Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είδα χθες σε ένα κατάστημα τα ακουστικά xiaomi pistons, που έχουν αναφερθεί εδώ. Όμορφα είναι και σε μπόλικα χρώματα. Περιμένω τα silver bullets όμως, ελπίζω να είναι καλά. Επίσης υπήρχαν διαθέσιμα τα power banks της xiaomi, ωραία γκατζετάκια είναι τα άτιμα, το ψήνω. Να δούμε πότε θα βγει και της 1+

 

ποσες μερες κανει περιπου απο κινα για mailboxde και απο mailboxde ελλαδα?

 

Αν το πάρεις από πωλητή από Κίνα, δε χρειάζεσαι mailboxde!! Το mailbox χρησιμοποιείς αν το αγοράσεις από την 1+ απευθείας, γιατί η εταιρία δε στέλνει Ελλάδα

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Είδα χθες σε ένα κατάστημα τα ακουστικά xiaomi pistons, που έχουν αναφερθεί εδώ. Όμορφα είναι και σε μπόλικα χρώματα. Περιμένω τα silver bullets όμως, ελπίζω να είναι καλά. Επίσης υπήρχαν διαθέσιμα τα power banks της xiaomi, ωραία γκατζετάκια είναι τα άτιμα, το ψήνω. Να δούμε πότε θα βγει και της 1+

 

Σε ποιο κατάστημα? τα pistons βγαίνουν μόνο σε καφέ και τώρα τελευταία σε ασημί.. οπότε ή μούφα ήταν αυτά που είχαν η η πρώτη έκδοση που δεν λέει πολλά. οπότε και προσοχή με τα powerbanks γιατί πιθανόν να είναι και αυτά απομίμηση

Link to comment
Share on other sites

Είδα χθες σε ένα κατάστημα τα ακουστικά xiaomi pistons, που έχουν αναφερθεί εδώ. Όμορφα είναι και σε μπόλικα χρώματα. Περιμένω τα silver bullets όμως, ελπίζω να είναι καλά. Επίσης υπήρχαν διαθέσιμα τα power banks της xiaomi, ωραία γκατζετάκια είναι τα άτιμα, το ψήνω. Να δούμε πότε θα βγει και της 1+

 

 

 

Αν το πάρεις από πωλητή από Κίνα, δε χρειάζεσαι mailboxde!! Το mailbox χρησιμοποιείς αν το αγοράσεις από την 1+ απευθείας, γιατί η εταιρία δε στέλνει Ελλάδα[/QUO

 

ναι φιλε μου εχεις δικιο..λαθος διατυπωση..απο το site το επισημο το πηρα

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση

Στο shipping address δεν βάζω mailboxde.com κτλ ούτε ID, σωστά? Ξεκινάω από το ονοματεπώνυμο.

 

Άκυρο βρήκα την απάντηση

Edited by npassias
Link to comment
Share on other sites

Ο επόμενος που θα έχει πρόσκληση ας με ενημερώσει αν είναι εύκολο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα πρόσκληση.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο κατάστημα? τα pistons βγαίνουν μόνο σε καφέ και τώρα τελευταία σε ασημί.. οπότε ή μούφα ήταν αυτά που είχαν η η πρώτη έκδοση που δεν λέει πολλά. οπότε και προσοχή με τα powerbanks γιατί πιθανόν να είναι και αυτά απομίμηση

 

Στην Τσιμισκή, δίπλα στην κοσμοτέ, το κατάστημα που ήταν μέχρι πρόσφατα MLS και πιοοο παλιά multirama

 

Πάντως, σχέδιο και κουτί, ίδια εντελώς. Έχω παρατηρήσει που και που άλλα χρώματα στο ίντερνετ, αλλά όχι σε κάποιο γνωστό κατάστημα.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Στην Τσιμισκή, δίπλα στην κοσμοτέ, το κατάστημα που ήταν μέχρι πρόσφατα MLS και πιοοο παλιά multirama

 

Πάντως, σχέδιο και κουτί, ίδια εντελώς. Έχω παρατηρήσει που και που άλλα χρώματα στο ίντερνετ, αλλά όχι σε κάποιο γνωστό κατάστημα.

 

Ψεύτικα είναι.. μην χαλάσεις τα λεφτά σου. προτίμησε vickmall,merimobiles

Link to comment
Share on other sites

παιδια στο mail που μου εστειλαν απο την paypal για την πληρωμη μου λεει Shipping address - unconfirmed και εχει την διευθυνση και τα στοιχεια απο το mailboxde εκει που το λεει...τι σημαινει αυτο? :(
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα με υγεια σε ολους τους myphonerz! Παραγγελια απο 17/12, σημερα 25/12 μου ηρθε mail νωρις το πρωι οτι εφυγε η παραγγελια μαζι με tracking number. Απ οτι ειδα βρισκεται ηδη στις αποθηκες της dhl στην γερμανια μεσω χιθροου-αγγλιας. Χριστουγεννιατικο δωρακι :lol: Περιμενω λοιπον ενημερωση απο mailboxde, αν και λογω ημερας δεν ελπιζω για σημερα. Να προλαβω τουλαχιστον τη νεα χρονια!:rolleyes:

Oneplus One 64gb

Nexus 10 32 GB

iPad Air 32 GB & Cellular

:p

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα με υγεια σε ολους τους myphonerz! Παραγγελια απο 17/12, σημερα 25/12 μου ηρθε mail νωρις το πρωι οτι εφυγε η παραγγελια μαζι με tracking number. Απ οτι ειδα βρισκεται ηδη στις αποθηκες της dhl στην γερμανια μεσω χιθροου-αγγλιας. Χριστουγεννιατικο δωρακι :lol: Περιμενω λοιπον ενημερωση απο mailboxde, αν και λογω ημερας δεν ελπιζω για σημερα. Να προλαβω τουλαχιστον τη νεα χρονια!:rolleyes:

 

χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αποκλείεται να προλάβεις την χρονιά.. από mailbox Ελλάδα με ups κάνει περίπου 5-7 εργάσιμες μέρες

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά....

 

Αν το στείλουν Δευτέρα, έχεις σοβαρές πιθανότητες να παραλαβεις Παρασκευή, στη καλύτερη των περιπτώσεων!!!

:)
Link to comment
Share on other sites

Βρισκομαι θεσσαλονικη οποτε αυτο μαλλον κανει δυσκολοτερα τα πραγματα να υποθεσω? :worry:

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσεξα επισης οτι μπορεις να κανεις tracking απευθειας απο το site της oneplus. Εχει επιλογη track your order και μου δειχνει ακριβως τα ιδια πραγματα που ειδα κ στο site της dhl. Ειχα επιλεξει express αποστολη οποτε δεν ξερω αν ειναι σε ολους ετσι. Τεσπα υπομονη και ευχαριστω για τις απαντησεις!

Oneplus One 64gb

Nexus 10 32 GB

iPad Air 32 GB & Cellular

:p

Link to comment
Share on other sites

Και στην απλή αποστολή σου δείχνει το truck....

 

Αυτό θα το έχεις μέχρι Mailboxde. Από εκεί για Ελλάδα θα λάβεις νέο track ανάλογα με την αποστολή που θα διαλέξεις :)

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

 

Εάν κάποιος ενδιαφέρεται για invite, ας στείλει pm.

 

Καλές γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Ο Άγιος Βασίλης έρχεται και σήμερα! Ο πρώτος που μου στείλει pm θα πάρει πρόσκληση!!

 

Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα! :)

 

Edit:

 

Δόθηκε στον xrisoulakis

Edited by master4best
Δόθηκε η πρόσκληση
>> m4b <<
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο mail που μου εστειλαν απο την paypal για την πληρωμη μου λεει Shipping address - unconfirmed και εχει την διευθυνση και τα στοιχεια απο το mailboxde εκει που το λεει...τι σημαινει αυτο? :(

 

ξερεις κανεις τη παιζει εδω.? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολύ τον master4best για το invitation που μου εστειλε. Μια ερωτηση:αν δεν εχω κάνει κλικ στην πρόσκληση, ωστε να γινει registered στο site της oneplus, πόσο χρόνο έχω για να κανω claim το invite?? Μπορώ πχ να περιμένω εως Δευτέρα για να κάνω κατάθεση στην τράπεζα ή χάνεται μετά από 24 ώρες?? Thanx in advance!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολύ τον master4best για το invitation που μου εστειλε. Μια ερωτηση:αν δεν εχω κάνει κλικ στην πρόσκληση, ωστε να γινει registered στο site της oneplus, πόσο χρόνο έχω για να κανω claim το invite?? Μπορώ πχ να περιμένω εως Δευτέρα για να κάνω κατάθεση στην τράπεζα ή χάνεται μετά από 24 ώρες?? Thanx in advance!

 

Αν κάνεις το claim θα πάει σε κατάσταση pending for payment. Αν δεν κάνεις claim νομίζω χάνεται στο 24ωρο. Αν πας σε κατάσταση pending έχεις αρκετές μέρες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια στο mail που μου εστειλαν απο την paypal για την πληρωμη μου λεει Shipping address - unconfirmed και εχει την διευθυνση και τα στοιχεια απο το mailboxde εκει που το λεει...τι σημαινει αυτο? :(

 

Εμένα όταν έκανα την παραγγελία δεν έγραφε καν shipping address, αλλά έχω τη συσκευή εδώ και έναν μήνα :p

Δεν θα ανησυχούσα στη θέση σου!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βρισκομαι θεσσαλονικη οποτε αυτο μαλλον κανει δυσκολοτερα τα πραγματα να υποθεσω? :worry:

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσεξα επισης οτι μπορεις να κανεις tracking απευθειας απο το site της oneplus. Εχει επιλογη track your order και μου δειχνει ακριβως τα ιδια πραγματα που ειδα κ στο site της dhl. Ειχα επιλεξει express αποστολη οποτε δεν ξερω αν ειναι σε ολους ετσι. Τεσπα υπομονη και ευχαριστω για τις απαντησεις!

 

Όπως είπε και ο mike_k... Στη δική μου περίπτωση ήρθε ειδοποίηση Δευτέρα από mailboxde και κατευθείαν επέλεξα αποστολή με ups. Στο site της ups μου έγραψε eta μέχρι Παρασκευή 23:59 και τελικά παρέλαβα στις 18:00 το απόγευμα της Παρασκευής!:)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις το claim θα πάει σε κατάσταση pending for payment. Αν δεν κάνεις claim νομίζω χάνεται στο 24ωρο. Αν πας σε κατάσταση pending έχεις αρκετές μέρες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εμένα όταν έκανα την παραγγελία δεν έγραφε καν shipping address, αλλά έχω τη συσκευή εδώ και έναν μήνα :p

Δεν θα ανησυχούσα στη θέση σου!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Όπως είπε και ο mike_k... Στη δική μου περίπτωση ήρθε ειδοποίηση Δευτέρα από mailboxde και κατευθείαν επέλεξα αποστολή με ups. Στο site της ups μου έγραψε eta μέχρι Παρασκευή 23:59 και τελικά παρέλαβα στις 18:00 το απόγευμα της Παρασκευής!:)

 

δεν σου εστειλε e mail η paypal οταν εκανες την παραγγελεια?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τα παιδιά και χρόνια μας πολλά με υγεία!

 

Αν έχει κάποιος να μου χαρίσει μια πρόσκληση θα ήταν το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο!!!! :)

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...