Jump to content

Xiaomi Mi 4


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

SAKIS 92

Ποσο φιλε κινητο + εξοδα αποστολης + αν εχει τελωνειο ? κ τι μοντελο ?

Εγω θελω βασικα τα 16 GB να με βγει πιο κουτρα .... αν κ βλεπω δν μπορεις να κανεις επεκταση με καρτα δικια σου οποτε να παρω κ γω 64 GB ??

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

 

 

Το πήρα σε happy hour στα 364$ το 16αρι, δεν εχει τελωνείο, sd card δεν παιρνει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πόση ελεύθερη RAM έχει;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις μεσω Ολλανδιας οταν το στελνουν απο Κινα πσοο κανει να ερθει ;

 

Τη Τριτη μου το κανανε shipped ποτε να περιμενω αφιξη ;

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις μεσω Ολλανδιας οταν το στελνουν απο Κινα πσοο κανει να ερθει ;

 

Τη Τριτη μου το κανανε shipped ποτε να περιμενω αφιξη ;

από 25 μέρες μέχρι 40+

Tracking number σου έδωσαν;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ναι..εβγαλε και status.

 

GR 23/10/2014 Shipment Submitted

Αν έχεις όρεξη διάβασε το αντίστοιχο νήμα, Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα.

Θα διαπιστώσεις αυτό που σου είπα στο προηγούμενο post.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις όρεξη διάβασε το αντίστοιχο νήμα, Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα.

Θα διαπιστώσεις αυτό που σου είπα στο προηγούμενο post.

 

πω τοσο πολύ θα πάρει δηλαδή..... ξενέρωσα,

Link to comment
Share on other sites

πω τοσο πολύ θα πάρει δηλαδή..... ξενέρωσα,

 

 

8/10 αποστολή από Κίνα μέσω Ολλανδίας. Σήμερα έγραψε ότι σκαναρίστηκε από το Ελ. Βενιζέλος. Που σημαίνει φεύγει από εκεί και πάει κεντρικά Ελτά της περιοχής (εγώ είμαι Πειραιά) και μετά στο ταχυδρομείο της γειτονιάς μου. Άρα λογικά μέσα στην εβδομάδα (τέλος μάλλον γιατί έχουμε 28η). Περίπου μήνας.

Link to comment
Share on other sites

8/10 αποστολή από Κίνα μέσω Ολλανδίας. Σήμερα έγραψε ότι σκαναρίστηκε από το Ελ. Βενιζέλος. Που σημαίνει φεύγει από εκεί και πάει κεντρικά Ελτά της περιοχής (εγώ είμαι Πειραιά) και μετά στο ταχυδρομείο της γειτονιάς μου. Άρα λογικά μέσα στην εβδομάδα (τέλος μάλλον γιατί έχουμε 28η). Περίπου μήνας.

 

Καταλαβα.. Καλο Νοέμβριο για μένα. αυτή η αναμονή σκοτώνει..

Edited by sakis92
Link to comment
Share on other sites

Εάν στα ίδια χρήματα, δηλ. γύρω στα € 390,00 βρίσκατε το lg g3 32gb και το mi4 64gb, ποιο από τα δύο θα προτιμούσατε και γιατί;

 

Δεν υπαρχει συγκριση... Mi4 64GB ...Γιατι μπορω!

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Εάν στα ίδια χρήματα, δηλ. γύρω στα € 390,00 βρίσκατε το lg g3 32gb και το mi4 64gb, ποιο από τα δύο θα προτιμούσατε και γιατί;

 

Mi4 αδερφούλη.. πιο G3!

Link to comment
Share on other sites

Λόγω εμφάνισης?

 

Μεταπωλητική αξία;;;

 

Κυριως λογω εμφανισης..

 

Τι γινεται με τη MIUI 6? Πολλα προβληματα διαβαζω στο forum τους, εσεις παιδια πια εχτε ;

Link to comment
Share on other sites

Miui 6,ελληνική και μια χαρά.! Ψιλό bugs, βρίσκεις, αλλά διορθώνονται. Ανυπομονώ να δω τη σταθερή 6...
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Miui 6,ελληνική και μια χαρά.! Ψιλό bugs, βρίσκεις, αλλά διορθώνονται. Ανυπομονώ να δω τη σταθερή 6...

 

Και τα Updates που κανουν καθε βδομαδα τα περνας ; η εχεις μεινει σε καποια...

Link to comment
Share on other sites

Σφαίρα πάει..

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά φίλε μου.

 

Πως γινονται πχ.. τωρα που βγηκε η 4.10.24 τη κατεβαζεις μεσω updater η πας απο το forum xiaomi-miui.gr

και τη κατεβαζεις στα ελληνικα.

Link to comment
Share on other sites

Πως γινονται πχ.. τωρα που βγηκε η 4.10.24 τη κατεβαζεις μεσω updater η πας απο το forum xiaomi-miui.gr

και τη κατεβαζεις στα ελληνικα.

Σήμερα δώσαν την 4.10.26.Την κατεβάζεις από ΟΤΑ updater,που έχεις όντας με την ελληνική,και φλασάρεις από τον updater(αναβάθμιση) της miui.Πανεύκολα πράγματα,μην αγχώνεσαι καθόλου!

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

τωρα που θα ερθει εμενα απο pandawill λογικα με Miui 5 μπορεις να με δωσεις βηματα για ελληνικη Miui 6?

 

Πχ πρεπει να το συνδεσω με PC? Thanks για τις διευκρινισεις.

Link to comment
Share on other sites

τωρα που θα ερθει εμενα απο pandawill λογικα με Miui 5 μπορεις να με δωσεις βηματα για ελληνικη Miui 6?

 

Πχ πρεπει να το συνδεσω με PC? Thanks για τις διευκρινισεις.

 

Φιλε παρτο με το καλο και μετα ακολουθεις κατα γραμα τις αναλυτικες οδηγιες που θα βρεις εκει.... ειναι πανευκολο μην ανχώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με την παταρια τι γίνεται?? Εγώ εχω σοβαρό θεμα με το mi2 γιατί με φουλ χρήση, μόνο μισή μέρα αντέχει
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...