Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως έκανες κάποιο λάθος στη διεύθυνση; Περίεργο μου φαίνεται μιας και ο τρόπος αυτός είναι γνωστός εδώ και καιρό, αν ήταν να τον «έκοβαν» έτσι θα το έκαναν αρκετά νωρίτερα...

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μάλλον μας έπιασαν!

πήγα να βάλω την διεύθυνση της Γερμανίας.... και.... πίκρα!

 

Πάλι καλά που βρήκα φίλου!

 

απλά ενημερώνω!

 

ευχαριστώ lemonis για το invitation!

 

Δεν νομίζω... Μάλλον κάτι λάθος έκανες... Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα είχα φτιάξει, θυμάμαι, πρώτα την billing address, και όταν έφτασα στην παραγγελία (και αφού είχα πατήσει το σημαιάκι κάτω δεξιά για να διαλέξω Γερμανία), τότε πάτησα στο drop down menu και διάλεξα για shipping address "New Address" και πρόσθεσα την γερμανική.

Edited by Astrovilos
Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

μάλλον μας έπιασαν!

πήγα να βάλω την διεύθυνση της Γερμανίας.... και.... πίκρα!

 

Πάλι καλά που βρήκα φίλου!

 

απλά ενημερώνω!

 

ευχαριστώ lemonis για το invitation!

 

Μάλλον έκανες κάποιο λάθος σε κάποιο πεδίο.

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο τηλεφωνο στο mailboxde επιλεγουμε το 3906 σαν προθεμα?

 

 

Κάποιος που να έχει κάνει αγορά και χρησιμοποίησε mailboxde ?

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να έχει κάνει αγορά και χρησιμοποίησε mailboxde ?

 

Θες να τους πάρεις τηλέφωνο; τι εννοείς;

 

Αν εννοείς ότι θες να συμπληρώσεις το τηλέφωνο για την παραγγελία από την oneplus, τότε και στην shipping και στην billing address θα βάλεις το κινητό σου (π.χ. 003069ΧΧΧΧΧΧΧΧ). Δεν βάζεις πουθενά κάποιο γερμανικό τηλέφωνο.

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παράγγειλα το κινητό μέσο mailboxde.com. Μπορεί να μου πει κάποιος ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να επιλέξω να έρθει από Γερμανία Ελλάδα βάση τιμής / ταχύτητας;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παράγγειλα το κινητό μέσο mailboxde.com. Μπορεί να μου πει κάποιος ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να επιλέξω να έρθει από Γερμανία Ελλάδα βάση τιμής / ταχύτητας;

 

Στο site της mailboxde λέει τις τιμές, αν ψάξεις κάπου θα το βρεις. Το είχα δει και εγώ όταν έκανα την αγορά. Πάντως σχεδόν όλοι επιλέγουν μέσω UPS (με την ασφάλεια των 500 euro αν χαθεί στο δρόμο). Αυτό κοστίζει 19 ευρώ περίπου.

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

Στο site της mailboxde λέει τις τιμές, αν ψάξεις κάπου θα το βρεις. Το είχα δει και εγώ όταν έκανα την αγορά. Πάντως σχεδόν όλοι επιλέγουν μέσω UPS (με την ασφάλεια των 500 euro αν χαθεί στο δρόμο). Αυτό κοστίζει 19 ευρώ περίπου.

 

Αυτό ήθελα να μάθω. Της τιμές της είχα βρει αλλά ήθελα να ξέρω πια υπηρεσία προτιμάνε οι περισσότεροι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να μάθω. Της τιμές της είχα βρει αλλά ήθελα να ξέρω πια υπηρεσία προτιμάνε οι περισσότεροι.

 

UPS να βαλεις,κανει 5-6 εργασιμες για να ερθει στα χερια σου.Μην διαλεξεις με τιποτε τα τσεχικα ταχυδρομεία γιατί ενα παιδι απο εδω που τα διάλεξε θα του ερθει το oneplus one σε εικοσι εργασιμες.

Link to comment
Share on other sites

UPS να βαλεις,κανει 5-6 εργασιμες για να ερθει στα χερια σου.Μην διαλεξεις με τιποτε τα τσεχικα ταχυδρομεία γιατί ενα παιδι απο εδω που τα διάλεξε θα του ερθει το oneplus one σε εικοσι εργασιμες.

 

Η UPS βλέπω έχει 2 υπηρεσίες. Πια να διαλέξω; Και πιο όγκο;

Link to comment
Share on other sites

Πήρες φορά φιλέ μου, κάτσε να φτασει το δεματακι στην mailboxde και θα σου προτείνουν αυτοι...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

μάλλον μας έπιασαν!

πήγα να βάλω την διεύθυνση της Γερμανίας.... και.... πίκρα!

 

Πάλι καλά που βρήκα φίλου!

 

απλά ενημερώνω!

 

ευχαριστώ lemonis για το invitation!

 

Μπα, και σε μένα το έκανε τον Αύγουστο. Ήθελε και στο shipping και στο billing, διεύθυνση χώρας που στέλνουν... :)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Θες να τους πάρεις τηλέφωνο; τι εννοείς;

 

Αν εννοείς ότι θες να συμπληρώσεις το τηλέφωνο για την παραγγελία από την oneplus, τότε και στην shipping και στην billing address θα βάλεις το κινητό σου (π.χ. 003069ΧΧΧΧΧΧΧΧ). Δεν βάζεις πουθενά κάποιο γερμανικό τηλέφωνο.

 

Ισως να μην εγινα κατανοητος..

Εννοω στο mailboxde εκει που σου ζηταει κινητο τηλεφωνο ,εχει και ενα scroll down menu με προθεματα για κινητα :

http://i.imgur.com/3JyNaL7.png

 

Tι βαζουμε εδω θελω να μαθω.

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ισως να μην εγινα κατανοητος..

Εννοω στο mailboxde εκει που σου ζηταει κινητο τηλεφωνο ,εχει και ενα scroll down menu με προθεματα για κινητα :

http://i.imgur.com/3JyNaL7.png

 

Tι βαζουμε εδω θελω να μαθω.

 

Ευχαριστω!

 

Εκεί και για σταθερό και για κινητό επιλέγεις 30... Είναι το πρόθεμα για την Ελλάδα.

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

μάλλον μας έπιασαν!

πήγα να βάλω την διεύθυνση της Γερμανίας.... και.... πίκρα!

 

Πάλι καλά που βρήκα φίλου!

 

απλά ενημερώνω!

 

ευχαριστώ lemonis για το invitation!

 

Εγω εχθες που παρηγγειλα μια χαρά εγινε. Mηπως έκανες κάτι λάθος; Είναι η τρίτη φορά που παραγγέλνω και μάλιστα billing-shipping την διευθυνση του Mailboxde.com :)

 

paraeigma%2Bone%2B%2Bparaggelia.png

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

στο billing έβαλα την Ελληνική (λόγο PAYPAL)

στο shipping έβαλα της εταιρείας!

 

αλλά μετά που έβαλα του φίλου μου .... το πήρε μια χαρά!

 

μακάρι να μην έχει κανένας πρόβλημα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

στο billing έβαλα την Ελληνική (λόγο PAYPAL- το έγραφε στις οδηγίες του φίλου που έγραψε τον οδηγό)

στο shipping έβαλα της εταιρείας!

 

αλλά μετά που έβαλα του φίλου μου .... το πήρε μια χαρά!

 

μακάρι να μην έχει κανένας πρόβλημα!

 

 

τηλέφωνο Γερμανίας τι μπαίνει??Βάζεις της εταιρείας ή άσχετο?

Link to comment
Share on other sites

στο billing έβαλα την Ελληνική (λόγο PAYPAL)

στο shipping έβαλα της εταιρείας!

 

αλλά μετά που έβαλα του φίλου μου .... το πήρε μια χαρά!

 

μακάρι να μην έχει κανένας πρόβλημα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

στο billing έβαλα την Ελληνική (λόγο PAYPAL- το έγραφε στις οδηγίες του φίλου που έγραψε τον οδηγό)

στο shipping έβαλα της εταιρείας!

 

αλλά μετά που έβαλα του φίλου μου .... το πήρε μια χαρά!

 

μακάρι να μην έχει κανένας πρόβλημα!

 

 

τηλέφωνο Γερμανίας τι μπαίνει??Βάζεις της εταιρείας ή άσχετο?

 

 

Σε τηλέφωνο μια φορά βαζω παντα mailboxde η κάποιο αλλο γερμανίας

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ελαβα προσκληση σημερα στις 19:40 για το One - 64 GB Sandstone Black αλλα εχω ηδη αλλη συσκευη καθως περιμενα 3 μηνες γι αυτη. Επειδη ληγει αυριο στις 19:40 οποιος ενδιαφερεται για το κινητο και μου στειλει pm πρωτος θα του την χαρισω. Κριμα ειναι να χαθει

 

Με εκτιμηση

 

Edit : Η προσκληση μολις δόθηκε.

Edited by nicolasdr
Link to comment
Share on other sites

Πρόσκληση θέλει κάποιος?? 64gb μαύρο...
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

έχει πάρει κάποιος την pelosi από ebay, Κίνα μεριά να μας πει εντυπώσεις και πόσες μέρες έκανε να έρθει?

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

έχει πάρει κάποιος την pelosi από ebay, Κίνα μεριά να μας πει εντυπώσεις και πόσες μέρες έκανε να έρθει?

Ευχαριστώ πολύ

 

Εγώ αυτή:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=181524630406

 

Από τις καλύτερες μάλλον του είδους. Ωραία σε αίσθηση και από μαλακό σχετικά υλικό.

Παραγγελία 28/8...

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου έγινε dispatched 12/9...έχω δρόμο ακόμη...Υπάρχουν γενικά καθυστερήσεις το διάστημα που παράγγειλα εγώ..

Τουλάχιστον είναι καλή...

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΟΧΗ

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 11-09-2014 15:52 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 12-09-2014 14:47 IPS

 

Άσχετο με το παρόν thread αλλά σου φαίνεται λογικό??

Edited by spirospatra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...