style-Camera-6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνουν καλύτερη την κάμερα (εννοώ με οπτικό σταθεροποιητή και τέτοια κόλπα που να φτάσει το επίπεδο του iphone 6 / μαζί και με το αντίστοιχό τους slow motion) και ένα τούμπανο φλας, τότε θα μιλάμε για το ΤΕΛΕΙΟ κινητό! (Εννοείτε να μην μας πειράξουν την αυτονομία)

Για το in topic, σχετικά με την lollipop στο δικό μας κινητό, αρχίζω να την συμπαθώ τελικά! Νομίζω πως με το τελευταίο μικρό update έγινε ακόμα σταθερότερη και είμαι 100% σίγουρος πως υπάρχει και μια μικρή βελτίωση στην κάμερα! Εννοείτε η sony θα μας δώσει και άλλες αναβαθμίσεις. Ένα μικρό patchάκι να μας δώσει για το συρόμενο μενού , αλλά και κουμπί για κλείσιμο εφαρμογών και θα είναι μια καλή αρχή. (Να το ζητάμε όμως παιδιά, με διάφορα μηνύματα/mail στην sony, όπου τους πετυχαίνουμε σε facebook, blogs κτλ κτλ. Όσοι περισσότεροι το κάνουμε, τόσο γρηγορότερα θα έρθουν. ;) )

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είστε όλοι τόσο σίγουροι επιτέλους ότι θα χει χειρότερη αυτονομία;; Τα ίδια λέγαμε για Ζ2-Ζ3 και η Sony μας διέψευσε και μάλιστα με εμφατικό τρόπο. Είμαι σίγουρος ότι θα μειώσει την μπαταρία αλλά οι 2 μέρες θα παραμείνουν.

 

Μην το λες...η καλυτερη διαχειριση στο Ζ3 αφορα την οθονη..Αν βαλεις ενα sportstracker Και πας 5-6 ωρες οπως εγω, τοτε θεωρω οτι το Ζ2 θα κρατησει περισσοτερο..γιατι απλα δεν γινεται να καταναλωσει λιγοτερη ενεργεια η ιδια εφαρμογη σε αλλο κινητο,τουλαχιστον τοσο ιδιο κινητο..

δηλαδη, και το μεγεθος σαν απολυτο νουμερο, μπαταριας, παιζει ρολο..Δεν ειναι ολα τοσο απλα. Συμφωνω οτι η οθονη καιει λιγοτερο, αλλα δεν κανουν ολοι χρηση οθονης αποκλειστικα..Αρα ναι θελουμε 8mm παχος και τερας μπαταρια. Τωρα αν το παει 7,5Mm και την κρατησει στα ιδια επιπεδα, δε μας χαλαει, δεν ειπα να την αυξησει, αλλα τα επιπεδα χρησης που πιανει ειναι οριακα τελεια..

Πχ αν πας μια μονοημερη με δραστηριοτητες, ποδηλατα κτλ, φωτο, βιντεο 4Κ κτλ κτλ, τοτε σου υπογραφω οτι μονο το Ζ3c βγαζει τη μερα..και μου αρεσει που τη βγαζει χωρις να ψαχνω πριζα και χωρις να κανω οικονομια στη χρηση οπως εκαναν οι αλλοι. Αν την μαζευε δινοντας ιδια νουμερα οθονης απλα, τοτε θα μου εμενε και εμενα νωριτερα..γιατι δεν ειναι μονο η χρηση οθονης που την ξεζουμιζει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όσοι έχετε περάσει την Lollipop στο κινητό σας το "Xperia™ με Facebook" σας δουλεύει κανονικά; μπορείτε να στείλετε περιεχόμενο για να κάνετε share -<: (δεν μιλάω για την εφαρμογή του Facebook αλλά τη ξεχωριστή που δίνει η Sony).
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνουν καλύτερη την κάμερα (εννοώ με οπτικό σταθεροποιητή και τέτοια κόλπα που να φτάσει το επίπεδο του iphone 6 / μαζί και με το αντίστοιχό τους slow motion) και ένα τούμπανο φλας, τότε θα μιλάμε για το ΤΕΛΕΙΟ κινητό! (Εννοείτε να μην μας πειράξουν την αυτονομία)

Για το in topic, σχετικά με την lollipop στο δικό μας κινητό, αρχίζω να την συμπαθώ τελικά! Νομίζω πως με το τελευταίο μικρό update έγινε ακόμα σταθερότερη και είμαι 100% σίγουρος πως υπάρχει και μια μικρή βελτίωση στην κάμερα! Εννοείτε η sony θα μας δώσει και άλλες αναβαθμίσεις. Ένα μικρό patchάκι να μας δώσει για το συρόμενο μενού , αλλά και κουμπί για κλείσιμο εφαρμογών και θα είναι μια καλή αρχή. (Να το ζητάμε όμως παιδιά, με διάφορα μηνύματα/mail στην sony, όπου τους πετυχαίνουμε σε facebook, blogs κτλ κτλ. Όσοι περισσότεροι το κάνουμε, τόσο γρηγορότερα θα έρθουν. ;) )

 

Ποτε δόθηκε το μικρό update γιατι εγώ δεν το εχω πάρει.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όσοι έχετε περάσει την Lollipop στο κινητό σας το "Xperia™ με Facebook" σας δουλεύει κανονικά; μπορείτε να στείλετε περιεχόμενο για να κάνετε share -<: (δεν μιλάω για την εφαρμογή του Facebook αλλά τη ξεχωριστή που δίνει η Sony).

Επειδή δεν μπορώ να βρω την εφαρμογή, θες να μου πεις αναλυτικά το όνομά της και θα το δοκιμάσω αμέσως

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...