Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι αυτη εδω http://www.e-shop.gr/blue-star-premium-battery-lg-g3-d855-3200mah-li-ion-p-TEL.025218

ειμαι παλι απο το backup της CloudyG3 αφηνω για σημερα να φορτισει μια τερμα και να το βγαλω απο φορτιση...ειναι ολες οι εφαρμογες μεσα δεν θελει σεταρισμα σε τιποτα να δω τι θα κανει...

αν θελεται πειτε τυχον καποιες ρυθμισεις για μεγιστοποιηση της μπαταριας

Edited by ddesign

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οχι αυτη εδω http://www.e-shop.gr/blue-star-premium-battery-lg-g3-d855-3200mah-li-ion-p-TEL.025218

ειμαι παλι απο το backup της CloudyG3 αφηνω για σημερα να φορτισει μια τερμα και να το βγαλω απο φορτιση...ειναι ολες οι εφαρμογες μεσα δεν θελει σεταρισμα σε τιποτα να δω τι θα κανει...

αν θελεται πειτε τυχον καποιες ρυθμισεις για μεγιστοποιηση της μπαταριας

Πάρε μια γνήσια να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο... Με τις after market δεν θα βγάλεις άκρη. Αλλά λένε αλλά είναι

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

LG ήρθε καλοκαιράκι τι θα γίνει με την ... :lol::lol::lol:

Μας γράφεις αναβάθμιση χριστουγεννιάτικα τώρα τι κάνεις μας γράφεις κανονικά... :O:O:O

Μας διαβάζεις τουλάχιστον; :worry::worry::worry:

 

Sorry for the off topic

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποιος έβαλε το χέρι του και η εφαρμογή here maps πάει από το κακό στο χειρότερο αδυνατούν να κατεβάσουν χάρτες στις μισές περιπτώσεις βγάζει χαμηλή ταχύτητα ακόμα και στο γραφείο με vdsl, ούτε τη ματαίωση της λήψης ολοκληρώνει σωστά όσο και να αφήσεις το πρόγραμμα να τρέχει, βλέπω αδιαφορία εσκεμμένη ή κάτι άλλο συντρέχει. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Από που βλέπετε τη θερμοκρασία του τηλεφώνου;

Κατέβασε αυτό φίλε μου https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cpuid.cpu_z

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάρε μια γνήσια να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο... Με τις after market δεν θα βγάλεις άκρη. Αλλά λένε αλλά είναι

Χαχαχαχα ετσι ειναι ακριβώς.Πολλοί αλλάζουν ρομ καθε τρείς και λίγο χωρις να ειναι παρεξηγήσημο γιατί ειναι ενα χόμπι κι αυτο...αλλα τελικά γυρίζουν στην σταθερότητα και την ασφάλεια τις μαμας μετα απο καιρό

Edited by gab
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχει στο Crazy Sundays το e-shop το συγκεκριμένο τηλέφωνο και σκέφτομαι να το αγοράσω.

Επειδή τα χαρακτηριστικά του είναι πολύ καλά και η τιμή του επίσης είναι εύκολο κάποιος ήδη κάτοχος να γράψει τα θετικά του και τα αρνητικά του τηλεφώνου?

Ωραία τα χαρακτηριστικά του αλλά θα ήθελα να ξέρω σε πραγματικές συνθήκες πως συμπεριφέρεται.

Τώρα είμαι κάτοχος ενός Xiaomi Mi3 64gb αξίζει λέτε την αλλαγή?

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχει στο Crazy Sundays το e-shop το συγκεκριμένο τηλέφωνο και σκέφτομαι να το αγοράσω.

Επειδή τα χαρακτηριστικά του είναι πολύ καλά και η τιμή του επίσης είναι εύκολο κάποιος ήδη κάτοχος να γράψει τα θετικά του και τα αρνητικά του τηλεφώνου?

Ωραία τα χαρακτηριστικά του αλλά θα ήθελα να ξέρω σε πραγματικές συνθήκες πως συμπεριφέρεται.

Τώρα είμαι κάτοχος ενός Xiaomi Mi3 64gb αξίζει λέτε την αλλαγή?

Σας ευχαριστώ.

 

Για 35 ευρώ διαφορά θα σου έλεγα να πάρεις το 32gb από κάποιο σκρουτζομάγαζο. Το κινητό μετράει και με το παραπάνω! Η καλύτερη συσκευή σε αυτά τα λεφτά, από Ελλάδα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Για 35 ευρώ διαφορά θα σου έλεγα να πάρεις το 32gb από κάποιο σκρουτζομάγαζο. Το κινητό μετράει και με το παραπάνω! Η καλύτερη συσκευή σε αυτά τα λεφτά, από Ελλάδα πάντα.

 

Σε ευχαριστώ.

Τώρα διαβάζω λίγο στο νήμα (ότι βρίσκω γιατί είναι τεράστιο) και αναφέρονται προβλήματα με την αυτονομία της μπαταρίας και υπερθέρμανσης και κάπου διάβασα για ρωγμές στην οθόνη .........

Είναι όντως έτσι η υπερβάλλουν κάποιοι δηλαδή για την μπαταρία δεν βγάζει μία μέρα με δεδομένα ανοιχτά και περιστασιακό σερφάρισμα είτε στο fb είτε διαδύκτιο κτλ.Επίσης το ηχείο του είναι δυνατό?

Επίσης έχει υπάρξει τρόπος βελτίωσης αν ισχύουν τα προβλήματα αυτά με custom rom?

Edited by Gorgolemis
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ.

Τώρα διαβάζω λίγο στο νήμα (ότι βρίσκω γιατί είναι τεράστιο) και αναφέρονται προβλήματα με την αυτονομία της μπαταρίας και υπερθέρμανσης και κάπου διάβασα για ρωγμές στην οθόνη .........

Είναι όντως έτσι η υπερβάλλουν κάποιοι δηλαδή για την μπαταρία δεν βγάζει μία μέρα με δεδομένα ανοιχτά και περιστασιακό σερφάρισμα είτε στο fb είτε διαδύκτιο κτλ.Επίσης το ηχείο του είναι δυνατό?

Επίσης έχει υπάρξει τρόπος βελτίωσης αν ισχύουν τα προβλήματα αυτά με custom rom?

 

Το κινητό το έχω ένα μήνα και με την μπαταρία του είμαι πολύ ευχαριστημένος συγκριτικά με αυτά που διάβαζα. Έχω wifi ανοιχτό όλη μέρα, χρησιμοποιώ fb και messenger αρκετά, κάνω και λίγο browsing. Η μπαταρία μου κρατάει 24 ώρες σίγουρα από το 100%. Επειδή θέλω να της κάνω καλή χρήση, φροντίζω να φορτίζω το κινητό όταν η μπαταρία πέσει στο 35%(φαντάσου ότι όλη μέρα με αρκετή χρήση χαλάω περίπου 60%, το υπόλοιπο 40% μπορεί να σου κρατήσει το κινητό ακόμα μισή μέρα). Όσον αφορά τις θερμοκρασίες, έχω παρατηρήσει ότι μόνο όταν παίζω παιχνίδια ανεβάζει θερμοκρασία. Σε άλλες χρήσεις του κινητού δεν είχα τέτοιο θέμα. Το ηχείο ναι είναι αρκετά δυνατό, δεν θα σε απογοητεύσει. Ωστόσο, για εμένα προσωπικά θα ήθελα να είχε μεγαλύτερη απόδοση ήχου όταν έχεις ακουστικά, δεν λέω ωραίος ο ήχος και αν βάλεις το "pure sound" από το EQ βγάζει πολύ καλή ποιότητα ήχου. Δεν θεωρώ ότι το κινητό έχει κάποιο πρόβλημα γενικότερα και δεν έχω ασχοληθεί με custom rom για να σου πω κάτι οπότε καλό είναι κάποιοι που έχουν δοκιμάσει να μας πουν. Το μόνο που έχω δει για custom rom είναι ότι κάνει το κινητό πιο smooth, αλλά πόσο πιο smooth με τα 3gb ram! Εγώ δεν είχα ποτέ θέμα με lag.

Link to comment
Share on other sites

Ηχείο παρα πολύ καλό!! Με ανοιχτή ακρόαση η συνομιλία εξαιρετική, η στάθμη του ήχου στην Μέση απλά κρυστάλλινος ο ήχος. Μπαταρία ανάλογα την φωτεινότητα που επιλέγεις έχει κ την αντίστοιχη κατανάλωση...μια μέρα μου την βγάζει άνετα...σε 24ωρη βάση έχω χαλαρά πάνω από τέσσερις ήμισυ ώρες sot...ανάλογα τις εφαρμογές πάντα....φτάνει και τις. πεντέμισι καμια φορά....τώρα αν παίζεις όλη μέρα με την κάμερα και την οθόνη ότι κινητό και να έχεις με "μεγάλη"οθόνη θα ρουφάει την μπαταρία πόσο δε αυτό που είναι και 2Κ ανάλυσης. Έχω το 32αρι και θα σου πρότεινα να επιλέξεις αυτό αντί το 16αρι.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά Κάτι τρέχει με την ΜΜ. Φυσικό είναι να υπάρχει μια διαφορά χρόνου παραδοσης αλλά τοοοσο καιρό και να έχει δοθεί μονο για Πολωνία....... Κάτι δεν μου κολαει.
Link to comment
Share on other sites

και ναι παλι μου εκλεισε με καπου 40% μπαταρια ενω επαιζα και δεν ξαναανοιγε.. εβγαζε το εικονιδιο οτι θελει να φορτισει με το σηματακι αυτο που βγαζει ....

με cloudy και με μπαταρια καινουργια που μαλλον θα παει η πισω....

το κινητο το ανοιξα χτες με φουλ φορτιση καπου 20:00μμ και εκλεισε ξαφνικα τωρα το μεσημερι ...15:00μμ ουτε καν 24 ωρες

με μπιλιαρδο κιολας ενα νορμαλ παιχνιδι...

δοκιμαζω σημερα την μαμισια μπαταρια μολις το εβαλα να φορτιση και αν κλεισει παλι εφυγε για εγγυηση ....

η υπαρχει καποια αλλη λυση?

Edited by ddesign

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν αντεξα 3 μερες που το αγορασα,και το εκανα ανταλλαγη με το g4.ειδα της φωτο που τραβαει και γενικα ολο το στυλ και δεν αντεξα.οποτε θα τα λεμε στο g4 τωρα..:P
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα ετσι ειναι ακριβώς.Πολλοί αλλάζουν ρομ καθε τρείς και λίγο χωρις να ειναι παρεξηγήσημο γιατί ειναι ενα χόμπι κι αυτο...αλλα τελικά γυρίζουν στην σταθερότητα και την ασφάλεια τις μαμας μετα απο καιρό

νομιζω οτι για μπαταρια μιλανε:blink:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έχω ένα μήνα και με την μπαταρία του είμαι πολύ ευχαριστημένος συγκριτικά με αυτά που διάβαζα. Έχω wifi ανοιχτό όλη μέρα, χρησιμοποιώ fb και messenger αρκετά, κάνω και λίγο browsing. Η μπαταρία μου κρατάει 24 ώρες σίγουρα από το 100%. Επειδή θέλω να της κάνω καλή χρήση, φροντίζω να φορτίζω το κινητό όταν η μπαταρία πέσει στο 35%(φαντάσου ότι όλη μέρα με αρκετή χρήση χαλάω περίπου 60%, το υπόλοιπο 40% μπορεί να σου κρατήσει το κινητό ακόμα μισή μέρα). Όσον αφορά τις θερμοκρασίες, έχω παρατηρήσει ότι μόνο όταν παίζω παιχνίδια ανεβάζει θερμοκρασία. Σε άλλες χρήσεις του κινητού δεν είχα τέτοιο θέμα. Το ηχείο ναι είναι αρκετά δυνατό, δεν θα σε απογοητεύσει. Ωστόσο, για εμένα προσωπικά θα ήθελα να είχε μεγαλύτερη απόδοση ήχου όταν έχεις ακουστικά, δεν λέω ωραίος ο ήχος και αν βάλεις το "pure sound" από το EQ βγάζει πολύ καλή ποιότητα ήχου. Δεν θεωρώ ότι το κινητό έχει κάποιο πρόβλημα γενικότερα και δεν έχω ασχοληθεί με custom rom για να σου πω κάτι οπότε καλό είναι κάποιοι που έχουν δοκιμάσει να μας πουν. Το μόνο που έχω δει για custom rom είναι ότι κάνει το κινητό πιο smooth, αλλά πόσο πιο smooth με τα 3gb ram! Εγώ δεν είχα ποτέ θέμα με lag.

 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Εγώ είμαι κάτοχος του Μι3W 64gb και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος και πρόσφατα (πριν 3 μέρες δηλ.) πήρα το Μι4 16gb ,πάρα πολύ ωραίο και αυτό αλλά τα 16gb είναι πάρα μα πάρα πολύ λίγα και επειδή Μι4 64gb δεν υπάρχει πουθενά για αγορά

προσανατολίζομαι για το LG G3 όπου δείχνει πολύ ωραίο και σε φινίρισμα αλλά και σε χαρακτηριστικά.

Η χρήση που κάνω στα τηλέφωνα είναι περιστασιακό σερφάρισμα περίπου 2 ώρες όλη την ημέρα είτε fb είτε διαδύκτιο με όλη μέρα τα δεδομένα ανοιχτά λόγω gmail και καμιά ώρα συνολικά συνομιλία ,παιχνίδια δεν παίζω εγώ αλλά ο μικρός άμα το πάρει στα χέρια του το ξεζουμίζει.Για το ηχείο θέλω να είναι λίγο δυνατό γιατί είμαι και περήφανος στα αυτιά και θέλω σε εξωτερικό χώρο να το ακούω για να μη χάνω κλήσεις,γενικά δεν είμαι απαιτητικός από τα τηλέφωνα γενικά αλλά θέλω όταν το χρειαστώ να με καλύψει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Εγώ είμαι κάτοχος του Μι3W 64gb και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος και πρόσφατα (πριν 3 μέρες δηλ.) πήρα το Μι4 16gb ,πάρα πολύ ωραίο και αυτό αλλά τα 16gb είναι πάρα μα πάρα πολύ λίγα και επειδή Μι4 64gb δεν υπάρχει πουθενά για αγορά

προσανατολίζομαι για το LG G3 όπου δείχνει πολύ ωραίο και σε φινίρισμα αλλά και σε χαρακτηριστικά.

Η χρήση που κάνω στα τηλέφωνα είναι περιστασιακό σερφάρισμα περίπου 2 ώρες όλη την ημέρα είτε fb είτε διαδύκτιο με όλη μέρα τα δεδομένα ανοιχτά λόγω gmail και καμιά ώρα συνολικά συνομιλία ,παιχνίδια δεν παίζω εγώ αλλά ο μικρός άμα το πάρει στα χέρια του το ξεζουμίζει.Για το ηχείο θέλω να είναι λίγο δυνατό γιατί είμαι και περήφανος στα αυτιά και θέλω σε εξωτερικό χώρο να το ακούω για να μη χάνω κλήσεις,γενικά δεν είμαι απαιτητικός από τα τηλέφωνα γενικά αλλά θέλω όταν το χρειαστώ να με καλύψει.

 

Πάντως κοίτα και το xiaomi redmi note 3 pro, αν σε ενδιαφέρει η αυτονομία, έχει 4000mah και έχω διαβάσει ότι με βαριά χρήση βγάζει και 2 μέρες. https://www.skroutz.gr/s/8046427/Xiaomi-Redmi-Note-3-32GB.html?keyphrase=xiaomi+redmi+note+3 . Μπορείς να το παραγγείλεις και από κάποιο κινεζομάγαζο και να σου βγει και 50 ευρώ φθηνότερο. Γενικά είναι πολύ δυνατό κινητό.. Αφού είχες Xiaomi και είσαι εξοικειωμένος με την εταιρία είναι πολύ δυνατή επιλογή!

Edited by maxmouts
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έχω ένα μήνα και με την μπαταρία του είμαι πολύ ευχαριστημένος συγκριτικά με αυτά που διάβαζα. Έχω wifi ανοιχτό όλη μέρα, χρησιμοποιώ fb και messenger αρκετά, κάνω και λίγο browsing. Η μπαταρία μου κρατάει 24 ώρες σίγουρα από το 100%. Επειδή θέλω να της κάνω καλή χρήση, φροντίζω να φορτίζω το κινητό όταν η μπαταρία πέσει στο 35%(φαντάσου ότι όλη μέρα με αρκετή χρήση χαλάω περίπου 60%, το υπόλοιπο 40% μπορεί να σου κρατήσει το κινητό ακόμα μισή μέρα). Όσον αφορά τις θερμοκρασίες, έχω παρατηρήσει ότι μόνο όταν παίζω παιχνίδια ανεβάζει θερμοκρασία. Σε άλλες χρήσεις του κινητού δεν είχα τέτοιο θέμα. Το ηχείο ναι είναι αρκετά δυνατό, δεν θα σε απογοητεύσει. Ωστόσο, για εμένα προσωπικά θα ήθελα να είχε μεγαλύτερη απόδοση ήχου όταν έχεις ακουστικά, δεν λέω ωραίος ο ήχος και αν βάλεις το "pure sound" από το EQ βγάζει πολύ καλή ποιότητα ήχου. Δεν θεωρώ ότι το κινητό έχει κάποιο πρόβλημα γενικότερα και δεν έχω ασχοληθεί με custom rom για να σου πω κάτι οπότε καλό είναι κάποιοι που έχουν δοκιμάσει να μας πουν. Το μόνο που έχω δει για custom rom είναι ότι κάνει το κινητό πιο smooth, αλλά πόσο πιο smooth με τα 3gb ram! Εγώ δεν είχα ποτέ θέμα με lag.

Πως γίνεται να σου κρατάει 24 ώρες και μένα να μη βγάζει ούτε 12 ; και όταν ειμαι με Wi-Fi και με τα δεδομένα .. Εχω το κινητό περίπου 1 μήνα και η αυτονομία της μπαταρίας είναι το μόνο αρνητικό που έχω δει

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι για μπαταρια μιλανε:blink:

:) oops εχεις δίκιο φιλε μου.....τα μπερδεψα .Διαβαζα το θεμα με τις τροποποιήσεις πριν και τα ανακάτεψα στο μυαλό μου

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κοίτα και το xiaomi redmi note 3 pro, αν σε ενδιαφέρει η αυτονομία, έχει 4000mah και έχω διαβάσει ότι με βαριά χρήση βγάζει και 2 μέρες. https://www.skroutz.gr/s/8046427/Xiaomi-Redmi-Note-3-32GB.html?keyphrase=xiaomi+redmi+note+3 . Μπορείς να το παραγγείλεις και από κάποιο κινεζομάγαζο και να σου βγει και 50 ευρώ φθηνότερο. Γενικά είναι πολύ δυνατό κινητό.. Αφού είχες Xiaomi και είσαι εξοικειωμένος με την εταιρία είναι πολύ δυνατή επιλογή!

 

Ναι το κοιτάζω και αυτό ειδικά το Pro :) :)

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω κι εγώ πως αξίζει το xiaomi ...το μόνο που ξεφεύγει είναι το μέγεθος κατα τα αλλα πιθανον να ειναι και πιο γρηγορο απο το g3 και με καλύτερα χρώματα
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

να ρωτήσω από χθες δεν φορτίζει ο φορτιστής ο γνήσιος, στην αρχή νόμιζα ότι έφταιγε η πρίζα αλλά τελικά φταίει ο φορτιστής και ιδιαίτερα το καλώδιο καθώς το δοκίμασα με άλλο καλώδιο και έιναι οκ.

Χρειάζεται να πάρω καλώδιο π.χ από το πλαίσιο ή να πάρω από την LG?

Επίσης παρατηρούσα μερικές φορές αργή φόρτιση αλλά δεν είχα δώσει μεγάλη σημασία, οπότε μπορεί να ήταν και αυτό ένα σημάδι

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε αυτό φίλε μου https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cpuid.cpu_z

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου....

 

edit: αυτό που αναφερόταν κάπου, σχετικά με την εφαρμογή του facebook,είχατε δίκιο.Την απεγκατέστησα και τώρα βλέπω σημαντική διαφορά στην αυτονομία.

Τώρα μπαίνω μέσω browser στο m.facebook.com και εχω ειδοποιήσεις κανονικά :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα,

να ρωτήσω από χθες δεν φορτίζει ο φορτιστής ο γνήσιος, στην αρχή νόμιζα ότι έφταιγε η πρίζα αλλά τελικά φταίει ο φορτιστής και ιδιαίτερα το καλώδιο καθώς το δοκίμασα με άλλο καλώδιο και έιναι οκ.

Χρειάζεται να πάρω καλώδιο π.χ από το πλαίσιο ή να πάρω από την LG?

Επίσης παρατηρούσα μερικές φορές αργή φόρτιση αλλά δεν είχα δώσει μεγάλη σημασία, οπότε μπορεί να ήταν και αυτό ένα σημάδι

εγώ θα έπαιρνα γνήσιο φορτιστή και θα ήμουν ήσυχος,το ίδιο και μπαταρία που αναφέρουν άλλα παιδιά.Και αν ήταν ακριβά εδώ,θα τα έπαιρνα μέσω διαδυκτίου..

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό για κάποιο λόγο κρατάει παραπάνω ή μπαταρία του όταν χρησιμοποιω τον μεγαλύτερο διαθέσιμο φορτιστή. Χρησιμοποιω έναν Asus των, 2500 mA και ή μπαταρία κάθε φορά έχει τουλάχιστον 30% μεγαλύτερη διάρκεια από την αντίστοιχη φόρτιση με μικρό πχ 1000αρη φορτιστή
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...