Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

με τα γαλλικά τι γίνετε???? Από μπαταριά τελικά καλύτερα η χειρότερα με την mm?

Από σήμερα ξεκινάει η διανομή και στα γαλλικά.....

Όχι όλα μαζί.....αλλά πιστεύω μέσα στην εβδομάδα θα την πάρουμε κι εμείς....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Ξέρετε που μπορώ να βρω γνήσια μπαταριά για το LG3;;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Έγινε reset στη συσκευή και κατεβαίνει η M. :)

 

Μετά την εγκατάσταση είναι καλύτερο το hard reset όχι πριν με τη παλιά έκδοση.

Παίξτε λίγο με την mm και αργότερα κανείς το hard reset.

Πάντως ολοκληρωτική εκκαθάριση με καθαρή εγκατάσταση της καινούργιας έκδοσης κανείς μόνο με φλασάρισμα της νέας έκδοσης κι αυτό μπορείς να το κάνεις όποτε θέλεις μελλοντικά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα παιδιά! Ξέρετε που μπορώ να βρω γνήσια μπαταριά για το LG3;;

 

Στη http://www.procordia.gr/ το service της LG

Link to comment
Share on other sites

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Στη http://www.procordia.gr/ το service της LG

 

Μηπως ξέρεις τιμή;

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξέρεις τιμή;

 

Κάτω από 20 ευρώ σίγουρα μπορεί και από τα 15 δεν θυμάμαι.

Πήγαινε πίσω 5 μέρες κάποιες αναφορές θα διαβάσεις από παιδιά που αγόρασαν μπαταρία ή περίμενε να απάντηση κάποιος που αγόρασε τελευταία, τιμή και κατάστημα.

Δεν έχει διαφορά μεγάλη νομίζω η επίσημη του service και τουλάχιστον ξέρεις ότι είναι γνήσια σε σχέση με αλλά καταστήματα στο skroutz..

Υπάρχει και άλλο νήμα με αξεσουάρ και μπαταρίες δες και εκεί και ρώτησε κάποιος θα γνωρίζει.

Link to comment
Share on other sites

απο που το γνωρίζουμε πως ξεκινάει μέσα στην εβδομάδα η διανομή στα γαλλικά ?

 

Για ρίξε μια ματιά....

http://www.mylgphones.com/lg-g3-firmware-checking-the-software-version-and-update-history

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια γρήγορη ερώτηση. Στους χάρτες της google τυχαίνει και σε σας αντί για turn by turn navigation να παίζει καμπάνες;; με restart στρώνει αλλά το κάνει πολύ συχνά...
Link to comment
Share on other sites

ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ ΜΗΝ ΜΕ ΞΥΠΝΑΤΕ !!

Ήρθε και σε μένα η Μ σε 32 γαλλικό !! συνδέστε pc suite μαγκεεεεεςς !!!!!

Πάτησα ενημέρωση λογισμικού και μου έβγαλε αν θέλω να δημιουργήσω και αντίγραφο ασφαλείας !! πάτησα ναι καλού κακού χωρίς να ξέρω τι και πως.. :P

Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση είναι καλύτερο το hard reset όχι πριν με τη παλιά έκδοση.

Παίξτε λίγο με την mm και αργότερα κανείς το hard reset.

Πάντως ολοκληρωτική εκκαθάριση με καθαρή εγκατάσταση της καινούργιας έκδοσης κανείς μόνο με φλασάρισμα της νέας έκδοσης κι αυτό μπορείς να το κάνεις όποτε θέλεις μελλοντικά.

Ευχαριστώ και πάλι. Για να κάτσει σωστά κάνω πριν και μετά όπως είχα διαβάσει εδώ όταν πέρασα και την L. Δεν έχω χρησιμοποιήσει flash tool, ούτε γνωρίζω από πού να κατεβάσω τη νέα rom. :O Ωστόσο επειδή καθυστερεί δραματικά μέσω του pc suite και όλο διακόπτεται το download (η σύνδεση είναι μια χαρά) λέω να το ψάξω λίγο τώρα που έχω χρόνο.

Edited by Cronut
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μια βοήθεια αν μπορείτε.Πως γίνεται να μεγαλώσουμε τα εικονίδια και τα πάντα εκεί στο status bar?Βγάζω τα μάτια μου για να δω τι γίνεται εκεί.Δοκίμασα να αλλάξω γραμματοσειρά και να την μεγαλώσω αλλά δεν το επηρεάζει :(

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μια βοήθεια αν μπορείτε.Πως γίνεται να μεγαλώσουμε τα εικονίδια και τα πάντα εκεί στο status bar?Βγάζω τα μάτια μου για να δω τι γίνεται εκεί.Δοκίμασα να αλλάξω γραμματοσειρά και να την μεγαλώσω αλλά δεν το επηρεάζει :(

 

Εγώ βάζω τα γυαλιά μου :lol:

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βάζω τα γυαλιά μου :lol:

 

Εγώ το φέρνω ποιο κοντά σε εμένα γιατί με τα γυαλιά σταβώνομαι αν το κοιτάω :lol: Αλλά είναι εκνευριστικό μετά από κάποιο σημείο βγάλε βάλε τα γυαλιά και ειδικά όταν έχει ήλιο :down:

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μια βοήθεια αν μπορείτε.Πως γίνεται να μεγαλώσουμε τα εικονίδια και τα πάντα εκεί στο status bar?Βγάζω τα μάτια μου για να δω τι γίνεται εκεί.Δοκίμασα να αλλάξω γραμματοσειρά και να την μεγαλώσω αλλά δεν το επηρεάζει :(

αυτο και αλλα πραγματακια που ζητανε πολλοι φιλοι γινονται μονο με ρουταρισμα της ρομ και με xposed.παιδια διαβαστε και λιγο xda,οσοι γνωριζετε αγκλικα.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αυτο και αλλα πραγματακια που ζητανε πολλοι φιλοι γινονται μονο με ρουταρισμα της ρομ και με xposed.παιδια διαβαστε και λιγο xda,οσοι γνωριζετε αγκλικα.

 

Το ξέρω φίλε μου ότι στο τέλος θα καταλήξουμε εκεί,απλά ήθελα να αποφύγω αν γίνεται το root. :p Ήλπιζα ή ότι δεν το είχα βρει ή με κάποια εφαρμογή μπορούσες να κάνεις κάτι επί τούτω. :rolleyes:

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε και το link για τα γαλλικά στο LG Phone Info αλλά fOTA τίποτα ακόμα. :cry:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...