Jump to content

CoolPad 7320


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περίεργο.Εγώ αυτή έβαλα χθες στο κινητό του φίλου μου και είχε μόνο αγγλικά και κινέζικα
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ξέρεις ήδη το γιατί, τότε δεν παίζουν ρόλο για σένα...

 

Μπορείς να τρέχεις πολλές εφαρμογές μαζί, χωρίς το λειτουργικό να κλείνει τις παλιότερες όταν κάποια νέα ζητήσει μνήμη. Πχ, μπορεί να έχεις ανοιχτές 4-5 καρτέλες στο internet και μετά να πας να ανοίξεις το facebook. Στο 1GB το λειτουργικό θα κλείσει τον browser, που σημαίνει ότι όταν ξαναπάς στις σελίδες σου θα ξανανοίξουν από την αρχή και θα περιμένεις 5-10 δευτερόλεπτα ξανά, ενώ στα 2GB οι σελίδες θα παραμείνουν ανοιχτές και θα στις δείξει αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο.Εγώ αυτή έβαλα χθες στο κινητό του φίλου μου και είχε μόνο αγγλικά και κινέζικα

Θα πέρασες μία από τις δύο που έχω σε προηγούμενο post και την αναφέρουν σαν multi στο 4PDA, ενώ είναι μόνο Αγγλοκινέζικες και οι δύο.......αυτή την έχει ανεβάσει στο Ισπανικό φόρουμ, αυτός με τις AOSP και την αναφέρει σαν multi

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5534762#post5534762 πέρασα την 0.28 που πόσταρες στο #336 post και με το που ξεκίνησε με αυτή και συνδέθηκα σε wifi μου έβγαλε μήνυμα για αναβάθμιση μέσω ota σε 0.35 το οποίο δεν έκανα μιας και από ότι κατάλαβα πάλι μόνο αγγλικά και κινέζικα θα είχε.το θέμα είναι ότι με την aosp 2.1 το κινητό ρολλάρει πολύ καλά και δεν έχει κάποιο σοβαρό bug Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

AOSP v1.0

[quoteCoolpad7320-AOSP-v1.0 - updates, fixes and lite version of firmware AOSP, working microphone in speakerphone mode.

Changed: 06.08.2014 12:21 (removed all the extra libraries associated with nfc and cleared the folder system \ etc \ permission from the absent functionality in the form of sensors and gyro compass)]

Τη κατεβάζω και τη δοκιμάζω

Link to comment
Share on other sites

Σελίδα 11 post #159 έχει οδηγίες........πάντως σε εμένα δουλεύει μια χαρά με όλες τις rom που έχω δοκιμάσει
Link to comment
Share on other sites

Η AOSP 2.1 και η AOSP 1.0 είναι διαφορετικές;

Αν κατάλαβα καλά η AOSP 1.0 είναι βελτίωση;

Link to comment
Share on other sites

Στην aosp 2.1 που είμαι εγώ ούτε δουλεύει το proximity αλλά ούτε και μπαίνει στο μενού για να το διορθώσω
Link to comment
Share on other sites

Η AOSP 2.1 και η AOSP 1.0 είναι διαφορετικές;

Αν κατάλαβα καλά η AOSP 1.0 είναι βελτίωση;

Ναι είναι κάπως διαφορετικές......η v1.0 που έχω βάλει μερικά πόστ πιο πριν, είναι βελτίωση της παλιάς v1.0

Στην aosp 2.1 που είμαι εγώ ούτε δουλεύει το proximity αλλά ούτε και μπαίνει στο μενού για να το διορθώσω

Για ρίξε μια ματιά εδώ πόστ #216, μπας και κάνεις δουλειά

Edited by openmind
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το OTG δουλευει? Εχω δοκιμασει 3 καλωδια και τιποτα...

Στα κινεζομαγαζα το αναφερει...

Edited by dalamaidis
:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το OTG δουλευει? Εχω δοκιμασει 3 καλωδια και τιποτα...

Στα κινεζομαγαζα το αναφερει...

 

όχι, 4-5 σελίδες έχει που το συζητάνε ...

Link to comment
Share on other sites

sos

εβαλα την aosp 2.1 χτες και μολις τωρα το τηλεφωνο οταν παω να το ανοιξω γραφει google και αναβοσβηνει.....

τι κανω?

 

ευκολο... παρε με τηλ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...