Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά αύριο θα αποχωριστώ το G3 μου και είδη έχω πάρει τον διάδοχο του. Το δίνω μόνο και μόνο για το πολύ μεγάλο μέγεθος του και για την οθόνη που είχα θέμα με τη φωτεινότητα σε εξωτερικούς χώρους έτσι κι μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας ,αλλιώς είναι ένα φοβερό τηλέφωνο που πραγματικά αξίζει. Σήμερα μετά από μια εσωτερική και οικονομική πάλι κατέληξα στο Α5 Samsung αν και ήμουν και μεταξύ του iPhone 6 αλλά λόγο χρημάτων πήγα στο Σάμι. Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος από τις πρώτες εντυπώσεις κύριος από το μέγεθος την ποιότητα του υλικού και την φωτεινότητα για την μπαταρία δε ξέρω ακόμα αλλά την βλέπω δυνατή . Να στε καλά και όποιος δεν έχει θέμα με το μέγεθος να χαρείτε το απίστευτο κινητό σας :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα και παλι παιδια.... Μηπως μπορειτε. Α με βοηθησετε με το εξης κουλο? Συνδεω το κινητο με το pc και δειχνει μονο φόρτιση και δεν βγαινει καποια αλλη επιλογή τι κανω λαθος?

 

Ρυθμίσεις/Σύνδεση PC/και επιλέγεις..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά αύριο θα αποχωριστώ το G3 μου και είδη έχω πάρει τον διάδοχο του. Το δίνω μόνο και μόνο για το πολύ μεγάλο μέγεθος του και για την οθόνη που είχα θέμα με τη φωτεινότητα σε εξωτερικούς χώρους έτσι κι μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας ,αλλιώς είναι ένα φοβερό τηλέφωνο που πραγματικά αξίζει. Σήμερα μετά από μια εσωτερική και οικονομική πάλι κατέληξα στο Α5 Samsung αν και ήμουν και μεταξύ του iPhone 6 αλλά λόγο χρημάτων πήγα στο Σάμι. Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος από τις πρώτες εντυπώσεις κύριος από το μέγεθος την ποιότητα του υλικού και την φωτεινότητα για την μπαταρία δε ξέρω ακόμα αλλά την βλέπω δυνατή . Να στε καλά και όποιος δεν έχει θέμα με το μέγεθος να χαρείτε το απίστευτο κινητό σας :)

 

Καλορίζικο,

Φωτογραφικά πως στέκεται το a5 με το g3;

Θέμα lag καταλαβαίνεις αν και ίσως είναι νωρίς ακόμα;

Φαντάζομαι περισσότερες οι άχρηστες εφαρμογές εκεί στη Samsung;

(Σετάρω s3 neo φίλου και έχω εκπλαγεί κάπως!)

Δύο θέματα έχω με το g3 μέγεθος και αυτά τα μικρό-lags.

iPhone είχα και δεν θα πήγαινα πίσω έτσι εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος αν μπορει να ορισει σαν τροπο ξεκλειδωματος οθονης "κανενα";
Link to comment
Share on other sites

Από lag δεν είδα καθόλου και πολύ χειρότερο επεξεργαστή. το έχω λιώσει δεν έχει τα χαζά που είχε το s4 μέσα και το βαρέναν. Τώρα φίλε για μέγεθος και εγώ γιαυτό άλλαξα και τα μικρό lag χωρίς λόγο. Κάμερα ίσως ένα κλικ χειρότερη τουλάχιστον στην οθόνη έτσι βλέπω αλλά ίσως στο pc να είναι ίδιες από ότι είδα από διάφορα video
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά αύριο θα αποχωριστώ το G3 μου και είδη έχω πάρει τον διάδοχο του. Το δίνω μόνο και μόνο για το πολύ μεγάλο μέγεθος του και για την οθόνη που είχα θέμα με τη φωτεινότητα σε εξωτερικούς χώρους έτσι κι μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας ,αλλιώς είναι ένα φοβερό τηλέφωνο που πραγματικά αξίζει. Σήμερα μετά από μια εσωτερική και οικονομική πάλι κατέληξα στο Α5 Samsung αν και ήμουν και μεταξύ του iPhone 6 αλλά λόγο χρημάτων πήγα στο Σάμι. Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος από τις πρώτες εντυπώσεις κύριος από το μέγεθος την ποιότητα του υλικού και την φωτεινότητα για την μπαταρία δε ξέρω ακόμα αλλά την βλέπω δυνατή . Να στε καλά και όποιος δεν έχει θέμα με το μέγεθος να χαρείτε το απίστευτο κινητό σας :)

Καλορίζικο φίλος! Το έχει πάρει ένα συνάδελφος και είναι πολύ καλό και πολύ κομψό! Δεν έχει κανένα θέμα στον ένα μήνα + που το έχει και όλα λειτουργούν ρολόι. Πολύ καλή επιλογή!

Ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος αν μπορει να ορισει σαν τροπο ξεκλειδωματος οθονης "κανενα";

Εμένα δεν έχει σαν επιλογή το κανένα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος αν μπορει να ορισει σαν τροπο ξεκλειδωματος οθονης "κανενα";

 

 

 

Εμένα δεν έχει σαν επιλογή το κανένα

 

Εμενα το εχει και το εχω επιλεγμενο κιολας γιατι δεν γουσταρω να το κλειδωνω. Με 2 "χτυπήματα" ανοιγω και κλεινω την οθονη και ειμαι καλυτερα ετσι. Να ανεβασω και screenshot αν μπορω γιατι ειμαι tapatalk.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://images.tapatalk-cdn.com/15/07/04/e7f482310c107ad11148ab6c3f6a166e.jpg

Edited by ikgamsu
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]62766[/ATTACH]

 

Εμένα δεν το έχει... Το είχα αναφέρει και παλιά ότι μου λείπουν κάποιες επιλογές από τα κλειδωματα σε σύγκριση με το 16αρι που είχε συνάδελφος μου. Πιθανότατα κάτι δεν πήγε καλά στο update σε lollipop και μάλλον έχω το ίδιο πρόβλημα με τον Alex. Ενδεχομένως με ένα Factory reset να λυθεί αλλά προς το παρόν δεν με ενοχλεί οπότε δεν μπαίνω στην διαδικασία. Επίσης δεν μου έχει την επιλογή που αν θυμάμαι καλά πάλι με τον κλείδωμα έχει σχέση που ανάλογα με τον που είσαι πχ δουλειά ή σπίτι με τον GPS ενεργό να σεταρετε μόνο του το κινητό στις ρυθμίσεις πχ αθόρυβο κτλ. Αν θυμάμαι καλά κάποιος είχε αναφέρει παλιά ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα στο μενού κλειδώματος

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]62766[/ATTACH]

 

Εμένα δεν το έχει... Το είχα αναφέρει και παλιά ότι μου λείπουν κάποιες επιλογές από τα κλειδωματα σε σύγκριση με το 16αρι που είχε συνάδελφος μου. Πιθανότατα κάτι δεν πήγε καλά στο update σε lollipop και μάλλον έχω το ίδιο πρόβλημα με τον Alex. Ενδεχομένως με ένα Factory reset να λυθεί αλλά προς το παρόν δεν με ενοχλεί οπότε δεν μπαίνω στην διαδικασία. Επίσης δεν μου έχει την επιλογή που αν θυμάμαι καλά πάλι με τον κλείδωμα έχει σχέση που ανάλογα με τον που είσαι πχ δουλειά ή σπίτι με τον GPS ενεργό να σεταρετε μόνο του το κινητό στις ρυθμίσεις πχ αθόρυβο κτλ. Αν θυμάμαι καλά κάποιος είχε αναφέρει παλιά ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα στο μενού κλειδώματος

Και ομως εγω το ειχα σαν επιλογη... Και το χρησιμοποιουσα γιατι με βολευε πολυ... Αλλα πριν λιγες μερες εξαφανιστηκε μαγικα... Χωρις να πειραξω τιποτα...και νομιζα οτι εγινε καποιο update και αυτος ηταν ο λογος που αλλαξε...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, θελω να ρωτησω αν αξιζει να παω απο το Μ8 στο g3. Εχω ενα Μ8 που το πουλαω και απο οσο βλεπω θα το δωσω (ή πουλησω), και εχω αρκετες επιλογες ως αναφορα τις ανταλλαγες. Ερωτευτικα το G4 (οπως και το λευκο g3) αλλα να βαλω +150€ ειναι πλ δυσκολο στις μερες μας, οποτε λεω να παω στο αδερφακι του το g3. Λετε να αξιζει να το αλλαξω (;) και θελω να αλλαξω το Μ8 με μεγαλυτερη συσκευη (5,5 ιντσες). Απλα επειδη εχω διαβασει αρκετα για το g3 (πχ το λαγκ, η μπαταρια, η θερμοκρασιες με εχει τρομοκρατισει) και ειχα αρκετες επιλογες για ανταλλαγη (οπως oneplus, z3, note 3) δεν μπορω να καταληξω.

Η αποψη σας και η εμπειρια σας με την συσκευη θα με βοηθουσε.

 

ΥΓ: Αν ειμαι offtopic ζηταω συγνωμη.

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Το G2 θα παρει 5.1.1 με UX 4.0 -> http://www.gsmarena.com/lg_g2_will_receive_an_update_to_android_511_lollipop-news-12914.php

 

Αντε να δουμε εμεις ποτε...:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, θελω να ρωτησω αν αξιζει να παω απο το Μ8 στο g3. Εχω ενα Μ8 που το πουλαω και απο οσο βλεπω θα το δωσω (ή πουλησω), και εχω αρκετες επιλογες ως αναφορα τις ανταλλαγες. Ερωτευτικα το G4 (οπως και το λευκο g3) αλλα να βαλω +150€ ειναι πλ δυσκολο στις μερες μας, οποτε λεω να παω στο αδερφακι του το g3. Λετε να αξιζει να το αλλαξω (;) και θελω να αλλαξω το Μ8 με μεγαλυτερη συσκευη (5,5 ιντσες). Απλα επειδη εχω διαβασει αρκετα για το g3 (πχ το λαγκ, η μπαταρια, η θερμοκρασιες με εχει τρομοκρατισει) και ειχα αρκετες επιλογες για ανταλλαγη (οπως oneplus, z3, note 3) δεν μπορω να καταληξω.

Η αποψη σας και η εμπειρια σας με την συσκευη θα με βοηθουσε.

 

ΥΓ: Αν ειμαι offtopic ζηταω συγνωμη.

 

Παρε το Oneplus MTX. 35 φορες καλυτερο απο το G3.

Οπως ακριβως τα λες ειναι, το G3 εχει χαλια μπαταρια, εχει τρελο stuttering και ζεσταινεται συνεχεια.

Eιδικα η μπαταρια του ειναι για κλαματα.

 

To G3 δεν αξιζει για κανενα λογο, αδιαφορη συσκευη. Εχει καλουλα καμερα, αλλα κλαιν μαιν.

1000 φορες να κανεις υποχωρηση στο μεγεθος και να πας σε G2.

 

Αγνοησε καθε αλλο μηνυμα στο φορουμ, παρε οτι αλλο εκτος απο G3. Απο αυτους εδω την πατησα και εγω και εχω καταληξει με μια πατατα.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]62766[/ATTACH]

 

Εμένα δεν το έχει... Το είχα αναφέρει και παλιά ότι μου λείπουν κάποιες επιλογές από τα κλειδωματα σε σύγκριση με το 16αρι που είχε συνάδελφος μου. Πιθανότατα κάτι δεν πήγε καλά στο update σε lollipop και μάλλον έχω το ίδιο πρόβλημα με τον Alex. Ενδεχομένως με ένα Factory reset να λυθεί αλλά προς το παρόν δεν με ενοχλεί οπότε δεν μπαίνω στην διαδικασία. Επίσης δεν μου έχει την επιλογή που αν θυμάμαι καλά πάλι με τον κλείδωμα έχει σχέση που ανάλογα με τον που είσαι πχ δουλειά ή σπίτι με τον GPS ενεργό να σεταρετε μόνο του το κινητό στις ρυθμίσεις πχ αθόρυβο κτλ. Αν θυμάμαι καλά κάποιος είχε αναφέρει παλιά ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα στο μενού κλειδώματος

 

Κάποιες επιλογές που μειώνουν την ασφάλεια, απενεργοποιούνται αυτοματα από εφαρμογές που απαιτουν αυξημένη ασφάλεια, πχ σε μένα είχε συμβεί στο προηγούμενο κινητό μου όταν είχα προσθέσει στους email λογαριασμούς μου, το εταιρικό email. Αν θυμάμαι καλά, μπορείς να το επιβεβαιώσεις ελέγχοντας τις εγγραφές στο settings->general->security->phone administrators.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχει κάποιος δοκιμάσει θήκη quick circle?

Έβαλα μία πριν από 2 ημέρες και έχω τρελαθεί. Από τότε βλέπω την μπαταρία να στραγγίζετε σαν τα ΑΤΜ.

Το βράδυ είχα περίπου 35-40% όταν πήγα για ύπνο και το πρωί είχε κλείσει από μπαταρία. Η πρώτη μου σκέψη είναι ότι αν κλείνεις απλά το πορτάκι το τηλέφωνο δεν κλείνει αλλά συνεχίζει σαν να είναι ανοικτό. Αυτό θα μου πει κάποιος ότι ισχύει και χωρίς θήκη. Αλλά νομίζω ότι η λειτουργία της εφαρμογής για το quick circle καταναλώνει αρκετή μπαταρία από μόνη της. Αλλά τόσο πολύ; Μπορεί κάποιος να μου πει την εμπειρία του;

 

Υ.Γ. Έχω πάντα ανοικτό το Wi-Fi και τα locations. Αλλά τα είχα και πριν την θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Παρε το Oneplus MTX. 35 φορες καλυτερο απο το G3.

Οπως ακριβως τα λες ειναι, το G3 εχει χαλια μπαταρια, εχει τρελο stuttering και ζεσταινεται συνεχεια.

Eιδικα η μπαταρια του ειναι για κλαματα.

 

To G3 δεν αξιζει για κανενα λογο, αδιαφορη συσκευη. Εχει καλουλα καμερα, αλλα κλαιν μαιν.

1000 φορες να κανεις υποχωρηση στο μεγεθος και να πας σε G2.

 

Αγνοησε καθε αλλο μηνυμα στο φορουμ, παρε οτι αλλο εκτος απο G3. Απο αυτους εδω την πατησα και εγω και εχω καταληξει με μια πατατα.

Δεν είναι τόσο τραγικά όπως τα λες ,εκτός αν πιστεύεις ότι με 300 ευρώ θα πάρεις iphone και θα ζεσταθεί και θα κολλαει όπως όλα τα Android. Εγώ το άλλαξα όπως προ είπα λόγο μεγέθους και γιατί πέρασαν πολλές συσκευές από τα χέρια μου το G3 με άφησε ικανοποίημένο και αν δε με κούραζε οι 5.5 θα το είχα ακομη. Στα 300< παίζει χωρίς ανταγωνισμό στις ίντσες του

Edited by dimcreed
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχει κάποιος δοκιμάσει θήκη quick circle?

Έβαλα μία πριν από 2 ημέρες και έχω τρελαθεί. Από τότε βλέπω την μπαταρία να στραγγίζετε σαν τα ΑΤΜ.

Το βράδυ είχα περίπου 35-40% όταν πήγα για ύπνο και το πρωί είχε κλείσει από μπαταρία. Η πρώτη μου σκέψη είναι ότι αν κλείνεις απλά το πορτάκι το τηλέφωνο δεν κλείνει αλλά συνεχίζει σαν να είναι ανοικτό. Αυτό θα μου πει κάποιος ότι ισχύει και χωρίς θήκη. Αλλά νομίζω ότι η λειτουργία της εφαρμογής για το quick circle καταναλώνει αρκετή μπαταρία από μόνη της. Αλλά τόσο πολύ; Μπορεί κάποιος να μου πει την εμπειρία του;

 

Υ.Γ. Έχω πάντα ανοικτό το Wi-Fi και τα locations. Αλλά τα είχα και πριν την θήκη.

100% δεν φταίει η quick circle.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, θελω να ρωτησω αν αξιζει να παω απο το Μ8 στο g3. Εχω ενα Μ8 που το πουλαω και απο οσο βλεπω θα το δωσω (ή πουλησω), και εχω αρκετες επιλογες ως αναφορα τις ανταλλαγες. Ερωτευτικα το G4 (οπως και το λευκο g3) αλλα να βαλω +150€ ειναι πλ δυσκολο στις μερες μας, οποτε λεω να παω στο αδερφακι του το g3. Λετε να αξιζει να το αλλαξω (;) και θελω να αλλαξω το Μ8 με μεγαλυτερη συσκευη (5,5 ιντσες). Απλα επειδη εχω διαβασει αρκετα για το g3 (πχ το λαγκ, η μπαταρια, η θερμοκρασιες με εχει τρομοκρατισει) και ειχα αρκετες επιλογες για ανταλλαγη (οπως oneplus, z3, note 3) δεν μπορω να καταληξω.

Η αποψη σας και η εμπειρια σας με την συσκευη θα με βοηθουσε.

 

ΥΓ: Αν ειμαι offtopic ζηταω συγνωμη.

 

Κοίτα το m8 η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ δυνατό τηλέφωνο. Εγώ από το g3 δεν έχω κανένα παράπονο μέχρι τώρα αν εξαιρέσεις την μπαταρία που πλέον έχει πέσει και λίγο η απόδοση της και την μέρα την βγάζω σχετικά δύσκολα. Το τηλέφωνο είναι λίγο ζεστό αλλά δεν έχει και την τεράστια διαφορά σε σχέση με το note 3 που έχω. Όσο για το lag υπάρχει άπειρο ελάχιστο στο ui της lg. Εγώ στη θέση σου θα καθόμουν στο m8 και αν έπρεπε να πάω σε αλλαγή θα κοίταζα για g4 με ότι σημαίνει αυτό στα οικονομικά.

 

Παρε το Oneplus MTX. 35 φορες καλυτερο απο το G3.

Οπως ακριβως τα λες ειναι, το G3 εχει χαλια μπαταρια, εχει τρελο stuttering και ζεσταινεται συνεχεια.

Eιδικα η μπαταρια του ειναι για κλαματα.

 

To G3 δεν αξιζει για κανενα λογο, αδιαφορη συσκευη. Εχει καλουλα καμερα, αλλα κλαιν μαιν.

1000 φορες να κανεις υποχωρηση στο μεγεθος και να πας σε G2.

 

Αγνοησε καθε αλλο μηνυμα στο φορουμ, παρε οτι αλλο εκτος απο G3. Απο αυτους εδω την πατησα και εγω και εχω καταληξει με μια πατατα.

 

Το έχεις κάνει τραγικό και το να προτρέπεις κάποιον να αγνοησει οποιοδήποτε άλλο μήνυμα στο νήμα και να ακούσει μόνο εσένα είναι τουλάχιστον εγωιστικο εκτός και αν είσαι ο φωτεινός παντογνωστης και οποιουδήποτε άλλου η γνώμη είναι περιττή. Στην τελική συζήτηση κάνουμε αν δεν σου αρέσει το τηλέφωνο δικαίωμα σου αλλά σε κάποιους αρέσει δεν σημαίνει ότι επειδή έχουν άλλη άποψη είναι ηλιθιοι. Ο καθένας έχει την άποψή του.

 

Κάποιες επιλογές που μειώνουν την ασφάλεια, απενεργοποιούνται αυτοματα από εφαρμογές που απαιτουν αυξημένη ασφάλεια, πχ σε μένα είχε συμβεί στο προηγούμενο κινητό μου όταν είχα προσθέσει στους email λογαριασμούς μου, το εταιρικό email. Αν θυμάμαι καλά, μπορείς να το επιβεβαιώσεις ελέγχοντας τις εγγραφές στο settings->general->security->phone administrators.

 

Θα το ελέγξω! Ευχαριστώ πολύ!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες, θελω να ρωτησω αν αξιζει να παω απο το Μ8 στο g3. Εχω ενα Μ8 που το πουλαω και απο οσο βλεπω θα το δωσω (ή πουλησω), και εχω αρκετες επιλογες ως αναφορα τις ανταλλαγες. Ερωτευτικα το G4 (οπως και το λευκο g3) αλλα να βαλω +150€ ειναι πλ δυσκολο στις μερες μας, οποτε λεω να παω στο αδερφακι του το g3. Λετε να αξιζει να το αλλαξω (;) και θελω να αλλαξω το Μ8 με μεγαλυτερη συσκευη (5,5 ιντσες). Απλα επειδη εχω διαβασει αρκετα για το g3 (πχ το λαγκ, η μπαταρια, η θερμοκρασιες με εχει τρομοκρατισει) και ειχα αρκετες επιλογες για ανταλλαγη (οπως oneplus, z3, note 3) δεν μπορω να καταληξω.

Η αποψη σας και η εμπειρια σας με την συσκευη θα με βοηθουσε.

 

ΥΓ: Αν ειμαι offtopic ζηταω συγνωμη.

 

Μετά το καλοκαίρι πας για το G4 αφού δεν ξεκινάς από το μηδέν και πληρώνεις τη διάφορα, το g3 το προσπερνάς, έτσι απλά.

Είναι προβληματικό το μεγάλο κινητό το καλοκαίρι ακόμα κι αν είναι δικαιολογία αυτό σε μερικούς είναι καλή δικαιολογία.

Αλλά δέρματα μυρίζουν αλμυρά τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Μετά το καλοκαίρι πας για το G4 αφού δεν ξεκινάς από το μηδέν και πληρώνεις τη διάφορα, το g3 το προσπερνάς, έτσι απλά.

Είναι προβληματικό το μεγάλο κινητό το καλοκαίρι ακόμα κι αν είναι δικαιολογία αυτό σε μερικούς είναι καλή δικαιολογία.

Αλλά δέρματα μυρίζουν αλμυρά τώρα!

 

Παρα πολυ σωστος!!!!

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπορει να μου πει καποιος αν μπορει να ορισει σαν τροπο ξεκλειδωματος οθονης "κανενα";

 

Δε το νομίζω γιατί είναι το διπλό tap tap που απαιτεί κίνηση gesture για ασφάλεια.

 

Ωστόσο μπορείς αν θέλεις να αυξήσεις το χρονικό όριο για το κλείδωμα του κινητού ώστε να μη χρειάζεται η διαδικασία κάθε τόσο σε σύντομο χρονικό διάστημα.

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

Παρε το Oneplus MTX. 35 φορες καλυτερο απο το G3.

Οπως ακριβως τα λες ειναι, το G3 εχει χαλια μπαταρια, εχει τρελο stuttering και ζεσταινεται συνεχεια.

Eιδικα η μπαταρια του ειναι για κλαματα.

 

To G3 δεν αξιζει για κανενα λογο, αδιαφορη συσκευη. Εχει καλουλα καμερα, αλλα κλαιν μαιν.

1000 φορες να κανεις υποχωρηση στο μεγεθος και να πας σε G2.

 

Αγνοησε καθε αλλο μηνυμα στο φορουμ, παρε οτι αλλο εκτος απο G3. Απο αυτους εδω την πατησα και εγω και εχω καταληξει με μια πατατα.

Φιλε μου χαλαρα, ειχα το oneplus και γενικα δεν θελω να ξαναπαιρνω συσκευες που ειχα (ασχετα αν το 1+ ηταν η καλυτερη που ειχα).

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κοίτα το m8 η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ δυνατό τηλέφωνο. Εγώ από το g3 δεν έχω κανένα παράπονο μέχρι τώρα αν εξαιρέσεις την μπαταρία που πλέον έχει πέσει και λίγο η απόδοση της και την μέρα την βγάζω σχετικά δύσκολα. Το τηλέφωνο είναι λίγο ζεστό αλλά δεν έχει και την τεράστια διαφορά σε σχέση με το note 3 που έχω. Όσο για το lag υπάρχει άπειρο ελάχιστο στο ui της lg. Εγώ στη θέση σου θα καθόμουν στο m8 και αν έπρεπε να πάω σε αλλαγή θα κοίταζα για g4 με ότι σημαίνει αυτό στα οικονομικά.

Ναι εχεις δικιο, δεν εχω κανενα απολυτως θεμα με το Μ8 απλα θελω μεγαλυτερη οθονη και επειδη εχει ακομα λιγη αξια ειπα να το δωσω για κατι μεγαλυτερο.

 

Μετά το καλοκαίρι πας για το G4 αφού δεν ξεκινάς από το μηδέν και πληρώνεις τη διάφορα, το g3 το προσπερνάς, έτσι απλά.

Είναι προβληματικό το μεγάλο κινητό το καλοκαίρι ακόμα κι αν είναι δικαιολογία αυτό σε μερικούς είναι καλή δικαιολογία.

Αλλά δέρματα μυρίζουν αλμυρά τώρα!

 

Και οπως ειπε ο φιλος, ο @takaros31 πιο πανω, ισως περιμενω να πεσει λιγο η τιμη του G4 μετα το καλοκαιρι (η να γινει καμια τρελη προσφορα οπως το g flex 2) και τοτε να δω τι θα κανω.

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου χαλαρα, ειχα το oneplus και γενικα δεν θελω να ξαναπαιρνω συσκευες που ειχα (ασχετα αν το 1+ ηταν η καλυτερη που ειχα).

 

Παρε Nexus 6 ή περιμενε τα καινουργια Nexus ή το LG G4 να πεσει η τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Παρε Nexus 6 ή περιμενε τα καινουργια Nexus ή το LG G4 να πεσει η τιμη.

 

Ισχυει, υπαρχουν αρκετες επιλογες για να σε τρελανουν :P

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...