Jump to content

Xiaomi Mi 4


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα παρουμε και android 6???

 

μαλλον θα ψωνισω αλλο ενα κινητο να το εχω για το μελλον :lol:

 

περασε παιδια κανεις windows να πει εντυπωσεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

agapitoi kirioi thelo na kano mia erotisi......

apo pou mporo na agoraso thiki gia xiaomi mi4?den mporo na agoraso meso aliexpress kai ebay me paypal.

mipos kaneis kserei kapoio kolpaki gia agora meso aliexpress i ebay???

i an den iparxei tetoia dinatotita mporei kapoios kapoio allo site me poikilia thikon na mporo na agoraso???

Link to comment
Share on other sites

agapitoi kirioi thelo na kano mia erotisi......

apo pou mporo na agoraso thiki gia xiaomi mi4?den mporo na agoraso meso aliexpress kai ebay me paypal.

mipos kaneis kserei kapoio kolpaki gia agora meso aliexpress i ebay???

i an den iparxei tetoia dinatotita mporei kapoios kapoio allo site me poikilia thikon na mporo na agoraso???

 

Γιατί όχι με paypal ; Μπορείς να κάνεις request money από το paypal και να μεταφέρεις εκεί χρήματα από

την κάρτα σου.

 

Έχω παραγγείλει το κινητό, πολύ θετικό ότι θα μπορεί να έχει είτε android 6, είτε windows 10 mobile.

Η ξύλινη θήκη-cover πρέπει να αξίζει, θα δούμε, ήταν λίγο δυσεύρετη πάντως

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι με paypal ; Μπορείς να κάνεις request money από το paypal και να μεταφέρεις εκεί χρήματα από

την κάρτα σου.

 

Έχω παραγγείλει το κινητό, πολύ θετικό ότι θα μπορεί να έχει είτε android 6, είτε windows 10 mobile.

Η ξύλινη θήκη-cover πρέπει να αξίζει, θα δούμε, ήταν λίγο δυσεύρετη πάντως

 

....ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΣΤΟ request money .....

Link to comment
Share on other sites

agapitoi kirioi thelo na kano mia erotisi......

apo pou mporo na agoraso thiki gia xiaomi mi4?den mporo na agoraso meso aliexpress kai ebay me paypal.

mipos kaneis kserei kapoio kolpaki gia agora meso aliexpress i ebay???

i an den iparxei tetoia dinatotita mporei kapoios kapoio allo site me poikilia thikon na mporo na agoraso???

Καλημέρα για να σε διευκολύνω ενα παλικάρι εχει διαθέσιμες για πώληση αρκετές, κοίτα αμα σου κάνει καμιά να εξυπηρετηθείς τακα-τακα γιατί αν περιμένεις απο Aliexpress τέτοιο καιρό θα παραλαβης μέσα Γενάρη το λιγότερο... Ρίξε μια ματιά ΕΔΩ:

https://xiaomi-miui.gr/community/cmp/index.php/Entry/341-%CE%98%CE%B7%CE%BA%CE%B5%CF%82-XIAOMI-MI4/

Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ας απαντήσει και σε μένα κάποιος :cry:

Έχει ραδιόφωνο το τηλέφωνο ή όχι;

"The only people we can think of as normal are those we don't yet know very well." Alain de Botton
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ας απαντήσει και σε μένα κάποιος :cry:

Έχει ραδιόφωνο το τηλέφωνο ή όχι;

 

Το mi4 ναι εχει κανονικοτατα ραδιοφωνο.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με ακουστικά δουλεύει...

 

Τα ακουστικά είναι η κεραία του.

nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Μόνο με ακουστικά δουλεύει...

 

Μα στα περισσότερα έτσι γίνεται (εκτός κι αν εννοείτε ότι χρειάζεται ειδικά ακουστικά). Ευχαριστώ για τις απαντήσεις :D.

Edited by buruburu
"The only people we can think of as normal are those we don't yet know very well." Alain de Botton
Link to comment
Share on other sites

SOS παίδες. Στις κλήσεις τους ακούω μόνο από το μεγάφωνο ενώ δεν είναι επιλεγμένο. Όταν πατήσω την επιλογή εμφανίζεται πάνω στην μπάρα και εξακολουθώ να τους ακούω από κει.

Δε μου έχει πέσει...

Link to comment
Share on other sites

SOS παίδες. Στις κλήσεις τους ακούω μόνο από το μεγάφωνο ενώ δεν είναι επιλεγμένο. Όταν πατήσω την επιλογή εμφανίζεται πάνω στην μπάρα και εξακολουθώ να τους ακούω από κει.

Δε μου έχει πέσει...

 

δοκιμασε factory reset ή αλλη ROM , αν το προβλημα παραμενει σημαινει οτι εχει βλαβη το ακουστικο σου

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια.

Είναι ασφαλές να παραγγείλω απο εδώ? (http://www.minideal.net/stock-in-spain-xiaomi-mi4-3g-wcdma-smartphone-snapdragon-801-quad-core-2-5ghz-5-0-inch-13mp-camera-ram-3gb-rom-16gb.html)

Είναι όντως απο Ελληνικές αποθήκες και σε αυτή την τιμή?

Αν έχει παραγγείλει κανείς, πόσο χρόνο έκανε να του έρθει?

Το σκέφτομαι γιατι φαντάζομαι θα έρθει άμεσα αφου ειναι ήδη Ελλάδα..

Τους έστειλα και ένα μήνυμα, θα απαντήσουν πιστεύω αύριο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια.

Είναι ασφαλές να παραγγείλω απο εδώ? (http://www.minideal.net/stock-in-spain-xiaomi-mi4-3g-wcdma-smartphone-snapdragon-801-quad-core-2-5ghz-5-0-inch-13mp-camera-ram-3gb-rom-16gb.html)

Είναι όντως απο Ελληνικές αποθήκες και σε αυτή την τιμή?

Αν έχει παραγγείλει κανείς, πόσο χρόνο έκανε να του έρθει?

Το σκέφτομαι γιατι φαντάζομαι θα έρθει άμεσα αφου ειναι ήδη Ελλάδα..

Τους έστειλα και ένα μήνυμα, θα απαντήσουν πιστεύω αύριο

 

Είχα πάρει εγω ένα τον Αύγουστο, 3 μέρες έκανε να έρθει.

nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα τελικά μέσω Paypal απο την ελληνική αποθήκη...

Με request money την έκανα την δουλειά τραβώντας τα λεφτά απο μια κάρτα visa Alpha Bank Bonus... (g1ann1s σε ευχαριστώ για τη βοήθεια!)

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έρθει σε 3 μέρες...

Απο 217,33 που λέει στο site μου πήγε τελικά με τις μεταφορές και τους φόρους κλπ 236,78.. ... 19,45 ευρώ κερατιάτικα..(!!)

Anyway...

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα τελικά μέσω Paypal απο την ελληνική αποθήκη...

Με request money την έκανα την δουλειά τραβώντας τα λεφτά απο μια κάρτα visa Alpha Bank Bonus... (g1ann1s σε ευχαριστώ για τη βοήθεια!)

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έρθει σε 3 μέρες...

Απο 217,33 που λέει στο site μου πήγε τελικά με τις μεταφορές και τους φόρους κλπ 236,78.. ... 19,45 ευρώ κερατιάτικα..(!!)

Anyway...

 

Άντε με γεια δε θα το μετανιώσεις και ας έδωσες αυτά τα 20€ παραπάνω! Σκέψου εγώ που το πήρα πριν 1 χρόνο μου βγήκε 330..

Edited by kostakislarisa
nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Άντε με γεια δε θα το μετανιώσεις και ας έδωσες αυτά τα 20€ παραπάνω! Σκέψου εγώ που το πήρα πριν 1 χρόνο μου βγήκε 330..

 

όντως και εγώ εκεί είχα δώσει για το δικό μου!

Ακόμα και τώρα είναι μια πάρα πολύ τίμια αγορά. Για μένα που είμαι miui lover ίσως είναι από τις καλύτερες αγορές σε αυτό το budget.

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα τελικά μέσω Paypal απο την ελληνική αποθήκη...

Με request money την έκανα την δουλειά τραβώντας τα λεφτά απο μια κάρτα visa Alpha Bank Bonus... (g1ann1s σε ευχαριστώ για τη βοήθεια!)

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έρθει σε 3 μέρες...

Απο 217,33 που λέει στο site μου πήγε τελικά με τις μεταφορές και τους φόρους κλπ 236,78.. ... 19,45 ευρώ κερατιάτικα..(!!)

Anyway...

 

αφού το minideal λεει free shipping σου χρέωσε μεταφορικά? Τελικά μόνο σε άσπρο βγαίνει? Το σκέφτομαι και εγώ για αγορά και είμαι ανάμεσα σαυτό και στο 4G απο vickmall που είναι μεν και πιο φθηνό αλλά θα αργήσει αρκετα..

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και τώρα είναι μια πάρα πολύ τίμια αγορά. Για μένα που είμαι miui lover ίσως είναι από τις καλύτερες αγορές σε αυτό το budget.

 

+1.

Έχω πάρει για φίλους mi4c, redmi note 2 αλλά σαν το mi4 δεν έχει. Μεγάλη διαφορά στην ποιότητα κατασκευής.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω οτι το Mi4 ειναι μια απο τις κορυφαιες συσκευες που εχει βγαλει η Xiaomi

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά στο forum.

Θέλω να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό για μια φίλη επειδή θέλει ένα κινητό για δύο χρόνια απροβληματιστο. Όπως είδα έχετε γράψει όλοι ότι είναι σούπερ το κινητό. Θα πάρει και την M και βλέπω ότι έχει μεγάλη υποστήριξη από την xiaomi στο θέμα του λογισμικού. Το έχω συγκρίνει με meizu, mi4c,one plus x και βλέπω ότι είναι σχεδόν καλύτερο στα σημεία. Άσε που έχει και ράδιο (βασικό για γυναίκα). Το θέμα είναι να πάρω 4G ή 3G;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...