Jump to content

Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσοι έχετε περάσει την Lolipop έχετε αντιμετωπίσει θέματα; Κολληματάκια ή lag;

Ρωτάω γιατί αν έχει τέτοια θέματα προτιμώ να μείνω στην 4.4.2...

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, με την lollipop υπάρχει τρόπος να ανοίγει η οθόνη με το που ανοίγει το καπάκι της θήκης ?
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, με την lollipop υπάρχει τρόπος να ανοίγει η οθόνη με το που ανοίγει το καπάκι της θήκης ?

Καλησπέρα φίλε...πηγαίνεις: Ρυθμίσεις-->Γενικά-->Αξεσουάρ-->Εξώφυλλο βιβλίου-->Αυτόματο ξεκλείδωμα

Δεν έχω lollipop ακόμη αλλά πιστεύω πως και εκεί η διαδικασία ίδια είναι και πως δεν έχει αφαιρεθεί αυτή η δυνατότητα.

Ας το επιβεβαιώσει και κάποιος με lollipop μη λέω και ψέμματα

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε περάσει την Lolipop έχετε αντιμετωπίσει θέματα; Κολληματάκια ή lag;

Ρωτάω γιατί αν έχει τέτοια θέματα προτιμώ να μείνω στην 4.4.2...

Με καθαρή εγκατάσταση είναι σε άλλο επίπεδο η lollipop.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε...πηγαίνεις: Ρυθμίσεις-->Γενικά-->Αξεσουάρ-->Εξώφυλλο βιβλίου-->Αυτόματο ξεκλείδωμα

Δεν έχω lollipop ακόμη αλλά πιστεύω πως και εκεί η διαδικασία ίδια είναι και πως δεν έχει αφαιρεθεί αυτή η δυνατότητα.

Ας το επιβεβαιώσει και κάποιος με lollipop μη λέω και ψέμματα

 

Δεν έχει αφαιρεθεί, μια χαρά λειτουργεί και είναι ακριβώς εκεί που είπες!!

 

[ATTACH]63029[/ATTACH]

 

Κι εγώ με επαναφορά εργοστασιακών πριν και μετά την εγκατάσταση της Lolli, είμαι μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε ο touchwiz κάτι fcs και είπα να δοκιμάσω τον nova που είχα αγορασμένο από παλιά. Η συσκευή πλέον έχει πολλή καλύτερη συμπεριφορά και περισσότερη σπιρτάδα στην περιήγηση στο μενού και στο άνοιγμα-κλείσιμο των εφαρμογών.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους.επειδή ψάχνω για αγορά ταμπλετ θέλω να μου πείτε αν αξίζει η αγορά του συγκεκριμένου γιατί διαβάζω πολλά και έχω μπερδευτεί.εχει κολληματα και γενικα προβληματα?Να πω ότι δεν έχω λάπτοπ και το θέλω για κύριο μηχανημα για ίντερνετ ,ταινίες και παιχνιδια πιο πολυ.θέλω να ρωτησω κιολας αν μπορεί να συνδεθεί σε τηλεοραση γιατι με ενδιαφέρει.ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει. Η οθονη ειναι διαμαντι ενω και στον τομεα του software εχει βελτιωθει αρκετα με τη λολιποπ. Σε συνδυασμο με το bluetooth πληκτρολογιο-θηκη της σαμσουνγκ εχω αντικαταστησει το λαπτοπ κατα 90%, μονο συγκεκριμενα φυλλα excel δουλευω πλεον στο λαπτοπ. Παιχνιδια παιζω μονο σε κονσολα. Με τηλεοραση συνδεεται σιγουρα με dlna, αλλα μιας και δεν ασχολουμαι θα βρεθει καποιος πιο ενημερος να σου πει.

Μονο που λογω των κλειστων τραπεζων η τιμη του εχει αυξηθει 100-150€, οπως σε ολα σχεδον τα high-end ηλλεκτρονικα . Γι αυτο αν δεν το εχεις απολυτη αναγκη θα σου προτεινα να περιμενεις το Σεπτεμβριο

Edited by fioravanti90
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.δυστηχως το έχω αμεση λόγω οτι έχω ξεμείνει με το κινητό.θα κοιτάξω σε μεταχειρισμένα τη τιμες παιζουν.
Link to comment
Share on other sites

 

καλημερα !! επειτελους !!! οτα η συνδεση με pc ?

Link to comment
Share on other sites

Να σου και ο νέος!

Αλλά μου φαίνεται ο .....πριν είναι ποιο ωραίος!

http://samsungmobilepress.com/2015/07/20/GALAXY-Tab-S2-9.7-inch

Galaxy Note 2 , Galaxy tab s 10.5
Link to comment
Share on other sites

Εχει δυστυχως αρκετα θεματα..

Ειναι παρα πολυ λεπτο (5.6mm) με αποτελεσμα να εχει αστεια μπαταρια (4.000 mAh το 8" και 5.870 mAh το 9.7")

Επισης φοραει τον ιδιο μετριoτατο επεξεργαστη και καρτα γραφικων με το προηγουμενο S.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κάτοχος εδώ και 2 εβδομάδες κι εγώ του μοντέλου με 8,4 ίντσες lte και 5.02 έκδοση. Οι αρχικές εντυπώσεις είναι απογοητευτικές, αρκετό lag, μπαταρία αστεία, wi fi με συνεχείς αποσυνδέσεις και ακόμη το ψάχνω. Πριν είχα ένα nexus 7 2012 3g με kit kat, το οποίο έτρεχε νεράκι τα πάντα σε σχέση με αυτό. Νόμιζα ότι θα έκανα αναβάθμιση αλλά η μόνη αναβάθμιση έως τώρα είναι στην φωτογραφική μηχανή...
nokia e51, e72, x6, e5, 701, htc one s, Lumia 830, galaxy s7
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η οθονη δεν σου αρεσει? Οι πιο πολλοι εδω κανουν υπομονη με τη συσκευη λογω της οθονης.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κάτοχος εδώ και 2 εβδομάδες κι εγώ του μοντέλου με 8,4 ίντσες lte και 5.02 έκδοση. Οι αρχικές εντυπώσεις είναι απογοητευτικές, αρκετό lag, μπαταρία αστεία, wi fi με συνεχείς αποσυνδέσεις και ακόμη το ψάχνω. Πριν είχα ένα nexus 7 2012 3g με kit kat, το οποίο έτρεχε νεράκι τα πάντα σε σχέση με αυτό. Νόμιζα ότι θα έκανα αναβάθμιση αλλά η μόνη αναβάθμιση έως τώρα είναι στην φωτογραφική μηχανή...

Ακριβώς το ίδιο μοντέλο έχω και εδώ μετά την αναβάθμιση και Hard reset δουλεύει άψογα. Καμία σχέση με πριν.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο μοντέλο έχω και εδώ μετά την αναβάθμιση και Hard reset δουλεύει άψογα. Καμία σχέση με πριν.

 

Έχω κάνει μέχρι στιγμής ένα σκέτο reset device, θα δοκιμάσω και ένα hard reset και ελπίζω να βελτιωθεί.

nokia e51, e72, x6, e5, 701, htc one s, Lumia 830, galaxy s7
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...