Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένα καλό είναι ότι το τηλέφωνο κλειδώνει και ξεκλειδώνει με το άνοιγμα του μπροστινού τμήματος της θήκης.

 

Πως γίνεται αυτό να ξεκλειδώνει όταν ανοίγεις το κάλυμμα; έχει ρύθμιση κ το κάνει με τον αισθητήρα? Καλό αυτό! ποια ακριβώς θήκη πήρες μπορείς να δείξεις φωτό η λινκ;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω την εκανα τεταρτη βραδυ και εχει φυγει με courrier ηδη...μηπως ειχες προβλημα με πληρωμη μεσω καρτας-paypal?κανε καμια επικοινωνια με Mail να δεις τι γινεται;)

 

Η παραγγελία μπήκε την Δευτέρα το μεσημέρι...ακομα δείχνει processing...

Ειναι λογικό...?

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτα έχουν ήδη χρεωθεί στον τραπεζικό λογαριασμό μου εδώ και τρεις μέρες...δλδ έχουν περάσει απο PayPal...
Link to comment
Share on other sites

Εμενα εμεινε σε processing 24 ωρες περιπου και καπακι μου στειλανε Tracking number me dhl courier...στειλε ενα Mail να σου φυγει η απορια 1!:happy:

 

Τα λεφτα έχουν ήδη χρεωθεί στον τραπεζικό λογαριασμό μου εδώ και τρεις μέρες...δλδ έχουν περάσει απο PayPal...
Link to comment
Share on other sites

Εμενα εμεινε σε processing 24 ωρες περιπου και καπακι μου στειλανε Tracking number me dhl courier...στειλε ενα Mail να σου φυγει η απορια 1!:happy:

 

 

Πέρα απο ticket δεν βρίσκω άλλο Mail για να επικοινωνήσω μαζί τους...

Μηπως μπορείς να μου στείλεις το Mail τους...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε εδω...κανε Login κανονικα και κανε την ερωτηση σου! https://oneplus.net/support... εγω απο εκει θα ξεκινουσα!

 

 

Πέρα απο ticket δεν βρίσκω άλλο Mail για να επικοινωνήσω μαζί τους...

Μηπως μπορείς να μου στείλεις το Mail τους...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε εδω...κανε Login κανονικα και κανε την ερωτηση σου! https://oneplus.net/support... εγω απο εκει θα ξεκινουσα!

 

 

Αυτο εννοούσα ticket...μάλλον μόνο ετσι μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους...

Να σε ´καλα...ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Ένα καλό είναι ότι το τηλέφωνο κλειδώνει και ξεκλειδώνει με το άνοιγμα του μπροστινού τμήματος της θήκης.

 

Πως γίνεται αυτό να ξεκλειδώνει όταν ανοίγεις το κάλυμμα; έχει ρύθμιση κ το κάνει με τον αισθητήρα? Καλό αυτό! ποια ακριβώς θήκη πήρες μπορείς να δείξεις φωτό η λινκ;

Έχω πάρει την ίδια θήκη που βλέπεις στο

. Λογικά θα το κάνει με τη χρήση του αισθητήρα εγγύτητας. Μπορείς να δεις το χαρακτηριστικό που σου λέω στο 3:00 και μετά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει καμιά πρόσκληση?? :)
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Το tempered glass της Bepak έβαλε αέρα από κάτω οπότε και το πέταξα και παρήγγειλα αυτό το noname: http://www.ebay.com/itm/251594658647?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Είναι σουβλερό, με κυρτές άκρες όπως το Bepak (κάτι που κατηγορούν τα αντίστοιχα της Nilkin), έκατσε υπέροχα και μου έστειλε την έκδοση με τρυπούλα και για την μπροστονή κάμερα (το Bepak δεν είχε).

 

Το συνιστώ μιας και έχει κ πολύ καλή τιμή!

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την ίδια θήκη που βλέπεις στο

. Λογικά θα το κάνει με τη χρήση του αισθητήρα εγγύτητας. Μπορείς να δεις το χαρακτηριστικό που σου λέω στο 3:00 και μετά.

 

με μαγνήτη το κάνει.. αν πάρετε ένα μαγνήτη και το περάσετε απαλά πάνω από την κλειστή οθόνη θα ανοίξει

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω πολύ καιρό να παρακολουθήσω το συγκεκριμένο thread, ας μου πει κάποιος moderator αν υπάρχει κάποια λίστα αναμονής για invites.

Αν όχι, στις επόμενες μέρες (τα invites που έχω λήγουν σε 6 μέρες οπότε δεν υπάρχει θέμα βιασύνης) θα δώσω τυχαία σε κάποιον που θα ζητήσει, αλλά όπως έγινε και με τη δική μου περίπτωση θα προτιμήσω κάποιον που να είναι ενεργός στο forum (1000+ posts). Αν δε βρω κάποιον, τότε θα το δώσω σε κάποιον με λιγότερα posts για να μη πάει χαμένο.

 

Παρακαλώ μη στέλνετε pm.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

@tsiftsism ψαχνω για invite μιας κ ενδιαφερομαι να παρω το κινητο. Ειμαι νεο μελος μεν, σιγουρα ομως θ ανταποδώσω σε αυτο το φορουμ οποιες προσκλησεις λαβω με το καλο :)

Οποτε αν σου περισσεύει καμια, ειναι ευπρόσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

εχει κανεις αγορασει τα παρακατω???

http://www.vickmall.com/nillkin-amazing-nanometer-h-anti-explosion-tempered-glass-screen-protector-for-one-plus-one-smartphone.html

http://www.vickmall.com/new-nillkin-filp-leather-case-with-window-sparkle-leather-case-for-oneplus.html

 

ειναι καλα??

εχει καποιος να προτεινει κατι αλλο??

ευχαριστω πολυ..

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω πολύ καιρό να παρακολουθήσω το συγκεκριμένο thread, ας μου πει κάποιος moderator αν υπάρχει κάποια λίστα αναμονής για invites.

Αν όχι, στις επόμενες μέρες (τα invites που έχω λήγουν σε 6 μέρες οπότε δεν υπάρχει θέμα βιασύνης) θα δώσω τυχαία σε κάποιον που θα ζητήσει, αλλά όπως έγινε και με τη δική μου περίπτωση θα προτιμήσω κάποιον που να είναι ενεργός στο forum (1000+ posts). Αν δε βρω κάποιον, τότε θα το δώσω σε κάποιον με λιγότερα posts για να μη πάει χαμένο.

 

Παρακαλώ μη στέλνετε pm.

 

 

Αν είσαι διατεθιμένος, ενδιαφέρομαι και εγώ για κάποιο invite αν δε βρεις κάποιον με τόσα post, αν και η waiting list ήταν πολύ καλή ιδέα, όπως σε κάποια site που υπάρχει και track ποιος έδωσε σε ποιον και ουσιαστικα βλέπεις ποιος τις επιστρέφει στην λίστα και δεν είναι παρτάλι.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια ερώτηση. προετοιμάζομαι για την δευτέρα, (προπαραγγελία). μια ερώτηση. στο πλαίσιο που βάζουμε την διεύθυνση αποστολής, βάζω και αυτό

Mailboxde.com e.K.

όνομα μου ID 23876 ?

εγώ έβαλα το όνομα μου ,την διεύθυνση που μου δώσανε (έβαλα τον νομό τις πόλις μια και ήταν υποχρεωτικό πεδίο).

στην δε διεύθυνση χρέωσης, τα στοιχειά που έχω στο paypal..

μια ακόμα ερώτηση, στα στοιχεία του paypal ,ζητούσε και εκεί υποχρεωτικά νομό,μου έβγαζε αυτούς τις Γερμανίας, τι κάνω? είναι υποχρεωτικό πεδίο..

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια ερώτηση. προετοιμάζομαι για την δευτέρα, (προπαραγγελία). μια ερώτηση. στο πλαίσιο που βάζουμε την διεύθυνση αποστολής, βάζω και αυτό

Mailboxde.com e.K.

όνομα μου ID 23876 ?

εγώ έβαλα το όνομα μου ,την διεύθυνση που μου δώσανε (έβαλα τον νομό τις πόλις μια και ήταν υποχρεωτικό πεδίο).

στην δε διεύθυνση χρέωσης, τα στοιχειά που έχω στο paypal..

μια ακόμα ερώτηση, στα στοιχεία του paypal ,ζητούσε και εκεί υποχρεωτικά νομό,μου έβγαζε αυτούς τις Γερμανίας, τι κάνω? είναι υποχρεωτικό πεδίο..

ευχαριστώ.

Fisrt Name: Mailboxde.com e.K.

Last Name: ID xxxxx

Company: Το Ονοματεπώνυμό σου

 

Το Billing Address τσέκαρέ το να είναι same as Shipping Address.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

ευχάριστο για την άμεση απάντηση.

έχω όμως την έξης απορία..

billing και shipping το ίδιο?

στο pay pal όμως όταν θα πληρωθούν δεν θα γράφει άλλα στοιχεία?

δεν θα είναι πρόβλημα?

αν

Link to comment
Share on other sites

ευχάριστο για την άμεση απάντηση.

έχω όμως την έξης απορία..

billing και shipping το ίδιο?

στο pay pal όμως όταν θα πληρωθούν δεν θα γράφει άλλα στοιχεία?

δεν θα είναι πρόβλημα?

αν

Στο billing βάλε τα στοιχεία που έχεις δώσει στην Τράπεζα σου.
Link to comment
Share on other sites

αυτό σκέφτηκα και εγώ , με κόλλησε αυτό που είπε ο nikosoti

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

fteo το έχεις παραγγείλει από one plus με mailbox k εσύ?

αυτόν τον τρόπο ακολούθησες?

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα την Τρίτη και τώρα είναι καθοδόν για Γερμανία.

Το είχα ξεκινήσει με preorder και απλά βρήκα πρόσκληση χύμα εδωμέσα και το επέσπευσα... Σελίδες πιο πίσω κάποιος είπε όπου billing βάζουμε shame with shipping για το preorder. Αυτό έκανα και μόλις δέχτηκε την παραγγελία το status στο Paypal έδειξε pending και δεσμεύτηκαν τα χρήματα στην Τράπεζα. Βρήκα invite έκανα skip the queue και την επόμενη μέρα στο Paypal μου έδειξε Complete. Πρώτη φορά αγοράζω από internet, περισσότερα δεν γνωρίζω να πω. Αυτά.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

στο invite συμπλήρωσες εκ νέου κάποια καινούργια forma?

με βάζει σε σκέψεις το pending πριν δείξεις το invite σου..

κάποιος φίλος που έχει κάνει preorder ?

είναι ίδια forma όταν κάνεις αγορά κα με πρόσκληση?

αν και δεν νομίζω να έχει διαφορά όταν περνάς τα στοιχεία...

κολλάω όμως στο γεγονός του ότι στο paypal έχω αλλα στοιχεία από ότι θα δώσω στην billing διεύθυνση.

δεν είναι κουλό?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...