Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης για το lg l5 II τι γνώμη έχετε;

 

 

 

μονοπύρηνο android με 512 ram ...σε καμία περίπτωση

 

η εμπειρία χρήσης του θα είναι χάλια μιας και θα σκαλώνει σχεδόν παντού

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το l7 2 σε σύγκριση με το l9 2 είναι η μέρα με την νύχτα και σίγουρα αξίζει να διαθέσεις λίγα παραπάνω για το δεύτερο! Από κει και πέρα δική σου τσέπη είναι! Καλή επιλογή
Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγοράσω ένα τάμπλετ και είμαι ανάμεσα σε apple και windows.

Μου αρέσει πολύ αυτό http://www.skroutz.gr/s/4010747/Apple-iPad-mini-Retina-Display-Wifi-16GB.html αλλά και γενικά στα ταμπλετ της windows. Με ενδιαφέρει να μπορώ να δω αγώνες live stream και γενικώς η χρήση του ίντερνετ. Τι μου προτείνετε;

Ποιο απο τα 2 λειτουργικά είναι καλύτερο στη χρήση του ίντερνετ;

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι να το αγοράσω... Το έχει κανείς; Για πείτε καμμιά γνώμη ρε παιδιά... Thank's! Edited by skydiver

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

εχω αυτη τη στιγμη το honor 3c και μου εκαναν προσφορα 150 ευρω να το δωσω... Σκεφτομαι να το δωσω(αλλιως δεν το δινω) για να παρω το zte v5 redbull... αξιζει η μεταβαση?

 

ΕDIT: Και το tcl idol x s950 στην εξισωση

Edited by giannis808
Link to comment
Share on other sites

Καταλήγω στο lumia 520...

 

Κάτι τελευταίο. Σε σχέση με το blade (πρώτης γενιάς... :P ) που έχω τώρα (του έχω περάσει rls 7) θα είναι κάποια βελτίωση, έτσι; γενικά το blade το έφαγε τα ψωμάκια του και τα τρώει τα κολλήματά του σιγά σιγά... :/

Link to comment
Share on other sites

οκ , ευχριστώ mightyr. Θα το κοιτάξω!

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό αυτό και το honor 3c σε αυτά τα λεφτά τπτ αλλο δεν αξιζει τοσο (όταν πέσει το zte reb bull κανα 20 ευρώ μόνο)
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε αναζήτηση ενός κινητού καθώς δίνω το zte v967s μου και ψάχνω μια μικρή αναβάθμιση.

 

Γενικά δεν έχω κάποιο παράπονο τρομερό από το Zte v967s που είχα,απλά το δίνω στον πατέρα μου καθώς χάλασε η παλιά του συσκευή.

 

Για την χρήση που κάνω το κινητό με κάλυπτε σε όλα, αλλά η κάμερά του ήταν κακή και θα προτιμούσα καλύτερη ανάλυση.'Αντε να λάγκαρε και σε καποιο παιχνιδάκι,αλλά κλειν.

Έχοντας αυτά κατά νου και ενδιαφερόμενος κυρίως για την καλύτερη δυνατή κάμερα με όριο αυτά τα λεφτά ποιο προτείνετε;

Αξίζουν τα επιπλέον λεφτά από το iOcean για τις άλλες συσκευές;

 

Υπάρχει κάποια συσκευή που είναι και αυτή άξια προσοχής;

+Βλέπω και το hongmi 1s...

Edited by Slester
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε αναζήτηση ενός κινητού καθώς δίνω το zte v967s μου και ψάχνω μια μικρή αναβάθμιση.

 

Γενικά δεν έχω κάποιο παράπονο τρομερό από το Zte v967s που είχα,απλά το δίνω στον πατέρα μου καθώς χάλασε η παλιά του συσκευή.

 

Για την χρήση που κάνω το κινητό με κάλυπτε σε όλα, αλλά η κάμερά του ήταν κακή και θα προτιμούσα καλύτερη ανάλυση.'Αντε να λάγκαρε και σε καποιο παιχνιδάκι,αλλά κλειν.

Έχοντας αυτά κατά νου και ενδιαφερόμενος κυρίως για την καλύτερη δυνατή κάμερα με όριο αυτά τα λεφτά ποιο προτείνετε;

Αξίζουν τα επιπλέον λεφτά από το iOcean για τις άλλες συσκευές;

 

Υπάρχει κάποια συσκευή που είναι και αυτή άξια προσοχής;

+Βλέπω και το hongmi 1s...

 

προσωπικα επειδη και εγω κοιταω για κινητο κοιτα το Honor 3c (αυτο εχω τωρα), το coolpad f1 (αν σου αρεσει στη φατσα γτ εμενα δεν μου αρεσε γιαυτο δεν το πηρα) και ενα καινουριο το zte v5 redbull!! υπαρχει βεβαια και το αριστο zte z5s mini

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αλανια του φορουμ. Οπως αναφερω και πιο πανω θελω να αγορασω ενα κινητο με κυριο χαρακτηριστικο τα δυνατα ηχεια. Ειχα το wt19i αλλα μου χαλασε και δεν αξιζει να κατσω να το φτιαξω.Μηπως εχετε να μου προτεινεται καποιο που να εχει παρομοιο ηχο η και καλυτερο(καθαρο ηχο γιατι να ειναι δυνατο σε ενταση αλλα με παρασητα δεν εχει νοημα)

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Η χρήση που θα κανω θα ειναι : internet κυριος, αλλα με ενδιαφέρει να εχει καλο gps και αυτονομία. ποια συσκευή θα επιλέγατε?

ερχομαι απο iphone 4s.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

htc one/htc one/htc one mini/oppo find 5/oppo find 7a/oppo find 7 και καποια huawei αλλα μου διαφεύγει το όνομα

 

Έχω την εντύπωση οτι κσι το Ζ2 έχει ποιοτικό και δυνατό ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση οτι κσι το Ζ2 έχει ποιοτικό και δυνατό ήχο.

 

οχι και πολύ...... λόγο αδιαβροχοποιισης όλη η σειρα z εχει μέτρια ηχεία

Link to comment
Share on other sites

g3 εχει θέματα (καλυτερα να πάρεις το g2) s5 δεν ξέρω αν θα σου αρέσει ιδιαίτερα......... το m8 θα σου αρέσει αλλα είναι και ακριβό
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,μετα απο εναμιση χρονο σαν android starter και εγω σκεφτομαι να αλαξω το κινητο μου.Σκεφτομαι να παρω το g525 της huawei.Ολα οσα διαβασα στο ιντερνετ πολυ καλα.Το μονο αρνητικο φαινεται να ειναι η μπαταρια του και οι υψηλες θερμοκρασιες.Μπορει να μου πει καποιος αν η μπαταρια του θα κραταει πανω απο μια μερα με 3-4 τηλεφωνα και 3-4 ωρες στο ιντερνετ?Η τιμη του ειναι γυρω στα 120 ευρω.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

εχω αυτη τη στιγμη το honor 3c και μου εκαναν προσφορα 150 ευρω να το δωσω... Σκεφτομαι να το δωσω(αλλιως δεν το δινω) για να παρω το zte v5 redbull... αξιζει η μεταβαση?

 

ΕDIT: Και το tcl idol x s950 στην εξισωση

 

λιγο βοηθεια παιδια γτ αν ειναι να το δωσω πρεπει να το εχω κανει μεχρι το απογευμα...

Link to comment
Share on other sites

g3 εχει θέματα (καλυτερα να πάρεις το g2) s5 δεν ξέρω αν θα σου αρέσει ιδιαίτερα......... το m8 θα σου αρέσει αλλα είναι και ακριβό

 

εξωτερικά μου αρέσουν ολα(αν αυτο εννοείς) αλλα επειδή δεν είχα android παλιότερα, δεν ξέρω τι παιζει με τα specs για να επιλέξω

Link to comment
Share on other sites

εξωτερικά μου αρέσουν ολα(αν αυτο εννοείς) αλλα επειδή δεν είχα android παλιότερα, δεν ξέρω τι παιζει με τα specs για να επιλέξω

 

ότι αφορά την λειτουργία εννοούσα και ποιότητα κατασκευής

ότι αφορά αυτονομία οτι και να πάρεις καλύτερο απο το 4s θα είναι ακομι και κινιτο με 100 ευρώ (το 4s θυμίζετε για άθλια αυτονομία)

 

εγω θα έπαιρνα παντος το one

Link to comment
Share on other sites

Η χρήση που θα κανω θα ειναι : internet κυριος, αλλα με ενδιαφέρει να εχει καλο gps και αυτονομία. ποια συσκευή θα επιλέγατε?

ερχομαι απο iphone 4s.

 

Ευχαριστώ

 

Ανάμεσα στα 3, Μ8. Είναι το πιο κοντινό σε iphone απο υλικά και έχει λογικό πλάτος, αν σε ενδιαφέρει το 2ο. Αλλιώς θα πρότεινα g2 λόγω τιμής και αυτονομίας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα να πας σε ένα κατάστημα και να τα δοκιμάσεις και τα 3. Διαφορετικά δε θα μπορέσεις να επιλέξεις με σιγουριά. Μπορεί αυτό που σου προτείνει κάποιος εδώ να μην κάθεται καλά στο χέρι σου, να μη σου αρέσει το UI ή η ποιότητα κατασκευής. Η αυτονομία εξαρτάται από τη χρήση που θα του κάνεις. Από όσο έχω ακούσει την καλύτερη την έχει το G2. Για το G3 δε μπορούμε να ξέρουμε καθώς κυκλοφόρησε πριν λίγες ημέρες και αυτοί που το πήραν δεν έχουν ακόμα ολοκληρωμένη άποψη γύρω από αυτό. Μετά από μερικές φορτίσεις θα ξεκαθαρίσουν τα πράγματα και θα δούμε εάν η αυτονομία του G3 είναι καλύτερη, χειρότερη ή στα ίδια επίπεδα με το G2.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...