Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H 6.1 πράγματι δεν ήταν καλή.. Η 6.2 πάντως νομίζω είναι πάρα πολύ καλή! Μιλάω για την κινεζική έκδοση Α και όχι την 6.2 global
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από χτες είμαι με καινούρια μπαταρία και αναβάθμιση. Η συσκευή δουλεύει καλύτερα. Flyme 6.2.0.0. G

Από την προηγούμενη πάντως είναι καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Από χτες είμαι με καινούρια μπαταρία και αναβάθμιση. Η συσκευή δουλεύει καλύτερα. Flyme 6.2.0.0. G

Από την προηγούμενη πάντως είναι καλύτερη.

 

Έχω την εντύπωση ότι βελτιώθηκαν οι νυχτερινές φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εχει κανεις λινκ για flyme5 G για το τηλεφωνο .Στο φορουμ της meizu βρισκω μονο τις δυο τελευταιες 6 για την συσκευη.

Εχει κανεις αλλος θεμα με ξαφνικα σβησιματα της συσκευης;

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις λινκ για flyme5 G για το τηλεφωνο .Στο φορουμ της meizu βρισκω μονο τις δυο τελευταιες 6 για την συσκευη.

Εχει κανεις αλλος θεμα με ξαφνικα σβησιματα της συσκευης;

 

Ναι. Και στο δικό μου το MX4 και στης αδερφής μου το MX5.

Και τα 2 πετάχτηκαν. Στην αρχή είχαν αρχίσει να το κάνουν σπάνια, μετά πιο συχνά και στο τέλος έγινε τελείως unusable η συσκευή.

Τουλάχιστον εμένα κράτησε 2 χρόνια. Της αδερφής μου στο χρόνο πάνω τα παιξε, πιθανόν λόγω του ότι έκανε αρκετά πιο έντονη χρήση από μένα.

Ποτέ ξανά Meizu από μένα. Τα κινητά της έχουν ημερομηνία λήξης.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Άλλαξα μπαταρία τον Οκτώβριο την πείρα από skrouz μέχρι πριν από μία εβδομάδα όλα καλά τώρα το τηλέφωνο άρχισε να σβήνει πάλι δεν αλλάζει κάτι όμως στο ποσοστό της μπαταρίας η θερμοκρασία της μπαταρίας 24 βαθμούς έκανα rout και calidration με μία εφαρμογή για να δούμε θα αλλάξει κάτι επίσης παρατηρώ ότι φορτίζει λίγο Πίο γρήγορα δεν ξέρω τι να πω όλα ξεκίνησαν με την αναβάθμιση σε flyme 6 δοκίμασα να βάλω και την παλιά την Ρομ αλλα δεν άλλαξε κάτι ακόμη και την παλιά μπαταρία έβαλα και ανέβαζε θερμοκρασία η μπαταρία 45 βαθμούς έλεγε και τη έβγαλα άρον άρον δεν ξέρω τι άλλο να κάνω το κακό είναι ότι δεν το αλλάζω με κανένα άλλο κινητό το έχω (ερωτευτεί)
Το έχω από Σεπτέμβριο του 2014 Όντως μεγάλος έρωτας και ακόμα δουλεύει άψογα μπήκε όμως ένας καινούργιος έρωτας στη ζωή μου και ακούει στο όνομα mi Note 3..

Ψάχνω και εγώ link για Την πεντάρα rom αν έχεις κάτι βοήθησέ με.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχω από Σεπτέμβριο του 2014 Όντως μεγάλος έρωτας και ακόμα δουλεύει άψογα μπήκε όμως ένας καινούργιος έρωτας στη ζωή μου και ακούει στο όνομα mi Note 3..

Ψάχνω και εγώ link για Την πεντάρα rom αν έχεις κάτι βοήθησέ με.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

http://www.res.flymeos.com/Firmware/Flyme/MX4/5.1.5.0/intl/20160516131215/12c842cd/update.zip αυτό πιστεύω σου κάνει με κάθε επιφύλαξη δεν το έχω δοκιμάσει 5.1.5.0G

http://dl-res.flymeos.com/Firmware/Flyme/MX4/5.1.12.1/intl/20170104172941/637187e6/update.zip

Βρήκα και αυτό 5.1.12.1G

http://dl-res.flymeos.com/Firmware/Flyme/MX4/5.1.12.0G/intl_stable/20161220142730/07487817/update.zip

Πάρε και αυτί 5.1.12.0.G

Edited by Teris207
Link to comment
Share on other sites

Το έχω από Σεπτέμβριο του 2014 Όντως μεγάλος έρωτας και ακόμα δουλεύει άψογα μπήκε όμως ένας καινούργιος έρωτας στη ζωή μου και ακούει στο όνομα mi Note 3..

Ψάχνω και εγώ link για Την πεντάρα rom αν έχεις κάτι βοήθησέ με.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επειδή κ γω είμαι ερωτευμένος με το MX4 και σε όσους λεω δεν μπορώ να το αλλάξω με κοιτάνε κάπως..Για πες εντυπώσεις απο το Mi Note..Είναι ποιοτικό στο χέρι;Το MX4 είναι ακόμα κ σήμερα λες κ βγήκε χθες..Βασικά αξίζει η μετάβαση ή θα ξενερώσω;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κ γω είμαι ερωτευμένος με το MX4 και σε όσους λεω δεν μπορώ να το αλλάξω με κοιτάνε κάπως..Για πες εντυπώσεις απο το Mi Note..Είναι ποιοτικό στο χέρι;Το MX4 είναι ακόμα κ σήμερα λες κ βγήκε χθες..Βασικά αξίζει η μετάβαση ή θα ξενερώσω;

το MX4 ειναι πλαστικούρα μπροστά στο Mi Note 3

Link to comment
Share on other sites

το MX4 ειναι πλαστικούρα μπροστά στο Mi Note 3

 

Ναι καταλαβαίνω πως το λες αλλά είναι πολυ στιβαρό κ ποιοτικό στο χέρι.Το είχες φιλε μου;

Link to comment
Share on other sites

Ναι καταλαβαίνω πως το λες αλλά είναι πολυ στιβαρό κ ποιοτικό στο χέρι.Το είχες φιλε μου;

Τεχνικός είμαι, έχουν περάσει όλα απ τα χέρια μου. Σαφώς κι είναι ποιοτικό και στιβαρό το MX4 πάντως

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά κ έχει μεγάλη σημασία η άποψη σου τότε! Αν κ τώρα κοίταζα για το LG g6. Δηλαδή είμαι ανάμεσα στο mi note 3 κ το LG..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...