Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.digitallife.gr/lg-g3-lte-a-23363

 

Να το και το νέο LG g3 LTE advanced...

Κρίμα δε όσοι πήραν το απλό!!

Κρίμα ξε κρίμα δύσκολα να κυκλοφορήσει ευρώπη αυτό αδερφέ...

Οπότε όποιος το αγόρασε καλά έκανε...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.digitallife.gr/lg-g3-lte-a-23363

 

Να το και το νέο LG g3 LTE advanced...

Κρίμα σε όσοι πήραν το απλό!!

 

Ευρώπη δεν είπαν τίποτα ότι θα έρθει είναι πιθανόν μόνο για Κορέα ,οπότε καλά κάναμε που τα πήραμε όπως έχει γιατί και από Κορέα να φέρεις άντε αν βγάλει πρόβλημα να ψάχνεις να το ξανά στείλεις πίσω .

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

http://www.digitallife.gr/lg-g3-lte-a-23363

 

Να το και το νέο LG g3 LTE advanced...

Κρίμα σε όσοι πήραν το απλό!!

 

Μονο για Ν.Κορεα φιλε...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

http://www.digitallife.gr/lg-g3-lte-a-23363

 

Να το και το νέο LG g3 LTE advanced...

Κρίμα σε όσοι πήραν το απλό!!

 

 

Ρε συ Γιάννη ψάχνεις σαν τρελλος για g3 στα φορουμ,και τωρα λες κρίμα για όσους το πήραν;;;;δεν θα το βρεις με 400 ευρω (32γιγα)οσο και να σπαμαρεις...εντελώς φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

Δίκτυα LTE-A δεν υπάρχουν ακόμη στην Ευρώπη οπότε δε θα έρθει το συγκεκριμένο μοντέλο. Πάντως, εγώ που είχα πάρει από Κορέα το S4 LTE-A με τον snap800 έριχνε στα αυτιά στο απλό 9505 (και είχε και 32GB Rom)! Μέχρι και κεραία ψηφιακής τηλεόρασης είχε και φυσικά 2 μπαταρίες και φορτιστής ταξιδιού. Γενικά τα πακέτα είναι πλουσιότερα εκεί...
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα. Πρώτες εντυπώσεις καλές χωρίς να υπάρχει το wow factor που ένιωσα με το G2. Παρόλα αυτά απολαυστική οθόνη και σούπερ φωτογραφική.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ρε παιδια τοσο ελλειψη εχει το συγκεκριμενο κινητο(LG G3 32GB);Εχω κανει τηλεφωνικη παραγγελια απο το Σαββατο σε γνωστη μεγαλη αλυσιδα καταστηματων εχω φαει μια απιστευτη ταλαιπωρια επειδη ειχε και δωρο το LG Tone Ultra HBS-800 με αποτελεσμα μετα απο αρκετα τηλεφωνηματα γιατι την μια δεν μου εβρισκαν την παραγγελια την αλλη ηθελαν να δουν αν ισχυει η προσφορα για το LG Tone Ultra HBS-800 το οποιο με διαβαιβεωσε η τηλεφωνητρια οτι θα παραλαβω οτι παραγγειλα το Σαββατο γιατι τους πηρα την Δευτερα για να ρωτησω που βρισκεται η παραγγελια.Για να μην τα πολυ λεω τους παιρνω και σημερα ενα τηλεφωνο να δω αν εχει φυγει η παραγγελια και μου λεει η τηλεφωνητρια εντος της εβδομαδας μπορει και απο Δευτερα,της λεω ειναι δωρο και ενα bluetooth αξιας 110ευρω και μου λεει οχι κυριε εγω στην παραγγελιας σας βλεπω μονο ενα κινητο αξιας 649ευρω η προσφορα ισχυε μονο για web offer.Μολις κλεινω το τηλεφωνο ενω της εχω πει οτι μαλλον δεν θα δεχτω το δεμα αν ερθει μου σκαει μηνυμα απο το καταστημα ο αριθμος αποστολης της παραγγελιας και με ποια μεταφορικη θα παραλαβω.Για πειτε εσεις τι θα κανατε; Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ρε παιδια τοσο ελλειψη εχει το συγκεκριμενο κινητο(LG G3 32GB);Εχω κανει τηλεφωνικη παραγγελια απο το Σαββατο σε γνωστη μεγαλη αλυσιδα καταστηματων εχω φαει μια απιστευτη ταλαιπωρια επειδη ειχε και δωρο το LG Tone Ultra HBS-800 με αποτελεσμα μετα απο αρκετα τηλεφωνηματα γιατι την μια δεν μου εβρισκαν την παραγγελια την αλλη ηθελαν να δουν αν ισχυει η προσφορα για το LG Tone Ultra HBS-800 το οποιο με διαβαιβεωσε η τηλεφωνητρια οτι θα παραλαβω οτι παραγγειλα το Σαββατο γιατι τους πηρα την Δευτερα για να ρωτησω που βρισκεται η παραγγελια.Για να μην τα πολυ λεω τους παιρνω και σημερα ενα τηλεφωνο να δω αν εχει φυγει η παραγγελια και μου λεει η τηλεφωνητρια εντος της εβδομαδας μπορει και απο Δευτερα,της λεω ειναι δωρο και ενα bluetooth αξιας 110ευρω και μου λεει οχι κυριε εγω στην παραγγελιας σας βλεπω μονο ενα κινητο αξιας 649ευρω η προσφορα ισχυε μονο για web offer.Μολις κλεινω το τηλεφωνο ενω της εχω πει οτι μαλλον δεν θα δεχτω το δεμα αν ερθει μου σκαει μηνυμα απο το καταστημα ο αριθμος αποστολης της παραγγελιας και με ποια μεταφορικη θα παραλαβω.Για πειτε εσεις τι θα κανατε;

Εγώ δεν θα το παραλαμβάνα.....

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ρε παιδια τοσο ελλειψη εχει το συγκεκριμενο κινητο(LG G3 32GB);Εχω κανει τηλεφωνικη παραγγελια απο το Σαββατο σε γνωστη μεγαλη αλυσιδα καταστηματων εχω φαει μια απιστευτη ταλαιπωρια επειδη ειχε και δωρο το LG Tone Ultra HBS-800 με αποτελεσμα μετα απο αρκετα τηλεφωνηματα γιατι την μια δεν μου εβρισκαν την παραγγελια την αλλη ηθελαν να δουν αν ισχυει η προσφορα για το LG Tone Ultra HBS-800 το οποιο με διαβαιβεωσε η τηλεφωνητρια οτι θα παραλαβω οτι παραγγειλα το Σαββατο γιατι τους πηρα την Δευτερα για να ρωτησω που βρισκεται η παραγγελια.Για να μην τα πολυ λεω τους παιρνω και σημερα ενα τηλεφωνο να δω αν εχει φυγει η παραγγελια και μου λεει η τηλεφωνητρια εντος της εβδομαδας μπορει και απο Δευτερα,της λεω ειναι δωρο και ενα bluetooth αξιας 110ευρω και μου λεει οχι κυριε εγω στην παραγγελιας σας βλεπω μονο ενα κινητο αξιας 649ευρω η προσφορα ισχυε μονο για web offer.Μολις κλεινω το τηλεφωνο ενω της εχω πει οτι μαλλον δεν θα δεχτω το δεμα αν ερθει μου σκαει μηνυμα απο το καταστημα ο αριθμος αποστολης της παραγγελιας και με ποια μεταφορικη θα παραλαβω.Για πειτε εσεις τι θα κανατε;

 

Εγώ δεν θα το παραλαμβάνα.....

Αυτο περιμενα να δω ως απαντηση.Ειδη το παραγγειλα απο αλλο καταστημα (extreme-mobile) δεν κανω διαφημιση απλα το γραφω γιατι ο συγκεκριμενος πωλητης ειναι αψογος επαγγελματιας και το δινει στα 599ε αν θεωρηθει διαφημιση ας σβηστει το σχολιο.Ενω στο skroutz η ποιο χαμιλη τιμη ειναι στα 609ευρω κατοπιν παραγγελιας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το LG G3 32gb Ελληνικης Αντιπροσωπειας παιδια εκδοση εχουν;Την v10a ακομα;

 

Πήραμε χθες την v10e :cool:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Γιάννη ψάχνεις σαν τρελλος για g3 στα φορουμ,και τωρα λες κρίμα για όσους το πήραν;;;;δεν θα το βρεις με 400 ευρω (32γιγα)οσο και να σπαμαρεις...εντελώς φιλικά.

Ηλία, Δεν κατάλαβες, την αγγελία το έβαλα για έναν φίλο μου που το θέλει, άρα μην γράφεις ότι θες..

Και δεύτερον θα το βρει στη τιμή που λέει σύντομα

Εγώ προσωπικά δεν θα το πάρω ακόμα, περιμένω το βελτιωμένο μοντέλο, έρθει δεν έρθει εδώ Ελλάδα, θα βγει σίγουρα έστω Ευρώπη...

Φιλικά πάντα

(συγγνώμη για το άσχετο ποστ αλλά δεν γίνονταν αλλιώς)

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το LG G3 32gb Ελληνικης Αντιπροσωπειας παιδια εκδοση εχουν;Την v10a ακομα;

 

Ελληνικό 32αρι με το που το άνοιξα μου έβγαλε την ν10e

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Ηλία, Δεν κατάλαβες, την αγγελία το έβαλα για έναν φίλο μου που το θέλει, άρα μην γράφεις ότι θες..

Και δεύτερον θα το βρει στη τιμή που λέει σύντομα

Εγώ προσωπικά δεν θα το πάρω ακόμα, περιμένω το βελτιωμένο μοντέλο, έρθει δεν έρθει εδώ Ελλάδα, θα βγει σίγουρα έστω Ευρώπη...

Φιλικά πάντα

(συγγνώμη για το άσχετο ποστ αλλά δεν γίνονταν αλλιώς)

 

 

Εντάξει Γιαννη εσύ ξέρεις.

Όπως και να έχει δεν είναι σωστό να την λες έτσι σε κάποιους που έδωσαν ένα σεβαστό χρηματικό ποσόν για μια συσκευή.γνωμη μου.

Α και ενδιαφέρομαι και εγώ για 32αρι στα 400-450.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Γιαννη εσύ ξέρεις.

Όπως και να έχει δεν είναι σωστό να την λες έτσι σε κάποιους που έδωσαν ένα σεβαστό χρηματικό ποσόν για μια συσκευή.γνωμη μου.

Α και ενδιαφέρομαι και εγώ για 32αρι στα 400-450.

 

Για αυτό είπα ότι είναι κρίμα, γιατί όντως δώσανε πολλά λεφτά για ένα κινητό που ακόμα δεν κυκλοφόρησε καλά καλά και πετάξανε νέο βελτιωμένο μοντέλο στο καπάκι...

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

To S5 κυκλοφορεί 4 μήνες όμως, ενώ το G3 έπρεπε να το βγάλουν καπάκι με το 805 chipset,ποιος ο λόγος να βγάλεις κινητό για ένα μήνα πριν το αλλάξεις...
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας ηρεμίσουμε λίγο. Πλέον τα τσιπσετ και οι επεξεργαστές κάθε τρεις και λίγο ανανεώνονται. Προσωπικά πιστέυω οτι δε θα έχει δα και καμιά φοβερή διαφορά ο 805 από τον 801 σε απόδοση για κάποιον που δεν παίζει παιχνίδια στο κινητό του. Άλλωστε κακά τα ψέματα, οι περισσότεροι εδω μέσα τα κινητά μας στο χρόνο τα αλλάζουμε οπότε...δανεικά είναι όλα :D
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να δω παιδια απο ποια χωρα ειναι το δικο μου;;
N95 -> N95 8g -> OMNIA -> Xperia -> OMNIA HD -> HTC HD -> N97 -> Iphone 3gs -> HTC HD2 -> Iphone 4 -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S II -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy SIII -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 3 -> HTC M8 -> Iphone 5s -> LG G3 -> Samsung Galaxy Note 4 -> SONY Z3 -> LG G4 -> Xiaomi Mi MAX
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να δω παιδια απο ποια χωρα ειναι το δικο μου;;

Υπάρχει κωδικός σε ετικέτα πάνω στο κουτί. Π.χ. DEU για Γερμανίά, SWS για Ελβετία κ.ο.κ...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κωδικός σε ετικέτα πάνω στο κουτί. Π.χ. DEU για Γερμανίά, SWS για Ελβετία κ.ο.κ...

 

Πανω απο το χρώμα; Εμενα γραφει HUN ... (να υποθεσω απο Hungary; )

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πήραμε χθες την v10e :cool:

 

Ελληνικό 32αρι με το που το άνοιξα μου έβγαλε την ν10e

 

Ευχαριστω!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για αυτό είπα ότι είναι κρίμα, γιατί όντως δώσανε πολλά λεφτά για ένα κινητό που ακόμα δεν κυκλοφόρησε καλά καλά και πετάξανε νέο βελτιωμένο μοντέλο στο καπάκι...

 

Καλα με αυτη την τετραγωνη λογικη δεν θα παρει κανεις smartphone γιατι μετα απο λιγο βγαινει κατι αλλο καλυτερο.Το LG G3 LTA και να ερθει σε καποια χωρα της Ευρωπαικης Ενωσης εδω δεν θα εχει εγγυηση σιγουρα αραγε αυτα και αν ειναι πεταμενα λεφτα πρεπει να σκεφτεσαι και την μεταπωληση.Ποιο θα πουληθει σε ποιο καλη τιμη με εγγυηση η χωρις;Οπως ειπε και ενα παιδι ποιο πανω μεσα σε 1χρονο μην πω 9-10 μηνες η συσκευη δεν θα ειναι στα χερια μας γιατι οι ποιο πολλοι εδω μεσα ετσι πρατουμε.

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα την βοηθεια σας

Αν γνωριζει καποιος κουτια τηλεφωνων (συγκεκριμενα για το g3)τα οποια δεν εχουν αυτοκολλητο με imei απεξω αλλα ειναι πληρη με τα παρελκομενα τους για πιο λογο διατιθενται

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...