Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτά τα δύο δεν δουλεύει το 3G στα ελληνικά δίκτυα.

Γράφουν 3G: TD-SCDMA 1900/2000MHz

Ναι... απλά ενδεικτικά τα παραθέτω για να δούμε που θα κινηθεί η τιμή του, άλλωστε είναι εκτός διαθεσιμότητας ακόμα το τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι... απλά ενδεικτικά τα παραθέτω για να δούμε που θα κινηθεί η τιμή του, άλλωστε είναι εκτός διαθεσιμότητας ακόμα το τηλέφωνο...

:)

Συνηθως τα τηλεφωνα που δουλευουν στα κινεζικα δικτυα ειναι ποιο φθηνα σε σχεση με τα 3G: WCDMA 850/900/2100MHz

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πρέπει να ξεκαθαρίσει είναι αν είναι dual sim ή όχι ή έστω αν κυκλοφορεί και σε έκδοση με dual sim. Γιατί οι φωτογραφίες από gizchina δείχνουν 2 sim... :confused:
Link to comment
Share on other sites

 

πολύ @@λα είναι ! Αντε να βγει και η ευρωπαϊκή του έκδοση να χτυπήσω ένα μαύρο :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενημερωστε ποιο κανει και απο που για αγορα....

Μαλλον θαφησω την αγορα του xiaomi mi3 για αυτο....

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενημερωστε ποιο κανει και απο που για αγορα....

Μαλλον θαφησω την αγορα του xiaomi mi3 για αυτο....

 

ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει ευρωπαική έκδοση, οπότε αναμονή μέχρις τις 15-7 τουλάχιστον

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενημερωστε ποιο κανει και απο που για αγορα....

Μαλλον θαφησω την αγορα του xiaomi mi3 για αυτο....

Λες να ναι καλυτερο του ΜΙ3; γιατι και εγω ειμαι μεταξυ του χονορ6, ΜΙ3 και Ρ9... δε ξερω ακομα ποιο απ τα 3...

Link to comment
Share on other sites

Λες να ναι καλυτερο του ΜΙ3; γιατι και εγω ειμαι μεταξυ του χονορ6, ΜΙ3 και Ρ9... δε ξερω ακομα ποιο απ τα 3...

Κοίτα έτσι κι αλλιώς θα πάρει όπως και τα περισσότερα κινητά της Huawei τη Miui κάποια στιγμή οπότε από άποψη software δε χάνεις τίποτα. Στα υπόλοιπα όπως είπε και ο φίλος παραπάνω κάρτα sd και μικρότερο μέγεθος είναι τα σημεία στα οποία υπερτερεί το Honor 6. Κι εγώ σ'αυτά τα 2 είμαι ανάμεσα και το περιμένω πως και πως να κυκλοφορήσει το Honor, να δούμε και τι ψάρια πιάνει ο επεξεργαστής του για να δω ποιο θα τσιμπήσω!! Πάντως μάλλον για το 32άρι θα πάω γιατί απ'όσο διάβασα το 16άρι δε θα χει NFC.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι λίγο πολύ στην ίδια φάση είμαστε, από εκεί και πέρα πιθανόν να έχουμε και το mi3s σε λίγο και τα διλήμματα να μεγαλώσουν.... :p
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το honor 3 και ειναι απο τα ποιο τελεια τηλεφωνα που ειχα ποτε ....εδω και ενα χρονο δεν εχει κολλήσει πουθενα και η μπανταρια του κραταει ανετα 2-3 μερες με αρκετη χρηση .... αν βγει και το βρει καποιος ας μας πει να το παρουμε και αυτο:)
Link to comment
Share on other sites

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλά ξεκινάμε από τιμή, αν και η κινέζικη έκδοση, λογικά όσο περνά ο καιρός και τσοκάρετε θα πέφτει η τιμή του προς τα 300$, τώρα είναι λίγο της αρπαχτής ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και Ποτέ.....Αλλά σύντομα θα είναι στα Καλά κινεζομαγαζα in stock

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και Ποτέ.....Αλλά σύντομα θα είναι στα Καλά κινεζομαγαζα in stock

 

 

Λες να μην ερθει ουτε στα σκρουτζομαγαζα?

Lineage os 15.1

Νίκος...

Link to comment
Share on other sites

και το merimobile το εχει σε σχετικα καλη τιμη.

εχουμε κανεναν εδω που το εχει ή εκανε παραγγελεια?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

και το merimobile το εχει σε σχετικα καλη τιμη.

εχουμε κανεναν εδω που το εχει ή εκανε παραγγελεια?

 

Aκομα το ευρωπαϊκό παιδια , μην το παρει κανεις ακομα ......την πατησε:)

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να αρχίσει να «τσουλάει» η παραγωγή του μοντέλου θα έχουμε ούτως ή άλλως κάποια καθυστέρηση, και η επόμενη παρτίδα στις 15 του μήνα βλέπω να κάνει φτερά πριν βγεί στην καλα-καλα στην αγορά...
Link to comment
Share on other sites

Από ότι καταλαβαίνω μάλλον είναι διαθέσιμο και σε ευρωπαϊκή έκδοση εδώ:

http://www.aliexpress.com/item/Original-Huawei-Honor-6-Hisilicon-Kirin-920-1-7GHz-4G-FDD-LTE-Octa-Core-3GB-RAM/1946657099.html

Αν κατέχει κάποιος το σπορ να μας πει πια έκδοση είναι η συμβατή με τα ευρωπαϊκά δίκτυα.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι καταλαβαίνω μάλλον είναι διαθέσιμο και σε ευρωπαϊκή έκδοση εδώ:

http://www.aliexpress.com/item/Original-Huawei-Honor-6-Hisilicon-Kirin-920-1-7GHz-4G-FDD-LTE-Octa-Core-3GB-RAM/1946657099.html

Αν κατέχει κάποιος το σπορ να μας πει πια έκδοση είναι η συμβατή με τα ευρωπαϊκά δίκτυα.

 

Αυτο μαλλον κανει ...αλλα ειναι ακριβο....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...