Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια τελικα το θεμα των ρωγμων αφορα τα περισσοτερα τζι 3 η αν σου κατσει.Δηλαδη ξυπνας ενα πρωι και εχει ρωγμες χωρις να σου πεσει κατω πχ?

Εμένα μου έτυχε δυο φορές χωρίς να πέσει κάτω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια τελικα το θεμα των ρωγμων αφορα τα περισσοτερα τζι 3 η αν σου κατσει.Δηλαδη ξυπνας ενα πρωι και εχει ρωγμες χωρις να σου πεσει κατω πχ?

 

Και στην φίλη μου που έτυχε δεν έχει πέσει κάτω και είναι σε θήκη το τηλέφωνο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το LG Bridge είναι για κινητά από το G4 και μετά (πχ V10) και το G3 δεν υποστηρίζεται. Η 6 δεν θα εμφανιστεί fOTA λόγω μεγέθους, οπότε εγκατέστησε το παλιό και κλασικό LG PC Suite και τσέκαρε με αυτό ενδεχόμενη αναβάθμιση.

 

 

Για στάσου πως ήρθε η lollipop έτσι περιμένω να έρθει και η Marshmallow μέσω FOTA παίζει ρόλο το μέγεθος της ενημέρωσης/αναβάθμισης;

Μέσω WiFi θα κατέβει!

Το μόνο προαπαιτούμενο χώρος για τη διαδικασία της εγκατάστασης, μπαταρία και χρόνο υποθέτω.

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

Και στην φίλη μου που έτυχε δεν έχει πέσει κάτω και είναι σε θήκη το τηλέφωνο

 

Και σε τι ποσοστα μιλαμε;πανω απο 50% πιθανοτητα; αν ειναι να παρω το φλεξ 2 για δωρο

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Και σε τι ποσοστα μιλαμε;πανω απο 50% πιθανοτητα; αν ειναι να παρω το φλεξ 2 για δωρο

 

Κοίτα δεν ξέρω ακριβώς να σου πω αλλά εχει βγει σε αρκετά. Της φίλης μου είναι αγορασμένο το περασμένο πάσχα και γενικά δεν είναι με ενα κινητό στο χέρι για να πεις οτι το ζόρισε. Για το flex2 δεν έχω άποψη. Εγώ πάντως που έιχα το G3 32αρι για κανένα 7μηνο δεν είχα κανένα θέμα. Είναι λίγο θέμα τύχης δυστυχώς.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

όντας καινούργιος στο forum, θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικά με το παρακάτω πρόβλημα:

 

πρόσφατα ήμουν στο εξωτερικό (σε χώρα που είναι μια ώρα πίσω - το αναφέρω γιατί μάλλον έχει σχέση με το πρόβλημα) και τράβηξα αρκετές φωτογραφίες τόσο με τη φωτογραφική μηχανή όσο και με το κινητό μου (LG G3). Όταν γύρισα σπίτι πέρασα όλες τις φωτογραφίες από όλες τις συσκευές σε ένα κοινό φάκελο στον υπολογιστή μου (windows 7). Στο φάκελο είχα ταξινόμηση με βάση την ημερομηνία λήψης των φωτογραφιών (date taken). Καθώς κοιτούσα τις φωτογραφίες διαπίστωνα ότι κάποιες φωτογραφίες ήταν διάσπαρτες και όχι σωστά ταξινομημένες. Ψάχνοντας να καταλάβω γιατί, διαπίστωσα ότι οι φωτογραφίες από το κινητό μου τηλέφωνο είχαν όλες διαφορετική ώρα από αυτή της φωτογραφικής μηχανής αν και οι ίδιες φωτογραφίες είχαν τραβηχτεί σχεδόν ταυτόχρονα.

 

Κοιτάζοντας τις λεπτομέρειες των φωτογραφιών από την gallery app του κινητού διαπίστωσα το εξής περίεργο: η ονομασία του αρχείου ήταν της μορφής π.χ. 20151213_131805.jpg (που υποδηλώνει προφανώς την ημερομηνία και ώρα που τραβήχτηκε η φωτογραφία) ενώ επιλέγοντας details της φωτογραφίας και βλέποντας το πεδίο "Time" η τιμή του πεδίου ήταν 13/12/2015 14:18. Άρα ο τίτλος του αρχείου με το πεδίο time έχουν διαφορά μια ώρα.

 

Ελέγχοντας όλες τις παλιότερες φωτογραφίες που έχω τραβήξει με το κινητό συνειδητοποίησα ότι όλες έχουν το ίδιο πρόβλημα (απλά μέχρι τώρα δεν έτυχε να έχω φωτογραφίες από 2 συσκευές σε ένα φάκελο για να το παρατηρήσω).

 

Βγάζοντας μια φωτογραφία σήμερα για να δω αν το πρόβλημα του "διπλού χρόνου" εξακολουθεί είδα ότι αυτή τη φορά και ο τίτλος του αρχείου αλλά και το πεδίο time συμπίπτουν.

 

Ψάχνοντας στο ίντερνετ βρήκα κάποια άρθρα που σύμφωνα με αυτά, το πρόβλημα μάλλον εντοπίζεται στη ζώνη ώρας που χρησιμοποιεί η κάμερα του κινητού για να αποθηκεύει το tismestamp της φωτογραφίας. Δυστυχώς δεν κατάφερα να βγάλω κάποιο σαφές συμπέρασμα για το αν είναι όντως αυτό το πρόβλημα και αν είναι αυτό πώς το αντιμετωπίζω για αυτό και απευθύνομαι στα μέλη του φόρουμ που μπορεί να έχουν ήδη συναντήσει και λύσει παρόμοιο περιστατικό

 

Το πρόβλημα δεν είναι τεράστιο αλλά επειδή είμαι λίγο της λεπτομέρειας θα ήθελα αν μπορώ να το λύσω.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Edited by patroklosp
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα δεν ξέρω ακριβώς να σου πω αλλά εχει βγει σε αρκετά. Της φίλης μου είναι αγορασμένο το περασμένο πάσχα και γενικά δεν είναι με ενα κινητό στο χέρι για να πεις οτι το ζόρισε. Για το flex2 δεν έχω άποψη. Εγώ πάντως που έιχα το G3 32αρι για κανένα 7μηνο δεν είχα κανένα θέμα. Είναι λίγο θέμα τύχης δυστυχώς.

Να μην παρεις g3. Σε ολα τα κινητα του 2015 εχουν αλλαξει οθονες και το ασπρο φαινεται κιτρινο(θερμο ασπρο) και η φωτεινοτητα ειναι πολυ χαμηλα. Το πηρε η κοπελα μου και ο αδερφος της και οταν το εβαλα διπλα στο δικο μου η διαφορα ηταν τεραστια. Επισης και το 32αρι ειναι εχει τοσο αργο ui οσο και το 16αρι...απαραδεκτο. Το g2 εχει πιο γρηγορο ui. Ενας φιλος μου με το g2 μου εκανε πλακα... Επισης επειδη δεν ειχαν ανταλλακτικα για το g2 του εδωσαν πισω τα λεφτα που το αγορασε και δεν ηθελε με τιποτα το g3. Πηρε το z3 και ειναι πολυ ευχαριστημενος. Και μιλαμε για απαιτητικο χρηστη που πριν καν στησει το τηλεφωνο του το ρουταρει.

Link to comment
Share on other sites

Να μην παρεις g3. Σε ολα τα κινητα του 2015 εχουν αλλαξει οθονες και το ασπρο φαινεται κιτρινο(θερμο ασπρο) και η φωτεινοτητα ειναι πολυ χαμηλα. Το πηρε η κοπελα μου και ο αδερφος της και οταν το εβαλα διπλα στο δικο μου η διαφορα ηταν τεραστια. Επισης και το 32αρι ειναι εχει τοσο αργο ui οσο και το 16αρι...απαραδεκτο. Το g2 εχει πιο γρηγορο ui. Ενας φιλος μου με το g2 μου εκανε πλακα... Επισης επειδη δεν ειχαν ανταλλακτικα για το g2 του εδωσαν πισω τα λεφτα που το αγορασε και δεν ηθελε με τιποτα το g3. Πηρε το z3 και ειναι πολυ ευχαριστημενος. Και μιλαμε για απαιτητικο χρηστη που πριν καν στησει το τηλεφωνο του το ρουταρει.

 

Εγώ το είχα δεν το ξανπάιρνω!!! :w00t::w00t:

 

Μάλλον στον φίλο πιο πάνω αναφέρεσαι!!! :wink:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το σήμα ασχέτως πόσες μπάρες έχει.

Δεν μου έτυχε πουθενά να πιάνουν άλλοι με ίδιο πάροχο και να μην πιάνω κι εγώ.

Επίσης μην ξεχνάς ότι πρόκειται και για το κινητό με το χαμηλότερο sar μάλλον στην ιστορία των κινητών

 

Το ui είναι όντως βλαμμένο, αλλά επί της ουσίας το κινητό δε το λες αργό

 

Το βασικό του πρόβλημα είναι η μπαταρία αν θες πολλές ώρες οθόνη. Και δεν είναι θέμα μόνο της οθόνης αλλά και του επεξεργαστή. Το g4 με ίδια οθόνη και μπαταρία έχει πολύ καλύτερη αυτονομία προφανώς λόγο του λιγότερου ενεργοβορου soc

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Για την αυτονομια οκ ολοι ξεραμε τι αγοραζαμε.

Αμα σου δειξω τα sms μου ειναι ολα απο την cosmote για κλησεις που εχω χασει γιατι μενω σε περιοχη με μετριο σημα. Επισης με ιδιο παροχο η αδερφη μου εχει παντου καλυτερο σημα. Σε εκδρομη που εκανα με ιδια καρτα το g3 ηταν εκτος δικτυου και ενα αρχαιο samsung galaxy ace επαιρνε κανινικα τηλεφωνα...

Link to comment
Share on other sites

Σε όλους θα έρθει αλλά οι φήμες λένε ότι θα ξεκινησει η διάθεση πρώτα σε αυτά που έχουν firmware Πολωνίας και άρα και το δικό σου. Οπότε τις επόμενες μέρες να το περιένεις.

 

Φυσικά θα πρέπει να είσαι έτοιμος να κάνεις και ένα reset στο κινητό με διαγραφή δεδομένων και επιστροφή σε factory defaults. Τουλάχιστον εγώ αυτό θα πρότεινα για μία τέτοια μετάβαση ειδικά από την στιγμή που είναι μεγάλη και αλλάζει και η έκδοση!

 

εννοείται οτι βγάζουμε την sd καρτα οταν το κάνουμε αυτο εε?!απο που γίνεται η διαδικασια του reset?:worry:και τι δεδομένα χάνει το κινητό? και τις επαφες που έχουμε περασμένα στην μνήμη του?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το σήμα ασχέτως πόσες μπάρες έχει.

Δεν μου έτυχε πουθενά να πιάνουν άλλοι με ίδιο πάροχο και να μην πιάνω κι εγώ.

Επίσης μην ξεχνάς ότι πρόκειται και για το κινητό με το χαμηλότερο sar μάλλον στην ιστορία των κινητών

 

Το ui είναι όντως βλαμμένο, αλλά επί της ουσίας το κινητό δε το λες αργό

 

Το βασικό του πρόβλημα είναι η μπαταρία αν θες πολλές ώρες οθόνη. Και δεν είναι θέμα μόνο της οθόνης αλλά και του επεξεργαστή. Το g4 με ίδια οθόνη και μπαταρία έχει πολύ καλύτερη αυτονομία προφανώς λόγο του λιγότερου ενεργοβορου soc

 

+1.

Το σήμα μπορεί να είναι χαμηλό αλλά πιστεύω ότι δείχνει καλύτερα από άλλα που είναι εικονικό (πχ στο Xperia ZU έδειχνε ότι είχα μία γραμμή σήμα, αλλά δεν μπορούσα να κάνω κλήσεις ή να μπω ίντερνετ, ενώ εδώ το βγάζει μόνο του εκτός δικτύου).

Όσον αφορά τη μπαταρία, εκτός από την οθόνη, έχει και την αρχική έκδοση της lollipop με memory & battery leak (το Android OS και οι λοιπές διεργασίες του συστήματος είναι πρώτες και στο GSam). Στην αναπαραγωγή ταινίας όμως, η οθόνη είναι απολαυστική και η μπαταρία είναι κάτι παραπάνω από ικανοποιητική! :cool:

 

Ας ελπίσουμε να πάρουμε το UX4.0

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων,μετα μεσω LG Mobille Support Tool εκανα επαναφορα λογισμικου κ τωρα μου βγαζει συνεχεια μυνηματα οτι τα google gaps λειπουν,η διαδικασια com.google process gapps εχει σταματησει κτλ.Τι επαθε κ τα βγαζει;Πως το φτιαχνω;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβως τα γράφει ο Parafron.Gr...εξαιρετική απόδοση στην ταινία ,μέτρια ομως φωτεινότητα σε σχέση με άλλες συσκευές π.χ. g2 και θερμό,πράσινο-κίτρινο λευκό η οθόνη, λάθος κατ'εμέ για χρήση κινητού.Τεσπα αυτό πες συνηθίζεται εφόσον βέβαια το κινητό το δουλεύεις μόνος σου χωρίς συγκρίσεις δίπλα δίπλα με άλλες ναυαρχιδες
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αλλη μια επαναφορα ρυθμισεων.

Eνταξει εκανα αλλα παλι τιποτα...Τελικα την ξαναπερασα αλλα εβαλα το αντιγραφο που ειχα πριν εκει που ρωταει εαν θελω να γινει σαν νεα συσκευη η οπως ηταν πριν.Τωρα να ξανακανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων παλι;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Να μην παρεις g3. Σε ολα τα κινητα του 2015 εχουν αλλαξει οθονες και το ασπρο φαινεται κιτρινο(θερμο ασπρο) και η φωτεινοτητα ειναι πολυ χαμηλα. Το πηρε η κοπελα μου και ο αδερφος της και οταν το εβαλα διπλα στο δικο μου η διαφορα ηταν τεραστια. Επισης και το 32αρι ειναι εχει τοσο αργο ui οσο και το 16αρι...απαραδεκτο. Το g2 εχει πιο γρηγορο ui. Ενας φιλος μου με το g2 μου εκανε πλακα... Επισης επειδη δεν ειχαν ανταλλακτικα για το g2 του εδωσαν πισω τα λεφτα που το αγορασε και δεν ηθελε με τιποτα το g3. Πηρε το z3 και ειναι πολυ ευχαριστημενος. Και μιλαμε για απαιτητικο χρηστη που πριν καν στησει το τηλεφωνο του το ρουταρει.

Πολυ κραξιμο βρε παιδια εγω εχω δυο g3 32αρια και δεν εχω προβλημα ουτε με οθονη ουτε με ρωγμες ουτε κιτρινιλες και ειναι και τα δυο του 2015 αυγουστο.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πολυ κραξιμο βρε παιδια εγω εχω δυο g3 32αρια και δεν εχω προβλημα ουτε με οθονη ουτε με ρωγμες ουτε κιτρινιλες και ειναι και τα δυο του 2015 αυγουστο.

Και εγώ αυτό που είχα που ήταν Νοέμβριος του 14 δεν είχε κανένα θέμα όσο το είχα στην κατοχή μου και τι παιδί που το πούλησα δεν έχει κανένα θέμα επίσης. Νομίζω είναι ότι σου τύχει. Ή θα πέσεις σε άψογο ή σε κάποιο με αρκετα προβλήματα δεν βλέπω κάτι το ενδιάμεσο... Εγώ πάντως το κατευχαριστηθηκα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κραξιμο βρε παιδια εγω εχω δυο g3 32αρια και δεν εχω προβλημα ουτε με οθονη ουτε με ρωγμες ουτε κιτρινιλες και ειναι και τα δυο του 2015 αυγουστο.

Ουτε και εγω εχω λροβλβμα με ρωγμες και κιτρινιλες ακομα... Απλα λεω οτι στις νεες οθονες που βαζει η lg το ασπρο ειναι θερμο και οχι ψυχρο οπως επισης και η φωτεινοτητα ειναι πιο χαμηλη. Αν το βαλεις διπλα σε ενα παλαιοτερο μοντελο θα καταλαβεις.

Εγω οπως ειπα εχω προβλημα μονο με το ui και το σημα.

Κατα τα αλλα σε αυτα τα χρηματα παλι το g3 θα αγοραζα.

Link to comment
Share on other sites

εννοείται οτι βγάζουμε την sd καρτα οταν το κάνουμε αυτο εε?!απο που γίνεται η διαδικασια του reset?:worry:και τι δεδομένα χάνει το κινητό? και τις επαφες που έχουμε περασμένα στην μνήμη του?

 

Δες στο λογαριασμοί και συγχρονισμός, google, πατάς στο email και επιλέγεις ανάλογα τι θέλεις να κάνει backup το google αυτό για να είσαι εξασφαλισμένος, όλα αυτά που έχεις επιλεγμένα ανοιγοκλείνουν με το εικονίδιο του συγχρονισμού κατεβάζοντας τη μπάρα.

Ότι δεν χρειάζεσαι ας μην είναι επιλεγμένο αλλά να μη το ξεχάσεις και νομίζεις ότι είσαι ok αργότερα!

 

Το factory reset εξαφανίζει όλα τα δεδομένα μένει μόνο το λειτουργικό ξεκινάς πάλι από την αρχή!

 

How to hard reset an LG G3

 

Turn your phone off.

Press and hold the volume down and power button.

When the LG Logo appears in the screen, release the power button (keep holding the volume down button), then press and hold the power button again.

The factory reset menu will appear.

Agree with the power button and wait for the phone to do its thing.

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους, κατόχους και μη. Επειδή σκέφτομαι να κάνω τη μετάβαση από WP στο G3, θα ήθελα να μου πείτε αν πιστεύετε ότι η διαφορά στη ram των 2 εκδόσεων του g3 δικαιολογεί τη διαφορά στη τιμή. Για εσωτερική μνήμη δε με ενδιαφέρει αφού υπάρχει η sd.

 

Αυτό που εννοώ είναι αν θα δω τρομερή διαφορά στη καθημερινότητά μου με τα 3gb ram απ'ότι με τα 2. Χρήση μέτρια προς απαιτητική (ας πούμε), browsing με 3-4 καρτέλες, fb, insta, τράπεζες, running apps, spotify. Να πω ότι στο Lumia μου λόγω 1gb ram , παρόλο που το smoothness έσπερνε, στο multitasking προβλημάτιζε αλλά συνήθισα εύκολα (a.k.a έκλαψα λίγο αλλά έκατσα) Επίσης το g2 του άλλου μου μισού μου φαίνεται παράδεισος με τα 2gb ram.

 

Να κερδίσω 40 ευρώ στη τσέπη λοιπόν ή θα το μετανοιώσω γρήγορα; (Α, επίσης γνωρίζω από modding οπότε αν με ζορίσει πολύ δε μου είναι τίποτα να του πετάξω και ενα cyanogen..)

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το 3Gb μοντέλο είναι πιο future proof αλλά σε σύγκριση που έκανα του δικού μου (2Gb) με ενός φίλου, δεν είδα τρομερή διαφορά στην ταχύτητα. Στο μαμίσιο launcher το 3 δεν είχε κάποια μικροκολλημάτακια και επαναφορτώσεις που έχει το δικό μου, αλλά αυτό σίγουρα είναι θέμα της lolli και του UI της LG καθώς σε Nova τα πράγματα είναι καλύτερα. Το μόνο που με ενοχλεί είναι το multitasking το οποίο είναι καθαρά θέμα της 5.0 έκδοσης που έχουμε και κάποιες φορές μόνο με ένα απλό παιχνίδι ανοικτό (πχ Candy Crush), αν βγω να στείλω στο WhatsApp, το παιχνίδι θα ξαναφορτώσει. Όχι πάντα, αλλά μιλάς κάθε 2 λεπτά πχ, μπορεί να σου τύχει και θεωρώ ότι είναι καθαρά θέμα της lollipop καθώς ούτε το G2 ούτε το Xperia ZU με τα ίδια χαρακτηριστικά (2Gb RAM + 800) είχαν την ίδια αντίδραση.

 

Αν έχεις τα χρήματα, πήγαινε στο 3άρι. :)

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το 3Gb μοντέλο είναι πιο future proof αλλά σε σύγκριση που έκανα του δικού μου (2Gb) με ενός φίλου, δεν είδα τρομερή διαφορά στην ταχύτητα. Στο μαμίσιο launcher το 3 δεν είχε κάποια μικροκολλημάτακια και επαναφορτώσεις που έχει το δικό μου, αλλά αυτό σίγουρα είναι θέμα της lolli και του UI της LG καθώς σε Nova τα πράγματα είναι καλύτερα. Το μόνο που με ενοχλεί είναι το multitasking το οποίο είναι καθαρά θέμα της 5.0 έκδοσης που έχουμε και κάποιες φορές μόνο με ένα απλό παιχνίδι ανοικτό (πχ Candy Crush), αν βγω να στείλω στο WhatsApp, το παιχνίδι θα ξαναφορτώσει. Όχι πάντα, αλλά μιλάς κάθε 2 λεπτά πχ, μπορεί να σου τύχει και θεωρώ ότι είναι καθαρά θέμα της lollipop καθώς ούτε το G2 ούτε το Xperia ZU με τα ίδια χαρακτηριστικά (2Gb RAM + 800) είχαν την ίδια αντίδραση.

 

Αν έχεις τα χρήματα, πήγαινε στο 3άρι. :)

 

Σ'ευχαριστώ Parafron για την άμεση απάντηση. Εμπιστεύομαι την κρίση σου και λόγω του ότι έχεις και Lumia. Σκέφτομαι και την εναλλακτική του moto x '14 αλλά δεν είναι εδώ ο τόπος για συγκριτικά.

Σκέφτομαι να μείνω στα 16/2 γιατί τα έξτρα 40 ευρώ είναι μια μπαταρία ακόμα + 1 powerbank. Πιστεύω θα επιβιώσω. Έχεις απόλυτο δίκιο για το future proofness, απλά λέω 2 χρόνια κινητό είναι, θα το κρατήσω και 1,5 ακόμα, ε, κάπου εκεί σταματούν οι απαιτήσεις ακόμα και για την παραμικρή αναβάθμιση. Ξέρουμε πως πάνε αυτά για τις εταιρείες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...