Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά ... Έχω ένα LG g3 16αρι και έχει λολιποπ μέσα . Όταν ειναι στον φορτιστή ανοίγει και δουλεύει κανονικά ... Μόλις το αποσυνδεω ... Κλείνει μέσα στα πρώτα δέκα δευτερόλεπτα και κάνει επανεκινησεις συνέχεια χωρίς να προλαβαίνει να ανοίξει ... Το κάνει συνεχεία μέχρι να τελειώσει η μπαταρία . Την ώρα των επαννεκινησεων αν συνδεσω φορτιστή ανοίγει κανονικά ... Αν τον αποσυνδεσω ξανά τα ίδια . Δοκίμασα factory reset τουλάχιστον 5 φορές και τίποτα ... Τι κάνω ;

GO HARD OR GO HOME

Send with SAMSUNG GALAXY S20+:kill:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά ... Έχω ένα LG g3 16αρι και έχει λολιποπ μέσα . Όταν ειναι στον φορτιστή ανοίγει και δουλεύει κανονικά ... Μόλις το αποσυνδεω ... Κλείνει μέσα στα πρώτα δέκα δευτερόλεπτα και κάνει επανεκινησεις συνέχεια χωρίς να προλαβαίνει να ανοίξει ... Το κάνει συνεχεία μέχρι να τελειώσει η μπαταρία . Την ώρα των επαννεκινησεων αν συνδεσω φορτιστή ανοίγει κανονικά ... Αν τον αποσυνδεσω ξανά τα ίδια . Δοκίμασα factory reset τουλάχιστον 5 φορές και τίποτα ... Τι κάνω ;

 

 

Μπαταρία βραχυκυκλωμένη

Δες εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=418574

Link to comment
Share on other sites

Εχω το LG G3 εδω 2-3 μηνες.

Τρελη πατατα το κινητο.

 

Μπαταρια της πλακας. Δεν μου βγαζει μερα ουτε με σφαιρες.

 

Να πω οτι ειχε και καμια αποδοση, ενα ματσιο χαλια ειναι και εκει. Το stutter και η καθηστερηση πανε συννεφο.

Να πω οτι ειχε και κανα build quality, πλαστικουρα α-λα-Samsung.

Nα πω οτι ειχε και καμια καλη καμερα. Εχει δηλαδη αλλα τι να το κανεις οταν δεν παιζει σε custom.

 

Τι official δοκιμασα, τι Cloudy, τι custom, πουθενα δεν παει το κινητο οπως πρεπει.

 

Ηθελα ΠΟΛΥ να πουλησω το 1+1 και το Nexus 6 μου για να κρατησω το g3, αλλα το κινητο ειναι για πεταμα.

 

---------

 

Γιατι αυτο το rant;

 

Γιατι μερικοι εδω θα μας τρελανετε με τα λεγομενα σας.

Ορισμενα fanboys γυρνανε στα διαφορα θεματα και λενε οτι εχει γινει πλεον γρηγορο, οτι ειναι καλο, η καλυτερη συσκευη που ειχαν, "εχω αλλαξει 5 κινητα και ειναι το καλυτερο" κλπ

Link to comment
Share on other sites

Εχω το LG G3 εδω 2-3 μηνες.

Τρελη πατατα το κινητο.

 

Μπαταρια της πλακας. Δεν μου βγαζει μερα ουτε με σφαιρες.

 

Να πω οτι ειχε και καμια αποδοση, ενα ματσιο χαλια ειναι και εκει. Το stutter και η καθηστερηση πανε συννεφο.

Να πω οτι ειχε και κανα build quality, πλαστικουρα α-λα-Samsung.

Nα πω οτι ειχε και καμια καλη καμερα. Εχει δηλαδη αλλα τι να το κανεις οταν δεν παιζει σε custom.

 

Τι official δοκιμασα, τι Cloudy, τι custom, πουθενα δεν παει το κινητο οπως πρεπει.

 

Ηθελα ΠΟΛΥ να πουλησω το 1+1 και το Nexus 6 μου για να κρατησω το g3, αλλα το κινητο ειναι για πεταμα.

 

---------

 

Γιατι αυτο το rant;

 

Γιατι μερικοι εδω θα μας τρελανετε με τα λεγομενα σας.

Ορισμενα fanboys γυρνανε στα διαφορα θεματα και λενε οτι εχει γινει πλεον γρηγορο, οτι ειναι καλο, η καλυτερη συσκευη που ειχαν, "εχω αλλαξει 5 κινητα και ειναι το καλυτερο" κλπ

 

Μπαταρια πιστευω πως αν δεν εισαι gamer που στο κινητο δεν γίνεται βέβαια ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ.... Το τετραωρο ειναι στάνταρντ...

Αποδοση νταξει το ειπαμε εχει λιγο θεματάκι με το software και ειναι χιλιοαποδεδειγμενο.... Περιμενουμε ολοι την m γιατι η λολλιπο δεν ηταν αυτο που ολοι περιμεναμε...

Κατασκευη ειναι μια χαρα και δυο τρομαρες... Για να δω πως αλλαζεις μπαταρια και βαζεις καρτα sd στα νεξους και στο 1+1... Το καπακι του g3 ειναι 5 φορες σκληροτερο απο τα samsung...

Στην καμερα τωρα δεν βλεπω τεραστιες διαφορες σε aosp σε σχεση με stock...

Καλα κανεις και λες τις αποψεις σου αλλα οχι και πατατα φιλε...

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρια πιστευω πως αν δεν εισαι gamer που στο κινητο δεν γίνεται βέβαια ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ.... Το τετραωρο ειναι στάνταρντ...

Αποδοση νταξει το ειπαμε εχει λιγο θεματάκι με το software και ειναι χιλιοαποδεδειγμενο.... Περιμενουμε ολοι την m γιατι η λολλιπο δεν ηταν αυτο που ολοι περιμεναμε...

Κατασκευη ειναι μια χαρα και δυο τρομαρες... Για να δω πως αλλαζεις μπαταρια και βαζεις καρτα sd στα νεξους και στο 1+1... Το καπακι του g3 ειναι 5 φορες σκληροτερο απο τα samsung...

Στην καμερα τωρα δεν βλεπω τεραστιες διαφορες σε aosp σε σχεση με stock...

Καλα κανεις και λες τις αποψεις σου αλλα οχι και πατατα φιλε...

πατατα μεγαλη εχει δικιο να το πουλησει αμεσα και εμεις που κανουμε τη δουλεια μασ ακομα με αυτο να σταματησουμε να γραφουμε στο φορουμ τους παρασερνουμε ολους ολοκληρη υδρογειο

Link to comment
Share on other sites

Κατι που παρατηρησα και μου εκανε εντυπωση ειναι πως οσο καιρο δουλευα αλλα κινητα με lollipop,ειτε samsung,ειτε AOSP,ειτε motorola stock based,μπορουσες απο την lockscreen να διαχειριστεις τις ειδοποιησεις σου.

Εδω τι πατατα κανανε;Υπαρχει καποια λυση γι'αυτο εστω και με καποιο xposed nod;

Π.χ. χρησιμοποιω blue mail και μπορουσα να διαγραψω καποιο mail απο την lockscreen.Τωρα δεν με αφηνει να κανω τιποτα παρα μονο να μπω να το διαβασω ή να το βγαλω απο τις ειδοποιησεις.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη Πατάτα είναι... χαχαχα σε σύγκριση πάντως με ένα Asus Zenfone 2 ενός φίλου... που τα κοίταζα εχθές είναι κλασεις ανώτερο απο κάθε άποψη... απο οθόνη... μέρα με νύχτα... απο ανάλυση... αστα... απο ομορφιά... η μπαταρία και στο zenfone κρατάει περίπου το ίδιο και ας έχει χαμηλότερη ανάλυση.... που την είδατε την πατάτα....??? Στην τιμή που έχει τώρα.... ειναι απλά must.....

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Nikchris.

Και γιατί ήθελες πολύυυυ να πουλήσεις τα άλλα δύο και να κρατήσεις αυτό; Έχεις κάποια υποχρέωση απέναντι στην LG;

Και το build quality το είχε και πριν το πάρεις. Δεν το είδες;

Τέλος πάντων. Σοβαρά τώρα. Το πουλάς; Αν ναι ενημέρωσε με. Αλλά παρακαλώ η τιμή του να είναι ανάλογη με την κριτική σου. Κάτι που είναι για πέταμα δηλαδή.

Edited by Jimi_Gr
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο τηλ επικοινωνια με lg με ενημερωσαν οτι μου κοβουν πιστοτικο το ποσο αγορας του g3 32g και να παω να παρω αλλο απο το καταστημα λογω αδυναμιας επισκευης του υπαρχοντος.....Το καταστημα ομως δεν εχει ουτε g3 ουτε g4 ουτε s6 (ετοιμοπαραδοτα) αλλα μονο z3.....τι κανω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο τηλ επικοινωνια με lg με ενημερωσαν οτι μου κοβουν πιστοτικο το ποσο αγορας του g3 32g και να παω να παρω αλλο απο το καταστημα λογω αδυναμιας επισκευης του υπαρχοντος.....Το καταστημα ομως δεν εχει ουτε g3 ουτε g4 ουτε s6 (ετοιμοπαραδοτα) αλλα μονο z3.....τι κανω;

 

Z3? Θα πληρωσεις κατι επιπλεον? Εαν σου αρεσει εμφανισιακα και δεν δωσεις διαφορά παρτο.

Καλυτερη μπαταρια αλλα μη αποσπωμενη.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μετα απο τηλ επικοινωνια με lg με ενημερωσαν οτι μου κοβουν πιστοτικο το ποσο αγορας του g3 32g και να παω να παρω αλλο απο το καταστημα λογω αδυναμιας επισκευης του υπαρχοντος.....Το καταστημα ομως δεν εχει ουτε g3 ουτε g4 ουτε s6 (ετοιμοπαραδοτα) αλλα μονο z3.....τι κανω;

Δεν έχεις καμιά άλλη συσκευή να περιμένεις να σου φέρουν το g4? Αλλιώς δεν έχει κανένα note 4?

 

edit: Απ'όσο είδα φίλε μου σε παλαιότερα μηνύματα σου είναι ελληνικό σωστά?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.

Εδω και 3 μήνες, είμαι κάτοχος ενός g3 , αυτό με την μνήμη 3ram. Το τηλέφωνο δεν το πολύ ξέρω ακόμη, είχα iphone πριν και σκέφτομαι να ξαναγυρισω σε iPhone έχω βρει το 6 σε καλή τιμή.

Όμως το σκέφτομαι συνέχεια, γιατί ένας φίλος μου ει είχε το 6αρι και το έδωσε και πήρε S5,γιατι το iPhone δεν του άρεσε, αν και είχε και αυτός το 4αρι πριν.

Μου αρέσει η οθόνη του g3, διαβάζω σχετικά άνετα σελίδες, όμως ζεσταίνεται πολύ και δεν έχει στην επαφή, το εικονίδιο για βιντεοκληση,όπως άλλα τηλέφωνα και το iphone φυσικά.

Λέτε σε μελλοντική αναβάθμιση, να φτιάξουν το θέμα της βιντεοκλησης;

Μου αρέσει σαν συσκευή, έχει δυνατότητες, αποσπωμενη μπαταρία, επέκταση μνήμης κλπ, αλλά το ζέσταμα της συσκευής, το ότι μου ανοίγει το WiFi από μόνο του και η έλλειψη βιντεοκλησεων, με κάνει να σκέφτομαι αυτό που σας λέω παραπάνω.

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.

Εδω και 3 μήνες, είμαι κάτοχος ενός g3 , αυτό με την μνήμη 3ram. Το τηλέφωνο δεν το πολύ ξέρω ακόμη, είχα iphone πριν και σκέφτομαι να ξαναγυρισω σε iPhone έχω βρει το 6 σε καλή τιμή.

Όμως το σκέφτομαι συνέχεια, γιατί ένας φίλος μου ει είχε το 6αρι και το έδωσε και πήρε S5,γιατι το iPhone δεν του άρεσε, αν και είχε και αυτός το 4αρι πριν.

Μου αρέσει η οθόνη του g3, διαβάζω σχετικά άνετα σελίδες, όμως ζεσταίνεται πολύ και δεν έχει στην επαφή, το εικονίδιο για βιντεοκληση,όπως άλλα τηλέφωνα και το iphone φυσικά.

Λέτε σε μελλοντική αναβάθμιση, να φτιάξουν το θέμα της βιντεοκλησης;

Μου αρέσει σαν συσκευή, έχει δυνατότητες, αποσπωμενη μπαταρία, επέκταση μνήμης κλπ, αλλά το ζέσταμα της συσκευής, το ότι μου ανοίγει το WiFi από μόνο του και η έλλειψη βιντεοκλησεων, με κάνει να σκέφτομαι αυτό που σας λέω παραπάνω.

 

Βιντεοκλήση δεν ξέρω αν έχουν άλλα τηλέφωνα και να λειτουργεί. Θυμάμαι που κάποιος έλεγε ότι βιντεοκλήση κάνουν μόνο τα Samsung μεταξύ τους από android phones. Γενικώς τι να την κάνεις την βιντεοκλήση όταν έχεις hangouts, skype και λοιπές που μπορείς να κάνεις.

Από εκεί και πέρα, εγώ δεν έχω κανένα θέμα με το wifi να ανοίγει μόνο του. Τώρα για θερμότητα με custom που είμαι και mod είναι παγάκι το κινητό...

Αυτά όλα δεν λένε τίποτα. Το κινητό είναι προσωπικό. Τον καθένα τον βολεύει διαφορετικά. Εμένα σαν κινητό το S6 edge μου αρέσει τρελά αλλά android με κλειστό λειτουργικό δεν θα αγόραζα για κανένα λόγο. Με κλειστό μόνο μήλο.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις καμιά άλλη συσκευή να περιμένεις να σου φέρουν το g4? Αλλιώς δεν έχει κανένα note 4?

 

edit: Απ'όσο είδα φίλε μου σε παλαιότερα μηνύματα σου είναι ελληνικό σωστά?

 

Σωστα ελληνικο ειναι...... Δεν ξερω αν μπορω να πληρωσω g4 (μου πιστωνουν 400 ευρω που πηρα το g3)

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Z3? Θα πληρωσεις κατι επιπλεον? Εαν σου αρεσει εμφανισιακα και δεν δωσεις διαφορά παρτο.

Καλυτερη μπαταρια αλλα μη αποσπωμενη.

 

χωρις παραπανω λεφτα.....400 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Βιντεοκλήση δεν ξέρω αν έχουν άλλα τηλέφωνα και να λειτουργεί. Θυμάμαι που κάποιος έλεγε ότι βιντεοκλήση κάνουν μόνο τα Samsung μεταξύ τους από android phones. Γενικώς τι να την κάνεις την βιντεοκλήση όταν έχεις hangouts, skype και λοιπές που μπορείς να κάνεις.

Από εκεί και πέρα, εγώ δεν έχω κανένα θέμα με το wifi να ανοίγει μόνο του. Τώρα για θερμότητα με custom που είμαι και mod είναι παγάκι το κινητό...

Αυτά όλα δεν λένε τίποτα. Το κινητό είναι προσωπικό. Τον καθένα τον βολεύει διαφορετικά. Εμένα σαν κινητό το S6 edge μου αρέσει τρελά αλλά android με κλειστό λειτουργικό δεν θα αγόραζα για κανένα λόγο. Με κλειστό μόνο μήλο.

Επανέρχομαι,εκανα ερωτημα στην αντιπροσωπεία Ελλάδος και αυτοί με μια άμμεση απάντηση,ειπαν οτι οντως δεν υποστηρίζει βιντεοκλήση.

Δεν με πολυπειράζει,απλά αλλα φθηνιάρικα τηλέφωνα οπως το s3 neo που εχει η γυναικα μου έχει στις επαφες την εντολή για βιντεοκλήση.

Εντάξει τα hangouts, skype κλπ,αλλά ασύρματο ιντερνετ δεν εχεις παντου και αυτες τις εφαρμογες μερικοι δεν τις ξερουν.Αλλο να μπορεις να κανεις απευθειας μέσω gsm δικτύου....

Αποφάσισα τελικά να κρατησω το g3,αφενος μεν γιατί εχει καλή οθόνη,εχει πολλές δυνατότητες,εχει πολλά και καλά προγράμματα και εφαρμογές,ενω το iphone είναι ενα ακριβό και ''κλειστο'' τηλέφωνο,χωρίς ιδιαίτερες αλλαγές μέχρι τωρα.

Αυτό που είπα με το wifi, ηταν εξαιτίας μιας πολύ καλής εφαρμογής, της cm security και το εφτιαξα στις ρυθμίσεις της εφαρμογής.

Και κάτι τελευταίο θέλω να ρωτήσω,αν και εχει 13αρα κάμερα,οι φωτογραφίες και τα βίντεο,αν και τα εχω στην μεγαλύτερη ανάλυση,δεν ειναι αρκετά καθαρά,είναι ψιλοθολά, ενώ το iphone 6 του γιου μου,βγάζει πεντακάθαρες.

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι,εκανα ερωτημα στην αντιπροσωπεία Ελλάδος και αυτοί με μια άμμεση απάντηση,ειπαν οτι οντως δεν υποστηρίζει βιντεοκλήση.

Δεν με πολυπειράζει,απλά αλλα φθηνιάρικα τηλέφωνα οπως το s3 neo που εχει η γυναικα μου έχει στις επαφες την εντολή για βιντεοκλήση.

Εντάξει τα hangouts, skype κλπ,αλλά ασύρματο ιντερνετ δεν εχεις παντου και αυτες τις εφαρμογες μερικοι δεν τις ξερουν.Αλλο να μπορεις να κανεις απευθειας μέσω gsm δικτύου....

Αποφάσισα τελικά να κρατησω το g3,αφενος μεν γιατί εχει καλή οθόνη,εχει πολλές δυνατότητες,εχει πολλά και καλά προγράμματα και εφαρμογές,ενω το iphone είναι ενα ακριβό και ''κλειστο'' τηλέφωνο,χωρίς ιδιαίτερες αλλαγές μέχρι τωρα.

Αυτό που είπα με το wifi, ηταν εξαιτίας μιας πολύ καλής εφαρμογής, της cm security και το εφτιαξα στις ρυθμίσεις της εφαρμογής.

Και κάτι τελευταίο θέλω να ρωτήσω,αν και εχει 13αρα κάμερα,οι φωτογραφίες και τα βίντεο,αν και τα εχω στην μεγαλύτερη ανάλυση,δεν ειναι αρκετά καθαρά,είναι ψιλοθολά, ενώ το iphone 6 του γιου μου,βγάζει πεντακάθαρες.

 

Η βιντεοκληση εδω και πολλα χρονια εχει θεωρηθει ως αχρηστο feature οποτε καταργηθηκε απο ολα σχεδον τα κινητα αλλα αν την χρειαζεσαι οπωσδηποτε τα samsung smarphone την υποστηριζουν ακομα. Οσο για την συγκριση των φωτογραφιων δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να εχεις δικιο αφου το G3 ειναι ενα απο κινητα με την καλυτερη καμερα παγκοσμιως οπως και το iphone 6 οποτε οι διαφορες θα ειναι ελαχιστες.

Edited by GeorgeAl92
Link to comment
Share on other sites

Η βιντεοκληση εδω και πολλα χρονια εχει θεωρηθει ως αχρηστο feature οποτε καταργηθηκε απο ολα σχεδον τα κινητα αλλα αν την χρειαζεσαι οπωσδηποτε τα samsung smarphone την υποστηριζουν ακομα.

Εγώ είχα πει ότι δεν κάνει βίντεο κλήση γιατί δεν έχει ο dialer την επιλογή. Μόνο η Samsung το έχει. Ωστόσο το τηλέφωνο υποστηρίζει κανονικά την βιντεοκληση σε περίπτωση που σε πάρει κάποιος με βιντεοκληση από Samsung. Απαντάς κανονικά και βλέπεις τον άλλον και σε βλέπει

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τον αριθμο παρτιδας που τον λεει;

 

τον βρήκες τον αριθμό παρτίδας? είναι κάτω απο το κουτί στο αυτοκόλλητο εκει που λέει sn οι τρεις πρωτοι αριθμοί αλλιώς απο το lg phone from στο serial number οι τρεις πρώτοι αριθμοί

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πει ότι δεν κάνει βίντεο κλήση γιατί δεν έχει ο dialer την επιλογή. Μόνο η Samsung το έχει. Ωστόσο το τηλέφωνο υποστηρίζει κανονικά την βιντεοκληση σε περίπτωση που σε πάρει κάποιος με βιντεοκληση από Samsung. Απαντάς κανονικά και βλέπεις τον άλλον και σε βλέπει

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

τον βρήκες τον αριθμό παρτίδας? είναι κάτω απο το κουτί στο αυτοκόλλητο εκει που λέει sn οι τρεις πρωτοι αριθμοί αλλιώς απο το lg phone from στο serial number οι τρεις πρώτοι αριθμοί

Ναι ειναι 504

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μια ερώτηση... Οταν ανοίγω τα δεδομένα αλλες φορες εχει σήμα που λεει 3g αλλη φορα ενα h με πολυ γρήγορη εναλλαγη μεταξυ τους. Ερωτηση ενα το H τι σημαινει? Ερωτηση 2... 4g ποιο ειναι το σηματακι που δειχνει? ευχαριστω πολυ :) Edited by oasisAthens
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μια ερώτηση... Οταν ανοίγω τα δεδομένα αλλες φορες εχει σήμα που λεει 3g αλλη φορα ενα h με πολυ γρήγορη εναλλαγη μεταξυ τους. Ερωτηση ενα το H τι σημαινει? Ερωτηση 2... 4g ποιο ειναι το σηματακι που δειχνει? ευχαριστω πολυ :)

Καλησπέρα έχω την εντύπωση ότι το H είναι το 3g+ και το 4g το δείχνει με ένα σηματάκι που λέει 4g ίδιο με αυτό του 3g μονο που λέει 4. Πρόσεχε αν δεν είχες ποτέ 4g σε άλλη συσκευή και δεν το έχεις ενεργοποιησει πρέπει να επικοινωνήσεις με τον παροχο σου να σου το ενεργοποιησει.

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...