Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αχ αυτό το tempered glass.

Έκανε να μου έρθει από ebay 1.5+ μήνα και όταν τελικά ήρθε (εν τω μεταξύ πίστευα ότι είχε χαθεί) και το άνοιξα, το βρήκα χίλια κομμάτια. Μάλλον το χρησιμοποιούσαν σαν μπαλάκι οι υπάλληλοι κατά τη διάρκεια της μεταφοράς!!!!!

Ο πωλητής φυσικά μού επέστρεψε τα χρήματα (όλο το διάστημα που το πακέτο αγνοούνταν έστελνε συνεχώς μηνύματα ο άνθρωπος και με ρωτούσε αν ήθελα να μου στείλει άλλο ή να μου επιστρέψει τα χρήματα), αλλά τί να το κάνεις, έχω αφήσει γυμνό το κινητό και μάλλον δε με βλέπω να παραγγέλνω κάποιο άλλο.

 

άσε και εγώ το περιμένω περίπου τόσο.. αν έρθει και σπασμένο θα τρελαθώ.. ευτυχώς προνόησα και μαζί με μια θήκη από αμαζον πήρα και κάτι screen protector φτηνά που βρήκα και έτσι τουλάχιστον δεν είναι εκτεθειμένη η οθόνη..

 

Αν και κάτοχος του oneplus one και παλιος κατοχος πολλων οχταπυρινων και δυνατων τετραπυρινων...τα καλα οχταπυρινα(ΜΤ6592 & 6595) σε επεξεργαστικη ισχυ ειναι πολυ ανότερα απο snapdragon 800 & 801..χανουν στο γεγονος οτι τα καλα τετραπυρινα(φεριπιν οneplus one) συνδιάζονται με πολυ καλές κάρτες γραφικών.. αν π.χ το 8πυρινο της μλς φορουσε μια adreno 330 και οχι mali 450,στα benchmarks θα ηταν ανώτερο απο το oneplus one(δες το meizu mx-4 που του βαλαν λιγο καλύτερη gpu απο την mali 450)...Επι της ουσιας ομως και επι του πρακτέος ειτε το μλσ παρεις ειτε το oneplus one θα μπορεις να παίζεις ολα τα παιχνίδια ανετα...και θα ανοιγεις ολες τις εφαρμογες ανετα...εγω θα σου ελεγα φιλε μου παρε οτι αγαπαει η καρδουλα σου και οτι σε αρεσει πιο πολυ...

 

από τον 800 ίσως ήταν λίγο καλύτερος ο 6592 από τον 801 δεν νομίζω.. τώρα εννοείται ότι και τα δύο θα τρέχουν άνετα τις εφαρμογές, αυτό έλειπε.. πάντως για μένα δεν είναι καν δίλημμα ποιο θα προτιμούσα, μιας και δεν είναι μόνο ο επεξεργαστής που κάνει την διαφορά στο 1+1

Edited by Xander
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αχ αυτό το tempered glass.

Έκανε να μου έρθει από ebay 1.5+ μήνα και όταν τελικά ήρθε (εν τω μεταξύ πίστευα ότι είχε χαθεί) και το άνοιξα, το βρήκα χίλια κομμάτια. Μάλλον το χρησιμοποιούσαν σαν μπαλάκι οι υπάλληλοι κατά τη διάρκεια της μεταφοράς!!!!!

Ο πωλητής φυσικά μού επέστρεψε τα χρήματα (όλο το διάστημα που το πακέτο αγνοούνταν έστελνε συνεχώς μηνύματα ο άνθρωπος και με ρωτούσε αν ήθελα να μου στείλει άλλο ή να μου επιστρέψει τα χρήματα), αλλά τί να το κάνεις, έχω αφήσει γυμνό το κινητό και μάλλον δε με βλέπω να παραγγέλνω κάποιο άλλο.

Ρε συ κριμα..Εχω μια μεμβρανη που δεν τη χρειαζομαι.Αν θες ελα να τη παρεις απο Μοσχατο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι για την πρόσκληση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω μια προσκληση για οποιον θελει ας απαντηση εδω με παραθεση

 

Καλησπέρα! ενδιαφέρομαι!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου έχεις PM

 

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι για την πρόσκληση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Καλησπέρα! ενδιαφέρομαι!

Link to comment
Share on other sites

από τον 800 ίσως ήταν λίγο καλύτερος ο 6592 από τον 801 δεν νομίζω.. τώρα εννοείται ότι και τα δύο θα τρέχουν άνετα τις εφαρμογές, αυτό έλειπε.. πάντως για μένα δεν είναι καν δίλημμα ποιο θα προτιμούσα, μιας και δεν είναι μόνο ο επεξεργαστής που κάνει την διαφορά στο 1+1

 

Και ομως ο 6592 χρονισμενος στα 2Ghz του thl 5000 στα benchmarks,ηταν πολυ δυνατοτερος απο τον 801 του oneplus οσο αναφορα παντα την επεξεργαστικη ισχυ!!

Link to comment
Share on other sites

Οποίος θέλει pm έχω τρείς προσκλήσεις

Edit Δόθηκαν και οι τρεις! Καλορίζικα παιδιά!

Edited by mariadimitris29
Link to comment
Share on other sites

Έχω 3 προσκλήσεις που λήγουν στις 01/12 και ώρα Ελλάδος 10.45 π.μ. . Οποιος επιθυμεί κάποια από αυτές ας μου στείλει πμ.

 

Μόλις παραγγέλθηκε το κινητό . Να ευχαριστήσω τον Χάρη για την πρόσκλησή του και υπόσχομαι ότι θα ανταποδώσω με τη σειρά μου όταν με το καλό έρθει !!

Link to comment
Share on other sites

δλδ ρε παιδια ποσο θα μου φτασει αμα το παρω με invite το κινητο?(με mailbox)..με συμφερει να το παρω απο κινεζικο site αμα φτανει στα 350?
Link to comment
Share on other sites

δλδ ρε παιδια ποσο θα μου φτασει αμα το παρω με invite το κινητο?(με mailbox)..με συμφερει να το παρω απο κινεζικο site αμα φτανει στα 350?

 

Επειδή μόλις το παραγγειλα με Standard αποστολή είναι

 

Subtotal €299.00

Shipping & Handling €19.99

Grand Total €318.99

 

Βάλε maximum για να έρθει απο Γερμανία (γρήγορα) 20 ευρώ συνολικά είναι 338,99 ~ 340

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε συ κριμα..Εχω μια μεμβρανη που δεν τη χρειαζομαι.Αν θες ελα να τη παρεις απο Μοσχατο.

 

Αν δεν την πάρει ο φίλος ενδιαφέρομαι εγώ ακόμα και για αγορά.

Είμαι κι εγώ Μοσχάτο. :D

Edited by nemesis1
Link to comment
Share on other sites

Ποιοτικα το oneplus one φιλε μου,ειδικα το sandstone black,ειναι πολυ ανοτερο απο καθε g2,g3,s5,z κτλπ...ειναι απο αλλο πλανητη....το μονο που μπορει να συγκριθει ποιοτικα μαζι του,κατ εμε,ειναι το iphone 6...

 

από πλευράς ποιότητας δεν λένε πολλοί ότι ραγίζει Εύκολα στα πλαϊνα?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κατάφερα να κάνω checkout στο black Friday μετά απο προσπάθεια μιας περιπου ώρας. Κατάφερε κανένας άλλος να πάρει? Τα αξεσουάρ τα δείχνει ακόμα διαθέσιμα και τα προβλήματα φαίνεται να λιγοστεύουν στη σελιδα.
Link to comment
Share on other sites

Είναι κάποιος από Πειραιά-Κερατσίνι-Δραπετσώνα ή κάπου εδώ κοντά που θέλει κάποιο αξεσουάρ? Εγώ θα παραγγείλω για μένα.. Αν ήταν να μοιραζομασταν τα έξοδα αποστολής.. Είναι 5,5 περίπου ευρώ από One plus και άλλα 6,5 από Mailboxde.com.. Ας μου στείλει πμ
Link to comment
Share on other sites

Μόλις κατάφερα να κάνω checkout στο black Friday μετά απο προσπάθεια μιας περιπου ώρας. Κατάφερε κανένας άλλος να πάρει? Τα αξεσουάρ τα δείχνει ακόμα διαθέσιμα και τα προβλήματα φαίνεται να λιγοστεύουν στη σελιδα.

Και εγώ τα ίδια μετά από περίπου μια ώρα κατάφερα να κάνω checkout.

 

Ήθελα να αγοράσω εκτός των άλλων και το Flip Cover σε μαύρο αλλά δεν με άφηνε να προχωρήσω την αγορά οπότε το παρήγγειλα σε μπλε.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Η έκπληξη που κρατούσε η Oneplus για το Black Friday ήταν/είναι η αγορά της συσκευής ΧΩΡΊΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ. Αυτό τουλάχιστον αναφέρεται στο φόρουμ τους.Οπότε όσοι πιστοί θέλετε τσεκάρετε το!!!

https://forums.oneplus.net/threads/no-invite-needed-to-buy-64gb-sandstone-on-black-friday.192356/

Edited by poseidvn
Link to comment
Share on other sites

Η έκπληξη που κρατούσε η Oneplus για το Black Friday ήταν/είναι η αγορά της συσκευής ΧΩΡΊΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ. Αυτό τουλάχιστον αναφέρεται στο φόρουμ τους.Οπότε όσοι πιστοί θέλετε τσεκάρετε το!!!

https://forums.oneplus.net/threads/no-invite-needed-to-buy-64gb-sandstone-on-black-friday.192356/

 

Το δοκίμασα μόλις και ΦΑΙΝΕΤΑΙ να δουλεύει - το τηλέφωνο προστίθεται στο καλάθι (και το 16άρι!!!)!

Οι ενδιαφερόμενοι, σπεύσατε!!!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα μόλις και ΦΑΙΝΕΤΑΙ να δουλεύει - το τηλέφωνο προστίθεται στο καλάθι (και το 16άρι!!!)!

Οι ενδιαφερόμενοι, σπεύσατε!!!

 

πολυ καλη κινηση...οντως προστιθεται στο καλαθι.

Link to comment
Share on other sites

Ένα JBL και data cable έφυγαν για mailbox.de Γύρω στο 50ρικο θα πάει όλη η δουλειά, τσιμπημένα όπως και να 'χει.. Για να δούμε!
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα μόλις και ΦΑΙΝΕΤΑΙ να δουλεύει - το τηλέφωνο προστίθεται στο καλάθι (και το 16άρι!!!)!

Οι ενδιαφερόμενοι, σπεύσατε!!!

 

Πραγματι ωραιο, ειδικα και για το 16αρι για οσους δεν εχουν τοσο αναγκη την εξτρα μνημη.... Ας ελπισουμε να κρατησουν το 5 business days (για το μαυρο).

Edited by fumantsu

Host

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες,

Χθες μου έστειλαν πρόσκληση, την έκανα claim. Σήμερα ξαφνικά βρέθηκα να έχω δυο 64αρια στο καλάθι, τα αφαίρεσα και τώρα δεν με αφήνει να προσθέσω πάλι 64αρι...

16αρια προσθέτει κανονικά βέβαια για κάποιο λόγο...

Μήνυμα που παίρνω "You can't buy this product"...

Υπάρχει κανα invite για 64αρι?

Edited by eggonos
Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να κανεις logout και clear τα cookies... μπορει να εχει φαει σκαλωμα και να νομιζει οτι πας να βαλεις και 3ο...

 

Και μην ξεχνας να εχεις την χωρα στην Γερμανια

Host

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ίδια, προσθέτει 16αρια κανονικά και στα 64αρια μου γράφει οτι δεν μπορώ να το αγοράσω.

Δοκίμασα και με άλλο browser.

Με έχει αφήσει να προσθέσω 18 απο τα 16αρια....

Edited by eggonos
Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...