Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι root αλλά τι σημασία έχει αυτό?Σήμερα έχουμε και επίσημα Lollipop 5.1 και εμείς ακόμα τπτ :(

 

Οταν εισαι root κατεβαζει ολοκληρο το firmware οταν δεν εισαι κατεβαζει μονο τα updates,τις αλαγες.

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται αυτο εμενα ειναι η 4.2.2Α και σε εσας εχει ενα 2αρι παραπανω;:;

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται αυτο εμενα ειναι η 4.2.2Α και σε εσας εχει ενα 2αρι παραπανω;:;

 

Εσένα είναι test ενώ εμάς stable version!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να γνωρίζει κανένας , γιατί εμένα δεν μου βγάζει καθόλου το update ?είναι στην 4.2.1 και μου λέει ότι έχω την πιο νέα έκδοση ..
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να γνωρίζει κανένας , γιατί εμένα δεν μου βγάζει καθόλου το update ?είναι στην 4.2.1 και μου λέει ότι έχω την πιο νέα έκδοση ..

 

για τον ιδιο λογο που δεν μου εβγαλε και εμενα, ειχα την 4.2.2Α και μου ελεγε οτι ειναι η πιο νεα, εβαλα την 4.2.2.1A και κατευθειαν μου εβγαλε ota την 4.2.2.2Α

 

απ οτι βλεπω η 4.2.2.2Α ειναι παλι stable

Edited by Saleakos
Link to comment
Share on other sites

για τον ιδιο λογο που δεν μου εβγαλε και εμενα, ειχα την 4.2.2Α και μου ελεγε οτι ειναι η πιο νεα, εβαλα την 4.2.2.1A και κατευθειαν μου εβγαλε ota την 4.2.2.2Α

 

απ οτι βλεπω η 4.2.2.2Α ειναι παλι stable

Απλό είναι.

Από test firmware σε stable δε σου βγάζει ΟΤΑ.

Η 4.2.2Α ήταν test, ενώ και η 4.2.2.1Α και η 4.2.2.2Α (που βγήκε σήμερα) είναι stable.

Γι αυτό λοιπόν δε σας έβγαζε ΟΤΑ.

Επόμενος...

Link to comment
Share on other sites

Απλό είναι.

Από test firmware σε stable δε σου βγάζει ΟΤΑ.

Η 4.2.2Α ήταν test, ενώ και η 4.2.2.1Α και η 4.2.2.2Α (που βγήκε σήμερα) είναι stable.

Γι αυτό λοιπόν δε σας έβγαζε ΟΤΑ.

Επόμενος...

 

απο stable ομως θα βγαλει ota σε test? ιδου το ερωτημα

Link to comment
Share on other sites

απο stable ομως θα βγαλει ota σε test? ιδου το ερωτημα

 

Οχι παιδιά δε βγάζει από stable σε test.... Από test σε test και από stable σε stable.

Link to comment
Share on other sites

Οχι παιδιά δε βγάζει από stable σε test.... Από test σε test και από stable σε stable.

 

οποτε την περναμε χειροκινητα εμεις οι junkies :p

Link to comment
Share on other sites

Sammmmmmm που εισαι;;;χειροκινητα θα την βαλουμε τι λες ;;;

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Sammmmmmm που εισαι;;;χειροκινητα θα την βαλουμε τι λες ;;;

 

Οπα, με ποια εισαι? Δεν μιλησα γιατι stable ειναι και ειχα stable οποτε απλα κατέβασε 18mb το πρωι...δεν εντυπωσιάστηκα... :X Επίσης εχω την εντύπωση πως οσοι είστε σε τεστ παιζει να παιρναει χωρις clear data. Θα το δοκιμαζα εγω γιατι νομιζα πως θα ηταν τεστ η σημερινη και θα πήγαινα απο stable σε τεστ.

Edited by sam28
Link to comment
Share on other sites

Πολύ αμφιβάλω ότι σου προσφέρει τις ίδιες επιλογές με το player της Meizu.

Lyrics, artist image, built in Downloader με τεράστια γκάμα τραγουδιών, προσφέροντας διαφορετικές ποιότητες κατεβάσματος, ακόμα και flac, πλήρης υποστήριξη όλων των lossless μορφών ήχου, καραοκε,παρα πολλά themes, πολύ καλός equaliser.... Μαζί με v4a εκτοξεύει τον ήχο.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Οπα, με ποια εισαι? Δεν μιλησα γιατι stable ειναι και ειχα stable οποτε απλα κατέβασε 18mb το πρωι...δεν εντυπωσιάστηκα... :X Επίσης εχω την εντύπωση πως οσοι είστε σε τεστ παιζει να παιρναει χωρις clear data. Θα το δοκιμαζα εγω γιατι νομιζα πως θα ηταν τεστ η σημερινη και θα πήγαινα απο stable σε τεστ.

 

σε τεστ ημουνα και την περασα ξερα, δεν εκανα clear, μια χαρα δουλευουν ολα, να δουμε την μπαταρια τωρα μπας και ...

Link to comment
Share on other sites

http://www.bestprice.gr/search?q=meizu+mx4

 

Απο εδω το εχει παρει κανενας καλη τιμουλα δεν ειναι?

με 380+ το 32αρι δεν μου φαίνεται και φθηνο συν μεταφορικά

Link to comment
Share on other sites

Οπα, με ποια εισαι? Δεν μιλησα γιατι stable ειναι και ειχα stable οποτε απλα κατέβασε 18mb το πρωι...δεν εντυπωσιάστηκα... :X Επίσης εχω την εντύπωση πως οσοι είστε σε τεστ παιζει να παιρναει χωρις clear data. Θα το δοκιμαζα εγω γιατι νομιζα πως θα ηταν τεστ η σημερινη και θα πήγαινα απο stable σε τεστ.

 

εγω ειμαι 4.2.2 A τεστ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

:blink:

με 380+ το 32αρι δεν μου φαίνεται και φθηνο συν μεταφορικά

 

παρτω απο γερμανο στα 359 για ενα μηνα προσφορα..

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Lyrics, artist image, built in Downloader με τεράστια γκάμα τραγουδιών, προσφέροντας διαφορετικές ποιότητες κατεβάσματος, ακόμα και flac, πλήρης υποστήριξη όλων των lossless μορφών ήχου, καραοκε,παρα πολλά themes, πολύ καλός equaliser.... Μαζί με v4a εκτοξεύει τον ήχο.

 

Θυμάμαι που είχα την εφαρμογή αυτή απο το xiaomi market όπως τα λές ηταν με μοναδικό πλεονέκτημα σε σχέση με τον player της xiaomi αλλά και της meizu ότι κατέβαζες σε υψηλή ποιότητα τα τραγούδια χωρίς πληρωμη ,αλλά μετά απο κάποιο update απο το playstore μου απαγόρευσε το οποιοδήποτε κατέβασμα λόγω παραβίασης όρων χρήσης οπότε την ξήλωσα.

Στο playstore πως την βρήκες ; Η μήπως την έχεις κατεβάσει απο αλλού ;

 

Στο άλλο θέμα μας για πείτε τι λέει η νέα stable;

Εγώ είμαι στην 4.2.2 A test.

Να την περάσω έτσι χωρίς clear ή θα έχω πρόβλημα , δεν θέλω να χάσω εφαρμογές και ρυθμίσεις.

Να περιμένω την επόμενη test; Λογικά δεν θα ενσωματώνει όλες τις νέες αλλαγές;

 

Επίσης μετά απο ενάμιση μήνα που το έχω δώσει στην γυναίκα μου και εγώ έχω κρατήσει το MI4 κάθε φορά που το πιάνω στα χέρια μου το MX4 αισθάνομαι πως είναι πολύ ανώτερη συσκευή σε αίσθηση όταν το κρατάς αλλά ειδικά σε αίσθηση smoothness είναι απίστευτο, και με nova launcher prime με ωραία εικονίδια και το app drawer σε μορφή lolipop πανέμορφο.Και η οθόνη του απο πλευράς μεγέθους σου κάνει μεγάλη διαφορα απο το 5ιντσο ΜΙ4 , τελικά νομίζω πως είναι το τέλειο μέγεθος και σχήμα (δλδ λίγο πιο πλατύ απο τα στενότερα 5'' ή τα ψηλότερα 5.5''). Επίσης τώρα εκτιμώ τα swype patterns για το ξεκλειδωμα οθόνης που καθιστά το κουμπακι άχρηστο αλλά και την smart bar και το back απο το φωτεινό κυκλάκι τα οποία είναι τελικά ότι πιο εργονομικό υπάρχει , χωρίς να ψάχνεις βελάκια στις ακρες τις οθόνης στις εφαρμογές ή σε σελίδες browser κλπ. (βλέπε iphone, ipad)

Edited by VASKIR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...