Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπέρα, μόλις έγινα μέλος κ πραγματικά νιώθω πολύ ανακουφισμένος αλλά κ αρκετά ''χαμένος'', κάπου πήρε το μάτι μου τρόπο ώστε να αποφύγω όλη την διαδικασία παραγγελίας απ'ο τα αμφιβόλου ποιότητας κινέζικα μαγαζιά μέσω της πατέντας-οδηγού που αναφέρατε στα προηγούμενα post. Είναι εύκολο κάποιος παλαιότερος να με οδηγήσει στον οδηγό ώστε να μην κάνω καμία πατάτα, όπως επίσης υπάρχει κάποια πρόσκληση για το 64αρι?
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μπορεί κάποιος να βοηθήσει εαν όπως έχω συμπληρώσει το biiling & shipping address είναι σωστά ώστε να παραγγείλω το 64αρι μου One?

http://i62.tinypic.com/2emg9qs.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμπλήρωσα τη διεύθυνση του mailboxde όπως είναι μαζί με το Id και δεν είχα θέμα. Έβαλα billing και shipping την ίδια διεύθυνση.
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το παρρηγγειλα σημερα και εβαλα standard shipping που ειχε 10€ γιατι το express ειχε 25€.. Ξερετε περιπου ποσο καιρο θα κανει να φτασει mailbox.de?
Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

Οποτε ποια η διαφορα απο το express?

Δεν γνωρίζουμε ακριβώς, αλλά μάλλον έχει προτεραιότητα το δέμα με express σε σχέση με αυτό που είναι με standard, για να φύγει πιο γρήγορα από τις αποθήκες της OPO στο Birmingham για τη Γερμανία.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Έμενα που η billing address και η shipping είναι ίδια (mailbox.de) τελικά πειράζει ;

 

Bάλε billing address και shipping του Mailboxde.com δεν θα εχεις κανενα πρόβλημα εχω φέρει πανω απο 6 τηλέφωνα έτσι.

 

Επισης, προς απαντηση στον djvaga, λενε οτι η billing adress πρεπει να ειναι η δικη σου διευθυνση ενω shipping αυτη του mailboxde. Δεν ξερω εαν γινει κατι αμα το βαλεις διαφορετικα ομως (εννοειται πως shipping adress πρεπει να μπει παντα αυτη του mailboxde η γενικα μια διευθυνση οπου μπορουν να στο στειλουν).

 

Bάζουμε billing address και shipping του Mailboxde.com δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα

 

Παιδιά καλησπέρα. Μιας και φτιάχνω λογαριασμό στο oneplus.de να ρωτήσω κάτι. Shipping address βάζουμε αυτή του mailbox.de χωρίς να γράψουμε κάπου mailboxde.com e.k. και το ID που μας έδωσαν ή συμπληρώνουμε και αυτά τα στοιχεία στην μάσκα του store της OP;

 

Bάζουμε billing address και shipping του Mailboxde.com δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα

 

Εγώ συμπλήρωσα τη διεύθυνση του mailboxde όπως είναι μαζί με το Id και δεν είχα θέμα. Έβαλα billing και shipping την ίδια διεύθυνση.

 

Bάζουμε billing address και shipping του Mailboxde.com δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα

 

 

Πιστεύω έτσι να γίνεται καλύτερα κατανοήτο.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να γινει update στον οδηγο αγορας για τα εξης θεματα: 1) To tunnelbear δεν ειναι απαραιτητο.

2) Billing και shipping address πρεπει να ειναι διαφορετικες κατα την παραγγελια και οχι απαραιτητα απο τις ρυθμισεις του account.

3) Να μπει το post #1581 καπου που να φαινεται καλυτερα, ισως και screenshot.

4) Πλεον υπαρχουν 2 επιλογες αποστολης απο Oneplus store, η standard και η express.

Link to comment
Share on other sites

Άλλες 4 προσκλήσεις στα γρήγορα οποίος προλάβει η τις παίρνει για αγορά τηλεφώνου η τις βάζει αγγελία να τις πουλήσει :lol

 

ΥΓ:σε αυτόν που μου έστειλε μήνυμα για να μην χε...με άγρια είναι δικές μου και γουστάρω να τις κάνω ότι θέλω, αλλά και πάλι δεν γουστάρω να το παίζω Σαμαρείτης, οπότε όλες εδώ χύμα και τέρμα και οποίος προλάβει πρόλαβε.

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/D6UA-SHXX-3UZL-R69B

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/9C40-EBXO-UETW-MN0U

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/A4MU-RSMX-NDJX-S1AE

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/XTMT-3UOO-UKC0-BR6Y

 

O Χριστός και η Παναγία. Σε μένα δεν έχει έρθει ούτε 1 να δώσω, χαχα

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, εχει παραγγειλει κανεις TPU cases και tempered glass? Μπορειτε να γραψετε εντυπωσεις? Σκεφτομαι να παραγγειλω απο amazon.co.uk orzly glass και bugdroid case. Αν ενδιαφερεται καποιος αλλος να παραγγειλουμε μαζι για να μοιραστουν τα εξοδα αποστολης...
Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε τι βρήκα...

http://news247.gr/advertorial/trasport-to-greece_kanei_paixnidaki_tis_metafores_paketwn_apo_thn_eyrwph_sthn_ellada.2907422.html

http://transport-to-greece.gr/gr/parcel-service-2/price-example.html

μπορει να χρησιμοποιηθεί αντί του mailboxde αποτι βλεπω και ειναι Ελληνικη εταιρεια

 

 

 

To link του news24 δεν ανοίγει, αλλά με λίγο ψάξιμο μπορείς να βρείς περισσότερα για την εταιρία.. βέβαια έτσι δεν δημιουργείται πρόβλημα στην παράδοση(ίσως κ να είναι χαζό αυτό π λεω) αλλά με τον οδηγό παραγγελίας που έχει ήδη γραφτεί σε προηγούμενα ποστ.. η παραγγελία δεν θα πρέπει να γίνει διαφορετικά;

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 invites ακόμα, οι 2 πρώτοι που θα κάνουν quote και θα μου στείλουν το email τους σε pm θα τις κάνουν δικές τους.. :)

 

Edit:Πήγαν σε ckone και bouzangas..

Edited by Moundoul

OnePlus One

Xperia Mini Pro 2.3.4 rooted.. :)

LG ARENA KM900 V10F_00 (By Vaggos)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα ένα invitation

 

Έχω 2 invites ακόμα, οι 2 πρώτοι που θα κάνουν quote και θα μου στείλουν το email τους σε pm θα τις κάνουν δικές τους.. :)
Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 invites ακόμα, οι 2 πρώτοι που θα κάνουν quote και θα μου στείλουν το email τους σε pm θα τις κάνουν δικές τους.. :)

 

Edit:Το 1 πήγε στον ckone..

 

εδω την αλλη αν μπορεις!

Link to comment
Share on other sites

To link του news24 δεν ανοίγει, αλλά με λίγο ψάξιμο μπορείς να βρείς περισσότερα για την εταιρία.. βέβαια έτσι δεν δημιουργείται πρόβλημα στην παράδοση(ίσως κ να είναι χαζό αυτό π λεω) αλλά με τον οδηγό παραγγελίας που έχει ήδη γραφτεί σε προηγούμενα ποστ.. η παραγγελία δεν θα πρέπει να γίνει διαφορετικά;

 

αυτο ειναι στο χερι σου να διαλεξεις πoιος θα στο παραδωσει Ελλαδα.Καλυτερα να ακολουθησεις τον τροπο που επιλεξαμε ολοι εδω (mailboxde) αν δεν εισαι σιγουρος για κατι αλλο

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι στο χερι σου να διαλεξεις πoιος θα στο παραδωσει Ελλαδα.Καλυτερα να ακολουθησεις τον τροπο που επιλεξαμε ολοι εδω (mailboxde) αν δεν εισαι σιγουρος για κατι αλλο

 

Αυτό ακριβώς θα κάνω! τωρα που βρεθηκε κ η πρόσκληση! Να ευχαριστησω καπου εδω τον χρηστη Moundoul!

Link to comment
Share on other sites

δινεται μια προσκληση οποιος την θελει πμ

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος ρε φουστη μου. Είχα 6 προσκλήσεις κ χθες έδωσα κ την τελευταια. Σήμερα μου λέει ο αδερφός μου θέλω να μου το παραγγειλεις. ΗΜΑΡΤΟΝ ρε σεις, έλεος δηλαδή. Αν έχει κάποιος καμια περίσσια θα το εκτιμούσαν αφάνταστα αν μου την εδινε
Link to comment
Share on other sites

γνωριζουμε το ποσο χρονικο διαστημα παιρνει για να μπει ελλαδα οταν εχει φυγει απο μπολονια?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Έλεος ρε φουστη μου. Είχα 6 προσκλήσεις κ χθες έδωσα κ την τελευταια. Σήμερα μου λέει ο αδερφός μου θέλω να μου το παραγγειλεις. ΗΜΑΡΤΟΝ ρε σεις, έλεος δηλαδή. Αν έχει κάποιος καμια περίσσια θα το εκτιμούσαν αφάνταστα αν μου την εδινε

 

περιμενω τις δικες μου ακομα.μολις παρω θα σου στειλω

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...