Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το νόημα είναι διαφορετικό για τον καθένα μας.

Έγώ που έχω μαζεμένα 5.5GB δεν βρίσκω νόημα καμμία ημέρα της προσφοράς.

Link to comment
Share on other sites

Το νόημα είναι διαφορετικό για τον καθένα μας.

Έγώ που έχω μαζεμένα 5.5GB δεν βρίσκω νόημα καμμία ημέρα της προσφοράς.

 

λιωσε στο youtube :p

Link to comment
Share on other sites

Έχετε κι εσεις περιπτώσεις όπου τα φοιτητικά πακέτα άλλαξαν σε special επειδή εχει λήξει το πάσο? αφου είχαν στειλει μηνυμα επικοινωνηστε με το 2106702868.

Πιθανολογώ ότι πηγαίνει χρονολογικά με το πότε ενεργοποιήθηκε το φοιτητικό μετατρέποντας λιγα λιγα σε special.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε κι εσεις περιπτώσεις όπου τα φοιτητικά πακέτα άλλαξαν σε special επειδή εχει λήξει το πάσο? αφου είχαν στειλει μηνυμα επικοινωνηστε με το 2106702868.

Πιθανολογώ ότι πηγαίνει χρονολογικά με το πότε ενεργοποιήθηκε το φοιτητικό μετατρέποντας λιγα λιγα σε special.

 

εμενα δεν εχει αλλαξει κατι παντως .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Έχετε κι εσεις περιπτώσεις όπου τα φοιτητικά πακέτα άλλαξαν σε special επειδή εχει λήξει το πάσο? αφου είχαν στειλει μηνυμα επικοινωνηστε με το 2106702868.

Πιθανολογώ ότι πηγαίνει χρονολογικά με το πότε ενεργοποιήθηκε το φοιτητικό μετατρέποντας λιγα λιγα σε special.

 

Αυτά τα special, τι προσφέρουν;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν εχει αλλαξει κατι παντως .

Από πότε έχεις το φοιτητικό; Εγώ το είχα από όταν ξεκίνησε το 2012

 

 

Αυτά τα special, τι προσφέρουν;

 

Το πακέτο CU Special 5 που προσφέρει 500’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 200ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 5€, μετονομάζεται σε CU Special 6 και θα παρέχει πλέον 500’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 400ΜΒ για 30 μέρες με χρέωση 6€.

 

Το πακέτο CU Special 7 που προσφέρει 600’ λεπτά ομιλίας και 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 600ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 7€, μετονομάζεται σε CU Special 8 και θα παρέχει πλέον 600’ λεπτά ομιλίας και 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και 1024ΜΒ για 30 μέρες με χρέωση 8€.

 

και συνεχιζουν να δινουν 600' προς CU και 600MB το μήνα, αλλά μηδενίστηκαν οσα είχαν μαζευτεί μεχρι τότε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Εδώ και λίγα χρόνια (βασικά δεν θυμάμαι πότε το ξεκίνησα :p ), είχα πάει στη Vodafone με το φοιτητικό μου πάσο και έκανα τις σχετικές αιτήσεις για φοιτητικά πακέτα (είχαν βγάλει φωτοτυπία και το πάσο μου κτλ). Εκ τότε λοιπόν βάζω κάθε μήνα το Student Exclusive 7 (το οποίο μάλλον το καταργήσανε και κάνανε το αντίστοιχο Exclusive 8 στα 8 ευρώ :mad:) που έχει και SMS σε αντίθεση με το "5" (το οποίο κάνανε "6"). Είμαι σε Vodafone CU.

 

Το θέμα είναι ότι το πάσο μου έχει λήξει από το 2016, αλλά εγώ συνέχιζα και συνεχίζω να βάζω Student Exclusive.

Τι παίζει τώρα με αυτό; Λέτε να έχω κυρώσεις/ extra χρεώσεις; Έλεγε τίποτα το συμβόλαιο πάνω σε αυτό; :ninja:

Έχω υποχρεώση να ενημερώσω ή τίποτα τέτοιο;

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Εδώ και λίγα χρόνια (βασικά δεν θυμάμαι πότε το ξεκίνησα :p ), είχα πάει στη Vodafone με το φοιτητικό μου πάσο και έκανα τις σχετικές αιτήσεις για φοιτητικά πακέτα (είχαν βγάλει φωτοτυπία και το πάσο μου κτλ). Εκ τότε λοιπόν βάζω κάθε μήνα το Student Exclusive 7 (το οποίο μάλλον το καταργήσανε και κάνανε το αντίστοιχο Exclusive 8 στα 8 ευρώ :mad:) που έχει και SMS σε αντίθεση με το "5" (το οποίο κάνανε "6"). Είμαι σε Vodafone CU.

 

Το θέμα είναι ότι το πάσο μου έχει λήξει από το 2016, αλλά εγώ συνέχιζα και συνεχίζω να βάζω Student Exclusive.

Τι παίζει τώρα με αυτό; Λέτε να έχω κυρώσεις/ extra χρεώσεις; Έλεγε τίποτα το συμβόλαιο πάνω σε αυτό; :ninja:

Έχω υποχρεώση να ενημερώσω ή τίποτα τέτοιο;

 

ποιο συμβολαιο?αφου σιγιου εχεις....το αφηνεις οπως ειναι και δεν μιλας...απλα πραγματα!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, αυτό θα κάνω, αλλά αν κάποιος έχει κατά νου κάτι άλλο επιβεβαιωμένο, ας το πει να ξέρω :D

 

Βασικά "συμβόλαιο" εννοώ αν υπέγραψα κάτι κατά την επίδειξη και καταγραφή του πάσο μου ως φοιτητή (ούτε αυτό το θυμάμαι, το αν δλδ είχα υπογράψει κάτι! ).

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, αυτό θα κάνω, αλλά αν κάποιος έχει κατά νου κάτι άλλο επιβεβαιωμένο, ας το πει να ξέρω :D

 

Βασικά "συμβόλαιο" εννοώ αν υπέγραψα κάτι κατά την επίδειξη και καταγραφή του πάσο μου ως φοιτητή (ούτε αυτό το θυμάμαι, το αν δλδ είχα υπογράψει κάτι! ).

 

και εμενα εχει ληξει το πασο βασικα σε ολους μας :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μετά την Cosmote και η Vodafone έκοψε την ανανέωση με 5€ που μπορούσες να κάνεις στο κατάστημα. Πλέον μόνο από την εφαρμογή μπορείς να βάλεις 5€ κάρτα.
Link to comment
Share on other sites

Μετά την Cosmote και η Vodafone έκοψε την ανανέωση με 5€ που μπορούσες να κάνεις στο κατάστημα. Πλέον μόνο από την εφαρμογή μπορείς να βάλεις 5€ κάρτα.

 

Μικρό το κακό. Πλέον όλα τα κάνουμε από τις ηλεκτρονικές συναλλαγές. Εκεί είναι το παρόν αλλά και το μέλλον.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μικρό το κακό. Πλέον όλα τα κάνουμε από τις ηλεκτρονικές συναλλαγές. Εκεί είναι το παρόν αλλά και το μέλλον.

 

Όταν "φτάσει" κι εκεί το 10€υρο , ΝΑ δούμε.....Χα χα!

 

Επαναπαυτείτε: ΟΚ.:p

Link to comment
Share on other sites

Για όσους είναι γραμμένοι στα πακέτα CU Special :

 

" Το πακέτο CU Special 6 μετονομάζεται σε CU Special 7 και η χρέωσή του μεταβάλλεται από 6€ σε 7€. Τα λοιπά χαρακτηριστικά του πακέτου παραμένουν αμετάβλητα.

Η χρέωση του πακέτου CU Special 8 μεταβάλλεται από 8€ σε 8,5€. Τα λοιπά χαρακτηριστικά του πακέτου παραμένουν αμετάβλητα.

 

Η διάρκεια ισχύος των ανωτέρω πακέτων τροποποιείται από 30 ήμερες σε 25 ήμερες από την ενεργοποίηση. "

 

+ χρέωση 0,30€ σε κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας από 15 Νοεμβρίου

Εδώ η ανακοίνωση : http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40533

Link to comment
Share on other sites

Όταν "φτάσει" κι εκεί το 10€υρο , ΝΑ δούμε.....Χα χα!

 

Επαναπαυτείτε: ΟΚ.:p

 

Θα φτάσει σύντομα και αυτό :X

 

Έτσι όπως το πάνε με τα πακέτα από 4 πήγε 6 και τώρα 7 στο τέλος 20 άρες κάρτες θα βάζουμε :(

 

 

Πλέον σε όσους έχει λήξη το πάσο θα το αλλάζουν μονοί τους σε CU Special.

Edited by Kopan0s
Link to comment
Share on other sites

Πλέον σε όσους έχει λήξη το πάσο θα το αλλάζουν μονοί τους σε CU Special.

 

Ναι ... να είναι σίγουροι :lol::lol::lol:

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναααα τοοοο το ΧΑΡΑΤΣΙ...Μένει και η κοσμοτε για να δέσει το γλυκό!! Edited by XP130TD
Χαρακτηρισμοί δεν επιτρέπονται

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

τι 25 μερες πλακα κανουν?το +30 ειναι απο την γουιντ...θα μας αναγκασουν να μιλαμε με βαιμπερ μονο...ελπιζω να μην γινει και στο student 25 ημερο...
Link to comment
Share on other sites

Για όσους είναι γραμμένοι στα πακέτα CU Special :

 

" Το πακέτο CU Special 6 μετονομάζεται σε CU Special 7 και η χρέωσή του μεταβάλλεται από 6€ σε 7€. Τα λοιπά χαρακτηριστικά του πακέτου παραμένουν αμετάβλητα.

Η χρέωση του πακέτου CU Special 8 μεταβάλλεται από 8€ σε 8,5€. Τα λοιπά χαρακτηριστικά του πακέτου παραμένουν αμετάβλητα.

 

Η διάρκεια ισχύος των ανωτέρω πακέτων τροποποιείται από 30 ήμερες σε 25 ήμερες από την ενεργοποίηση. "

 

+ χρέωση 0,30€ σε κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας από 15 Νοεμβρίου

Εδώ η ανακοίνωση : http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40533

 

Εγώ καταλαβαίνω πως παραμένει 30 μερες η διάρκεια στο σπεσιαλ, στα υπόλοιπα πακέτα του taz γίνονται 25.

Ασχολίαστες γενικά οι αυξήσεις...:down::down:

Edited by sofos_k
Link to comment
Share on other sites

Θα φτάσει σύντομα και αυτό :X

 

Έτσι όπως το πάνε με τα πακέτα από 4 πήγε 6 και τώρα 7 στο τέλος 20 άρες κάρτες θα βάζουμε :(

 

 

 

Πλέον σε όσους έχει λήξη το πάσο θα το αλλάζουν μονοί τους σε CU Special.

 

 

Εννοεις οτι θα το αλλαζει μονη της ή αυτοματα η κοταφον ή οτι θα παμε σε καταστημα οι ιδιοι ναχαχαχαχα ??

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις οτι θα το αλλαζει μονη της ή αυτοματα η κοταφον ή οτι θα παμε σε καταστημα οι ιδιοι ναχαχαχαχα ??

 

Εγω δεν προκειται να κανω φοιτητικο cu,θα το κραταω για εισερχομενες επειδη οι δικοι μου εχουν...

Αν τους το κοψουν και αρχισουν τα special μονοι τους θα τους αλλαξω δικτυο.Μαλλον η Vodafone,μαζεψε κοσμο και τωρα με τη φορητοτητα που εγινε χρεωσιμη τους κραταει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...