Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω φιλε μου

να παρω λες ασχετα αν λεει " ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 18-11-2014 03:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ"

Θα σκασωωωωωω :( :(

Μην πάρεις...

Την Δευτέρα ή την Τρίτη (25/11) θα εμφανιστεί να μπαίνει στην Ελλάδα και μια μέρα μετά (εφόσον Αθήνα) θα το παραλάβεις...

Εδώ κοίτα http://www.dhl.de/en.html

Οταν φτάσει Ελλάδα, παρε τηλ στο 210.9890000 να σου δώσουν το "ελληνικό" tracking

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μην πάρεις...

Την Δευτέρα ή την Τρίτη (25/11) θα εμφανιστεί να μπαίνει στην Ελλάδα και μια μέρα μετά (εφόσον Αθήνα) θα το παραλάβεις...

Εδώ κοίτα http://www.dhl.de/en.html

Οταν φτάσει Ελλάδα, παρε τηλ στο 210.9890000 να σου δώσουν το "ελληνικό" tracking

 

ευχαριστω πολυ

ωχχχχχ γμτ.. και εγω ΕΛΠΙΖΑ μηπως γινει κανενα θαυμα και το εχω αυριο :( :(

ποιος περιμενει αλλες τοσες ημερες..

και παλι ευχαριστω πολυ φιλε μου

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο μπορείς να το έχεις στην καλάθι όσο καιρό θες! Εγώ το είχα σχεδόν δυο μήνες και το αγόρασα κανονικά!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο τις 18 εχει κολλησει στο mailboxde.Μαλλον ουτε και σημερα θα το στειλουν:mad:Ξερει κανεις να μου πει οταν το στειλουν αν θα μου δωσουν Tracking No και αν στο στατους μου στην σελιδα τους θα ειναι στο sent?

 

Στα ίδια είμαι και εγώ που περιμένω μιας φίλης μου. Όταν φύγει από αυτούς από το ready to send πάει στα sent, εκεί βλέπεις και το tracking number του δέματος που θα παραλάβεις. Δε θυμάμαι αν ενημερώνουν και μέσω mail ότι έχει φύγει από αυτούς το δέμα.

Θα τους στείλω ένα mail για την καθυστέρηση να δω τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα mail, ακόμα δεν απάντησαν αλλά μου ήρθε ειδοποίηση από ups για την αποστολή.
Link to comment
Share on other sites

και εμένα γράφει κάτι για GATWICK - UK . μάλλον μαζί θα είναι :)

 

Ναι μαλλον ερχονται παρεα :D

Ειδα οτι εφτασε Βελγιο και εφυγε το μεσημερι απο εκει οποτε μεχρι το βραδυ θα ειναι Γερμανια και αυριο θα το παραδωσουν στο mailbox. Ελπιζω να τα στειλουν Σαββατο και μεσα στην εβδομαδα να τα εχουμε

Link to comment
Share on other sites

Εδωσα τις τρεις προσκλησεις στους igna200 , microntech , babkon21. Οταν θα ξαναστειλουν παλι εδω.Στα παιδια που δεν πηραν ακομη μικρη υπομονη και σιγουρα θα λαβουν και αυτοι.

Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε και εδώ!!! Όταν με το καλό πάρω και εγώ με την σειρά μου invites θα τα δώσω εδώ στο φόρουμ!

 

Μόνο μία διευκρίνιση θέλω να μου κάνετε εσείς που το έχετε πάρει από το mailbox... σε πόσο καιρό περίπου θα πάει το κινητό στην Γερμανία και ύστερα τι πρέπει να κάνω έτσι ώστε να σταλθεί σε εμένα τι πρέπει να πατήσω δλδ! [(Ελλάδα δλδ) τα στοιχεία κατοικίας μου τα έχω βάλει κανονικά στο mailbox]

 

Ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Ναι μαλλον ερχονται παρεα :D

Ειδα οτι εφτασε Βελγιο και εφυγε το μεσημερι απο εκει οποτε μεχρι το βραδυ θα ειναι Γερμανια και αυριο θα το παραδωσουν στο mailbox. Ελπιζω να τα στειλουν Σαββατο και μεσα στην εβδομαδα να τα εχουμε

 

Εμένα που έφυγε σήμερα με ups έχει αναμενόμενη ημερομηνία παράδοσης Παρασκευή 28/11 οπότε εσείς πάτε μάλλον για την επόμενη βδομάδα από 1/12 και μετά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μαλλον ερχονται παρεα :D

Ειδα οτι εφτασε Βελγιο και εφυγε το μεσημερι απο εκει οποτε μεχρι το βραδυ θα ειναι Γερμανια και αυριο θα το παραδωσουν στο mailbox. Ελπιζω να τα στειλουν Σαββατο και μεσα στην εβδομαδα να τα εχουμε

Είναι και το δικό μου παρέα με τα δικά σας, να δούμε πότε θα παραλάβει το mailboxe για να μας τα στείλει. Τι είχες επιλέξει express ή standard αποστολή στην παραγγελία?

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Είναι και το δικό μου παρέα με τα δικά σας, να δούμε πότε θα παραλάβει το mailboxe για να μας τα στείλει. Τι είχες επιλέξει express ή standard αποστολή στην παραγγελία?

 

Standard και μετα απο mailboxe θα επιλεξω UPS οπως οι περισσοτεροι

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι,

έριξα την παραγγελία κ μου έβγαλε μόνο του το σύστημα us charger

μπορώ να τον αλλάξω με κάποιο τρόπο σε ευρωπαϊκό..?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι,

έριξα την παραγγελία κ μου έβγαλε μόνο του το σύστημα us charger

μπορώ να τον αλλάξω με κάποιο τρόπο σε ευρωπαϊκό..?

 

Τι χωρα εχεις κατω κατω; Πρεπει να εχεις Γερμανια.

Host

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι,

έριξα την παραγγελία κ μου έβγαλε μόνο του το σύστημα us charger

μπορώ να τον αλλάξω με κάποιο τρόπο σε ευρωπαϊκό..?

ναι.. και πρεπει να το κανεις!

κατω δεξια εχει ενα εικονιδιο την σημαια της αμερικης. πατα πανω και βαλε της γερμανιας αν το στελνεις με mailbox. λογικα θα αλλαξει αθτοματα..

Link to comment
Share on other sites

ειχε Αμερικη μετα το ειδα που εγραφα την διευθυνση του mailbox de..

Δεν εχω πατησει chek out οποτε τι κανω..?

Ενα σβησω το προιον απο το καλαθι για να το ξαναβαλω θα ισχυει η προσκληση..?

Link to comment
Share on other sites

ειχε Αμερικη μετα το ειδα που εγραφα την διευθυνση του mailbox de..

Δεν εχω πατησει chek out οποτε τι κανω..?

Ενα σβησω το προιον απο το καλαθι για να το ξαναβαλω θα ισχυει η προσκληση..?

οχι δεν χρειαζεται. με την παραγγελια μεσα, αν πατησεις το εικονιδιο θα αλλαξει σε γερμανικα και ο ανταπτορας σε EU.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν χρειαζεται. με την παραγγελια μεσα, αν πατησεις το εικονιδιο θα αλλαξει σε γερμανικα και ο ανταπτορας σε EU.

Οπότε πατάω check out κ προχωράω..?

το εικονίδιο στο οποίο αναφέρεσαι το έχει στο επόμενο στάδιο...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...