Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπόν μου ήρθε χθες το καλώδιο που παρήγγειλα http://www.ebay.com/itm/Kmashi-3ft-Micro-USB-Data-Sync-2A-Fast-Charger-Cable-for-Samsung-Galaxy-S5-S4-IV-/331223756811?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cables_Adapters&hash=item4d1e79700b [δυστυχώς ο μετρητής δεν ήρθε ακόμη] από το 20% σε 80% έκανε 2 ώρες,όταν με το γνήσιο του ορρο θέλω από 5% σε 100% κάτι λιγότερο από 2 ώρες,πάντα με τον δικό του φορτιστή ........άρα μάπα το καρπούζι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γειά σας, θα είμουν υπόχρεος εαν υπάρχει κανένα invite!

 

αυριο ειναι το preorder.μπες στο site της oneplus και κανε preorder.εχει και εκπτωσεις στα αξεσουαρ

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν μου ήρθε χθες το καλώδιο που παρήγγειλα http://www.ebay.com/itm/Kmashi-3ft-Micro-USB-Data-Sync-2A-Fast-Charger-Cable-for-Samsung-Galaxy-S5-S4-IV-/331223756811?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cables_Adapters&hash=item4d1e79700b [δυστυχώς ο μετρητής δεν ήρθε ακόμη] από το 20% σε 80% έκανε 2 ώρες,όταν με το γνήσιο του ορρο θέλω από 5% σε 100% κάτι λιγότερο από 2 ώρες,πάντα με τον δικό του φορτιστή ........άρα μάπα το καρπούζι.

 

κ γω σκεφτομαι να αγορασω ενα καλωδιο,αλλα να σιγουρευτουμε απο που ειναι το γνησιο..για να το παρουμε.εκτος απο το official site.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να ετοιμάσω μια προ-παραγγελία, αλλά στην billing address σου επιτρέπει να επιλέξεις μόνο από τις χώρες στις οποίες κυκλοφορεί επίσημα το one. Μήπως να βάλω και σαν billing address αυτή του mailbox.de ?

Αν πάντως υπήρχε κανένα invite ώστε να παρακάμψω την ουρά, θα ήμουν υπόχρεος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, όταν παραγγείλεις το Oneplus One για Ευρώπη πως μπορείς να καταλάβεις από κάπου ότι προορίζεται για Ευρώπη θέλω να πω το αναγράφει κάπου από που το καταλαβένεις?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, όταν παραγγείλεις το Oneplus One για Ευρώπη πως μπορείς να καταλάβεις από κάπου ότι προορίζεται για Ευρώπη θέλω να πω το αναγράφει κάπου από που το καταλαβένεις?

Τα ευρωπαϊκά έχουν στο πίσω κάλυμμα το σήμα της Cyanogen.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να ετοιμάσω μια προ-παραγγελία, αλλά στην billing address σου επιτρέπει να επιλέξεις μόνο από τις χώρες στις οποίες κυκλοφορεί επίσημα το one. Μήπως να βάλω και σαν billing address αυτή του mailbox.de ?

Αν πάντως υπήρχε κανένα invite ώστε να παρακάμψω την ουρά, θα ήμουν υπόχρεος

 

Καλύτερα να τσεκάρεις το κουτάκι που λέει "BILLING ADDRESS ---> Same as Shipping information"

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

απο OppoMart εχει παρει κανεις?? Ειναι με το logo της Cyanogen πισω?

 

Η οppomart ειναι στη Κινα οποτε θα εχει την κινεζικη vesrion

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

παντως ρε παιδες πληρωνουμε 2 φορες μεταφορικα κ μια συσκευασια της προκοπης δεν βαζουν απο την dhl,Να φανταστειτε το δικο μου το ειχαν τυλιξει με μια απλη σακουλα που εγραφε dhl express αλλα ευτηχως η συσκευασια απο το opo ειναι οτι καλυτερο εχω δει σε συσκευη,στην ουσια ειναι σαν να κανεις 3 unboxing...απιστευτη!!!
Link to comment
Share on other sites

Eφοσον υπαρχει το mailbox.de com. στις δυο πρωτες γραμμες εισαι οκ

 

Χαζή ερώτηση, αλλά...... αν βάλουμε κανονικά 1η γραμμή όνομα, 2η επίθετο και στην 3η εκεί που αναγράφει "company" το mailboxde και το id θα υπάρχει πρόβλημα με την παραγγελία ;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Χαζή ερώτηση, αλλά...... αν βάλουμε κανονικά 1η γραμμή όνομα, 2η επίθετο και στην 3η εκεί που αναγράφει "company" το mailboxde και το id θα υπάρχει πρόβλημα με την παραγγελία ;

 

αυτο ειναι απο το μαιλ που μου στειλανε οταν εκανα λογιαριασμο στο mailbox :

 

You can have your shipments sent to this address. Please cite Mailboxde.com always in the first or second line - Deutsche Post often requires this form

 

στο ζητανε..γιατι να το ρισκαρεις?

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Για το preorder ζηταει υποχρεωτικα και state/Province. Γνωριζει κανεις τι συμπληρωνουμε, εφοσον εχουμε shipping address το mailbox.de

 

Λογικά επιλέγεις Sachsen, αλλά ας μας το επιβεβαιώσει και κάποιος που έχει παραγγείλει ήδη.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε κάποιο μέλος του περισσεύει μια πρόσκληση θα ήμουν υπόχρεος.

 

Φιλικά,

Βασίλης

 

τσεκαρε το preorder που θα αρχισει αυριο για μια ωρα. δεν θες προσκληση :happy:

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως γνωριζει καποιος να μου πει την τελικη τιμη του κινητου για ελλαδα? Εννοω απο Την επισημη σελιδα, για Γερμανια και απο Γερμανια για Ελλαδα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως γνωριζει καποιος να μου πει την τελικη τιμη του κινητου για ελλαδα? Εννοω απο Την επισημη σελιδα, για Γερμανια και απο Γερμανια για Ελλαδα

 

310€+21€=331€ στο σύνολο.

 

Εχει κολλήσει στην Μπολόνια το ρημαδι απο τα ξημερώματα Σαββάτου...

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Στο σημερινο preorder βαζουμε διευθυνση αποστολης την δικη μας στην Ελλαδα ή στη Γερμανια μεσω του γνωστου τροπου οπως και με τις προσκλησεις;

 

Και τελος οι συσκευες που θα στειλουν με το preorder θα ειναι οι international ή η κινεζικη εκδοση;

 

Ευχαριστω,

Βασιλης

Link to comment
Share on other sites

Λογικά επιλέγεις Sachsen, αλλά ας μας το επιβεβαιώσει και κάποιος που έχει παραγγείλει ήδη.

 

Ρωτησα στην mailboxde. Sachsen ειναι τελικα. Τωρα προεκυψε αλλο θεμα. Βαζω στο first name Mailboxde.com e.K., στο last name το ονοματεπώνυμο μου και το id και δεν δεχεται την καταχωρηση γιατι λεει οτι συνολικα first name και last name θα πρεπει να εχουν εως 35 χαρακτηρες

Link to comment
Share on other sites

Λογικά επιλέγεις Sachsen, αλλά ας μας το επιβεβαιώσει και κάποιος που έχει παραγγείλει ήδη.

 

Nαι. Αλλά το είχα βάλει γιατί το ήξερα, δε θυμάμαι αν ήταν όντως υποχρεωτικό...

 

Yπενθύμιση:

 

Βασικά όποιος διαβάζει το φόρουμ και καταφέρει να πάει για preorder, ας το πει. Και που μένει. Θα χρησιμεύσετε παιδιά σε μπόλικο κόσμο για τα αξεσουάρ, ενώ παράλληλα θα μοιραστείτε τα έξοδα αποστολής :p

 

Εγώ ενδιαφέρομαι για τα jbl, Θεσσαλονίκη! pm :)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...