Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολλά προβλήματα ρε παιδιά. Κρίμα και είμαι στο τσακ να το πάρω. Αν δεν σου τύχουν επανεκκινήσεις θα σου τύχει πρόβλημα στο σήμα, αν δεν σου τύχει πρόβλημα στο σήμα, θα σου τύχουν υψηλές θερμοκρασίες, αν αποφύγεις και αυτό θα έχεις παράπονα από την μπαταρία που από,τι κατάλαβα το G2 του κάνει πλάκα.. Βάλε και τα οποιαδήποτε lags που δεν δικαιολογούνται...

Μάλλον το Ζ2 είναι μονόδρομος σε αυτήν την τιμή. Κρίμα και ήθελα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό.

εχει γινει κουραστικο πλεον.

συγνωμη αλλα δεν μπορω να κρατηθω,καθε 3 και λιγο μπαινει καποιος και γραφει καλο το κινητο ΑΛΛΑ.....δεν θα το παρω,και εμεις πρεπει να τον πεισουμε ή να του ξανα πουμε οτι αυτα τα προβληματα με τα update λυθηκαν.Δηλαδη διαβασατε για τα προβληματα αλλα δεν διαβασατε οτι λυθηκαν?διαβαζετε της πρωτες σελιδες που αναφερουν για επανεκκινησεις και θερμοκρασιες και βγαλατε συμπερασματα?

ειναι κουραστικο πραγματικα.

Φιλε μου συγνωμη αλλα δεν εχω τιποτα απολυτως μαζι σου,ουτε αναφερομαι σε εσενα προσωπικα,ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις,απλα αν διαβασεις τις 20-30 τελευταιες σελιδες θα καταλαβεις.

συγνωμη και παλι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχει γινει κουραστικο πλεον.

συγνωμη αλλα δεν μπορω να κρατηθω,καθε 3 και λιγο μπαινει καποιος και γραφει καλο το κινητο ΑΛΛΑ.....δεν θα το παρω,και εμεις πρεπει να τον πεισουμε ή να του ξανα πουμε οτι αυτα τα προβληματα με τα update λυθηκαν.Δηλαδη διαβασατε για τα προβληματα αλλα δεν διαβασατε οτι λυθηκαν?διαβαζετε της πρωτες σελιδες που αναφερουν για επανεκκινησεις και θερμοκρασιες και βγαλατε συμπερασματα?

ειναι κουραστικο πραγματικα.

Φιλε μου συγνωμη αλλα δεν εχω τιποτα απολυτως μαζι σου,ουτε αναφερομαι σε εσενα προσωπικα,ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις,απλα αν διαβασεις τις 20-30 τελευταιες σελιδες θα καταλαβεις.

συγνωμη και παλι.

Όντως είναι κουραστικό..Μετά από τόσο καιρό να ψάχνεις να βρεις συσκευή που δουλεύει σωστά..Όλες οι συσκευές έχουν θεματάκια...το τηλέφωνο Δυστυχώς είναι Μετά το g2 απλώς μετριοτατο..2 16άρια και ένα 32αρι έχω δουλέψει..σε 4G στο 5 λεπτό κοντά στην κάμερα το δουλεύεις και για αεροθερμο...το σήμα του είναι το ασανσέρ το ίδιο..το lag παραειπαρχει..μιλάω για μαμά καταστάσεις με κάνα δυο εφαρμογές..Ούτε ρουτ Ούτε μουτ..Η μπαταρία είναι μια χαρά μέτρια αν και καμία σχέση με τα πρώτα μοντέλα που στο δικό μου χέρι Μετά βίας έπιανε της 3.20 λεπτά..Αυτό που έχει εξαιρετικό είναι το focus της κάμερας,μα και εδώ χάλασαν την εφαρμογή...Ναι μερικά τηλέφωνα αν παγώσει 20 εφαρμογές και βγάλεις κάποια πράγματα δουλεύουν καλά...Ας το πουλάει Έτσι η LG ..Και η οθόνη πέρα από την ανάλυση και την ακουστική φωτεινότητα από χρώματα είναι άστα να πάνε....

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

σεβομαι την γνωμη σου για το κινητο,αλλα και η δικια μου ειναι αντιθετη με την δικη σου.Ποιον ομως πρεπει να λαβει υποψιν καποιος ωστε να προχωρησει ή οχι στην αγορα του κινητου,και θα σου απαντησω,για μενα που δεν ειμαι ψηρας και κανω νορμαλ χρηση στο κινητο ειναι γαματο απο ολες της αποψεις,για σενα(πχ) που εισαι ψειρας και του πινεις το αιμα βλεπεις το lag,θερμοκρασιες,επανεκκινησεις κτλ το κινητο ειναι κατωτερο του μετριου.Αρα?αν καποιος θελει να κανει νορμαλ χρηση το κινητο ειναι φοβερο,αν ομως ειναι ψηρας....ΜΑΚΡΙΑ.

Βλεπεις λοιπον οτι ειναι κουραστκο,στου καθενα τα χερια και στα θελω ειναι διαφορετικο και εμεις απλα μπερδευυουμε τον καθε υποψηφιο αγοραστη.

Εγω ειμαι σαμσουνακιας και εκανα το βημα και πηγα στην LG,για τους δικους μου λογους,εμεινα απολυτα ευχαριστημενος.Δεν σταθηκα ομως στο τι εγραφαν στο myphone,και παλι καλα γιατι το κινητο ΓΙΑ ΜΕΝΑ ειναι ΤΟP.

Link to comment
Share on other sites

σεβομαι την γνωμη σου για το κινητο,αλλα και η δικια μου ειναι αντιθετη με την δικη σου.Ποιον ομως πρεπει να λαβει υποψιν καποιος ωστε να προχωρησει ή οχι στην αγορα του κινητου,και θα σου απαντησω,για μενα που δεν ειμαι ψηρας και κανω νορμαλ χρηση στο κινητο ειναι γαματο απο ολες της αποψεις,για σενα(πχ) που εισαι ψειρας και του πινεις το αιμα βλεπεις το lag,θερμοκρασιες,επανεκκινησεις κτλ το κινητο ειναι κατωτερο του μετριου.Αρα?αν καποιος θελει να κανει νορμαλ χρηση το κινητο ειναι φοβερο,αν ομως ειναι ψηρας....ΜΑΚΡΙΑ.

Βλεπεις λοιπον οτι ειναι κουραστκο,στου καθενα τα χερια και στα θελω ειναι διαφορετικο και εμεις απλα μπερδευυουμε τον καθε υποψηφιο αγοραστη.

Εγω ειμαι σαμσουνακιας και εκανα το βημα και πηγα στην LG,για τους δικους μου λογους,εμεινα απολυτα ευχαριστημενος.Δεν σταθηκα ομως στο τι εγραφαν στο myphone,και παλι καλα γιατι το κινητο ΓΙΑ ΜΕΝΑ ειναι ΤΟP.

συμφωνώ απόλυτα ..προτα κάποιος πρέπει να ξέρει για πια χρίση το θέλει και να ρώτα αν κάνει για την χρίση που το θέλει

αν δηλαδή κάποιος το θέλει για να ανακατέψει στην κατσαρόλα τα μακαρόνια θα του πούμε (όχι) γιατί δεν είναι αδιάβροχο άπλα πράγματα .

εγώ πάντως το έχω 20 μέρες και για την χρίση που το θέλω περισσεύει να δώσω και σε άλλον .. έτσι απλά και φιλικά

Link to comment
Share on other sites

εχει γινει κουραστικο πλεον.

συγνωμη αλλα δεν μπορω να κρατηθω,καθε 3 και λιγο μπαινει καποιος και γραφει καλο το κινητο ΑΛΛΑ.....δεν θα το παρω,και εμεις πρεπει να τον πεισουμε ή να του ξανα πουμε οτι αυτα τα προβληματα με τα update λυθηκαν.Δηλαδη διαβασατε για τα προβληματα αλλα δεν διαβασατε οτι λυθηκαν?διαβαζετε της πρωτες σελιδες που αναφερουν για επανεκκινησεις και θερμοκρασιες και βγαλατε συμπερασματα?

ειναι κουραστικο πραγματικα.

Φιλε μου συγνωμη αλλα δεν εχω τιποτα απολυτως μαζι σου,ουτε αναφερομαι σε εσενα προσωπικα,ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις,απλα αν διαβασεις τις 20-30 τελευταιες σελιδες θα καταλαβεις.

συγνωμη και παλι.

Βρε φιλε μου 1) για αυτο ειναι τα φορουμς, για να ενημερωνονται ΚΑΙ οι επιδοξοι αγοραστες. 2)μεχρι 3 μηνυματα πριν ενας χρηστης αναφερει οτι το κινητο της κοπελας του κλεινει το βραδυ!!! Ενω μια σελιδα πριν παραπονιουνται για 2G και μπαταρια!! Τι απο την αρχη του θρεντ μου λες και οτι δεν τα διαβασα; Συγγνωμη αν προσεβαλλα τη συσκευη σου ή προσβληθηκες και εσυ προσωπικα αλλα για καλο ρωταω να μαθω ωστε να μην χαραμισω τα λεφτα μου.

3) παντα υπαρχει η επιλογη να μην απαντησεις.. Μπηκες σε αυτη τη διαδικασια και εγραψες ενα σεντονι ενω θα μπορουσες να το κανεις για να με βοηθησεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες οθόνη για ναυαρχίδα του 14 είναι πολύ λίγο θαρρώ. Πόση φωτεινότητα έχεις;

 

δεν εννοουσα οτι μου τελειωσε η μπαταρια αλλα γενικα μονο χθες εκανα 4 ωρες. To χω στο auto στο 30% με mobile data on παντα (οχι wifi) απο 100% ανετα κανει 5 ωρες σε 16-17ωρο.

με κανε εντυπωση πως η μπαταρια οταν ετρεξα το antutu δεν επεσε ουτε 1% δε το χω δει σε καμια συσκευη :D

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

αυτή φοράει..

Καλά εμένα πως γίνεται να μου γράφει V10i(μικρό i) ???

Και να μου λεει και το LG Update tool πως έχω την τελευταία?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου προσβαλες την συσκευη μου,θα σου πω ομως οτι δεν εχω υπερασπιστει ετσι αλλη συσκευη.Δεν ειμαι γκατζετακιας τρελαμενος,ουτε αλλαζω της συσκευες σαν τα μποξερακια μου(δεν φοραω συχνα πουκαμισα:lol:),ουτε ειμαι ψειρας να παρατηρω αν κανει ενα δεκατο περισσοτερο να ανταποκριθει το κινητο.ΑΝ και εσυ το θες για απλη χρηση παρτο.ΑΝ εισαι ψειρας και θα καταλαβεις το ενα δεκατο ΜΗΝ περνεις.Απλα τα πραγματα.

Δεν το εθεσα σωστα στο πρωτο ποστ,διαβασα το myphone (αυτο ελειπε),διαβασα οτι ειχε επανεκκινησεις αλλα διαβασα οτι διορθωθηκαν κιολας.ΑΝ ομως δεν προχωρουσα στην αγορα του δεν θα ερχομουν εδω να γραψω οτι καλο το κινητο αλλα πολλα τα προβληματα που εχει.καταλαβες τι εννοω?εν γνωση μου προχωρησα στην αγορα του,και δεν εχασα.

Μου εκλεινε και το s3 που ειχα αλλα βρηκα την εφαρμογη που το εκανε και την απεγκατεστησα.Αν το ειχα γραψει εδω δεν θα ηταν αδικο?

τεσπα ειμαι στην δουλεια και δεν εχω την πολυτελεια του χρονου.

 

Υ.Γ η προθεση μου ηταν να σε βοηθησω.

Link to comment
Share on other sites

αυτή φοράει..

 

εκανες hard reset μετα την αναβαθμιση?

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Δε το γνωρίζω, απλά διαφορετικής προελεύσεως να φανταστώ?Και μενα μου βγάζει ότι είναι ενημερωμένο.

 

Το θέμα είναι τι να το κάνω, να παρω την LG τηλέφωνο, να το στείλω να το δούνε?2 φορές δε ξύπνησε να πάει στη δουλειά της και είναι θέμα, θα μου πείτε τώρα ας πάρει ενα ξυπνητήρι αλλά το ότι μένει και απο μπαταρία και δεν έχει να περάσει την υπόλοιπη μέρα της?

Κανονικά η LG πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες της, μπορεί κάποια να δουλεύουν σωστά αλλά τα άλλά που έχουν θέματα?

 

εκανες hard reset μετα την αναβαθμιση?

 

οχι αλλα αν το ξανακάνει εκεί θα πάει το θέμα..

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλά εμένα πως γίνεται να μου γράφει V10i(μικρό i) ???

Και να μου λεει και το LG Update tool πως έχω την τελευταία?

 

απο που ναι η συσκευη? τι γραφει στο κουτι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δε το γνωρίζω, απλά διαφορετικής προελεύσεως να φανταστώ?Και μενα μου βγάζει ότι είναι ενημερωμένο.

 

Το θέμα είναι τι να το κάνω, να παρω την LG τηλέφωνο, να το στείλω να το δούνε?2 φορές δε ξύπνησε να πάει στη δουλειά της και είναι θέμα, θα μου πείτε τώρα ας πάρει ενα ξυπνητήρι αλλά το ότι μένει και απο μπαταρία και δεν έχει να περάσει την υπόλοιπη μέρα της?

Κανονικά η LG πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες της, μπορεί κάποια να δουλεύουν σωστά αλλά τα άλλά που έχουν θέματα?

 

 

 

οχι αλλα αν το ξανακάνει εκεί θα πάει το θέμα..

 

κανε ενα hard reset και μετα βλεπεις

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου προσβαλες την συσκευη μου,θα σου πω ομως οτι δεν εχω υπερασπιστει ετσι αλλη συσκευη.Δεν ειμαι γκατζετακιας τρελαμενος,ουτε αλλαζω της συσκευες σαν τα μποξερακια μου(δεν φοραω συχνα πουκαμισα:lol:),ουτε ειμαι ψειρας να παρατηρω αν κανει ενα δεκατο περισσοτερο να ανταποκριθει το κινητο.ΑΝ και εσυ το θες για απλη χρηση παρτο.ΑΝ εισαι ψειρας και θα καταλαβεις το ενα δεκατο ΜΗΝ περνεις.Απλα τα πραγματα.

Δεν το εθεσα σωστα στο πρωτο ποστ,διαβασα το myphone (αυτο ελειπε),διαβασα οτι ειχε επανεκκινησεις αλλα διαβασα οτι διορθωθηκαν κιολας.ΑΝ ομως δεν προχωρουσα στην αγορα του δεν θα ερχομουν εδω να γραψω οτι καλο το κινητο αλλα πολλα τα προβληματα που εχει.καταλαβες τι εννοω?εν γνωση μου προχωρησα στην αγορα του,και δεν εχασα.

Μου εκλεινε και το s3 που ειχα αλλα βρηκα την εφαρμογη που το εκανε και την απεγκατεστησα.Αν το ειχα γραψει εδω δεν θα ηταν αδικο?

τεσπα ειμαι στην δουλεια και δεν εχω την πολυτελεια του χρονου.

 

Υ.Γ η προθεση μου ηταν να σε βοηθησω.

Δεν με νοιαζει το λαγκ (εκτος και αν ειναι τραγικο) αλλα κυριως η μπαταρια. Γιαυτο και ρωτησα το φιλο ziaba γιατι για μενα παιζει πρωταρχικο ρολο.

Απο κει και περα ουτε η θερμοκρασια με νοιαζει αρκει να μην ζηματαει. Το να μην κανει παρασιτα ομως και να μην ανοιγοκλεινει μονο του, ειναι σημαντικο.. Αλλα εχω μπερδευτει.. Δεν ξερω αν λυθηκε, πως λυθηκε και τι εφταιγε..

 

Ολα αυτα τα γραφω γιατι θελω αμεσα να προβω σε αγορα και το G3 στα χαρτια με καλυπτει σε αυτα που θελω. Δεν ειμαι power user πλεον. Ενα απλο root μου φτανει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο που ναι η συσκευη? τι γραφει στο κουτι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

κανε ενα hard reset και μετα βλεπεις

 

Από Πορτογαλλία είναι...

Link to comment
Share on other sites

Σ αυτό που γράφει ο φίλος a_tsa πιο πάνω έχει δίκιο.Και εγώ στην αρχή ρώτησα για την συσκευή αλλά πλέον μετά τις αναβαθμίσεις έχει ειπωθεί πολλές φορές ότι τα περισσότερα θέματα έχουν λυθεί ( όχι όλα και όχι σε όλους).Παρόλο που η lg βιάστηκε κατά την γνώμη μου να βγάλει το κινητό στην αγορά αφήνοντας του χαζές ασθένειες ( αλλά ενοχλητικές ειδικά όταν μιλάμε για ναυαρχίδα) δείχνει διάθεση τουλάχιστον να το βοηθήσει με τις αναβαθμίσεις.Από κει και πέρα όμως είναι και λίγο θέμα υποκειμενικό.Εγώ ας πούμε λατρεύω την οθόνη του που σε άλλους δεν αρέσει.Η μπαταρία του για τα δικά μου standard είναι πολύ καλή και το lag του αμελητέο.Είπαμε όμως για τα δικά μου standard.Άρα οποίος σκέφτεται να αγοράσει την συσκευή διαβάζει τις απόψεις του καθενός και κρίνει ανάλογα.Όταν υπάρχουν λοιπόν τόσες απόψεις από κατόχους του κινητού που διαφέρουν μεταξύ τους είναι λογικό μια ερώτηση του στυλ ' τι να κάνω?να το πάρω η όχι? ' δεν μπορεί να έχει και συγκεκριμένη απάντηση.Και αν κάποιος σου πει να το πάρεις θα βρεθεί και κάποιος που θα σου πει όχι.Μάλλον δηλαδή θα σε μπερδέψει περισσότερο. Edited by georbap
Link to comment
Share on other sites

Από Πορτογαλλία είναι...

 

δες πανω στο κουτι σ γραφει πουθενα 6MP

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Δεν με νοιαζει το λαγκ (εκτος και αν ειναι τραγικο) αλλα κυριως η μπαταρια. Γιαυτο και ρωτησα το φιλο ziaba γιατι για μενα παιζει πρωταρχικο ρολο.

Απο κει και περα ουτε η θερμοκρασια με νοιαζει αρκει να μην ζηματαει. Το να μην κανει παρασιτα ομως και να μην ανοιγοκλεινει μονο του, ειναι σημαντικο.. Αλλα εχω μπερδευτει.. Δεν ξερω αν λυθηκε, πως λυθηκε και τι εφταιγε..

 

Ολα αυτα τα γραφω γιατι θελω αμεσα να προβω σε αγορα και το G3 στα χαρτια με καλυπτει σε αυτα που θελω. Δεν ειμαι power user πλεον. Ενα απλο root μου φτανει.

 

Κωνσταντίνε, μόνο το πρόβλημα με τα παράσιτα έχω αντιμετωπίσει και νομίζω πως είναι το τελευταίο πρόβλημα που έχει να λύσει, αν είναι software, η LG. Έστειλα email στο amazon για τα παράσιτα και μου στέλνουν νέα συσκευή, την άλλη βδομάδα θα την έχω και θα δούμε αν θα έχει κι αυτή πρόβλημα.

 

Για τη μπαταρία δεν ξέρω να σου πω αν θα σε ικανοποιήσει γιατί δεν ξέρω τι χρήση κάνεις. Ζ2 δε θα είναι σίγουρα, αλλά καμία σχέση με nexus, δηλαδή είναι κάπου στη μέση. Το μεγαλο θετικό που έχει είναι όταν κλείνεις την οθόνη, δεν πέφτει καθόλου η μπαταρία, σε αντίθεση με όλα σχεδόν τα κινητά που είχα. Επομένως αν ασχολείσαι συνέχεια με το κινητό και παίζεις παιχνίδια θα κρατάει 3-4 ώρες, αλλά αν κάνεις κανονική χρήση θα μπορεί να σου βγάλει άνετα τη μέρα και να πας και στην επόμενη. Το πρόβλημα είναι ότι θες να ασχολείσαι με το κινητό με τόσο όμορφη οθόνη που έχει. Πάντως να ξεμείνω στη μέση της ημέρας δεν υπάρχει περίπτωση.

 

Τα λαγκάκια του τα έχει αν είσαι ψείρας, αλλά ακόμη κι εμένα δε με ενοχλούν, σε αντίθεση με αυτά του TW που μου την έδιναν στα νεύρα.

 

Άλλο ένα θετικό που έχει το κινητό είναι ο ήχος από τα ακουστικά. Αν σε ενδιαφέρει να το λάβεις υποψιν σου.

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ η μπαταρια κραταει 2 μερες,με λιγο απο ολα,χωρις 4g,με ενα γιο να παιζει 3-4 τι μεσα στην μερα απο λιγο.Ειμαι γενικα πολυ ευχαριστημενος και φαντασου οτι προερχομαι απο note 2 που ξεχνουσα να το φορτισω.

Απο θερμοκρασια θα σου πω οτι νοτε ζεστενοταν περισσοτερο.Προχθες ο μικρος εβλεπε κανα μισαωρο youtube,μολις μου το εδωσε λεω τωρα θα καει,και ναι δεν εκαιγε καθολου.

Επανεκκινησεις 0.

ΑΚουστικο μια χαρα.

Με το wifi ειχα ενα θεμα αλλα ηταν λαθος μια ρυθμιση.

Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό γράφει...6ΜΡ

 

η i ειναι η τελ εκδοση γ το δικο σ

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε, μόνο το πρόβλημα με τα παράσιτα έχω αντιμετωπίσει και νομίζω πως είναι το τελευταίο πρόβλημα που έχει να λύσει, αν είναι software, η LG. Έστειλα email στο amazon για τα παράσιτα και μου στέλνουν νέα συσκευή, την άλλη βδομάδα θα την έχω και θα δούμε αν θα έχει κι αυτή πρόβλημα.

 

Για τη μπαταρία δεν ξέρω να σου πω αν θα σε ικανοποιήσει γιατί δεν ξέρω τι χρήση κάνεις. Ζ2 δε θα είναι σίγουρα, αλλά καμία σχέση με nexus, δηλαδή είναι κάπου στη μέση. Το μεγαλο θετικό που έχει είναι όταν κλείνεις την οθόνη, δεν πέφτει καθόλου η μπαταρία, σε αντίθεση με όλα σχεδόν τα κινητά που είχα. Επομένως αν ασχολείσαι συνέχεια με το κινητό και παίζεις παιχνίδια θα κρατάει 3-4 ώρες, αλλά αν κάνεις κανονική χρήση θα μπορεί να σου βγάλει άνετα τη μέρα και να πας και στην επόμενη. Το πρόβλημα είναι ότι θες να ασχολείσαι με το κινητό με τόσο όμορφη οθόνη που έχει. Πάντως να ξεμείνω στη μέση της ημέρας δεν υπάρχει περίπτωση.

 

Τα λαγκάκια του τα έχει αν είσαι ψείρας, αλλά ακόμη κι εμένα δε με ενοχλούν, σε αντίθεση με αυτά του TW που μου την έδιναν στα νεύρα.

 

Άλλο ένα θετικό που έχει το κινητό είναι ο ήχος από τα ακουστικά. Αν σε ενδιαφέρει να το λάβεις υποψιν σου.

Ευχαριστω πολυ αγαπητε! Ο ηχος απο τα ακουστικα ειναι τεραστιας σημασιας για μενα!!

φωτεινοτητα σε ολα τηλεφωνα εχω απο 0-20% και παντα στο αυτοματο οποτε ελπιζω να μου βγσζει ενα 5αρι ωρες οθονης.

 

Ελπιζω να ειμαστε κομπλε γιατι μολις απεκτησα ενα ασπρο 16αρι!! Θα το ψαξω διεξοδικως οταν παω σπιτι!!

 

Οπωσδηποτε οδηγος για root guys!! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ αγαπητε! Ο ηχος απο τα ακουστικα ειναι τεραστιας σημασιας για μενα!!

φωτεινοτητα σε ολα τηλεφωνα εχω απο 0-20% και παντα στο αυτοματο οποτε ελπιζω να μου βγσζει ενα 5αρι ωρες οθονης.

 

Ελπιζω να ειμαστε κομπλε γιατι μολις απεκτησα ενα ασπρο 16αρι!! Θα το ψαξω διεξοδικως οταν παω σπιτι!!

 

Οπωσδηποτε οδηγος για root guys!! :p

 

Με γεια!

 

Αναμένουμε εντυπώσεις τις επόμενες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Με γεια!

 

Αναμένουμε εντυπώσεις τις επόμενες μέρες.

Ευχαριστω αγορινα!

 

Για ρουτ χρειαζεται να πω ακριβη αριθμο εκδοσης και λοιπα;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αγορινα!

 

Για ρουτ χρειαζεται να πω ακριβη αριθμο εκδοσης και λοιπα;;

Δυστυχώς δεν ασχολούμαι καθόλου με root να σου πω. Από τα λίγα που έχει πάρει το μάτι μου είναι αρκετά εύκολη η διαδικασία με μια εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα. Σκετο ρουτ κ τελος...

Με σκετο ρουτ θα υπαρχει προβλημα με την εγγυηση σε περιπτωση προβληματος.εννοω με unroot και απεγκατασταση ολων των ρουτ εφαρμογων θα υπαρχει θεμα στο service?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...