Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας ευχαριστω!!

Συγγνωμη που επιστρεφω και σορυ για το off topic, στον nova πρεπει να ειμαι prime για το double tap για κλειδωμα; Γιατι δεν το βρισκω στις ρυθμισεις.

Ναι θέλει το prime

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μαλιστα κριμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης ειναι ιδεα μου η οι εφαρμογες ανοιγουν ενα κλικ πιο αργα με τον nova;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να μου πει καποιος τι ακριβως αναβαθμιστηκε; Η εκδοση λογισμικου ειναι η ιδια

Γιατί πήραμε κάποια αναβαθμιση?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω το εγινε...και εγω δεν καταλαβα να εχω παρει αναβαθμιση...αλλα εχει αλλαξει το κλειδωμα... Αρα κατι αναβαθμιστηκε...καποια εφαρμογη του συστηματος;
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω το εγινε...και εγω δεν καταλαβα να εχω παρει αναβαθμιση...αλλα εχει αλλαξει το κλειδωμα... Αρα κατι αναβαθμιστηκε...καποια εφαρμογη του συστηματος;

Θες να βγάλεις ένα screenshot α το δούμε?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

Άμεση βοήθεια παρακαλώ...

Το μωρό μου έφαγε το καλώδιο φόρτισης της συσκευής...

Είχα ένα άλλο καλώδιο από nokia παλιά συσκευή το έβαλα και ναι μεν φορτίζει αλλά όχι τόσο γρήγορα όσο το γνήσιο καλώδιο.

Παίζει ρόλο το καλώδιο;

Άπο που θα πάρω γνήσιο φορτιστή;

Ξέρουμε πόσο βγαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

Άμεση βοήθεια παρακαλώ...

Το μωρό μου έφαγε το καλώδιο φόρτισης της συσκευής...

Είχα ένα άλλο καλώδιο από nokia παλιά συσκευή το έβαλα και ναι μεν φορτίζει αλλά όχι τόσο γρήγορα όσο το γνήσιο καλώδιο.

Παίζει ρόλο το καλώδιο;

Άπο που θα πάρω γνήσιο φορτιστή;

Ξέρουμε πόσο βγαίνει;

Απιστευτος/η το μικρο… μπραβο του… το εκανε επίτηδες για να παιζεις μαζι του… χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

Άμεση βοήθεια παρακαλώ...

Το μωρό μου έφαγε το καλώδιο φόρτισης της συσκευής...

Είχα ένα άλλο καλώδιο από nokia παλιά συσκευή το έβαλα και ναι μεν φορτίζει αλλά όχι τόσο γρήγορα όσο το γνήσιο καλώδιο.

Παίζει ρόλο το καλώδιο;

Άπο που θα πάρω γνήσιο φορτιστή;

Ξέρουμε πόσο βγαίνει;

 

Πάρε ένα τηλέφωνο procordia http://www.procordia.gr/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=59

Νομίζω βγαίνει γύρω στα 15€ χωρίς μεταφορικά.

Αν μάθεις πες το και σε εμάς.

Edited by vortex78

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

Άμεση βοήθεια παρακαλώ...

Το μωρό μου έφαγε το καλώδιο φόρτισης της συσκευής...

Είχα ένα άλλο καλώδιο από nokia παλιά συσκευή το έβαλα και ναι μεν φορτίζει αλλά όχι τόσο γρήγορα όσο το γνήσιο καλώδιο.

Παίζει ρόλο το καλώδιο;

Άπο που θα πάρω γνήσιο φορτιστή;

Ξέρουμε πόσο βγαίνει;

Παίζει ρόλο για το χρόνο φόρτισεις, το πάχος που έχει το καλώδιο και το πόσο μακρύ είναι.

Μπράβο στον μικρό.:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θες να βγάλεις ένα screenshot α το δούμε?

Παλια απλα πατουσα 2 φορες την οθονη και ξεκλειδωνε το κινητο. Απο προχθες ενω παλι πατουσα 2 φορες την οθονη επρεπε για να ξεκλειδωσει να σειρω και το δαχτυλο πανω σε αυτην... [ATTACH]62715[/ATTACH]

 

Για να ξεκλειδωνει απλα με το πατημα τηε οθονης 2 φορες ειχα επιλεξει σαν τροπο ξεκλειδωματος οθονης την επιλογη "κανενας". Τωρα αυτη η επιλογη δεν υπαρχει

[ATTACH]62716[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Παλια απλα πατουσα 2 φορες την οθονη και ξεκλειδωνε το κινητο. Απο προχθες ενω παλι πατουσα 2 φορες την οθονη επρεπε για να ξεκλειδωσει να σειρω και το δαχτυλο πανω σε αυτην... [ATTACH]62715[/ATTACH]

 

Για να ξεκλειδωνει απλα με το πατημα τηε οθονης 2 φορες ειχα επιλεξει σαν τροπο ξεκλειδωματος οθονης την επιλογη "κανενας". Τωρα αυτη η επιλογη δεν υπαρχει

[ATTACH]62716[/ATTACH]

 

Να υποθέσω ότι αφερέθηκε? Μπορείς να το παρακάμψεις έμμεσα θέτωντας το knock code με δύο χτυπήματα. Αλλά θα πρέπει αυτά τα χτυπήματα να είναι σε συγκεκριμένη περιοχή και όχι οπουδήποτε. Αν είναι οπουδήποτε τότε θα ανοίγει η οθόνη και θα πρέπει πάλι να τα κάνεις τα 2 χτυπήματα στην σωστή περιοχή.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι αφερέθηκε? Μπορείς να το παρακάμψεις έμμεσα θέτωντας το knock code με δύο χτυπήματα. Αλλά θα πρέπει αυτά τα χτυπήματα να είναι σε συγκεκριμένη περιοχή και όχι οπουδήποτε. Αν είναι οπουδήποτε τότε θα ανοίγει η οθόνη και θα πρέπει πάλι να τα κάνεις τα 2 χτυπήματα στην σωστή περιοχή.

Οπου και να πατησεις ανοιγει η οθονη και με το knock code... Απλα το knock code χρειαζεται απο 3 χτυπηματα και πανω και αυτο μου τη σπαει...

Link to comment
Share on other sites

Οπου και να πατησεις ανοιγει η οθονη και με το knock code... Απλα το knock code χρειαζεται απο 3 χτυπηματα και πανω και αυτο μου τη σπαει...

Δοκίμασε αν θες μήπως μπορείς να κάνεις εκκαθάριση διαπιστευτηρίων, μήπως επανέλθει! (Ρυθμίσεις- Γενικές- Ασφάλεια -Εκκαθάριση διαπιστευτηρίων)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αν θες μήπως μπορείς να κάνεις εκκαθάριση διαπιστευτηρίων, μήπως επανέλθει! (Ρυθμίσεις- Γενικές- Ασφάλεια -Εκκαθάριση διαπιστευτηρίων)

Η επιλογη αυτη ειναι ανενεργη... Δηλαδη μονο σε εμενα συμβαινει;

 

Και σε προηγουμενο ποστ ειχα διαβασει κατι για αναβαθμιση και αλλαγες στο κλειδωμα...

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου θα με τρελάνει . Κάνει download μόνο του deskorange.apk που δεν γνωρίζω καν τι είναι . Μόλις κάνω διαγραφή κάνα κάνει download μόνο του . Πως μπορώ να κάνω block ??
Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν γνωρίζω τι πρέπει να κάνω μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Υπάρχει πιθανότητα για ιους???

 

γραψε τα apk που εγκαθιστα ενα ενα. το κινητο ειναι root? εβαλες καμια speedup εφαρμογη?

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν είναι root..

έκανα εγκατάσταση κάποια games alien creeps, manuganu 2..

Tα files που κάνει download είναι deskorange_2.4.0.150507.apk ( 591 kb) και deskorange_2.4.0150507-1.apk (591kb)..Τι είναι αυτά??

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος ??

 

Σβησε τα παιχνίδια που κατέβασες ,μπορεί αυτά να φταίνε.

Επίσης μπορείς να κλείσεις τα δεδομένα ή να αποσυνδεθεις απο τον gmail λογαριασμό σου.Ξερω οτι δεν είναι λύσεις αυτά.

Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει προσφατα το lg g3 και ξαγνικα χανει το σημα,λογικο εν μερει αλλα οταν το γυρναω σε απλη επιλογη GSM παλι δεν εχει καθολου...δικτυο μη διαθεσιμο...κλεινω και ανοιγω την συσκευη ολα καλα!Εχει προβλημα η συσκευη?ο παροχος δικτυου μου ειναι η vodafone!
Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει προσφατα το lg g3 και ξαγνικα χανει το σημα,λογικο εν μερει αλλα οταν το γυρναω σε απλη επιλογη GSM παλι δεν εχει καθολου...δικτυο μη διαθεσιμο...κλεινω και ανοιγω την συσκευη ολα καλα!Εχει προβλημα η συσκευη?ο παροχος δικτυου μου ειναι η vodafone!
Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει προσφατα το lg g3 και ξαγνικα χανει το σημα,λογικο εν μερει αλλα οταν το γυρναω σε απλη επιλογη GSM παλι δεν εχει καθολου...δικτυο μη διαθεσιμο...κλεινω και ανοιγω την συσκευη ολα καλα!Εχει προβλημα η συσκευη?ο παροχος δικτυου μου ειναι η vodafone!

Έκοψες εσύ την κάρτα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Lg g2 από το οποίο έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος, ωστόσο στις 23/07 έχω επιδότηση και σκέφτομαι το lg g3.

Το G2 θα το δώσω στην σύζυγο (τυχερή), ωστόσο σκέφτομαι να πάρω το g3 ή κάποιο άλλο και οι λόγοι είναι οι εξής :

 

1. Μοντέλο 2014 (παλιώνει)

2. Στα sites των εταιρειών κινητής έχει ακόμη 400 € ενώ βρίσκεις φθηνότερα με περίπου ίδια specs

3. Αξίζεις να δώσεις σήμερα επιπλέον λεφτά και με δεδομένη την δύσκολη οικονομική κατάσταση?

 

Θα ήθελα την γνώμη σας

Edited by xroikon_46
Εννοώ πάντα για το 32αρι
HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι παιδια.... Μηπως μπορειτε. Α με βοηθησετε με το εξης κουλο? Συνδεω το κινητο με το pc και δειχνει μονο φόρτιση και δεν βγαινει καποια αλλη επιλογή τι κανω λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...