Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρά λοιπόν...σε ευχαριστώ πολύ...

Οπότε θεωρητικά το ίδιο ισχύει και για νορβηγικο που είναι χώρα εκτός ευρωπαϊκής ένωσης όπως και Ελβετία σωστά? :confused:

 

Πανευρωπαικη οκ αλλά η Ελβετία δεν είναι χώρα της ευρωπαϊκής ένωσης μήπως μπερδεύτηκε λίγο ο φίλος στην LG?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οπότε θεωρητικά το ίδιο ισχύει και για νορβηγικο που είναι χώρα εκτός ευρωπαϊκής ένωσης όπως και Ελβετία σωστά? :confused:

 

Πανευρωπαικη οκ αλλά η Ελβετία δεν είναι χώρα της ευρωπαϊκής ένωσης μήπως μπερδεύτηκε λίγο ο φίλος στην LG?

 

Ευρώπη δεν είναι μόνο η Ε.Ε. αλλιώς θα υπήρχε διευκρίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Ευρώπη δεν είναι μόνο η Ε.Ε. αλλιώς θα υπήρχε διευκρίνηση.

Hope so... Αλλά ας μην είμαι και καχυποπτος για να λέει ο άνθρωπος ότι καλύπτει είμαστε οκ.. Αχρειαστο να είναι βέβαια

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν αντιλέγω αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι θα είναι πριν το ανοίξεις, δεν θα σκάσω κιόλας αν στείλουν branded

 

Λάθος...τα περισσότερα καταστήματά γνωρίζουν αν είναι branded η οχι.

Μόνο στο άχρηστο phonegallery πού πουλάει και μεταχειρισμένα για καινούρια δεν ξέρουν.η μάλλον κάνουν ότι δεν ξέρουν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λάθος...τα περισσότερα καταστήματά γνωρίζουν αν είναι branded η οχι.

Μόνο στο άχρηστο phonegallery πού πουλάει και μεταχειρισμένα για καινούρια δεν ξέρουν.η μάλλον κάνουν ότι δεν ξέρουν.

 

για αυτό ακριβός το είπα επειδή κάποιος ανέφερε αυτό το μαγαζί.νόμιζα το κάνουν πολλοί.θα το αποφύγω το συγκεκριμένο.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Λάθος...τα περισσότερα καταστήματά γνωρίζουν αν είναι branded η οχι.

Μόνο στο άχρηστο phonegallery πού πουλάει και μεταχειρισμένα για καινούρια δεν ξέρουν.η μάλλον κάνουν ότι δεν ξέρουν.

 

Γιαννη αυτο στο skroutz το κανουν πολλα μαγαζια δεν ειναι μονο το phonegallery :)

Ειναι πολλα τα μυστικα τα οποια τα μαθαινεις οταν σου παρουν τα λεφτα και μετα !

Γιαυτο ΠΡΟΣΟΧΗ μαγκες μεγαλη προσοχη !

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Hope so... Αλλά ας μην είμαι και καχυποπτος για να λέει ο άνθρωπος ότι καλύπτει είμαστε οκ.. Αχρειαστο να είναι βέβαια

 

Η Ελβετία δεν είναι μέλος της Ε.Ε. αλλά το δικό μου με βάση την LG Hellas καλύπτεται κανονικά από εγγύηση, άρα η ερώτηση σου έχει απαντηθεί επαρκώς.

Link to comment
Share on other sites

Η Ελβετία δεν είναι μέλος της Ε.Ε. αλλά το δικό μου με βάση την LG Hellas καλύπτεται κανονικά από εγγύηση, άρα η ερώτηση σου έχει απαντηθεί επαρκώς.

Thanks man

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...... Εκτός SwiftKey έχετε κάποιο άλλο πληκτρολόγιο να προτείνετε;;;;

 

Touchpall! Το καλύτερο απλα!

Link to comment
Share on other sites

Touchpall! Το καλύτερο απλα!

Για κινητό και το Swype. Για τάμπλετ όχι.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Η Ελβετία δεν είναι μέλος της Ε.Ε. αλλά το δικό μου με βάση την LG Hellas καλύπτεται κανονικά από εγγύηση, άρα η ερώτηση σου έχει απαντηθεί επαρκώς.

 

Γιατι εχετε κολησει με την Ευρωπαικη ενωση????

Πανευρωπαικη εγγυηση εχει , που σημαινει ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος από την παραμονή Πρωτοχρονιάς ενός LG G3 32gb Ευρωπαϊκής Ένωσης. Το κινητό είναι φανταστικό. Ήμουν επηρεασμένος από διάφορα προβλήματα που διάβαζα κατά καιρούς και δίσταζα να το αγοράσω. Είμαι όμως απόλυτα ευχαριστημένος τις λίγες ημέρες που το έχω.
Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό έχω μάθει να μη διαβάζω forum όταν ψάχνω για μια συσκευή. Reviews, παρουσιάσεις , απόψεις ανθρώπων που εμπιστεύομαι κτλ, ναι, αλλά όχι τη γνώμη του καθενός.

Να το χαρείς λοιπόν.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρονια πολλα.Ξερει καποιος γιατι στις επαφες (305)στη δεξια πλευρα που εχει το slider με την αλφαβητικη σειρα για γρηγορο ψαξιμο των επαφων απο τα 24 γραμματα εχει μονο τα 12 τυχαια π.χ Α,Γ,Ε,Η,Ι κ.λπ λειπουν αρκετα γραμματα και μετα συνεχιζει με τα λατινικα που και σε αυτα λειπουν?Ασ δωσει καποιος μια βοηθεια,μπορει να συμβαινει και σε αλλον.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Η XCam παιδια που προανεφερα, εχει αυτα που ζητατε ;) Και με τα Xcam settings μπορεις να ρυθμισεις αρκετα πραγματακια, θελουν ομως (ελαχιστα) τον οβολόν σας :o

 

αν δε κανω λαθος αποσο διαβασα το link που εδωσες δεν υποστηριζεται ακομα η xcam σε lolipop 5.0.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχετε κολησει με την Ευρωπαικη ενωση????

Πανευρωπαικη εγγυηση εχει , που σημαινει ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.

Δεν έχουμε κολλήσει μια ερώτηση κάναμε και απλά ανέφερα ότι σε παλιότερο post άλλο παιδί που είχε επικοινωνήσει με την LG hellas του είχαν πει ότι καλύπτεται από εγγύηση για νορβηγικο επειδή είναι χώρα της Ευρώπης αλλά όχι σε περίπτωση που χρειαστεί αντικατάσταση συσκευής επειδή δεν είναι χώρα της ευρωπαϊκής ένωσης

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρονια πολλα.Ξερει καποιος γιατι στις επαφες (305)στη δεξια πλευρα που εχει το slider με την αλφαβητικη σειρα για γρηγορο ψαξιμο των επαφων απο τα 24 γραμματα εχει μονο τα 12 τυχαια π.χ Α,Γ,Ε,Η,Ι κ.λπ λειπουν αρκετα γραμματα και μετα συνεχιζει με τα λατινικα που και σε αυτα λειπουν?Ασ δωσει καποιος μια βοηθεια,μπορει να συμβαινει και σε αλλον.Ευχαριστω

 

Εχω την εντύπωση οτι εκεί εμφανίζονται γράμματα απο τα οποία αρχίζουν επαφές που έχεις στο κινητό σου.

 

Αν δεν εχεις καποια επαφή που αρχίζει απο Γ π.χ. δεν θυα στο εμφανισει εκει.

 

EDIT. Tελικά δεν ισχύει αυτό.Χμμμ

Edited by Johnkokki
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρονια πολλα.Ξερει καποιος γιατι στις επαφες (305)στη δεξια πλευρα που εχει το slider με την αλφαβητικη σειρα για γρηγορο ψαξιμο των επαφων απο τα 24 γραμματα εχει μονο τα 12 τυχαια π.χ Α,Γ,Ε,Η,Ι κ.λπ λειπουν αρκετα γραμματα και μετα συνεχιζει με τα λατινικα που και σε αυτα λειπουν?Ασ δωσει καποιος μια βοηθεια,μπορει να συμβαινει και σε αλλον.Ευχαριστω

Μη σε προβληματιζει αυτο! Τα γραμματα που εχει εκει ειναι απλα ενδεικτικά, πατας "περιπου" εκει που θελεις και σκρολαρεις λιγο πανω κατω! Αλλιως πατας πανω στην "Αναζητηση" και πληκτρολογεις αυτο που ψαχνεις.

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Lg G3 με Lollipop που και καλά δεν λαγκάρει ......

Βέβαια θα βγουν κάποιοι μετά και θα πουν ότι το δικό τους δεν λαγκάρει κλασικό φαινόμενο....

 

Link to comment
Share on other sites

Lg G3 με Lollipop που και καλά δεν λαγκάρει ......

Βέβαια θα βγουν κάποιοι μετά και θα πουν ότι το δικό τους δεν λαγκάρει κλασικό φαινόμενο....

 

 

Φιλε τα ξερουμε αυτα που λενε χρονια στο κουρμπετι ειμαστε,καλα εκανες και ανεβασες βιντεο .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Lg G3 με Lollipop που και καλά δεν λαγκάρει ......

Βέβαια θα βγουν κάποιοι μετά και θα πουν ότι το δικό τους δεν λαγκάρει κλασικό φαινόμενο....

 

 

χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ κανέναν, άλλωστε καινούριος είμαι στα LG αυτό που φαίνετε στι βίντεο είναι οτι είναι συνδεμένος σε δίκτυο και κατεβάζει αναβαθμίσεις προγραμμάτων.Σε τέτοια περίπτωση είτε λόγω δικτύου είτε την ώρα που εγκαθιστά την αναβάθμιση η πλειοψηφία των τηλεφώνων αν όχι όλα λαγκάρουν στιγμιαία.Να μην τα ισοπεδώσουμε όλα είπαμε οτι σε κάποιες περιπτώσεις, ελάχιστες πλέον στην lollipop, λαγκάρει αλλά μην πάμε και στο άλλο άκρο.Και δεν νομίζω ότι είπε κανένας οτι έχει το τέλειο τηλέφωνο αλλά αυτό που βλεπω σε αυτό το φόρουμ ξεπερνάει την λογική....;)

Edited by piterphone68

sony xperia S... Z... Ζ1... Z2... LG G3... Z3... Z5 Premium... X Performance ...Xperia XZ για λίγο S8 ...xperia XZ1 ...mate 10 pro ...xperia XZ2 ...xiaomi mi 8 and now ...xiaomi mi 9

pEtEr

Link to comment
Share on other sites

Μη σε προβληματιζει αυτο! Τα γραμματα που εχει εκει ειναι απλα ενδεικτικά, πατας "περιπου" εκει που θελεις και σκρολαρεις λιγο πανω κατω! Αλλιως πατας πανω στην "Αναζητηση" και πληκτρολογεις αυτο που ψαχνεις.

 

Κριμα γιατι την ειχα συνηθησει αυτη την αναζητηση με το s4.Παντως ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας λέω να πουλήσω το nexus 4 και να πάρω το lg g3 εσείς που το έχετε τι λέτε τι προβλήματα έχει ???
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας λέω να πουλήσω το nexus 4 και να πάρω το lg g3 εσείς που το έχετε τι λέτε τι προβλήματα έχει ???

Το μόνο του πρόβλημα είναι ότι πλέον είναι σε ιδανική τιμή και μπορεί να το αγοράσει ο κάθε άσχετος και μπαίνει εδώ και γράφει το μακρύ του και το κοντό του.

Δεν εννοώ εσένα. Αγόρασε το αφοβα

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κουραστικό έχει γίνει το θέμα του G3. Ελάχιστες ουσιώδεις πληροφορίες και μονότονη αναφορά σε παρτίδες και προβλήματα.

Είμαι κάτοχος της πρώτης παρτίδας από τον Ιούνιο και πραγματικά εκτός του προβλήματος με τα restart που διορθώθηκε με το δεύτερο update το τηλέφωνο είναι απροβλημάτιστο.

Η συσκευή είναι ταχύτατη και αποτελεί μια από τις κορυφαίες επιλογές.

Αφήστε μας να την χαρούμε....

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...