Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσοι χρησιμοποιουν το ενσωματωμενο app καιρου σας κανει κανονικα update ? :!:

Εμενα εδω και μερες οχι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οσοι χρησιμοποιουν το ενσωματωμενο app καιρου σας κανει κανονικα update ? :!:

Εμενα εδω και μερες οχι.

 

έχει σταματήσει εδώ και 4 μέρες .. επιπλέον όταν παω να ψαξω για αλλη πόλη και το πρώτο γράμμα είναι ''P'' (peristeri) τότε κρασαρει το app :worry::worry:

S.E.t100,k500,k700i,satio//sgh-z520,z620//nokia n90//lg optimus 3d//galaxy s2,s4,duos,galaxy3,s3,note2,note4//hwawei honor 6,honor 8
Link to comment
Share on other sites

Οσοι χρησιμοποιουν το ενσωματωμενο app καιρου σας κανει κανονικα update ? :!:

Εμενα εδω και μερες οχι.

 

και σε μένα πρόβλημα πρώτη φορά

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έκανα επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις αλλά πάλι σχεδόν 4GB μου δείχνει ότι έχω διαθέσιμο πάλι. Πάνω γράφει ότι συνολικός χώρος αποθήκευσης είναι 16GB αλλά πιο κάτω γράφει συνολικός χώρος 3,87. Καμια ιδέα κανείς άλλος?
Link to comment
Share on other sites

παιδια πήρε κανείς το honor 6 plus;

σκέφτομαι να το πάρω,τι λετε,αξίζει συγκριτικά με το απλό 6αρι;

Εγώ , το περιμένω να έρθει το έχω πάρει για την γυναίκα

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ , το περιμένω να έρθει το έχω πάρει για την γυναίκα

Όταν το εχω στα χέρια μου θα πω σχόλια

Link to comment
Share on other sites

Οσοι χρησιμοποιουν το ενσωματωμενο app καιρου σας κανει κανονικα update ? :!:

Εμενα εδω και μερες οχι.

Καλησπερα παιδιά εμένα έχει σταματήσει εδώ και πολυ καιρο ενα ωραιο πρωινό μου εκανε επανεκκίνηση το τηλ μονο του και απο τοτε εχασε την εφαρμογη του καιρού κατεβασα λοιπον και μια απο το store και ησύχασα

έχει σταματήσει εδώ και 4 μέρες .. επιπλέον όταν παω να ψαξω για αλλη πόλη και το πρώτο γράμμα είναι ''P'' (peristeri) τότε κρασαρει το app :worry::worry:

 

και σε μένα πρόβλημα πρώτη φορά
Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνεις αυτό που σου έγραψα;

 

Το ξεκίνησα να το κάνω αλλά δεν κατεβαίνει το EMUI3, βγάζει σφάλμα και φοβάμαι γιατί μετά δεν ξέρω πως κάνω flashboot που λέει μετά...Επίσης μετά θα πρέπει να περάσω άλλη ROM? Sorry αλλά είμαι Low level με root-rom Κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εντελώς άσχετος είμαι, αλλά διαβάζοντας και ακολουθοντας τους οδηγούς τα κανω όλα εύκολα
Link to comment
Share on other sites

Έχει εγκαταστήσει κανείς το lazy Swype ? Και αν ναι μπορεί να μου πει πως το τρέχει γιατί εμένα με emui 3.0 δεν μου τρέχει με τίποτα.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχει εγκαταστήσει κανείς το lazy Swype ? Και αν ναι μπορεί να μου πει πως το τρέχει γιατί εμένα με emui 3.0 δεν μου τρέχει με τίποτα.

 

Μόλις το δοκίμασα και φαίνεται να τρέχει κανονικά.

Stable , B310

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα και φαίνεται να τρέχει κανονικά.

Stable , B310

 

Εμένα γίνεται εγκατάσταση, λέει να κάνω κάτι στο Dropzone manager. Φυσικά το Dropzone Manager δεν υπάρχει στο EMUI 3.0. Όταν κάνω swype δεν κάνει τίποτα (προφανώς) ενώ όταν το ανοίγω από το drawer με ξαναβγάζει στην οθόνη που πρέπει να το ενεργοποιήσω στο Dropzine Manager. Ειμαι σε Smart Launcher 2.0 λες να φταίει αυτό;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με θήκη nilkin πτώση από 1,5 μετρο...έσκασε με την πλάτη με μεγάλο θόρυβο....και......

Τίποτα όλα καλά. Σαν να μην έπεσε

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γίνεται εγκατάσταση, λέει να κάνω κάτι στο Dropzone manager. Φυσικά το Dropzone Manager δεν υπάρχει στο EMUI 3.0. Όταν κάνω swype δεν κάνει τίποτα (προφανώς) ενώ όταν το ανοίγω από το drawer με ξαναβγάζει στην οθόνη που πρέπει να το ενεργοποιήσω στο Dropzine Manager. Ειμαι σε Smart Launcher 2.0 λες να φταίει αυτό;

 

Μετά την εγκατάσταση μου βγάζει έναν οδηγό που συνεργάζεται με τον manager του κινητού και με βάζει να κάνω κάποιες ρυθμίσεις(πχ. να ορίσω την εφαρμογή ως προστατευμένη).Μετά από αυτό έτρεξε κανονικά η εφαρμογή.

Μήπως αν απενεργοποιούσες Dropzone και smart launcher;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις την Liquid Smooth που την εχει 'μαγειρεψει' δικος μας??! Edited by baspats
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή Σαρακοστή.....

Δεν έχει νόημα να φορτώσουμε μια από τα ίδια στην παραπάνω rom! Καλά είναι κι έτσι....καθώς γύρω μας υπάρχουν άπειρες εφαρμογές...

Νόημα θα είχε μόνο όταν θα ήταν Lol v502 και μάλιστα προτού το δώσει η εταιρία!

Το τηλ. δεν παρουσιάζει κανένα ενδιαφέρον για τον κόσμο (λόγω Κίνας)..άσε που είναι και ακριβό σε σχέση με άλλα!

Εδώ είναι διαφορά μιας φίρμας και μη.....διότι η φίρμα διαρκεί με το XDA και το τηλ σου συνεχίζει να υπάρχει (σαμ από 2-1-2015 με Lol!!) ενώ με τις άγνωστες κινέζικες εταιρίες πάει στον κουβά... μετά από λίγο καιρό (γι αυτό προτιμώ τα σουπερ φτηνά με ετήσια αλλαγή των)!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή Σαρακοστή.....

Δεν έχει νόημα να φορτώσουμε μια από τα ίδια στην παραπάνω rom! Καλά είναι κι έτσι....καθώς γύρω μας υπάρχουν άπειρες εφαρμογές...

Νόημα θα είχε μόνο όταν θα ήταν Lol v502 και μάλιστα προτού το δώσει η εταιρία!

Το τηλ. δεν παρουσιάζει κανένα ενδιαφέρον για τον κόσμο (λόγω Κίνας)..άσε που είναι και ακριβό σε σχέση με άλλα!

Εδώ είναι διαφορά μιας φίρμας και μη.....διότι η φίρμα διαρκεί με το XDA και το τηλ σου συνεχίζει να υπάρχει (σαμ από 2-1-2015 με Lol!!) ενώ με τις άγνωστες κινέζικες εταιρίες πάει στον κουβά... μετά από λίγο καιρό (γι αυτό προτιμώ τα σουπερ φτηνά με ετήσια αλλαγή των)!

Σε συγκριση με ποιο κινητο που ειναι δικαρτο και γραφει antutu 45000+ ειναι ακριβο? lollipop μεχρι τελος Μαρτη θα εχει. Της custom ROM δεν τις βαζεις για τις εφαρμογες , αλλα για την παραμετροποιηση που δεν μπορει να γινει με τις εφαρμογες.Οσων αφορα τις αναβαθμισεις Motorola , LG & Nexus πηραν lollipop πολυ πριν την samsung , που στην ναυαρχιδα της (Note 4) εδωσε το lollipop ην προηγουμενη εβδομαδα . Επισης το lollipop που ειχε δωσει σε S5 ειναι ολο προβληματα και bugs και κατακορυφη πτωση της αποδοσης και της μπαταριας. ετσοι προτιμω να περιμενω να μου δωσει σταθερη lollipop και οχι ναπροτρεχω. Αν βιαζομουν για αναβαθμισεις θα επαιρνα nexus.

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις την Liquid Smooth που την εχει 'μαγειρεψει' δικος μας??!

 

Καλημέρα και Καλή Σαρακοστή.....

Την εχω περασει εγω και μπορω να πω πως εχω παθει πλακα.

Το τηλ. πεταει!! στην κυριολεξια.

Τοσο παραμετροποιησημη ρομ δεν εχω ξαναματαδει.

παναλαφρη-μπαταρια(5,50 ωρες οθονη) ακαριαιες ταχυτητες αλλα συγχρονως πολυ

smooth.

Συγχαρητηρια στον ΕΛΛΗΝΑ developer.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή Σαρακοστή.....

Την εχω περασει εγω και μπορω να πω πως εχω παθει πλακα.

Το τηλ. πεταει!! στην κυριολεξια.

Τοσο παραμετροποιησημη ρομ δεν εχω ξαναματαδει.

παναλαφρη-μπαταρια(5,50 ωρες οθονη) ακαριαιες ταχυτητες αλλα συγχρονως πολυ

smooth.

Συγχαρητηρια στον ΕΛΛΗΝΑ developer.

 

να φανταστω dual sim δεν παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...