Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν κάποιος θέλει να αλλάξει λίγο την εμφάνιση της συσκευής του, χωρίς να βάζει θήκες, ας δει την dbrand. Φοβερά σκιν με πολύ καλή εφαρμογή και υποστήριξη. Έχει φοβερή ποικιλία οπότε σίγουρα θα καλύψει τους πάντες.

 

 

Αυτό ήταν το μήνυμα που έβγαζε, όταν πήγαινες να δεις skin για το sandstone, παλιά :)

http://i.imgur.com/mTXLWbd.png

 

Είδα κάποιον που είχε καλύψει την diztronic τη θήκη και ήταν αρκετά καλό. Δεν θυμάμαι αν ήταν εδώ ή στης oneplus το φόρουμ..

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα για 64g mauro[/

Καλησπέρα!

 

Υπάρχει άλλη πρόσκληση?

 

Ευχαριστώ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά!

 

Υπάρχει διαθέσιμη πρόσκληση?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα προτείνω / παρακαλέσω στα παιδιά που (καλοπροαίρετα) δίνουν εδώ τις προσκλήσεις τους, να ζητούν επικοινωνία με pm μιας και όταν τις βγάζουν δημόσια στο forum, είναι πολλοί που μπαίνουν εδώ χωρίς να είναι μέλη, τις παίρνουν και μετά πηγαίνουν αλλού και τις πουλάνε (χωρίς να λένε ούτε ένα ευχαριστώ).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πλέον στο site του Deutsche Post έχω αυτό το μύνημα:

 

The item was scanned in the country of destination Greece at Jan 21, 2015. Unfortunately the tracking and tracing of the destination country does not offer a data interface with the tracking and tracing of Deutsche Post AG. Further information may be provided by the website of the country of destination.

 

Σημαίνει ότι έφτασε Ελλάδα λογικά έτσι? Πάντως το tracking number των γερμανών δεν δουλείει πουθενά (όπως και γράφουν και οι ίδιοι... Ελλαδάρα ολέ)

 

Αν εννοείς DHL/Deutsche Post (και εφόσον έχεις tracking number), παίρνεις τηλ. στην DHL Ελλάδας (210.9890000) και ρωτάς - τα δέματα στην Ελλάδα ΑΛΛΑΖΟΥΝ tracking, θα σου δώσουν το νέο.

 

Η dhl δεν είναι courier και όχι ταχυδρομείο? που το χάνω? :wacko: [sorry αν είμαι noob απλά ανησυχώ γιατί το περιμένω από πριν την πρωτοχρονιά που το πλήρωσα... όπως και να το κάνεις είναι καιρός]

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ 3 προσκλήσεις για το 64άρι να δώσω. ΠΜ εάν τις θέλετε. Ευχαριστώ.
Samsung Galaxy Note10 Lite owner
Link to comment
Share on other sites

Έχω 3 προσκλήσεις για 64GB Sandstone Black.

 

Όποιος θέλει, με pm. Θα προτιμηθούν παλαιότερα μέλη.

 

4 days left.

 

edit: Δόθηκε η πρώτη.

 

edit2: Έμεινε μόνο μία!

Edited by L10nH34Rt
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο σταλθηκε απο Γερμανια μεσω Deutsche Post στις 7/1. Ακομα τιποτα ουτε στο elta.gr. Αν ξερει κανεις τι μπορω να κανω ας το πει γιατι....

Επειδη ρωτησα για ενα δεμα που ερχεται και για μενα και δεν το βρισκω με το tracking number στο Elta ,μου απαντησαν οτι τα δεματα της Deutche Post ερχονται στην Ελλαδα ΟΔΙΚΩΣ...Στο 2015 και ερχονται οδικως,αμα κολησει το φορτηγο λογω καιρου θα τα λαβουμε κατα την Ανοιξη...και πληρωσα και 20 Euro για αυτο...

 

 

 

Η Deutche Post ειναι για απλα και συστημενα ενω η DHL ειναι η πορτα-πορτα της DEUTCHE POST....

Στην πρωτη περιπτωση το παραλαμβανεις απο το ταχυδρομειο μετα απο ειδοποιηση,ενω στην δευτερη στο φερνουν το δεμα στην πορτα του σπιτιου σου....!!!

Edited by ioannis8828
Link to comment
Share on other sites

Πλέον στο site του Deutsche Post έχω αυτό το μύνημα:

 

The item was scanned in the country of destination Greece at Jan 21, 2015. Unfortunately the tracking and tracing of the destination country does not offer a data interface with the tracking and tracing of Deutsche Post AG. Further information may be provided by the website of the country of destination.

 

Σημαίνει ότι έφτασε Ελλάδα λογικά έτσι? Πάντως το tracking number των γερμανών δεν δουλείει πουθενά (όπως και γράφουν και οι ίδιοι... Ελλαδάρα ολέ)

 

 

 

Η dhl δεν είναι courier και όχι ταχυδρομείο? που το χάνω? :wacko: [sorry αν είμαι noob απλά ανησυχώ γιατί το περιμένω από πριν την πρωτοχρονιά που το πλήρωσα... όπως και να το κάνεις είναι καιρός]

 

Μολις μιλησα με Deutche Post Γερμανιας και μου εδωσαν αυτο το τηλεφωνο να επικοινωνησω με τον αριθμο φορτωτικης....8001183000 ELTA COURIERS

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να κανουν μεχρι και μια βδομαδα να το στειλουν απο αγγλια στην γερμανια?

 

Ούτε εμένα έχει φτάσει φίλε, μην αγχώνεσαι..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το λινκ.

 

Έχω και εγώ προσκλήσεις οι ενδιαφερόμενοι ας στείλουν πμ.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μολις εφτασε Ισπανια. Η DHL ζητησε 117€ παρακαλω για αποστολη του δεματος απο Ισπανια-Ελλαδα. Εννοειται πως δεν δεχτηκα και τελικα θα το εχω πρωτο Θεος την Πεμπτη στην δουλεια μου με την εταιρια της φιλης μου που κανει διανομες Ελλαδα με κοστος 30€ και στην πορτα μου. Συνολο, 360 μου βγηκε! :)
Link to comment
Share on other sites

Μολις μιλησα με Deutche Post Γερμανιας και μου εδωσαν αυτο το τηλεφωνο να επικοινωνησω με τον αριθμο φορτωτικης....8001183000 ELTA COURIERS

 

Καιιιιιι δεν λειτουργεί λόγω τεχνικών προβλημάτων. Στο site των ΕΛΤΑ έχει και άλλα 2 σταθερά αλλά μαλλον δεν δουλεύουν λόγω περασμένης ώρας ξέρω γω, δεν δουλεύουν τα ταχυδρομεία στις 5... Anyway... Θα προσπαθήσω αργότερα μήπως δουλεύουν τα τηλέφωνα και σίγουρα αύριο το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

Μολις εφτασε Ισπανια. Η DHL ζητησε 117€ παρακαλω για αποστολη του δεματος απο Ισπανια-Ελλαδα. Εννοειται πως δεν δεχτηκα και τελικα θα το εχω πρωτο Θεος την Πεμπτη στην δουλεια μου με την εταιρια της φιλης μου που κανει διανομες Ελλαδα με κοστος 30€ και στην πορτα μου. Συνολο, 360 μου βγηκε! :)

 

117 ΕΥΡΩ ?! Ο ΧΡΙΣΤΟΣ!

Γιατί τόσα? Μήπως έχει σχέση το τελωνείο?

Link to comment
Share on other sites

A και ξέχασα. Μιας και βρήκα το δικό μου invite εδώ στο myphone μου έχουν έρθει invites (κινητο δεν έφτασε ακόμα, invites έχουν έρθει όμως :P ) και είπα να δώσω εδώ

 

λοιπόν πάρτε 2 για 64αρι:

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GL3X-NQV9-SOHV-E6UG

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLWC-GZSF-ED4W-FKHE

Link to comment
Share on other sites

117 ΕΥΡΩ ?! Ο ΧΡΙΣΤΟΣ!

Γιατί τόσα? Μήπως έχει σχέση το τελωνείο?

 

Όχι, λόγω απόστασης.

 

Την ιδια αποσταση θα κανει κ η εταιρια της φιλης μου που κανουν διανομες στην Ελλαδα, αλλα 30 ευρω θα πληρωσω και αντι να μου ερθει αυριο, θα ερθει Πεμπτη πρωι. Σιγα την μεγαλη διαφορα. Το θεμα ειναι πως ηταν υπερβολικο το ποσο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω να σου στείλω; εγγύηση 2 έτη. Πρεπει να το στείλεις Αγγλία αν δεν κάνω λάθος. Χωρίς επιβάρυνση ... Edited by audioweb
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...