Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω αυτό μπορεί να αλλάξει και αφού παραδοθεί το opo στο mailboxde.

 

Σε ευχαριστώ. Να το θέσω πιο σωστά...Έχει κανείς δει το κινητό να φτάνει στο mailbox???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγορά 17/10, παραμένει Processing...

 

Λογικά περιμένουμε email απο mailboxde μόλις το λάβουν

 

Εμένα από 17/10 μου έστειλαν tracking πριν λίγο.. και είναι complete λογικά θα γίνει και σε εσάς σε λίγο

Link to comment
Share on other sites

Αγορά 17/10, παραμένει Processing...

 

Λογικά περιμένουμε email απο mailboxde μόλις το λάβουν

 

Και εγώ στην ίδια φάση ακόμα, για να δούμε πότε θα λάβουμε το tracking.. τουλάχιστον δεν είμαι μόνος :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα από 17/10 μου έστειλαν tracking πριν λίγο.. και είναι complete λογικά θα γίνει και σε εσάς σε λίγο

 

Complete σημαίνει οτι έφτασε στο mailboxde ή οτι έφυγε απο την OnePlus;

Link to comment
Share on other sites

Complete κιεσεμένα μόλις!!! Τσέκαρα DHL tracking και εχτές 21 έφυγε από Heathrow προς Zittau. Mailboxde δεν έφτασε ακόμη δεν με έχουν ειδοποιήσει. Λογικά αργότερα σήμερα ή αύριο...
Link to comment
Share on other sites

Complete κιεσεμένα μόλις!!! Τσέκαρα DHL tracking και εχτές 21 έφυγε από Heathrow προς Zittau. Mailboxde δεν έφτασε ακόμη δεν με έχουν ειδοποιήσει. Λογικά αργότερα σήμερα ή αύριο...

 

Μόλις μου ήρθε και εμένα mail με tracking number. Είναι στο HEATHROW και πάει Γερμανία. Λογικά σήμερα αργά ή αύριο θα είναι στο Zittau. Οπότε από Δευτέρα δυστηχώς Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Προς τι η απογοήτευση? Και τι φοβάστε και περιμένετε για Invite, τα δύο χρόνια εγγύηση? Εγώ το έχω πάρει από το to2c.com από τέλη Ιουλίου με 320 ευρώ (όταν από το επίσημο σαιτ για να το έχω Αθήνα θα μου κόστιζε γύρω στα €340) και δε το έχω μετανιώσει καθόλου! Το αντίθετο είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και δεν έχω αντιμετωπίσει ούτε ghost typing, ούτε κιτρινίλα σε λευκή οθόνη με φουλ φωτεινότητα (εκτός και εάν είμαι τυφλός), ούτε ένα random reboot μέχρι τώρα... Εκτός και εάν είμαι τόσο τυχερός...

 

Αυτή την στιγμή από to2c έρχεται στα 350- ευρώ... και θα περιμένεις 1 μήνα για να σου έρθει από κίνα, εκτός αν πληρώσεις 20 ευρώ παραπάνω για ems να σου έρθει σε 5-9 μέρες περίπου. Ή μπορείς να ψάξεις 2-3 μέρες για μια πρόσκληση και άλλες 7-9 να έρθει...

 

Μου κάνει εντύπωση που είστε διατεθιμένοι κάποιοι να δώσετε 350 ευρώ για κάτι χωρίς εγγύηση, γιατί πολύ απλά δεν μπορείτε να περιμένειτε λίγες μερες ... (και το λέει ένας φουλ ανυπόμονος άνθρωπος).

 

Αλλά για ένα κινητό όπως το OnePlus One που είναι on steroids και παίζει πολύ να βγάλει προβλήματα πάνω στον χρόνο, είναι κρίμα να μην περιμένετε λίγο για να έχετε την εγγύηση. Και ξαναλέω.. από κινέζους, βγαίνει και πιο ακριβά, και έρχεται πιο αργά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα σε ολους. Ασχολούμαι αρκετό καιρό με την κινεζική αγορά και έχω να πω πως το OPO δείχνει να είναι αξεπέραστο. Περίμενα αρκετο καιρό για να εχω μια ολοκληρωμένη εικόνα περί του κινητού και πλεον είμαι πεπεισμένος πως το κινητό είναι αψεγαδιαστο. Ως εκ τουτου αν υπάρχει κάποιο invite θα το εκτιμούσα. Αλλιως καραουλι στο preorder!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια αν παιξει καμια προσκληση ενημερωστε... ευχαριστω!!

 

Οκ φίλος! Θα σημειώσουμε όλοι το όνομα σου και στην πρώτη πρόσκληση που θα έρθει θα σου στείλουμε αμέσως Pm! Αν θες άφησε και τηλέφωνο ή/και email για να την πάρεις πιο γρήγορα.

 

.....

 

Πέρα από την πλάκα... αυτό το πράγμα με την παράκληση για προσκλήσεις, νομίζω είναι λίγο κουραστικό. Αν κάποιος έχει πρόσκληση, τότε επιλέγει αν θα την δώσει εδώ με λινκ ή αν θα ρωτήσει και όποιος προλάβει με pm να την πάρει... αλλά όχι και να ζητάμε. Το λεώ και εγώ που κάποια στιγμή έκανα το ίδιο πράγμα, αλλά νομίζω ότι δεν μπορεί να δουλέψει έτσι το σύστημα...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και εμένα mail με tracking number. Είναι στο HEATHROW και πάει Γερμανία. Λογικά σήμερα αργά ή αύριο θα είναι στο Zittau. Οπότε από Δευτέρα δυστηχώς Ελλάδα

1 μέρα μένει Λονδινο

Αφού το παραλάβει η mailboxde

1 μέρα μένει Νυρεμβεργη.

2 μερες Μπολόνια

(Εργάσιμες εννοείται)

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

1 μέρα μένει Λονδινο

Αφού το παραλάβει η mailboxde

1 μέρα μένει Νυρεμβεργη.

2 μερες Μπολόνια

(Εργάσιμες εννοείται)

 

Βάλε και την αργία 28/10, μας βλέπω για Τετάρτη στη καλύτερη. Εκτός αν το Σάββατο μετράει εργάσιμη??

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο το τηλέφωνο παιδιά! να σας ρωτησω υπαρχει πιθανότητα να κυκλοφορήσουν προσκλησεις για 64αρι λευκο?

 

Όχι. Σε προσκλήσεις μόνο 64άρι μάυρο.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 μέρα μένει Λονδινο

Αφού το παραλάβει η mailboxde

1 μέρα μένει Νυρεμβεργη.

2 μερες Μπολόνια

(Εργάσιμες εννοείται)

 

εμενα απο προχτες το απογευμα λεει αφιξη στην μπολονια κ ακομη τπτ νεοτερο,το κουφο ομως οτι λεει παραδοση αυριο μεχρι τελος της ημερας..ειναι δυνατον αφου εχουν περασει 2 ημερες κ ακομη το status το δειχνει μπολονια,εκτος κ εχει φυγει κ το σκαναρουν κατευθειαν μολις μπει ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

εμενα απο προχτες το απογευμα λεει αφιξη στην μπολονια κ ακομη τπτ νεοτερο,το κουφο ομως οτι λεει παραδοση αυριο μεχρι τελος της ημερας..ειναι δυνατον αφου εχουν περασει 2 ημερες κ ακομη το status το δειχνει μπολονια,εκτος κ εχει φυγει κ το σκαναρουν κατευθειαν μολις μπει ελλαδα.

 

Ναι έτσι δουλεύει φίλε μου. Τα ξημερώματα θα το δεις Ελλάδα στην Αθήνα και κατά τις 10:00 θα το δεις "Προς παράδοση"

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας μέσω Royal Mail - GLS - ACS πόσες μέρες κάνει πρπ να φτάσει Ελλάδα?

Το κινητό έφυγε Δευτέρα από Αγγλία κ το τελευταίο update που έχω είναι ότι σήμερα το πρωί ήταν Γερμανία (GLS).

Έχω ελπίδες για αυτή τη βδομάδα ή χλωμό? :worry:

Link to comment
Share on other sites

εμενα απο προχτες το απογευμα λεει αφιξη στην μπολονια κ ακομη τπτ νεοτερο,το κουφο ομως οτι λεει παραδοση αυριο μεχρι τελος της ημερας..ειναι δυνατον αφου εχουν περασει 2 ημερες κ ακομη το status το δειχνει μπολονια,εκτος κ εχει φυγει κ το σκαναρουν κατευθειαν μολις μπει ελλαδα.

 

Αφου έρχεται απο ιταλία μέσω πάτρα φυσιολογικό ειναι.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αφου έρχεται απο ιταλία μέσω πάτρα φυσιολογικό ειναι.

 

φυσιολογικο ειναι,απλα σου ξαναλεω δεν μου γραφει στο status οτι εχει φυγει απο ιταλια,απο τις 20/10 το απογευμα που γραφει αφιξη.

Link to comment
Share on other sites

Εάν κάποιος κάνει pre-order το OPO και μπορεί να μου παραγγείλει τα JBL και ένα Data Cable ας μου στείλει PM για να του δώσω τα χρήματα.

Είμαι από Αθήνα.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εάν κάποιος κάνει pre-order το OPO και μπορεί να μου παραγγείλει τα JBL και ένα Data Cable ας μου στείλει PM για να του δώσω τα χρήματα.

Είμαι από Αθήνα.

 

Ευχαριστώ

 

Βασικά όποιος διαβάζει το φόρουμ και καταφέρει να πάει για preorder, ας το πει. Και που μένει. Θα χρησιμεύσετε παιδιά σε μπόλικο κόσμο για τα αξεσουάρ και θα μοιραστούν τα έξοδα αποστολής :p

 

Δεν τα παει και φοβερά οπως και το s4..

Το g2 ηταν τραγικο στις βραδυνές!

 

Και το One, το λες ένα ψιλοχάλι το βράδυ :-(

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια θελω και εγω να το παραγγειλω αλλα δεν μπορω να καταλαβω με το mailbox πως γινετε μπορειτε να με βοηθησετε
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια θελω και εγω να το παραγγειλω αλλα δεν μπορω να καταλαβω με το mailbox πως γινετε μπορειτε να με βοηθησετε

 

πρωτη σελιδα ειναι οι οδηγιες.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5558329#post5558329

δεν χρειαζεται να κατεβασεις tunelbear.κανεις λογαριασμους στην oneplus και στο mailboxde.βαζεις τις δευθυνσεις οπως αναφερει ο asot.με λιγα λογια στο στελνει εκει η oneplus και το mailbox σου στελνει μαιλ οταν λαβει το κινητο.επιλεγεις πως θα πληρωσεις και στο στελνουν Ελλαδα

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...