Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχω την 20h σκέφτομαι να το κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και μετά να κάνω στο pc suite διόρθωση λαθών εγκατάστασης κάπως έτσι το λέει γιατί έχει lag. Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσω ξανά την 5.0 γιατί είναι άσχετος κάποιος εύκολος οδηγός; Κατά την περιήγηση στις αρχικές οθόνες λες και είναι 80 ευρώ λαγκαρει. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχω την 20h σκέφτομαι να το κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και μετά να κάνω στο pc suite διόρθωση λαθών εγκατάστασης κάπως έτσι το λέει γιατί έχει lag. Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσω ξανά την 5.0 γιατί είναι άσχετος κάποιος εύκολος οδηγός; Κατά την περιήγηση στις αρχικές οθόνες λες και είναι 80 ευρώ λαγκαρει. Ευχαριστώ

 

Κατά 99,9% αυτό το lag θα φύγει μόνο με την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Πάρε πρώτα ένα backup τα δεδομένα σου. Κάνε επαναφορά, και αν δεν φύγει το lag, την ψάχνεις αλλιώς.

Επίσης, μετά την επαναφορά, μην κάνεις sign-in με τον google λογαριασμό σου, για να μπει το κινητό όπως έρχεται από το εργοστάσιο, χωρίς έξτρα εφαρμογές και ρυθμίσεις. Κάνε μια περιήγηση και δες αν έχει lag. Αν δεν έχει, σημαίνει ότι κάποια εφαρμογή που γράφεις στην έκανε την δουλειά.

Αποστόλης

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρών το πάω με το διαφορετικό S/N και αν μου αρνηθούν πάω στην τράπεζα.

@djkostas20

Ξέρεις αν η μονομερή ενέργεια ισχύει για αγορές με χρεωστική και πόσο μάξιμουμ χρονικό διάστημα πρέπει να έχει περάσει από την αγορά;

 

Φιλος την εχω πατήσει και εγω απο κινα αλλα το έστειλα πισω και μου εκαναν refund. Με το που τους εστειλα φωτο την απόδειξη του ταχυδρομείου μου εβαλαν τα λεφτά στην τραπεζα (δεν περίμενα ενα μηνα να φτάσει) .

Αν στα μασάει ο seller ανοιξε case στο ebay να είσαι σίγουρος. Στείλε το πισω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω θηκη s view αλλα να εχει πλατη που να κουμπωνει στο κινητο,βγαζοντας την μαμα,να μην προσθετει αλλο ογκο....υπαρχει...???

 

Επισης καποια εφαρμογη που να δειχνει ποσες φορτισεις εχει κανει το κινητο οπως το "phone info samsung" ψαχνω...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω θηκη s view αλλα να εχει πλατη που να κουμπωνει στο κινητο,βγαζοντας την μαμα,να μην προσθετει αλλο ογκο....υπαρχει...???

 

Επισης καποια εφαρμογη που να δειχνει ποσες φορτισεις εχει κανει το κινητο οπως το "phone info samsung" ψαχνω...

 

Η γνήσια της LG με το φιλιστρινι είναι έτσι όπως την θες .

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Η γνήσια της LG με το φιλιστρινι είναι έτσι όπως την θες .

 

οκ....ευχαριστω.....θα την βρω σε επωνυμα καταστηματα...???

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι για ακομη μια φορα. Το κινητο μ αρεσει πολυ και ειμαι στο τσακ πριν παρω ενα 16αρι. Απλα επειδη εχω μπερδευτει, υπαρχει καμια official rom/launcher που να μην lagαρει;

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Η γνήσια της LG με το φιλιστρινι είναι έτσι όπως την θες .

 

Μπορείς να τη βρεις και μέσω skroutz και φυσικά σε όλα τα μεγάλα πολυκαταστήματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επανερχομαι για ακομη μια φορα. Το κινητο μ αρεσει πολυ και ειμαι στο τσακ πριν παρω ενα 16αρι. Απλα επειδη εχω μπερδευτει, υπαρχει καμια official rom/launcher που να μην lagαρει;

Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Πλέον το lag Είναι ανεπαίσθητο. Και φυσικά υπάρχουν και rom που σχεδόν το εξαλείφουν. Εάν σου αρέσει το κινητό, πάρε το. Δε πρόκειται να βρείς κινητό που έστω και λίγο να μην έχει lag, από εκεί και πέρα άπτεται σε εσένα για το τι ζητάς.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει καμιά εφαρμογή να δυναμώσουμε λίγο τον ήχο?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εφυγα απο την παρεα σας εγω παιδια... Πουλησα το G3 και τωρα πηρα σε καλη τιμη ενα Ζ2 και εβαλα και 100 ευρω τσεπη :P... Να πω μονο το εξης: Η μπαταρια του G3 ειναι εντελως για κλωτσιες σε σχεση με το Ζ2...Βλεπω νουμερα που δεν φανταζομουν ποτε με το G3. 51% μπαταρια και εχω 2 ωρες και 50 λεπτα οθονη!!!! Απιστευτο! Πανω απο 2 ωρες με το G3 δεν ειχα δει ουτε στο 20%... Βεβαια ειμαι με 4.4.4 στο Z2, τις ιδιες εφαρμογες και root οπως και ειχα στο LG. Παντως Lag πουθενα το sony. Βεβαια δεν βλεπεται το launcher του αλλα ενταξει θα μου πεις λογικο. Γιαυτο ειναι τοσο γρηγορο γενικα.
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

οκ....ευχαριστω.....θα την βρω σε επωνυμα καταστηματα...???

Υπάρχουν δύο επώνυμες quick circle.. Να πάρεις την 340G και όχι την 345G. Η πρώτη είναι αυτή που αντικαθιστά το πίσω καπάκι και υποστηρίζει ασύρματη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εφυγα απο την παρεα σας εγω παιδια... Πουλησα το G3 και τωρα πηρα σε καλη τιμη ενα Ζ2 και εβαλα και 100 ευρω τσεπη :P... Να πω μονο το εξης: Η μπαταρια του G3 ειναι εντελως για κλωτσιες σε σχεση με το Ζ2...Βλεπω νουμερα που δεν φανταζομουν ποτε με το G3. 51% μπαταρια και εχω 2 ωρες και 50 λεπτα οθονη!!!! Απιστευτο! Πανω απο 2 ωρες με το G3 δεν ειχα δει ουτε στο 20%... Βεβαια ειμαι με 4.4.4 στο Z2, τις ιδιες εφαρμογες και root οπως και ειχα στο LG. Παντως Lag πουθενα το sony. Βεβαια δεν βλεπεται το launcher του αλλα ενταξει θα μου πεις λογικο. Γιαυτο ειναι τοσο γρηγορο γενικα.

 

Καλομιλητο φιλε! Επραξες πολυ σωστα..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν ειναι καλυτερο το z2 (το ειχα δανιστει για μια εβδομάδα) αν και αυτο ειναι υποκειμενικό... Καμερα,κατασκευη, λειτουργιες software, developer support/friendly, βαρος, αφαιρουμενο καπακι....

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί να υπάρχουν και εκατοντάδες καλύτερα τηλέφωνα από το g3 αλλά δε θεωρώ πρέπον σε thread του g3 να μπαίνει ο κάθε ένας και να διαφημίζει το κινητό του (ασχέτως εάν είναι καλύτερο ή χειρότερο, δε θα το εξετάσουμε).

P.S: icy20, με υγεία το νέο σου κινητό, καλοδούλευτο!

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Λλπ

Εφυγα απο την παρεα σας εγω παιδια... Πουλησα το G3 και τωρα πηρα σε καλη τιμη ενα Ζ2 και εβαλα και 100 ευρω τσεπη :P... Να πω μονο το εξης: Η μπαταρια του G3 ειναι εντελως για κλωτσιες σε σχεση με το Ζ2...Βλεπω νουμερα που δεν φανταζομουν ποτε με το G3. 51% μπαταρια και εχω 2 ωρες και 50 λεπτα οθονη!!!! Απιστευτο! Πανω απο 2 ωρες με το G3 δεν ειχα δει ουτε στο 20%...

Σιγουρα ειχες καποιο προβλημα με την μπαταρια δεν εξηγείται αλλιώς τοσο λιγος χρόνος στο g3 η εχουν βαλει 2 διαφορετικες ποιοτητας μπαταρια με την 1 να μην κραταει το ιδιο με την αλλη

Σαν παραδειγμα σου φερνω οτι εγω αγορασα απο το ebay ακομη μία μπαταρία που ειναι ιδια υποτοιθετε με αυτη που εχω και στο φορτιστη τοιχου που τις βαζω του τηλεφώνου κανει περιπου 8-9 ωρες για να φορτιση ενω η δευτερη μονο σε 5

Αναλογη βεβαια ειναι και η αυτονομια τις συσκευης μετα οπως καταλαβαινεις

Edited by gab
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ειχες καποιο προβλημα με την μπαταρια δεν εξηγείται αλλιώς τοσο λιγος χρόνος στο g3

 

Σωστος ο συμφορουμιτης...

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή βλέπω πολλά και διάφορα στο θέμα, θέλω να πω κι εγώ την άποψή μου και να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα στους επίδοξους αγοραστές. Έχω εδώ και 3 μήνες το g3 32gb. Είμαι πολύ ευχαριστημένος. Αρχικά είχα κιτ κατ και τώρα λόλι. Έκανα 3 αναβαθμίσεις αυτό το διάστημα και είδα επιπλέον βελτίωση της απόδοσης. Έχω μαμά ρομ χρησιμοποιώ Nova launcher και SwiftKey keyboard. Πραγματικά καμία άλλη αλλαγή. Το lag είναι ανύπαρκτο. Κυριολεκτικά χωρίς καμία υπερβολή. Ούτε καθυστέρηση στο άνοιγμα των εφαρμογών, ούτε redraws ούτε τίποτα. Άριστη απόδοση με περίπου 100 εφαρμογές μέσα. Όλα αυτά πάντα official χωρίς μόντες. Προβλήματα απόδοσης πλέον δεν υπάρχουν. Μπαταρία φορτιζω κάθε 1μιση μέρα με μέτρια ως βαριά χρήση και 4ωρες οθόνη. Εξαιρετικά δύσκολο να με αφήσει μέσα στη μέρα. Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι το εξης: πρόκειται για το πιο ολοκληρωμένο κινητό. Πρέπει να ξέρουμε όμως τι προσδοκίες να έχουμε. Αν θέλουμε την καλύτερη μπαταρία δε θα τη βρούμε εδώ. Ψάξτε αλλού χωρίς δεύτερη σκέψη. Αν συμβιβαστουμε με καθημερινή φόρτιση τότε δεν υπάρχει αντίπαλος στη συσκευή. Όσοι έχετε το κινητο απολαύστε το και όσοι σκέφτεστε να το πάρετε προχωρηστε άφοβα αρκεί να ξέρετε τι ζητάτε.
Link to comment
Share on other sites

58% 2 ώρες και 52 λεπτά οθόνη αν αυτό είναι κακή αυτονομία πάσο... Έλεος αφήστε το τηλέφωνο στην ησυχία του. Μια χαρά πάει πλέον ούτε κολλάει ούτε τίποτα. Από την πρώτη μέρα που το πήρα δεν είχα κανένα θέμα. Όλοι ακόμα και αυτοί που δεν έχουν ακουμπήσει το τηλέφωνο έχουν άποψη για αυτό. Όσοι το έχετε και δεν πάει καλά πραγματικά πρέπει να ψαχτειτε παραπάνω γιατί υπάρχουν συσκευές στοκ όπως και οι δική μου που είναι φορτωμένες τίγκα και δουλεύουν απροβληματιστα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εφυγα απο την παρεα σας εγω παιδια... Πουλησα το G3 και τωρα πηρα σε καλη τιμη ενα Ζ2 και εβαλα και 100 ευρω τσεπη :P... Να πω μονο το εξης: Η μπαταρια του G3 ειναι εντελως για κλωτσιες σε σχεση με το Ζ2...Βλεπω νουμερα που δεν φανταζομουν ποτε με το G3. 51% μπαταρια και εχω 2 ωρες και 50 λεπτα οθονη!!!! Απιστευτο! Πανω απο 2 ωρες με το G3 δεν ειχα δει ουτε στο 20%... Βεβαια ειμαι με 4.4.4 στο Z2, τις ιδιες εφαρμογες και root οπως και ειχα στο LG. Παντως Lag πουθενα το sony. Βεβαια δεν βλεπεται το launcher του αλλα ενταξει θα μου πεις λογικο. Γιαυτο ειναι τοσο γρηγορο γενικα.

 

Βλέπω οθόνη 4-5 ώρες εύκολα με 70% φωτεινότητα πάντα ανοικτό wifi περιστασιακά το 3g...

Link to comment
Share on other sites

Ουτε τον Σεπτεμβρη που το ειχα παρει δεν εβλεπα τετοια νουμερα. Η μπαταρια ειναι ΠΟΛΥ χειροτερη απο το G2 σιγουρα που ειχα πριν. Οτι και να λετε εσεις ο καθενας εχει τα κριτηρια του. Για τη χρηση που κανω εγω, παντως η διαφορα ειναι χαοτικη υπερ του G2 τοτε και επισης υπερ του Ζ2 τωρα... Και λαβετε υποψη οτι δεν ειμαι κανενας που τα εχει απλα ολα ανοιχτα και λεω οτι μου κατεβαινει. Τα εχω μεν ολα ανοιχτα αλλα εχω δοκιμασει με greenify , χωρις greenify , με στοκ χωρις root, με στοκ rooted , με custom... Σε ολες τα αποτελεσματα ηταν απλα ανεκτα οσον αφορα την μπαταρια. Δεν ειναι κακη αλλα ειναι συγκριτικα πολυ χειροτερη απο τα 2 που προανεφερα και εχω δουλεψει τωρα τελευταια...

 

Μπορει καποιοι να το χρησιμοποιειτε το κινητο σαν tablet. Μονο wifi, σε κλειστο χωρο και full ανοιχτη οθονη. Δεν ειναι ολοι που κανουν τετοια χρηση παιδια. Κινητο ειναι που σημαινει να το παιρνεις οπου ναναι σε οτι ναναι συνθηκες και καλο και κακο σημα.

 

Αυτα απο μενα, και εχω λιγο υφος γιατι αμεσως πεσατε να με φατε μολις εγραψα αυτο που ειδα με την μια με την αλλαγη. Τοσους μηνες που το ειχα απλα ειχα ξεχασει πως ειναι να μην πολυασχολεισαι με το ποσο ειναι το ποσοστο της μπαταριας. Εχω χασει διαφορα καλουδια software σιγουρα αλλα αυτα φτιαχνονται...

Edited by icy20
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ουτε τον Σεπτεμβρη που το ειχα παρει δεν εβλεπα τετοια νουμερα. Η μπαταρια ειναι ΠΟΛΥ χειροτερη απο το G2 σιγουρα που ειχα πριν. Οτι και να λετε εσεις ο καθενας εχει τα κριτηρια του. Για τη χρηση που κανω εγω, παντως η διαφορα ειναι χαοτικη υπερ του G2 τοτε και επισης υπερ του Ζ2 τωρα... Και λαβετε υποψη οτι δεν ειμαι κανενας που τα εχει απλα ολα ανοιχτα και λεω οτι μου κατεβαινει. Τα εχω μεν ολα ανοιχτα αλλα εχω δοκιμασει με greenify , χωρις greenify , με στοκ χωρις root, με στοκ rooted , με custom... Σε ολες τα αποτελεσματα ηταν απλα ανεκτα οσον αφορα την μπαταρια. Δεν ειναι κακη αλλα ειναι συγκριτικα πολυ χειροτερη απο τα 2 που προανεφερα και εχω δουλεψει τωρα τελευταια...

 

Μπορει καποιοι να το χρησιμοποιειτε το κινητο σαν tablet. Μονο wifi, σε κλειστο χωρο και full ανοιχτη οθονη. Δεν ειναι ολοι που κανουν τετοια χρηση παιδια. Κινητο ειναι που σημαινει να το παιρνεις οπου ναναι σε οτι ναναι συνθηκες και καλο και κακο σημα.

 

Αυτα απο μενα, και εχω λιγο υφος γιατι αμεσως πεσατε να με φατε μολις εγραψα αυτο που ειδα με την μια με την αλλαγη. Τοσους μηνες που το ειχα απλα ειχα ξεχασει πως ειναι να μην πολυασχολεισαι με το ποσο ειναι το ποσοστο της μπαταριας. Εχω χασει διαφορα καλουδια software σιγουρα αλλα αυτα φτιαχνονται...

 

Μα αν το ζητούμενο κάποιου είναι η μπαταρία δεν είπε κανείς πως το τηλ μας είναι κάτι σπουδαίο. Αν τόσο σημαντική είναι για σένα καλά έκανες και το άλλαξες και να χαρείς το νέο σου τηλ.

 

Εγώ προσωπικά εκτιμώ πολύ την μεγάλη και ωραία οθόνη, την εξαιρετική του κάμερα. Εφόσον μου βγάζει την μέρα η μπαταρία μου είναι αρκετό. Άλλοι έχουν διαφορετικές ανάγκες, απόλυτα σεβαστό.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με 60% φωτεινότητα, wifi 24/7 και περιστασιακά 3g βγάζω πάνω απο 5 ώρες. Κοντά στις 5:30.

 

Τις τελευταίες μέρες είπα να δοκιμάσω μερικά παιχνίδια εντατικά και έχω κολλήσει με το soccer stars, άρχισα να βάζω να παίζουν και ορισμένα βίντεο για να "σπαταλώ" την μπαταρία στο τέλος της μέρας. Με παιχνίδια-βίντεο 1:30 ώρα η συνολική οθόνη πέφτει γύρω στις 4 ώρες και κάτι.

 

Με φόρτιση στο 100% και αμέσως βίντεο πάει κανένα 4ωρο.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε τον Σεπτεμβρη που το ειχα παρει δεν εβλεπα τετοια νουμερα. Η μπαταρια ειναι ΠΟΛΥ χειροτερη απο το G2 σιγουρα που ειχα πριν. Οτι και να λετε εσεις ο καθενας εχει τα κριτηρια του. Για τη χρηση που κανω εγω, παντως η διαφορα ειναι χαοτικη υπερ του G2 τοτε και επισης υπερ του Ζ2 τωρα... Και λαβετε υποψη οτι δεν ειμαι κανενας που τα εχει απλα ολα ανοιχτα και λεω οτι μου κατεβαινει. Τα εχω μεν ολα ανοιχτα αλλα εχω δοκιμασει με greenify , χωρις greenify , με στοκ χωρις root, με στοκ rooted , με custom... Σε ολες τα αποτελεσματα ηταν απλα ανεκτα οσον αφορα την μπαταρια. Δεν ειναι κακη αλλα ειναι συγκριτικα πολυ χειροτερη απο τα 2 που προανεφερα και εχω δουλεψει τωρα τελευταια...

 

Μπορει καποιοι να το χρησιμοποιειτε το κινητο σαν tablet. Μονο wifi, σε κλειστο χωρο και full ανοιχτη οθονη. Δεν ειναι ολοι που κανουν τετοια χρηση παιδια. Κινητο ειναι που σημαινει να το παιρνεις οπου ναναι σε οτι ναναι συνθηκες και καλο και κακο σημα.

 

Αυτα απο μενα, και εχω λιγο υφος γιατι αμεσως πεσατε να με φατε μολις εγραψα αυτο που ειδα με την μια με την αλλαγη. Τοσους μηνες που το ειχα απλα ειχα ξεχασει πως ειναι να μην πολυασχολεισαι με το ποσο ειναι το ποσοστο της μπαταριας. Εχω χασει διαφορα καλουδια software σιγουρα αλλα αυτα φτιαχνονται...

Δεν ειπε καποιος εδω οτι η μπαταρια του g3 ειναι καλυτερη του g2 αλλα οτι με 2 ωρες οθονης παιφτει κατω του 20 τα εκατο συγνωμη που θα στο ξαναπω αλλα ειχε προβλημα η μπαταρια σου

Link to comment
Share on other sites

Το εχουμε ξαναπει. Με wifi ειναι ανεκτα τα αποτελεσματα. Με 3G και να το δουλευεις, οχο να το χεις στο stand by, ειναι σχεδον απογοητευτικα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια με τον konstantinoslp λεω και εγω. Την ιδια συζητηση ειχαμε και οταν ειχα το G2 παντως. Και τοτε ελεγα οτι τα νουμερα που γραφανε στο thread ειναι εκτος πραγματικοτητας καθως ΠΑΛΙ ειχα μεγαλες διαφορες απο οτι γραφανε οι υπολοιποι σε SOT. Εγω ειχα κατι 3-4 ωρες και αλλοι ειχαν 5-8. Σε 2 κινητα LG δηλαδη ειχα χαλασμενη μπαταρια? Ειναι δυνατον? Το ξαναλεω φταιει η χρηση που του κανω του κινητου που δεν ειναι η χρηση που του κανουν οι πολλοι. (Διαρκης κινηση σε αμαξι, σπιτια. Ολα ανοιχτα εκτος του 4g-το 3g αρκει. Bluetooth headset always connected. Μια ηλιος μια λιγοτερο ηλιος με αυτοματο φωτισμο οθονης. Πολυ 3g browsing. Κλησεις μιση ωρα εως και 2 ωρες μεχρι τις 7-8 το βραδυ. Πανω κατω αυτα) Edited by icy20
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...