Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σχετικά με το black friday event, ενημερώθηκε η σελίδα και από ότι φαίνεται θα είναι για τα αξεσουάρ τα οποία θα είναι σε έκπτωση ανάλογα με τα facebook share που θα δεχτούν.

Αν το υπολόγισα σωστά ξεκινάει στις 7 το πρωί της παρασκευής ελληνική ώρα. Μέχρι στιγμής δεν έχει αναφερθεί κάτι για περιορισμό στα κομμάτια οπότε αν δεν αλλάξει κάτι ίσως είναι καλά να ετοιμαστούμε για ομαδική παραγγελία ανά περιοχή.

 

Ναι, ήρθε και email. Τώρα που τα ψώνισα όλα από ebay? Πφφφ αμάν :lol: μόνο τα jbl δε βρήκα αλλά τελικά με τα τόσα μέτρια reviews που διάβασα σχετικά με την πλαστικούρα τους, δεν ψήνομαι πια...

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μια ερωτηση στο mailbox de εχω φορτωση την καρτα κ μου λεει να συμπληρωσω το ...Description of goods,

τι κανουμε..?

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα μια ερωτηση στο mailbox de εχω φορτωση την καρτα κ μου λεει να συμπληρωσω το ...Description of goods,

τι κανουμε..?

οκ εβαλα mobile phone. κ το εστειλα....:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μια ερωτηση στο mailbox de εχω φορτωση την καρτα κ μου λεει να συμπληρωσω το ...Description of goods,

τι κανουμε..?

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οκ εβαλα mobile phone. κ το εστειλα....:)

 

Συμπλήρωσέ το, τι φοβάσαι; :) τροποποίηση: μια χαρά ;)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα ένα Invite ούτε και ξέρω πως :P Το έκανα claim και λέω να το προωθήσω μέσω του mailboxde.com. Κάτι που πρέπει να προσέξω πέρα από τα όσα έχω δει στα guides που έχουν φτιάξει τα παιδιά εδώ;

 

Και μια κρίσιμη ερώτηση μήπως το lg g3 αξίζει τα παραπάνω λεφτά ή θα μείνω πιο ευχαριστημένος με το oneplus?

 

Ευχαριστώ και καλό βράδυ

Link to comment
Share on other sites

Μηπως σε οσους καθυστερει η αποστολη και ειναι σε pending, παιζει ρολο ο μεγαλος ογκος απο preorder και αναγκαστικα πανε πισω και τα invites? Μια αποψη λεω,δεν γνωριζω κατι...Επισης αυτο που ρωτησα με επαφες? Μονο μεσω του λογαριασμου Google αποθηκευει επαφες? Γτ δε βρηκα τροπο να τις αποθηκευω στη συσκευη!:worry:

 

Εμένα όταν θέλω να προσθέσω επαφή με ρωτάει που να αποθηκευτεί, τηλέφωνο ή account google! Αυτό εννοείς ;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανεις τι παίζει με το site?? έχει από το πρωί που προσπαθώ να κάνω παραγγελία και δεν με αφήνει... λίγη και η πρόσκληση σε κάτι ώρες!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα ένα Invite ούτε και ξέρω πως :P Το έκανα claim και λέω να το προωθήσω μέσω του mailboxde.com. Κάτι που πρέπει να προσέξω πέρα από τα όσα έχω δει στα guides που έχουν φτιάξει τα παιδιά εδώ;

 

Και μια κρίσιμη ερώτηση μήπως το lg g3 αξίζει τα παραπάνω λεφτά ή θα μείνω πιο ευχαριστημένος με το oneplus?

 

Ευχαριστώ και καλό βράδυ

 

Απλα να ξερεις οτι τα μεταφορικα εχουν αλλαξει και ειναι πλεον 20 στο standard και 24 express

Link to comment
Share on other sites

θέλω πρόσκληση για το 64άρι όποιος έχει παρακαλώ !!

 

 

 

Καλησπέρα, έχω ακόμα 2 προσκλήσεις...

 

PM το email σας

 

 

Για δες...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=390034

Link to comment
Share on other sites

@xariw κανένα νέο ?

 

Με καΐκι έρχονται απο Bologna ?

Με νταλικα ερχονται απο Μπολονια απο οσο ξερω αρα κανει 2 μερες.

Οποτε κανονικα Παρασκευη θα τα εχουμε

 

τα εχω κρατησει ολα εγω... :lol:

 

πλεον με 24Ε ερχονται σε 1 μερα αν εισαι στις χωρες που πουλανε απευθειας.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια πρόσκληση λήγει στις 27 2μμ.

Ας με καθοδηγήσει κάποιος πως τη στέλνουμε να του τη στείλω.

Link to comment
Share on other sites

τα εχω κρατησει ολα εγω... :lol:

 

πλεον με 24Ε ερχονται σε 1 μερα αν εισαι στις χωρες που πουλανε απευθειας.

 

Σα δε ντρέπεσαι.... :lol:

 

Εντάξει, στη χώρα που έπρεπε σε μια μέρα πήγε όντως;)

Ελλάδα σε 8 μέρες και κάτι δεν είναι άσχημα :D

:)
Link to comment
Share on other sites

Εχει πεσει καθολου η τιμη του; Αμα το αγορασω (32gb) απο Ευρωπη, ποσο θα μου βγει συνολο μαζι με τα μεταφορικα; Εξακολουθει το ποσο να βγαινει κοντα στα 330 ευρω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω θέμα με το κινητό! Αγορασμένο κανονικά με invite,χωρίς να το πειράζω καθόλου με root και ρομ και κόλπα και ξαφνικά τις τελευταίες μέρες έχει πάθει ένα κόλλημα με το ηχείο και στα καλά καθούμενα αρχίζει και κάνει σαν κομπρεσέρ ένα συνεχόμενο γκρρρρρ! Δοκιμάζω με τα βελάκια +/- του ήχου, ακούγεται το μπιπ κανονικά αλλά από πίσω συνεχίζει το γκρρρρρ!!!! Δοκιμάζω να μπω σε παιχνίδια και παρόλο που είναι τέρμα η ένταση για τα παιχνίδια δεν ακούγεται η μουσική του εκάστοτε παιχνιδιού που έχω βάλει και συνεχίζει ο ήχος του κομπρεσέρ!!! Σταματάει μόνο με επανεκκίνηση! Μια άλλη φορά που μου το έκανε σταμάτησε ξαφνικά και λέω ωραία.....ήταν όμως η ιδέα μου! Συνέχισε να το κάνει αλλά αυτή την φορά από το ακουστικό! Δέχτηκα και μια κλήση εκείνη την στιγμή και ο ήχος ακουγόταν από το ακουστικό αντί φυσιολογικό από το ηχείο! Λύνεται μόνο με επανεκκίνηση.....η συσκευή είναι φρέσκιας φουρνιάς....ούτε μήνα δεν το έχω στα χέρια μου! Τι προτείνετε να το στείλω για service(είναι και μεγάλο έξοδο) ή είναι θέμα software να περιμένω update ή να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;;; Τι λέτε;;;;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...