Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από τα JBL πολύ ευχαριστημένος! Άκουσα ήχους που με τα παλιά ακουστικά δεν τους αντιλαμβανόμουν καν! Επίσης έχουν αρκετά καλό μπάσο. Τα χειριστήρια δουλεύουν άψογα σε Youtube και MX Player που δοκίμσα. Overall πολύ ικανοποιημένος!! :D
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρελαβα και εγω ,εκανε 4 μερες να παει Γερμανια και 4 μερες απο Γερμανια εδω με UPS standard...

Μια μερα νωριτερα απο μια μερα που με ειχαν ειδοποιησει η UPS...

Το καλο με αυτην την εταιρεια ειναι οτι καθε μερα μου εστελνε ειδοποιησεις που βρισκεται το δεμα απο την στιγμη που το παρελαβαν σε μαιλ και μυνηματα στο κινητο..:):)

Τωρα περιμενω το tempered glass ηλθε ξεχωριστα και εφυγε χτες απο Γερμανια με συστημενη αποστολη με CSECH POST.

 

KAI MIA ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ.....

http://mandrillapp.com/track/click/30146609/account.oneplus.net?p=eyJzIjoiUXE2SkNNNU1KUkRldTdRb0NtcjRsVjlxWUVFIiwidiI6MSwicCI6IntcInVcIjozMDE0NjYwOSxcInZcIjoxLFwidXJsXCI6XCJodHRwczpcXFwvXFxcL2FjY291bnQub25lcGx1cy5uZXRcXFwvaW52aXRlXFxcL2NsYWltXFxcL0dMSlYtTkVVNS1QWk1TLVBFUlRcIixcImlkXCI6XCJlM2VlODNjODZmMDU0ZjUwODI2YmExZjFkNGZiNzAxZFwiLFwidXJsX2lkc1wiOltcImI4YTk0NjQ3ZjM3NTNiMzU0MGE5NGYxNmQwOWUzOTRjZTZkMTBjY2ZcIl19In0

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα σημερα εκανα "επιτελους" την παραγγελια και αφου μου ειχαν στειλει στο email μου προσκληση απο την oneplus λεγοντας dear fan...να κανω μια ερωτηση στο πεδιο order μου γραφει pending shipment αυτο σημαινει πως ειμαι οκ η χρειαζεται κατι ακομα?(μαζι στην παραγγελια εβαλα θηκη και ζελατινα antifinger) ευχαριστω για την βοηθεια.
Link to comment
Share on other sites

Από τα JBL πολύ ευχαριστημένος! Άκουσα ήχους που με τα παλιά ακουστικά δεν τους αντιλαμβανόμουν καν! Επίσης έχουν αρκετά καλό μπάσο. Τα χειριστήρια δουλεύουν άψογα σε Youtube και MX Player που δοκίμσα. Overall πολύ ικανοποιημένος!! :D

 

Από ποιότητα κατασκευής; Στις 'real life' φωτογραφίες φαίνεται πλαστικούρα :(

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

μολις τσεκαρα το paypal και γραφει πως η πληρωμη εγινε completed σε μια εταιρεια:DA SHENG INTERNATIONAL TRADE CO., LIMITED μηπως να αρχισω να ανησυχω???:cry:
Link to comment
Share on other sites

μολις τσεκαρα το paypal και γραφει πως η πληρωμη εγινε completed σε μια εταιρεια:DA SHENG INTERNATIONAL TRADE CO., LIMITED μηπως να αρχισω να ανησυχω???:cry:

 

Κομπλέ είσαι :)

:)
Link to comment
Share on other sites

μολις τσεκαρα το paypal και γραφει πως η πληρωμη εγινε completed σε μια εταιρεια:DA SHENG INTERNATIONAL TRADE CO., LIMITED μηπως να αρχισω να ανησυχω???:cry:

 

οχι μην ανησυχεις

μια χαρα ειναι. και εμενα τα ιδια ελεγε

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες..είμαι καινούργιος στο φόρουμ και θα ήθελα μια πρόσκληση αν γίνεται και αν έχει κάποιος για να αγοράσω το oneplus one..σας ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες..είμαι καινούργιος στο φόρουμ και θα ήθελα μια πρόσκληση αν γίνεται και αν έχει κάποιος για να αγοράσω το oneplus one..σας ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.

 

Σου έστειλα πμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, υπερηφανος κάτοχος κι εγώ, σήμερα παρέλαβα θήκη stilgut καταπληκτική. Για tampered glass τι προτείνετε, κατά προτίμηση από Ευρώπη;
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παίδες μια ερώτηση αν στο paypal την shipping address λέει unconfrimed θα έχω κανένα πρόβλημα?Ρωτάω γιατί φαίνονται τα στοιχεία από το mailboxde.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, να κάνω κι εγώ μια ερώτηση σε αυτούς που παρήγγειλαν τώρα τελευταία. Θυμάστε πόσες μέρες έκανε να πάει από το Pending στο Processing?
Link to comment
Share on other sites

 

Τσεκαρε το στο track and trace των ΕΛΤΑ. Εκεί θα βλέπεις την υπόλοιπη πορεία του δεματος σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, να κάνω κι εγώ μια ερώτηση σε αυτούς που παρήγγειλαν τώρα τελευταία. Θυμάστε πόσες μέρες έκανε να πάει από το Pending στο Processing?

Στο πρώτο που αγόρασα πήγε την επόμενη. (πριν 1 μήνα)

Στο δεύτερο πήγε μετά από 4 ημέρες και είναι εκεί τώρα για άλλες 3 ημέρες κολλημένο.

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε το στο track and trace των ΕΛΤΑ. Εκεί θα βλέπεις την υπόλοιπη πορεία του δεματος σου.

 

 

:wacko::wacko::wacko:

 

Στοιχεία Για Αριθμό Αποστολής : RR959441767CZ

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 08-12-2014 17:33 ΤΣΕΧΙΑ

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 09-12-2014 36:00 ΤΣΕΧΙΑ

 

???

ευχαριστώ πάντως για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο που αγόρασα πήγε την επόμενη. (πριν 1 μήνα)

Στο δεύτερο πήγε μετά από 4 ημέρες και είναι εκεί τώρα για άλλες 3 ημέρες κολλημένο.

Και εγώ σε ίδια φάση είμαι. Αργεί πάρα πολύ. Τα λεφτά όμως τα τσιμπήσαν από το πρώτο δευτερόλεπτο οι Κινέζοι.....

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

:wacko::wacko::wacko:

 

Στοιχεία Για Αριθμό Αποστολής : RR959441767CZ

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 08-12-2014 17:33 ΤΣΕΧΙΑ

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 09-12-2014 36:00 ΤΣΕΧΙΑ

 

???

ευχαριστώ πάντως για την απάντηση

 

Ναι, μια χαρά είσαι μέχρι στιγμής. Το δέμα σου έρχεται με τσεχικο ταχυδρομείο και θα σου παραδοθεί απο ΕΛΤΑ. Βέβαια έχει καθυστερήσει να εμφανιστεί Ελλάδα, τελευταία έφυγε απο Τσεχία για Ελλάδα στις 9 Δεκέμβρη. Κάνε ενα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση των ΕΛΤΑ. Μπορεί και να έχει ερθει Ελλάδα αλλά να μην έχει ενημερωθεί η σελιδα. Συνήθως για τις καθυστερησεις φταίει το ΕΛΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μια χαρά είσαι μέχρι στιγμής. Το δέμα σου έρχεται με τσεχικο ταχυδρομείο και θα σου παραδοθεί απο ΕΛΤΑ. Βέβαια έχει καθυστερήσει να εμφανιστεί Ελλάδα, τελευταία έφυγε απο Τσεχία για Ελλάδα στις 9 Δεκέμβρη. Κάνε ενα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση των ΕΛΤΑ. Μπορεί και να έχει ερθει Ελλάδα αλλά να μην έχει ενημερωθεί η σελιδα. Συνήθως για τις καθυστερησεις φταίει το ΕΛΤΑ.

 

πήρα ένα τηλ, και μου είπαν ότι δεν εχει έρθει στην Ελλαδα.

τωρα τι κανω ?

 

το χαζό ειναι οτι εχω παραγγείλει και μια θήκη για το OPO και εχει φτασει ....

https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=RR959513778CZ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...