Jump to content

Xiaomi Mi 4


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω παραγγείλει. απο την στιγμή που γράφει original γνήσιο θα ναι. Οι αξιολόγησεις του με άλλα κινητα όπως το oneplus one, xiaomi mi3 είναι κομπλέ οπότε δεν νομίζω πως θα υπάρξει κάποιο θέμα.

 

τον είχα ρωτησει πόσο έχει εγγυηση, μου είπε ένα χρόνο και ότι αν πάθει κάτι αναλαμβάνει αυτός τα έξοδα.

 

μου φαινετε πολυ χαμηλη η τιμη του και με προβληματιζει, οταν το παραλαβεις κανε ελεγχο για θεμα γνησιοτητας και επιβεβαιωσε

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παντως αυτο με τα χρωματα ειναι λιγο βλακεια της xiaomi, και δεν κραζω, εχω 3 συσκευες της και ειμαι πολυ ευχαριστημενος, απλα ρε xiaomi βγαλε απο την αρχη το ασπρο/μαυρο που ειναι τα βασικα χρωματα, δηλαδη ντε και καλα καποιος που θελει να παρει το τηλεφωνο πρεπει να το παρει ασπρο; φιλος ηθελε το ηθελε σε μαυρο, βαρεθηκε και πηγε σε αλλο τηλεφωνο
Link to comment
Share on other sites

παντως αυτο με τα χρωματα ειναι λιγο βλακεια της xiaomi, και δεν κραζω, εχω 3 συσκευες της και ειμαι πολυ ευχαριστημενος, απλα ρε xiaomi βγαλε απο την αρχη το ασπρο/μαυρο που ειναι τα βασικα χρωματα, δηλαδη ντε και καλα καποιος που θελει να παρει το τηλεφωνο πρεπει να το παρει ασπρο; φιλος ηθελε το ηθελε σε μαυρο, βαρεθηκε και πηγε σε αλλο τηλεφωνο

 

Οντως και εγω το πηρα σε ασπρο ενω στην ουσια ηθελα σε μαυρο.

Link to comment
Share on other sites

μου φαινετε πολυ χαμηλη η τιμη του και με προβληματιζει, οταν το παραλαβεις κανε ελεγχο για θεμα γνησιοτητας και επιβεβαιωσε

 

οταν παραλάβω δεν νομίζω πως θα υπάχει αυτή η τιμή. έχει σε όλα τα προιοντα 20% έκπτωση. κι αν δεν ισχύει ως γνησιο δεν νομίζω πως μετα απο την παραλαβή του καθενός να καθόταν να κάνει refund σε όλους, γιατί γράφει original και στην περιγραφή είναι τα original specs, αρα αν δεν ηταν αυτό ο καθένας θα ζητούσε refund κι έχει κάνει πάνω απο 65αγορές το συγκεκριμένο προϊόν.

 

1).We are now on eBay Official Promotion--20% OFF((AU$69) than lowest price on eBay !

you will never find this good price any more ,please compare on the market !

2).Australia is excluded on the promotion, so we add AU$69 on the shipping cost, if you buy,we will dispatch via post office

3).If you want DHL or EMS shipping, please contact us for the extra shipping cost~!

Edited by Xasta11
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Έ, έπρεπε να ρίξω την αγορά του ΖΤΕ nubia z7 mini και μετά να κάνουν την προσφορά... Φταίω εγω να τους δαγκώσω τώρα να πάθουν καμιά λύσσα ναούμενε; :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα πράγμα δεν έχουμε καταλάβει

Η εταιρία δεν έχει άμεσα πλάνα να επιτεθεί στην αγορά του δυτικού κόσμου ακόμη

 

Ούτε γραμμές παραγωγής έχει, ούτε κανάλια διανομής, ούτε δίκτυο με dealers στη Δύση.

 

Μπορεί σε 1-2 χρόνια να ασχοληθεί, ακόμη καίγεται για τις αναδυόμενες οικονομιες Κίνα, Ινδία κτλ μόνες τους είναι κοντά στα 2.2-2.5 δις αγορές!

 

Ποιός είπε ότι δεν έχει ανοίξει γραμμές στην Δύση??

http://www.xiaomishop.com/28-eu-direct

 

Εγώ πάντως, από εδώ θα το παραγγείλω!

Link to comment
Share on other sites

από που είναι αυτό το σαιτ ???

και ποσο αξιόπιστο είναι ???

 

και κάτι ακόμα

 

EU Warehouse Express €39.36

 

αξίζει ????????? 40 ευρώ μεταφορικά ??

 

δλδ το mi4 64GB

το έχουν 450 ευρώ .......

Edited by gkontos10
Link to comment
Share on other sites

28/10 ειχαν πει οτι θα βγει σε μαυρο ... αλλα δεν το βλεπω πουθενα ακομα ... για το FDD-LTE 4G ...ουτε λογος φυσικα ...

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ βλέπω τη πιο χαμηλή τιμή, έχω το mi3 τώρα, λέτε να το τσιμπίσω? Δεν εχω ξαναπάρει κινητο από ebay

 

http://www.ebay.com/itm/Original-Xiaomi-Mi4-M4-16GB-3GB-Android-4-4-5-3G-Mobile-Phone-Unlocked-White-/181560878706?pt=AU_Mobile_Phones&hash=item2a45df2672

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ βλέπω τη πιο χαμηλή τιμή, έχω το mi3 τώρα, λέτε να το τσιμπίσω? Δεν εχω ξαναπάρει κινητο από ebay

 

http://www.ebay.com/itm/Original-Xiaomi-Mi4-M4-16GB-3GB-Android-4-4-5-3G-Mobile-Phone-Unlocked-White-/181560878706?pt=AU_Mobile_Phones&hash=item2a45df2672

 

αν σε κανει να το εμπιστευεσαι ...

προσωπικα για xiaomi απο merimobiles & ibuygou αγοραζω

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είπε ότι δεν έχει ανοίξει γραμμές στην Δύση??

http://www.xiaomishop.com/28-eu-direct

 

Εγώ πάντως, από εδώ θα το παραγγείλω!

 

ειναι συνηθισμένο λάθος που κάνουμε, αλλα , αυτο το site ΔΕΝ είναι το επίσημο eshop της xiaomi....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ βλέπω τη πιο χαμηλή τιμή, έχω το mi3 τώρα, λέτε να το τσιμπίσω? Δεν εχω ξαναπάρει κινητο από ebay

 

http://www.ebay.com/itm/Original-Xiaomi-Mi4-M4-16GB-3GB-Android-4-4-5-3G-Mobile-Phone-Unlocked-White-/181560878706?pt=AU_Mobile_Phones&hash=item2a45df2672

 

εγω το εχω παραγγειλει κι αλλοι 2 φιλοι μου

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

ειναι συνηθισμένο λάθος που κάνουμε, αλλα , αυτο το site ΔΕΝ είναι το επίσημο eshop της xiaomi....

 

Ομολογώ πως δεν φαντάστηκα ότι δεν ήταν επίσημο. Το σημαντικό στην περίπτωση αυτή πάντως είναι η μη ύπαρξη κόστους εκτελωνισμού. Από τα υπόλοιπα site (εκτός Ευρώπης), δεν δίνεται εγγύηση ότι δεν θα υπάρξει αυτό το κόστος πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Στο vickmall που μιλησα με την Selina μου είπε πως δεν γνωρίζουν ποτε θα βγει η 4G έκδοση για Ευρώπη. Οπως επίσης δεν γνωρίζει ακομα ποτε θα υπάρχει in stock 64GB Black
Link to comment
Share on other sites

Το aliexpress είναι χώρος για μαγαζιά όπως είναι το ebay δεν είναι ενας πωλητής..

 

το ξέρω φίλε, απλα σχεδόν όλοι οι πωλητες εκεινη την μέρα έχουν έκπτωση, αλλα δεν συμφέρει γιατ θα κανουν 2 μηνες να στα φερουν

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Από την 4.11.7 ελληνική ρομ και δεν το σταματάει τίποτα

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Και ενα απο μένα παλι με 4.11.7

 

Σσσσσσ.... Ωραίος

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...