Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα για αγορά oneplus one κατάστημα καμία πρόταση υπάρχει ???....έχει τελωνείο ???

http://www.coolicool.com/oneplus-one-qualcomm-snapdragon-801-25ghz-quad-core-android-44-55-inch-fhd-gorilla-glass-3-jdi-4g-g-33392

Το στέλνει με postnl, σε 12-14 μέρες στο ταχυδρομείο της γειτονιάς σου χωρίς τελωνείο. Τελωνείο μόνο με κούριερ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εντάξει το κινητό είναι απο άλλο πλαηνητη..απίστευτο!!!! Ενα πρόβλημα όμως..κάτι παιζει με τη μπαταρία..το άφησα χθες τo βράδυ σε flight mode και απο 35% πήγε 22%..είναι φυσιολογικό;
Link to comment
Share on other sites

@splanis

Η μπαταρία πρέπει να κάνει ορισμένους κύκλους φόρτισης για να στρώσει.

Και εγκατάσταση το greenify.

Ποια έκδοση cm φοράει?

Link to comment
Share on other sites

Μου επεστράφη πρόσκληση που τελικά δεν χρησιμοποιηθηκε, οποτε οποίος ειναι γρήγορος και αποφασιστικός:

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/FEVO-EWGJ-E9HC-4KK8

 

Μένουν μόλις 130 λεπτα για να κάνετε claim

 

Καλησπέρα, ευχαριστώ πάρα πολύ για το invite, αν και δεν περίμενα να προλάβω, τελικά πρόλαβα.

Link to comment
Share on other sites

XNPH 30O αν κατάλαβα καλά τι ρωτάς

Σου λειπει ενα update.Η τελευταια ειναι η 33R

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποσος χρονος περιπου χρειαζεται γαι αποστολη απο OPO σε mailboxde?

 

Το παρήγγειλα 22/9 βράδυ και έφτασε στην mailbode στις 25/9, το πρωί.

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα invite(μένουν 22 ώρες) όποιος το θέλει ας απαντήσει εδώ με quote..

OnePlus One

Xperia Mini Pro 2.3.4 rooted.. :)

LG ARENA KM900 V10F_00 (By Vaggos)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχει κανείς βρει βολικό αξεσουάρ για να κουβαλάμε το κινήτο σε τρέξιμο?Αυτά που μπαίνουν στο μπράτσο μου φαίνονται λίγο τεράστια με αυτό το κινητο.

 

Δες αυτό http://www.ebay.com/itm/SPORT-ARMBAND-FUR-ONEPLUS-ONE-JOGGING-BAND-FITNESS-TASCHE-JOGGEN-LAUFEN-HULLE-/400728100047?pt=DE_Handy_PDA_Taschen_Schutzh%C3%BCllen&var=&hash=item5d4d418ccf

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα invite(μένουν 22 ώρες) όποιος το θέλει ας απαντήσει εδώ με quote..

 

Θα το ηθελα και θα σου δωσω ενα απο τα δικα μου αμεσα!

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

παρήγγειλα το OPO στις "Order Date: September 22, 2014" με "Shipping & Handling: €10.99". ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Όχι με το Express (~23€)

 

Αυτά είναι τα μεταφορικά από OnePlus για Γερμανία; Τα τσίμπησαν! Σε μένα είχε μόνο μια επιλογή στα 4,99. Και σε 2 εργάσιμες ήταν στο mailbox

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Θα το ηθελα και θα σου δωσω ενα απο τα δικα μου αμεσα!

Καλησπέρα φίλε, τώρα το είδα και στο έστειλα.. Αν και δεν καταλαβαίνω τι εννοείς ότι θα μου δώσεις ενα απο τα δικά σου άμεσα..

OnePlus One

Xperia Mini Pro 2.3.4 rooted.. :)

LG ARENA KM900 V10F_00 (By Vaggos)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω 1 invite για 64άρι!

Όποιος το θέλει μου στέλνει PM!

Ο πρώτος θα το πάρει!

 

Ελπίζω μόνο να μην το πάρει για μεταπώληση γιατί αλλιώς θα του κάψω το σπίτι :D

Ευχαριστώ!

 

 

Με γειές στο φίλο μας τον amdniko! Καλές αγορές!!

Edited by Zacharias99
Nokia 5110 ---> Nokia 7110 ---> SonyEricsson T68i ---> Nokia 7650 ---> Motorola v300 ---> Nokia 6260 ---> Nokia n70 ---> nokia 5030 ---> Samsung s8300 ---> Samsung Galaxy Ace ---> Lenovo a660 ---> Xiaomi mi2s ---> LG G2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω 1 invite για 64άρι!

Όποιος το θέλει μου στέλνει PM!

Ο πρώτος θα το πάρει!

 

Ελπίζω μόνο να μην το πάρει για μεταπώληση γιατί αλλιώς θα του κάψω το σπίτι :D

Ευχαριστώ!

 

 

Με γειές στο φίλο μας τον amdniko! Καλές αγορές!!

 

Σε ευχαριστω και απο εδω Ζαχο!

 

**Προσπαθω εδω και καμποση ωρα να συμπληρωσω στο billing adress τα στοιχεια που εχω δηλωσει στην paypal και στο shipping τα στοιχεια του mailboxde. Ελα ομως που οποιο πεδιο συμπληρωσω πρωτο ισχυει και στα 2! Δηλαδη δε μου επιτρεπει να εχω διαφορετικη bill adress απο την shipping adress. Εχει κανεις ιδεα γιατι?

Edited by amdnikos
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω και απο εδω Ζαχο!

 

**Προσπαθω εδω και καμποση ωρα να συμπληρωσω στο billing adress τα στοιχεια που εχω δηλωσει στην paypal και στο shipping τα στοιχεια του mailboxde. Ελα ομως που οποιο πεδιο συμπληρωσω πρωτο ισχυει και στα 2! Δηλαδη δε μου επιτρεπει να εχω διαφορετικη bill adress απο την shipping adress. Εχει κανεις ιδεα γιατι?

 

μην αλλάζεις αλλά κανε add new address και βάλε τα στοιχεία του mailboxde, στο τέλος κανε tick το set as default shipping address

One+ One --- iPAD 3 --- Xperia Neo V --- HTC Hero --- HTC Touch Cruise --- Nokia N95 --- Nokia 6680 --- Nokia 6310i
Link to comment
Share on other sites

μην αλλάζεις αλλά κανε add new address και βάλε τα στοιχεία του mailboxde, στο τέλος κανε tick το set as default shipping address

 

Σε ευχαριστω θερμα. :up:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,θα παραγγειλω το oneplus one αλλα κοιταω στις σελιδες Geekbuying&to2c.Δεν βιαζομαι να το παραλαβω αλλα εκτος απο τις 2 σελιδες εχετε αλλη σελιδα με φθηνη τιμη προτεινετε?
Link to comment
Share on other sites

Και συνεχιζω να λέω πως καλύτερη αγορά συσκευής δεν έχω κανει μέχρι σήμερα!!!!

 

Λοιπόν ... Απο κάποιον/ους που έχει ηδη και είναι ευχαριστημένος θέλω απάντηση στο εξής ερώτημα...

 

Ψάχνω handsfree , μονό ακουστικό, να κρέμεται απο λαιμό αν γίνεται,τιμή έως 30€... Και να λειτουργει άψογα με την εν λόγω συσκευαρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Και συνεχιζω να λέω πως καλύτερη αγορά συσκευής δεν έχω κανει μέχρι σήμερα!!!!

 

Λοιπόν ... Απο κάποιον/ους που έχει ηδη και είναι ευχαριστημένος θέλω απάντηση στο εξής ερώτημα...

 

Ψάχνω handsfree , μονό ακουστικό, να κρέμεται απο λαιμό αν γίνεται,τιμή έως 30€... Και να λειτουργει άψογα με την εν λόγω συσκευαρα!!!

Με μονο ακουστικο ειναι δυσκολο μαλλον να βρεις, εγω εχω παρει ενα της σαμσουνγκ απο το eshop με 7-8 ευρω, εκοψα το δευτερο ακουστικο και ειμαι οκ

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...