Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι αυτό εννοώ

 

Πάτησε παρατεταμένα σε κενό σημείο της οθόνης και θα σου εμφανιστεί από κάτω ένα μενού που έχει τις εξής επιλογές:Εφαρμογές-Γραφικά στοιχεία-Ταπετσαρίες.

Εσύ επέλεξε το Γραφικά στοιχεία και κύλησε το δεξιά ή αριστερά μέχρι να βρεις το accuweather και αφού το βρεις επέλεξε το για να το προσθέσεις.

Κοίτα εδώ https://www.google.gr/search?q=lg+g3+add+widgets&client=tablet-android-om-lge&prmd=nvi&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjz0uOy5-3KAhUFZA8KHXCHAlkQ_AUICSgD#imgrc=PS9PLg29pVDb7M%3A

Edited by vortex78

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Όταν βάλεις το βίντεο να παίζει πήγαινε στις ρυθμίσεις και ενεργοποίησε το στιγμιότυπο οθόνης.

 

Σε ευχαριστω πολυ, δουλεψε!

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... Ας μου εξηγήσει κάποιος τι συμβαίνει. Και με το g2 και τώρα με το g3 δεν μπορεί σήμερα να συνδεθεί σε δύο διαφορετικά μόντεμ. Χθες δούλευε κανονικά. Σήμερα κανένα. Όλοι οι συνάδελφοι κανονικά είναι μέσα. Εγώ όχι.... Τι τρέχει δεν μπορώ να καταλάβω
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... Ας μου εξηγήσει κάποιος τι συμβαίνει. Και με το g2 και τώρα με το g3 δεν μπορεί σήμερα να συνδεθεί σε δύο διαφορετικά μόντεμ. Χθες δούλευε κανονικά. Σήμερα κανένα. Όλοι οι συνάδελφοι κανονικά είναι μέσα. Εγώ όχι.... Τι τρέχει δεν μπορώ να καταλάβω

Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις και να ξαναεργοποιήσεις μετά από κανά λεπτό το wifi στο g3, μήπως στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ηθελα να ρωτησω σε τι θερμοκρασιες κυμαινεται η δικη σας συσκευη?

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Έχω δίκτυο Q και δεν έχω 4G ενώ η περιοχή το υποστηρίζει. Μπορεί κάποιος να μου πει τι ρυθμίσεις να βάλω;
Link to comment
Share on other sites

Θέλει λολιποπ για να λειτουργήσει το 4G στην Q.Έχει αναφερθεί και παλαιότερα εδώ πολλές φορές, ψάξε στις πιο πίσω σελίδες
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως για δεύτερη φορά δεν βρίσκει καν το ρουτερ του σπιτιού. Μετά από επανεκκίνηση έστρωσε. Ενώ και στην δουλειά δεν συνδέετε με τίποτα.... Υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο μόντεμ;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Έχω δίκτυο Q και δεν έχω 4G ενώ η περιοχή το υποστηρίζει. Μπορεί κάποιος να μου πει τι ρυθμίσεις να βάλω;

Δεν μπορώ να ψάχνω στον χαμό σε τόσες σελίδες. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να ψάχνω στον χαμό σε τόσες σελίδες. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Πρέπει πρώτα από όλα να σου ενεργοποιήσει η wind την πρόσβαση. Και φυσικά να είναι 4G η sim card σου.

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως για δεύτερη φορά δεν βρίσκει καν το ρουτερ του σπιτιού. Μετά από επανεκκίνηση έστρωσε. Ενώ και στην δουλειά δεν συνδέετε με τίποτα.... Υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο μόντεμ;

 

Δοκίμασε να κάνεις "παράβλεψη" του δικτύου που δεν συνδέεται το κινητό και μετά να ξανακάνεις σύνδεση βάζοντας ξανά τον κωδικό. Το παθαίνω κι εγώ αυτό κάποιες φορές και σε άλλες συσκευές και έτσι λύνεται το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς καμιά καλή και δοκιμασμένη εφαρμογή για μεταφορά wifi κωδικών από ένα galaxy που έχω στο g3?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις "παράβλεψη" του δικτύου που δεν συνδέεται το κινητό και μετά να ξανακάνεις σύνδεση βάζοντας ξανά τον κωδικό. Το παθαίνω κι εγώ αυτό κάποιες φορές και σε άλλες συσκευές και έτσι λύνεται το πρόβλημα.

Το έχω κάνει και δεν συνδέετε.

Αλλά το πρόβλημα ήταν ότι όταν γύρισα σπίτι δεν έβρισκε το μόντεμ μου για να συνδεθεί. Έβρισκε όμως όλα τα άλλα από την γειτονιά.. Πολύ περίεργο.

Εκανα μόλις μία εργοστασιακή επαναφορα...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως κανενα ρεσετ του ρουτερ βοηθουσε;

Του έκανα αλλά τίποτα. Το ίδιο και στην δουλειά σε άλλο ρουτερ. Τίποτα και εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχασε το κωδικό του μόντεμ στο σπίτι, στο άσχετο. Ξαναέβαλα τον κωδικό και έστρωσε. Περίεργα πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αγορασα καινουριο G3 32 και μου ηρθε με χαλασμένη οθόνη....το θέμα ειναι οτι χαλάει σε συγκεκριμενες πχ φωτογραφίες η εφαρμογές θα ανεβασω βιντεο γιατι θα μας τρελανει η Lg
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχασα τον φορτιστηχθες .τον φορτισα με ενα αλλον και εκανε το τηλεφωνο 40 λεπτα παραπανω.απο που να αγορασω τον αυθεντικο φτηνα?υπαρχει μηπως καποιος ποιο γρηγορος απο τον αυθεντικο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχασα τον φορτιστηχθες .τον φορτισα με ενα αλλον και εκανε το τηλεφωνο 40 λεπτα παραπανω.απο που να αγορασω τον αυθεντικο φτηνα?υπαρχει μηπως καποιος ποιο γρηγορος απο τον αυθεντικο?

Κανε μια αναζήτηση στο skroutz η στο best price. Exει με τιμές απο 10 ευρω

Edited by gab
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Θελω να γυρισω στην μαμα rom apo coustom αλλα το lg flash tool με πεταει εξω...Τι να κανω για να καθαρισω τη συσκευη τελειως απο τα αρχεια μου;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Θελω να γυρισω στην μαμα rom apo coustom αλλα το lg flash tool με πεταει εξω...Τι να κανω για να καθαρισω τη συσκευη τελειως απο τα αρχεια μου;

ποια ρομ εχεις,ενεργοποιησες το usbdedaging απο επιλογες προγραμματιστη?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ποια ρομ εχεις,ενεργοποιησες το usbdedaging απο επιλογες προγραμματιστη?

Την Uniq βρε φιλε.Που βρισκω αυτο που λες;

Ναι το εχω ενεργοποιημενο.Μηπως οι drivers;Αλλα δεν ειχα ποτε προβλημα...

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

οταν το συνδεεις φανταζομαι οτι ειναι κλειστο και πατας το volume up και ταυτοχρονα το συνδεεις.αν παρολα αυτα δεν,δοκιμασε αλλη θυρα.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...