Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου την έχουν αλλάξει ηδη, λόγω της υπερθέρμανσης... λιγοτερη υπερθέρμανση, χειρότερη μπαταρία.

http://i60.tinypic.com/15nua2a.jpg

Σταμάτησε στις 7 ώρες και 20 λεπτα

Πιστεύω ή αντικατάσταση του κινητού σου είναι μονόδρομος!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πώ, πω δικέ μου! :shock: Εσύ χρειάζεσαι άμεση εισαγωγή σε μιά κλινική απεξάρτησης :sick:από τα κινητά που έχει ανοίξει στην Δανία! :lol::rotfl:

 

Χαχα...ρε συ με την θηκη εισαι ευχαριστημενος...; Εχει κ αλλα χρωματα...;

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

εχω το κινητο εδω και πεντε και δεν εχω παρει ακομα την αναβάθμιση σε lollipop

μπορει καποιος να μου πει ποτε θα την δωσουν εχω την 4,4,2

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

εχω το κινητο εδω και πεντε και δεν εχω παρει ακομα την αναβάθμιση σε lollipop

μπορει καποιος να μου πει ποτε θα την δωσουν εχω την 4,4,2

 

η lollipop εχει βγει εδω και καιρο...ελληνικο ειναι?

πανε ρυθμισεις...σχετικα με το τηλεφωνο...και πανω πανω εχει αναβαθμιση συστηματος..δες μηπως πρεπει να το κανεις απο εκει..

Link to comment
Share on other sites

η lollipop εχει βγει εδω και καιρο...ελληνικο ειναι?

πανε ρυθμισεις...σχετικα με το τηλεφωνο...και πανω πανω εχει αναβαθμιση συστηματος..δες μηπως πρεπει να το κανεις απο εκει..

ναι αγορασμενο απο την WIND

στην αναβαθμιση μου γραφει

Κ920_ROW_S141_150109_TO_K920_ROW_S143_150211

(32.71MB)

Edited by zkm
Link to comment
Share on other sites

http://i60.tinypic.com/15nua2a.jpg

Σταμάτησε στις 7 ώρες και 20 λεπτα

Πιστεύω ή αντικατάσταση του κινητού σου είναι μονόδρομος!

 

χαχαχα δικιά μου είναι η Lenovo και δεν το ξερω; δεν μου το αντικαθιστούν.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μήνα με το κινητο είμαι γενικά ευχαριστημενος, γρήγορο δε ζεματάει όπως λέτε μερικοί κάμερα καλή (αλλά δε τρελαίνομαι κιόλας) έχω ξενερώσει όμως με κάτι.

3-4 φορές όταν κλείνω το κινητο και πατάω να ανοίξει έχει κολλήσει στην αρχή. έχει πολλά κρασαρισματα και σε γενικές εφαρμογές και σε παιχνίδια γνωστά (στα παιχνίδια πιο πολύ)

για παράδειγμα το real racing.με το lg g2 note3 nexus 5 και άλλα.. δεν είχα θέμα ποτέ. ειναι και σε εσάς έτσι ή πρέπει να κάνω επαναφορά μήπως στρώσει?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μήνα με το κινητο είμαι γενικά ευχαριστημενος, γρήγορο δε ζεματάει όπως λέτε μερικοί κάμερα καλή (αλλά δε τρελαίνομαι κιόλας) έχω ξενερώσει όμως με κάτι.

3-4 φορές όταν κλείνω το κινητο και πατάω να ανοίξει έχει κολλήσει στην αρχή. έχει πολλά κρασαρισματα και σε γενικές εφαρμογές και σε παιχνίδια γνωστά (στα παιχνίδια πιο πολύ)

για παράδειγμα το real racing.με το lg g2 note3 nexus 5 και άλλα.. δεν είχα θέμα ποτέ. ειναι και σε εσάς έτσι ή πρέπει να κάνω επαναφορά μήπως στρώσει?

 

Κανε επαναφορα...σε κανενα παιχνιδι δεν εχω τετοι θεμα...και σε βαρια παιχνιδια....:worry:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Εμενα κολλαγε στο start καμια φορα οταν το ειχα σε stock android. Γυρισμενο σε vibe ui δεν το κανει συχνα.
Link to comment
Share on other sites

ΜΕ την εναλλαγή απο vibe ui,σε μαμά ανδροιδ,υπάρχει καθόλου όφελος στην αυτονομία της συσκευής;

 

Πως αλλάζει βρε παιδια...;

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

ναι αγορασμενο απο την WIND

στην αναβαθμιση μου γραφει

Κ920_ROW_S141_150109_TO_K920_ROW_S143_150211

(32.71MB)

Πάτησε λήψη της ενημέρωσης από κάτω

http:// http://telecomtalk.info/wp-content/uploads/2015/05/Vibe-Z2-Pro.png

Edited by easyrider_ktm
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... λοιπόν μια ερώτηση... έχω το κινητό αγορασμένο από Vickmall και έχω περάσει S143 KK ROW.

Η ερώτηση είναι η εξής... είμαι σε όλα πολύ ευχαριστημένος... θερμοκρασία, μπαταρία κλπ... μονο η κάμερα ας πούμε με απογοητεύει... Αξίζει να του περάσω την Lollipop?? θα δω βελτίωση στην κάμερα??

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Σε ελληνικό z2 pro είδα τεράστια διαφορά με lollipop στον τομέα κάμερα.

Δεν ξέρω όμως στην περίπτωση σου...

Link to comment
Share on other sites

Επιλογές προγραμματιστών---->πρώτη επιλογή(εναλλαγή γραφικού περιβάλλοντος)

Εμενα γιατί δεν έχει αυτήν την επιλογή στις ρυθμίσεις?

Καινούργιος και εγώ στην παρέα... Μέχρι στιγμής το κινητό απλά φυσάει... Έρχομαι από Huawei P8... Είμαι όλη μέρα και το σκαλίζω και δεν έχω παρατήσει καμία τρομερή θερμοκρασία όπως λένε. Νορμάλ όπως κάθε κινητό είναι...

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα είναι έτσι κ αλλιώς πολύ καλή. Μοναδική καλύτερη είναι του S6.

 

Kαλά και του LG G4 είναι σιγουρα καλύτερη η κάμερα, μην πω και του LG G3... με τo LG G3 που το συγκρίνω, στις περισσότερες υπερέχει το LG... (κυρίως σε εστίαση και λεπτομερια...)

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα γιατί δεν έχει αυτήν την επιλογή στις ρυθμίσεις?

Καινούργιος και εγώ στην παρέα... Μέχρι στιγμής το κινητό απλά φυσάει... Έρχομαι από Huawei P8... Είμαι όλη μέρα και το σκαλίζω και δεν έχω παρατήσει καμία τρομερή θερμοκρασία όπως λένε. Νορμάλ όπως κάθε κινητό είναι...

 

πανε ρυθμισεις---σχετικα με το τηλεφωνο----στοιχεια συσκευης----και πατα επανω στον αριθμο εκδοσης 6 φορες ....

Link to comment
Share on other sites

πανε ρυθμισεις---σχετικα με το τηλεφωνο----στοιχεια συσκευης----και πατα επανω στον αριθμο εκδοσης 6 φορες ....

Το κατάφερα ευχαριστώ.. Να κάνω μια ερώτηση ακόμα... Οι ρυθμίσεις της κάμερας οι πιο επαγγελματίες που βρίσκονται γιατί εγώ βλέπω μόνο τις απλές..

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Το κατάφερα ευχαριστώ.. Να κάνω μια ερώτηση ακόμα... Οι ρυθμίσεις της κάμερας οι πιο επαγγελματίες που βρίσκονται γιατί εγώ βλέπω μόνο τις απλές..

Ανοιξε την εφαρμογή της κάμερας,κάτω δεξιά έχει ένα κύκλο με τέσσερα τετράγωνα μέσα,πατά το,κάτω αριστερά εμφανίστηκαν δύο γράμματα το P και S που φαίνεται λίγο αχνά...από εκεί το αλλάζει..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Γιατί όταν λαμβάνω κάποια μηνύματα μέσω messenger /viber δεν έχω φωτεινή ένδειξη? Μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση?
Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Γιατί όταν λαμβάνω κάποια μηνύματα μέσω messenger /viber δεν έχω φωτεινή ένδειξη? Μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση?

 

πηγαινε ρυθμισεις---προβολη---ρυθμισεις ειδοποιησεων LED και τικαρισε την επιλογη αλλο(αν δεν ειναι ηδη τικαρισμενη)..

Link to comment
Share on other sites

Πώ, πω δικέ μου! :shock: Εσύ χρειάζεσαι άμεση εισαγωγή σε μιά κλινική απεξάρτησης :sick:από τα κινητά που έχει ανοίξει στην Δανία! :lol::rotfl:

 

συγνωμη που κανω ετσι quote αλλα μου ειπαν οτι πουλας lenovo z2pro και δεν μπορουσα να σου στειλω προσωπικο μυνημα

Mobile Phones: Nokia 3300, Nokia 7710, HTC touch dual, HTC touch 2, Dell Streak mini 5, Coming Soon Lenovo P780
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...