Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για αυτό απορώ και εγώ με όσους βάζουν ελληνικά σαν γλώσσα το κινητό... :p:p

 

Οι μεταφράσεις είναι άθλιες.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βασικό trim video γίνεται στη συσκευή. Το ονομαζει "ξακρισμα".

 

ναι το εκανα ετσι τελικα αλλα επειδη το βιντεο ενω κρατουσα το τηλ σε καθετη θεση οταν βαζω το βιντεο να παιξει μου κανει χαζα και δεν το δειχνει σωστα και κατεβασα το VidTrim και το εκανα περιστροφη δεν μπορω να καταλαβω γιατι μου το εκανε αυτο δεν αλλαξα κατι στις ρυθμησεις......

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Μαγκιες ερωτηση βιντεο τραβηγμένο που εχω απο το τηλ για περικοπή γινεται μεσα απο την εφαρμογη της συσκευης η θελει εφαρμογη αλλη απο μαρκετ???και να ειναι απο μαρκετ εχετε καμια προταση??

Κατέβασε μια εφαρμογή horizon για να τραβάς βίντεο όπως και αν έχεις το τηλ.οριζόντια.βέβαια στην πληρωμένη εφαρμογή έχεις απεριόριστο χρόνο.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε μια εφαρμογή horizon για να τραβάς βίντεο όπως και αν έχεις το τηλ.οριζόντια.βέβαια στην πληρωμένη εφαρμογή έχεις απεριόριστο χρόνο.

 

νταξει το εψαξα λιγο και βρηκα τι εφταιγε δεν ειμαι fan του βιντεο και δεν ηξερα πως οπως ξεκινησεις να τραβας ετσι στο δειχνει μετα και τι εννοω πηγα σε ενα γαμο και άρχισα να τραβαω το βιντεο σε οριζοντια θεση και μετα το γυρισα σε καθετη ενω επρεπε απο την αρχη να το τραβαω σε καθετη για να το δειχνει σωστα οταν το βλεπω σε περιστροφη του κινητου για γελια ειμαι αλλα τι να κανω δεν τραβαω ποτε βιντεο!!!θα δοκιμασω και την εφαρμογη σου αν και με αυτη που κατεβασα κανεις περιστροφη χωρις να χανεις αναλυση....και εχει και λήψη φωτο απο το βιντεο σε οποιο σημειο θες πολυ καλο αυτο!!τωρα ψαχνω μια εφαρμογη να βγαζει φωτο ασπρομαυρες και σε οποιο σημειο πατας να του δινει το χρωμα του αντικειμενου το ειχε το xperia sp προεγκατεστημενο στην εφαρμογη της καμερας και το δουλευα συχνα

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική εφαρμογή από τη Microsoft για τα βαρετά μεγάλης διάρκειας βίντεο που δεν τραβούσες.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.hyperlapsemobile

Ξαφνικά αποκτούν μια ενδιαφέρουσα γρήγορη ροή.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν είναι κάνα major update χρειάζεται και πάλι factory reset?

 

Όχι.... Εκτός αν αρχίσει να σε κάνει χαζά...

Τότε το πατάς ένα...

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Συγνώμη αν η ερώτηση που θα κάνω έχει απαντηθεί παλιότερα αλλά σήμερα έκανα εγγραφή εδώ! Βρήκα ένα G3 Uk version στο ebay, καινούργιο, κλειστό, σε πολύ καλή τιμή. Το 855. Ελληνικά θα έχει? Δεν θα έχει λογικά τις γλώσσες που έχει το EU? Ο πωλητής δεν ξέρει σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Συγνώμη αν η ερώτηση που θα κάνω έχει απαντηθεί παλιότερα αλλά σήμερα έκανα εγγραφή εδώ! Βρήκα ένα G3 Uk version στο ebay, καινούργιο, κλειστό, σε πολύ καλή τιμή. Το 855. Ελληνικά θα έχει? Δεν θα έχει λογικά τις γλώσσες που έχει το EU? Ο πωλητής δεν ξέρει σίγουρα.

ολα τα ανντροιντ εχουν ελληνικα,εκτως απο καποια κινεζικα τηλεφωνα.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Συγνώμη αν η ερώτηση που θα κάνω έχει απαντηθεί παλιότερα αλλά σήμερα έκανα εγγραφή εδώ! Βρήκα ένα G3 Uk version στο ebay, καινούργιο, κλειστό, σε πολύ καλή τιμή. Το 855. Ελληνικά θα έχει? Δεν θα έχει λογικά τις γλώσσες που έχει το EU? Ο πωλητής δεν ξέρει σίγουρα.

Ελληνική γλώσσα λογικά θα έχει!!

Θα ήταν όμως καλό να ελέγξεις αν είναι συσκευή που προορίζεται για Ευρωπαϊκή χώρα, γιατί αλλιώς μπορεί να έχεις προβλήματα με την εγγύηση εδώ στην Ελλάδα..... εκτός αν δε σε πειράζει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα υπερθέρμανση ς μηπος φτεει η lollipop v20n

 

Δεν ξέρω παιδιά... αλλα εγώ το ρουταρα και βρήκα την υγειά μου... αλαγκαριστο, θερμοκρασία μπαταρίας το ανώτερο 38-39 μετά από πολύ ώρα χρήσης... φυσικά αρκετά βελτιωμένη διάρκεια μπαταρίας... και με την cloudy και UI LG G4

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

σε περίπτωση που θέλουμε να επαναφέρουμε το τηλέφωνο στην αρχική του κατάσταση, και με διαγραφή όλων των δεδομένων, το κάνουμε απο την επαναφορά μέσα απο το μενού; δεν υπάρχει πιο "ΚΑΘΑΡΟΣ" τρόπος;
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

σε περίπτωση που θέλουμε να επαναφέρουμε το τηλέφωνο στην αρχική του κατάσταση, και με διαγραφή όλων των δεδομένων, το κάνουμε απο την επαναφορά μέσα απο το μενού; δεν υπάρχει πιο "ΚΑΘΑΡΟΣ" τρόπος;

 

Υπάρχει! Αυτό που αναφέρεις εσύ είναι το factory reset/soft reset. Υπάρχει όμως και το hard reset. Φλασάρισμα του επίσημου firmware, αρχείο kdz, μέσω flash tool. Ακριβώς δλδ ότι κάνει κάποιος για να γίνει unroot. Η ίδια διαδικασία είναι.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, τα voip παίζουν καλά σε αυτή τη συσκευή ; έχει δοκιμάσει κανείς Skype, whatssapp, messenger σε φωνή μέσω δικτύου ή WiFi καθόλου ; έχω το G2 και δεν είμαι ευχαριστημένος διότι τα χρησιμοποιώ συχνά
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, τα voip παίζουν καλά σε αυτή τη συσκευή ; έχει δοκιμάσει κανείς Skype, whatssapp, messenger σε φωνή μέσω δικτύου ή WiFi καθόλου ; έχω το G2 και δεν είμαι ευχαριστημένος διότι τα χρησιμοποιώ συχνά

Εγώ που το χρησιμοποιώ το θεωρώ αρκετά ικανοποιητικό. Βέβαια παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες.

Όπως π.χ το δίκτυο. Με 3g και πάνω είναι πολύ καλό.

Η με την συσκευή και το δίκτυο του συνομιλητή σου.

Έχω μιλήσει με φίλο που έχει ένα THL με κάρτες και Cosmote και wind. Αλλού ήταν καλύτερα το ένα κι αλλού το άλλο. Με έναν άλλο φίλο που έχει note 3 η συνομιλία ήταν εξαιρετική. Είχε συνδεθεί σε wifi στο Miami. Κι εγώ ήμουν με 4g.

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαίνω αλλά εγώ αποδεδειγμένα έχω πρόβλημα στη συσκευή. Εννοώ ότι όλα τα G2 Δεν είναι ικανοποιητικά σε αυτά.

Σε ευχαριστώ

Είσαι με στοκ κινητό ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω παιδιά... αλλα εγώ το ρουταρα και βρήκα την υγειά μου... αλαγκαριστο, θερμοκρασία μπαταρίας το ανώτερο 38-39 μετά από πολύ ώρα χρήσης... φυσικά αρκετά βελτιωμένη διάρκεια μπαταρίας... και με την cloudy και UI LG G4

Με πιο root;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Συγνώμη αν η ερώτηση που θα κάνω έχει απαντηθεί παλιότερα αλλά σήμερα έκανα εγγραφή εδώ! Βρήκα ένα G3 Uk version στο ebay, καινούργιο, κλειστό, σε πολύ καλή τιμή. Το 855. Ελληνικά θα έχει? Δεν θα έχει λογικά τις γλώσσες που έχει το EU? Ο πωλητής δεν ξέρει σίγουρα.

 

http://www.pcsteps.gr/79021-%CE%B8%CE%B1-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CF%8C-%CE%B4%CE%AF%CE%BA%CF%84%CF%85%CF%8C/?utm_content=buffere7d96&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

 

ριξε μια ματια εδω ισως σε βοηθήσει

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω παιδιά... αλλα εγώ το ρουταρα και βρήκα την υγειά μου... αλαγκαριστο, θερμοκρασία μπαταρίας το ανώτερο 38-39 μετά από πολύ ώρα χρήσης... φυσικά αρκετά βελτιωμένη διάρκεια μπαταρίας... και με την cloudy και UI LG G4

 

Θα ήθελα να το ρουταρω.

Πήρα ένα λινκ που ανέβασε ένας για ρουτ αλλά είχε να κατεβάσω διάφορα. Πρέπει να κατεβάσεις και σερβερς στο κινητό;

Βασικά μπήκα και στο θέμα ρουτ αλλα έχασα την μπάλα έχει τόσες επιλογές να κατεβάσεις αλλα καλά αλλα όχι. Δεν ξεκαθαρίζουν πχ πιο είναι καλό. Σε είναι εύκολο να με δείξεις πιο λινκ κατεβάσες και να εξηγήσεις τι πρέπει να κατεβάσω; Με το που το κάνεις ρουτ μπορείς να διαγράψεις προγράμματα που δεν θέλεις να τρέχουν-υπάρχουν. Για την μπαταρία κατεβάσες κάτι έξτρα; την UI του 4 την κατεβάζεις από αλλού η στο πρόγραμμα που κατεβάζεις τα έχει όλα μέσα;

 

Μπαίνω σε αυτό το λινκ που ανεβαζεται κάθε2 μέρες. Με βγάζει να κατεβάσω από ένα άλλο λινκ. Βασικά δίνει και άλλες επιλογές. Κατεβάζω το πρώτο με το κατεβάζει με το video downloder που έχω για να σωζω βίντεο στο κινητό μου.

Ανοίγω το πρόγραμμα με το που το κατεβάσει και με λέει ότι δεν μπορεί να ανοίξει αυτό τον τύπο αρχείου.

Για αυτο λέω είναι εύκολο κάποιος να γράψει την διαδικασία;

Δεν είναι κόπος να εξιγισουμε κάτι...

Ευχαριστώ.

Edited by CjGeorgio
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καλό και καλό ρουτ.

Το ρουτ είναι ενα.Αν θα το κάνετε σωστά με έναν από αυτούς τους τρόπους θα πετύχει.Βρείτε ένα τρόπο να τον καταλαβαίνετε για να μπορέσετε να το κάνετε και τέλος.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

την τελευταια αναβάθμιση βλεπω σε πολλα site εχουν αρχίσει ειδη και την παίρνουν αν καποιος γνώστης ξερει με ασφαλεια να μας πει τι κανει θα το εκτιμούσαμε εγω δεν εχω θεματα με το τηλ μου επομενος ειναι κριμα να εχω εξαιτιας της!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...