Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά να βοηθήσω κι εγω με τη σειρα μου την κοινοτητα οπως με βοήθησε και αυτη, εχω διαθέσιμα invites. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ενα pm. Θερμή παράκληση μόνο να χρησιμοποιηθούν και να μην πάνε στο βρόντο! Ευχαριστώ!
_____________________________________________________________________________________________________
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλη χρονια παιδια. Υπαρχει Invite για το 16αρι;

 

Οι προσκλησεις αφορουν μονο το 64αρι, που βγαινει μονο σε μαυρο.

Host

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

και ακομη μια απο μενα, λήγει σε 24ωρες

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLDZ-MCLA-EY9X-NU0Z

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα!Αρχικά να ευχαριστήσω τη κοινότητα κι εγώ με τη σειρά μου για τη βοήθεια! Επίσης παραθέτω άλλη μια πρόσκληση που λήγει σε 24 ώρες!ελπίζω να αξιοποιηθεί! https://account.oneplus.net/invite/claim/GLTD-JJTQ-H0MS-915T
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια..εχει φτασει το κινητο στο mailboxde..με τι τροπο το στελνω ελλαδα??το πιο φθηνο ειναι το Czech Post - Registered Mail, Insured up to 35 EUR 9,42 EUR 12,22 EUR..βλεπω πολλους που εχουν επιλεξει UPS..καμια βοηθεια?:)
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια..εχει φτασει το κινητο στο mailboxde..με τι τροπο το στελνω ελλαδα??το πιο φθηνο ειναι το Czech Post - Registered Mail, Insured up to 35 EUR 9,42 EUR 12,22 EUR..βλεπω πολλους που εχουν επιλεξει UPS..καμια βοηθεια?:)

 

τι τιμή σου δίνει για UPS? σήμερα παρήγγειλα από OpO και θα ήθελα να ξέρω

Link to comment
Share on other sites

τι τιμή σου δίνει για UPS? σήμερα παρήγγειλα από OpO και θα ήθελα να ξέρω

 

UPS Standard - Insurance up to 500 EUR 16,98 EUR 19,78 EUR

Link to comment
Share on other sites

δε καταλαβαίνω, προς τι οι δύο τιμές!? όπως και να 'χει, αν θες ταχύτητα, διάλεξε UPS

 

τελικη τιμη η δευτερη

Link to comment
Share on other sites

Το τσεχικο μπορεί να αργήσει.

Βάλε 10ευρω παραπάνω για ups, να παραλαβεις σε 5 (το πολύ 7) εργάσιμες, και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

:)
Link to comment
Share on other sites

Το τσεχικο μπορεί να αργήσει.

Βάλε 10ευρω παραπάνω για ups, να παραλαβεις σε 5 (το πολύ 7) εργάσιμες, και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

 

UPS θα διάλεγα έτσι κ αλλιώς, από περιέργεια ρώτησα.. θενκς πάντως

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια και απο μενα ....ολα καλα με το ONEplus αλλα τα νεα μας τα χαλασαν ολα...Η Cyanogen σταματησε το Support για το 12S οποτε μην περιμενετε επισημη εκδοση lolipop 5.0 Cyanogen......

και μια προσκληση ....http://mandrillapp.com/track/click/30146609/account.oneplus.net?p=eyJzIjoiLXNVeDNiejFqZld1U1dvbE1kVE5Bd3F3WDJNIiwidiI6MSwicCI6IntcInVcIjozMDE0NjYwOSxcInZcIjoxLFwidXJsXCI6XCJodHRwczpcXFwvXFxcL2FjY291bnQub25lcGx1cy5uZXRcXFwvaW52aXRlXFxcL2NsYWltXFxcL0dMWE4tUVRMWi1CTVdELVJCTk9cIixcImlkXCI6XCJmNjY4NGQwZGIzODM0NjdlOTI2MTAzZDQyYmUzOTlhMlwiLFwidXJsX2lkc1wiOltcImI4YTk0NjQ3ZjM3NTNiMzU0MGE5NGYxNmQwOWUzOTRjZTZkMTBjY2ZcIl19In0

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια και απο μενα ....ολα καλα με το ONEplus αλλα τα νεα μας τα χαλασαν ολα...Η Cyanogen σταματησε το Support για το 12S οποτε μην περιμενετε επισημη εκδοση lolipop 5.0 Cyanogen...

 

Η πηγή που το διάβασες αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Μια μέρα ακόμα για όποιον φίλο ενδιαφέρετε για αγορά

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLUQ-ZIQX-5HPP-KFRZ

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Η πηγή που το διάβασες αυτό?

 

Στο link που δίνει πάντως χτυπάει το kaspersrky ;)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...