Jump to content

Σεισμός


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

4,4 με επίκεντρο το Πικέρμι; Είναι σωστές οι πληροφορίες μου;

 

Κι εγώ τον ένιωσα και μάλιστα έβλεπα όνειρο ότι θα κάνει σεισμό και νιώθω λίγο προφήτης σήμερα. :lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποια διάρκεια βρε παιδιά; Ένιωσα ένα μπουπ μπουπ σαν να πήδηξαν 2 υπέρβαροι στο μπαλκόνι μου και να έτριξε λίγο το σπίτι και αυτό ήταν όλο.

(νεάπολη πάνω και κολλημένο το σπίτι στο βουνό βέβαια δύσκολα κουνιόμαστε εδώ :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

Τον ενιωσα κι εγω απο Βορειοανατολικη Αττικη γυρω στις 5 το πρωϊ.Ενιωσα ενα δυνατο τρανταγμα, ξυπνησα αποτομα και πεταχτηκα απ'το κρεβατι.Διαρκεια δεν ειχε πολυ,ειχε ομως μεγαλη συχνοτητα,δηλ.ειχε γρηγορο κουνημα.
Link to comment
Share on other sites

Χαμπάρι δεν πήραμε στην Νεα Φιλαδέλφεια.Ούτε καν ο σκύλακος δεν ακούστηκε.:lol::lol:
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Τον ενιωσα κι εγω απο Βορειοανατολικη Αττικη γυρω στις 5 το πρωϊ.Ενιωσα ενα δυνατο τρανταγμα, ξυπνησα αποτομα και πεταχτηκα απ'το κρεβατι.Διαρκεια δεν ειχε πολυ,ειχε ομως μεγαλη συχνοτητα,δηλ.ειχε γρηγορο κουνημα.

Και Νεα Μακρη τα ιδια, ενα δυνατο αποτομο κουνημα σαν να περασε φορτηγο διπλα σου. Το σκυλι δεν ασχοληθηκε καθολου.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Κ γω ένιωσα σα κάτι να με κουνάει,να κάνει θόρυβο και ένα πόνο στο γόνατο..Ήταν η γυναίκα μου(ψύχραιμη όπως πάντα:p)να με κουνάει,να με χτυπάει για να ξυπνήσω επειδή έκανε σεισμό..Βέβαια μόλις άνοιξα τα μάτια είχε σταματήσει:p

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

μολις εγινε Θεσσαλονικη

 

εδιτ:

από http://www.seismoi.gr/

Ημερομηνία: 08-09-2013

Τοπική ώρα: 13:33

16 χλμ Νοτιοδυτικά του Κιλκίς

mb: 3.8 R

Βάθος: 5 χλμ

Edited by mol
Link to comment
Share on other sites

μολις εγινε Θεσσαλονικη

 

3.8R Νοτιοδυτικά του Κιλκίς.

Τώρα τελευταία γίνονται συχνά στα μέρη μας...

 

P.S Να 'ναι καλά το facebook. Πριν γίνει ο σεισμός ανεβαίνουν τα status...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τις τελευταίες μέρες κουνιόμαστε συνέχεια εδώ (νοτιά Κρήτη ,τυμπακι) με τον μεγαλύτερο σήμερα το πρωί στα 5 ριχτερ .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τις τελευταίες μέρες κουνιόμαστε συνέχεια εδώ (νοτιά Κρήτη ,τυμπακι) με τον μεγαλύτερο σήμερα το πρωί στα 5 ριχτερ .

Το άκουσα στο ραδιόφωνο το πρωί που πήγαινα σε μια δουλειά. Πολλοί σεισμοί εκεί κάτω τελευταία.:(

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Με βαση την σημερινη τεχνολογια της ανθρωποτητας και τις γνωσης που υπαρχει.

 

Τι γνωμη εχετε για τους τεχνητους σεισμους;

Πιστευετε μπορουν να υπαρξουν ως οπλο ή εκφοβισμός ενος λαου;

Πιστευετε οτι εχει γινει ποτε κατι τετοιο;

Link to comment
Share on other sites

Εχθες το απογευμα εγινε στην Φθιώτιδα σεισμός 4.6 και μας ταρακούνησε και μας στα Τρίκαλα.Ένιωσα κάτι αλλα νόμισα οτι χτυπάει η καρδιά μου λόγω της Εθνικής που ήταν στην πρώτη παράταση εκείνη την στιγμή. :p το βραδυ έμαθα οτι εγινε σεισμός.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως τρέχει τίποτα και δεν μας το λένε ρε παιδιά??Γιατί τώρα τελευταία και πολλοί μικροσεισμοί αλλα και η διαφημιση με τον Αρναούτογλου παίζει συνέχεια....
Link to comment
Share on other sites

Μήπως τρέχει τίποτα και δεν μας το λένε ρε παιδιά??Γιατί τώρα τελευταία και πολλοί μικροσεισμοί αλλα και η διαφημιση με τον Αρναούτογλου παίζει συνέχεια....

 

Μην μου λες τέτοια....:( :(

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τρέχει τίποτα και δεν μας το λένε ρε παιδιά??Γιατί τώρα τελευταία και πολλοί μικροσεισμοί αλλα και η διαφημιση με τον Αρναούτογλου παίζει συνέχεια....

 

Μαλλον ο Αρναουτογλου ειναι γκαντεμης.Εχω παρατηρησει οτι απο τοτε που αρχισε να παιζει η διαφημηση,οι σεισμοι πανε συννεφο.

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλουμε και αυτο το άρθρο μέσα όλα μαζί συνδυάζονται..http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=26510&subid=2&pubid=113104915 Εννοείται δεν θέλει πανικό μπορεί να μην ισχύει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ο Αρναουτογλου ειναι γκαντεμης.Εχω παρατηρησει οτι απο τοτε που αρχισε να παιζει η διαφημηση,οι σεισμοι πανε συννεφο.

 

Οι σεισμοί είχαν ξεκινήσει προ πολλού....Μετά έβαλαν την διαφήμηση με τον Αρναούτογλου μιας και η σεισμική λειτουργία συνεχίζεται και να ενημερωθεί ο κόσμος...

 

Τώρα σχετικά με τις μελέτες, λαμβάνουμε υπόψην και ακούμε όσες φορές έχουν πέσει μέσα οι ειδικοί. Το πόσες φορές έχουν πέσει έξω δεν έχει σχολιαστεί όμως...Μην πανικολβαλλόμαστε, αλλά παρόλο αυτά όσοι μένουν εκεί κοντά εννοείται να είναι σε εγρήγορση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...