Jump to content

Xiaomi Mi 4


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα, έχω βάλει την developer 5.11.26 και το μόνο πρόβλημα που χω παρατηρήσει είναι πως αν μου έρθει μήνυμα στο messenger και σύρω την μπάρα ειδοποιήσεων προς τα κάτω και πατήσω πάνω στο μήνυμα δεν κάνει τίποτα, πρέπει να πάω και να ανοίξω την εφαρμογή...

 

Από τις 5.12.3/4 και 5.12.10/16 ποια προτείνεται;

 

για εμενα η καλυτερη ολων η 5.11.26

 

πηγαινε ρυθμισεις - εφαρμογες - messenger Και πατα εκαθαριση ... reboot και δοκιμασε να μας πεις αν εφτιαξε

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

για εμενα η καλυτερη ολων η 5.11.26

 

πηγαινε ρυθμισεις - εφαρμογες - messenger Και πατα εκαθαριση ... reboot και δοκιμασε να μας πεις αν εφτιαξε

 

δεν έφτιαξε..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ενδιαφερομαι να αγορασω το κινητο αυτο.βλεπω οτι υπαρχει στο minideal απο ελληνικη αποθηκη στα 217 ευρω.το θεμα ειναι οτι πριν 2 χρονια που ειχα αγορασει απο αυτους ενα zte geek v975 μου ειχαν στειλει χαλασμενο κινητο και μετα εκαναν τον αλεκο με αποτελεσμα να αναγκαστω να κανω dispute για να παρω τα λεφτα μου πισω και να χασω και μεταφορικα εξοδα.η ερωτηση μου ειναι αν εχει δοκιμασει κανεις να του φορεσει την rom για windows 10?σκεφτομαι να το εχω σαν δευτερο κινητο και να του φορεσω windows 10.ευχαριστω και χρονια πολλα!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ενδιαφερομαι να αγορασω το κινητο αυτο.βλεπω οτι υπαρχει στο minideal απο ελληνικη αποθηκη στα 217 ευρω.το θεμα ειναι οτι πριν 2 χρονια που ειχα αγορασει απο αυτους ενα zte geek v975 μου ειχαν στειλει χαλασμενο κινητο και μετα εκαναν τον αλεκο με αποτελεσμα να αναγκαστω να κανω dispute για να παρω τα λεφτα μου πισω και να χασω και μεταφορικα εξοδα.η ερωτηση μου ειναι αν εχει δοκιμασει κανεις να του φορεσει την rom για windows 10?σκεφτομαι να το εχω σαν δευτερο κινητο και να του φορεσω windows 10.ευχαριστω και χρονια πολλα!!

 

Το έχει και εδώ στα 199$.

nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Το μαγαζί μετά από το vickmall είναι το πιο αξιόπιστο αυτή τη στιγμή

Μιλά τους και ζητά δωρα

 

Θεωρώ πως εννοεί το yeso521, το οποίο δεν παίζει με τίποτα να είναι πιο αξιόπιστο απο τα υπόλοιπα εκτος vickmall, (banggood κτλπ)

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ πως εννοεί το yeso521, το οποίο δεν παίζει με τίποτα να είναι πιο αξιόπιστο απο τα υπόλοιπα εκτος vickmall, (banggood κτλπ)

Στο miui hellas υπάρχει σχετικό θέμα......

Link to comment
Share on other sites

Στο miui hellas υπάρχει σχετικό θέμα......

Μπορεί να υπάρχουν καλές κριτικές εκεί, ανά τον κόσμο το επίπεδο άλλων site δεν το πιάνει.

Με το ζόρι βρίσκεις κριτικές γι'αυτό. Να ήταν καμιά δραματική διαφορά στην τιμή να έλεγα οκ.

Τέλος πάντων, ο καθένας όπως θέλει πράττει.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική τιμή γιά εξαιρετική συσκευή ! Το μαγαζί το ξέρει κανένας;

 

Έχω ακούσει τα καλυτερα, γενικά προσπαθεί να βοηθήσει αν αντιμετωπίσεις κάποιο προβλημα, σου στέλνει mail με την εξέλιξη της παραγγελίας σου κλπ.

nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει να το πάρω απο fastcardtech?Ξέρω οτι δεν είναι και πολύ αξιόπιστο αλλά στα 147ευρω δεν υπάρχει πουθενά αλλού..

Προχώρα άνετα, 3 έχω πάρει από εκεί ( 64άρια ) και βγήκαν πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

Προχώρα άνετα, 3 έχω πάρει από εκεί ( 64άρια ) και βγήκαν πολύ καλά.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση φιλε μου. Απλα διάβασα οτι πιθανόν να είναι refurbished γι αυτό δεν έχω προχωρήσει σε παραγγελία!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση φιλε μου. Απλα διάβασα οτι πιθανόν να είναι refurbished γι αυτό δεν έχω προχωρήσει σε παραγγελία!

 

Ότι είναι ανακατασκευασμένο στο λένε, πιο πολύ θα δεις τα πιο επώνυμα να είναι refurbished.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει να το πάρω απο fastcardtech?Ξέρω οτι δεν είναι και πολύ αξιόπιστο αλλά στα 147ευρω δεν υπάρχει πουθενά αλλού..

 

Προσωπικά έχω ακούσει τα χειρότερα για το συγκεκριμένο.. Όπως είπε και ο φίλος από πάνω έχει πάρει και του βγήκαν καλά, επιλογή σου είναι αν θα ψωνισεις από εκεί. Δε σου λέω να μη το πάρεις από εκει, τη γνωμη μου είπα για το κατάστημα που ανεφερες σύμφωνα με ότι έχω ακούσει.. :)

nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Και γω ειχα ακουσει διαφορα, αλλα το επελεξα και με δικαιωσε στο μαυρο 64αρι 3g στα 240 ευρω προ 3μηνου περιπου.

 

Μακάρι να μη τύχει σε κανέναν..

nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ακουσα οτι θα υπαρξει αναβαθμιση τ android σε 6 για το Mi4 γινεται ηδη να το κανουμε αν ναι πως ή θα γινει σε λιγους μηνες;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ακουσα οτι θα υπαρξει αναβαθμιση τ android σε 6 για το Mi4 γινεται ηδη να το κανουμε αν ναι πως ή θα γινει σε λιγους μηνες;

 

Θα γίνει μέσα στο 2016, το πότε άγνωστο ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

το touch ειναι καλο;Του κινητου;

 

SOT ποσες ωρες εχει με την καλυτερη rom?

χιλια ευχαριστω καλη χρονια.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

το touch ειναι καλο;Του κινητου;

 

SOT ποσες ωρες εχει με την καλυτερη rom?

χιλια ευχαριστω καλη χρονια.

Το έχω ένα μήνα δεν το έχω αφήσει να πέσει κάτω από 40%

Με πολύ βίντεο facebook wifi 4:30 ωρες

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ένα μήνα δεν το έχω αφήσει να πέσει κάτω από 40%

Με πολύ βίντεο facebook wifi 4:30 ωρες

 

ευχαριστω πολυ!

touch καλο πιστευω ε;

ευχαριστω πολυ!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει μέσα στο 2016, το πότε άγνωστο ακόμα.

 

τελος ιανουαριου αρχες του αλλου μηνα

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Καλεμερα παιδια κ χρονια πολλα κ καλη χρονια!Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με την rom του κινητου μου.Εχω την συγκεκριμενη εκδοση(την παραθετω σε φωτο παρακατω) κ θελω για αλλαγη να βαλω την Lolipop.Εχετε να προτεινετε καποια εκδοση κ απο που να την κατεβασω?

 

 

[ATTACH]64744[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...