Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σας ρωτήσω ρε παιδιά κάτι,γιατί πραγματικά μου έχουν σπάσει τα νεύρα.Εδώ και μια βδομάδα έχουν φτάσει τα ακουστικά μου στο Mailboxde.Εχτές έβαλα λεφτά στην κάρτα μου και σήμερα που πάω να κάνω την πληρωμή,κάθε φορά που πατάω pay now με βγάζει μήνυμα πως πρέπει να βάλω περισσότερα χρήματα (την αύξηση που κάνω με την υποδεικνύει το Mailboxde).Κάνω την αύξηση,πατάω pay now και παίρνω και πάλι το μήνυμα πως πρέπει να αυξήσω το ποσό.Του έχει συμβεί κανενός αυτό το πράγμα??Ποια είναι η γνώμη σας ????Να σημειώσω πως διάλεξα αποστολή με το Τσέχικο ταχυδρομείο και επανασυσκευαία του δέματος. Edited by poseidvn
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το mailbox βγάζει 4,00 κι αυτά σκαρτα....

 

Την "μπινιά" την κάνει η Opo που μέσα σε 4 μήνες αυξησε τα εξοδα αποστολης 200~300% αν θυμάμαι καλά...:mad:

 

καλα οχι τοσο οσο λες... απο 9 απο οτι θυμαμαι τα πηγε στα 19. Μην ξεχνας οτι το κοστος ερχεται απο την DHL, UPS κτλ κτλ. Οσο για την mailboxde σκαρτα γιατι; Logistics εταιρια ειναι. Μην τα θελουμε ολα τσαμπα πια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να σας ρωτήσω ρε παιδιά κάτι,γιατί πραγματικά μου έχουν σπάσει τα νεύρα.Εδώ και μια βδομάδα έχουν φτάσει τα ακουστικά μου στο Mailboxde.Εχτές έβαλα λεφτά στην κάρτα μου και σήμερα που πάω να κάνω την πληρωμή,κάθε φορά που πατάω pay now με βγάζει μήνυμα πως πρέπει να βάλω περισσότερα χρήματα (την αύξηση που κάνω με την αποδεικνύει το Mailboxde).Κάνω την αύξηση,πατάω pay now και παίρνω και πάλι το μήνυμα πως πρέπει να αυξήσω το ποσό.Του έχει συμβεί κανενός αυτό το πράγμα??Ποια είναι η γνώμη σας ????Να σημειώσω πως διάλεξα αποστολή με το Τσέχικο ταχυδρομείο και επανασυσκευαία του δέματος.

 

Μπορεις να στειλεις ενα screenshot με το ποσο που ειναι το συνολο κοστος και ποσα εχεις στο λογαριασμο; (εννοειται μαυριζεις οτι ειναι απαραιτητο).

Host

Link to comment
Share on other sites

καλα οχι τοσο οσο λες... απο 9 απο οτι θυμαμαι τα πηγε στα 19. Μην ξεχνας οτι το κοστος ερχεται απο την DHL, UPS κτλ κτλ. Οσο για την mailboxde σκαρτα γιατι; Logistics εταιρια ειναι. Μην τα θελουμε ολα τσαμπα πια...

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μπορεις να στειλεις ενα screenshot με το ποσο που ειναι το συνολο κοστος και ποσα εχεις στο λογαριασμο; (εννοειται μαυριζεις οτι ειναι απαραιτητο).

 

Κατ'αρχάς φίλε μου να σ'ευχαριστήσω για την απάντηση σου.Τελικά μόλις το έκανα.Το λάθος μου ήταν πως μετά από το Pay now στο επόμενο μήνυμα δεν πατούσα το Check with paypal.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κόλλησα έτσι ενώ την πρώτη φορά με το τηλέφωνο όλα είχαν πάει καλά.Εν πάση περιπτώσει σ'ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

ειναι λιγο μυστηριος ο τροπος λειτουργιας του site τους. Φαντασου οτι εγω που εχω Τσεχικη διευθυνση ειχε ολο το site στα τσεχικα (μιας και ειναι τσεχογερμανικη εταιρια) και χωρις δυνατοτητα αλλαγης γλωσσας.

Host

Link to comment
Share on other sites

χθες παρέλαβα και εγώ από παραγγελία black friday.... το κινητό είναι πολύ πιο πάνω των προσδοκιών...:dance::dance:
Link to comment
Share on other sites

Οσο για την mailboxde σκαρτα γιατι; Logistics εταιρια ειναι. Μην τα θελουμε ολα τσαμπα πια...

 

Εννοώ ούτε καν 4 ευρώ....Έκφραση είναι....:p:D

Σκάρτα 4 = 2,80 κάτι + 1,00 ευρώ Paypal....

Link to comment
Share on other sites

καλα οχι τοσο οσο λες... απο 9 απο οτι θυμαμαι τα πηγε στα 19. Μην ξεχνας οτι το κοστος ερχεται απο την DHL, UPS κτλ κτλ. Οσο για την mailboxde σκαρτα γιατι; Logistics εταιρια ειναι. Μην τα θελουμε ολα τσαμπα πια...

 

Βασικά παραπάνω απ' όσο λέει. Τον Αύγουστο ήταν 4 ευρώ.

 

Μπήκαν και μπλουζάκια!!!!! Ωραία αλλά λίγο ακριβά για 1 στάμπα!!!!!

https://oneplus.net/gear

Φήμες λένε ότι το άσπρο έχει κιτρινιλα κάτω κατω :lol: :lol:

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ούτε καν 4 ευρώ....Έκφραση είναι....:p:D

Σκάρτα 4 = 2,80 κάτι + 1,00 ευρώ Paypal....

 

Εεε ετσι οπως το ειπες το παρεξηγησα!!!

Host

Link to comment
Share on other sites

Ειναι παρομοιο με το Oppo 7a και ομως στο φορουμ πρεπει να υπαρχουν σε ποσοστο 90-10 και λιγα λεω.. Δε καταλαβαινω ομως το γιατι.. Ειναι η χαμιλη τιμη ή το marketing;
Link to comment
Share on other sites

Ειναι παρομοιο με το Oppo 7a και ομως στο φορουμ πρεπει να υπαρχουν σε ποσοστο 90-10 και λιγα λεω.. Δε καταλαβαινω ομως το γιατι.. Ειναι η χαμιλη τιμη ή το marketing;

 

Γιατί το oppo είναι αρκετά πιο ακριβό έχει λιγότερη ραμ και δεν έρχεται με cm.

Edited by Xander
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα επιτέλους σήμερα (έφυγε από mailboxde.com στις 5/12). Με περιμένει σπίτι για μετά τη δουλειά. :D
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα επιτέλους σήμερα (έφυγε από mailboxde.com στις 5/12). Με περιμένει σπίτι για μετά τη δουλειά. :D

 

Σαν πολλές μέρες δεν έκανε ; Τεσπά καλό λιώσιμο! :D

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Κατι σχετικο με την εγγυηση. Αν το παρεις απο Ευρωπη εχεις 2 χρονια εγγυηση ενω απο Κινα 1 χρονο, σωστα?

Σωστά :) :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμία πρόσκληση υπάρχει παρακαλώ????
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Σαν πολλές μέρες δεν έκανε ; Τεσπά καλό λιώσιμο! :D

Τhx!

 

Προειδοποιούσε για 1-2 εργάσιμες καθυστέρηση στο mailboxde λόγω εορταστικής περιόδου :)

Έκανε ακριβώς τόσο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

τι εγιναν οι προσκλησεις?? τελειωσαν?? :)

καμια προσκληση υπαρχει ??

σας ευχαριστω πολυ

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν προλαβα τις χριστουγεννιατικες προπαραγγελιες οποτε αν καποιος εχει invite που δεν χρειαζεται θα μου εκανε το καλυτερο δωρο!!

Oneplus One 64gb

Nexus 10 32 GB

iPad Air 32 GB & Cellular

:p

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν τα ψιψιψόνια! Από Oneplus στο mailboxde σε 6 μέρες. Από mailboxde στη Βαρσοβία με απλό ταχυδρομείο, έφυγε Πέμπτη και σήμερα ήρθε ο ταχυδρόμος!!

 

Δεν τα έχω ανοίξει ακόμα χεχεχεχεχε

 

http://s26.postimg.org/95nkwotax/IMG_20141216_202730.jpg

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν τα ψιψιψόνια! Από Oneplus στο mailboxde σε 6 μέρες. Από mailboxde στη Βαρσοβία με απλό ταχυδρομείο, έφυγε Πέμπτη και σήμερα ήρθε ο ταχυδρόμος!!

 

Δεν τα έχω ανοίξει ακόμα χεχεχεχεχε

 

καλοριζικο φιλε μου

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν τα ψιψιψόνια! Από Oneplus στο mailboxde σε 6 μέρες. Από mailboxde στη Βαρσοβία με απλό ταχυδρομείο, έφυγε Πέμπτη και σήμερα ήρθε ο ταχυδρόμος!!

 

Δεν τα έχω ανοίξει ακόμα χεχεχεχεχε

 

καλοριζικο φιλε μου

 

Να 'σαι καλά αδερφέ! Εντυπώσεις από αύριο!

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...