Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το android sdk που κ τους drivers ths htc που θα τα βρω?

 

 

1. https://developer.android.com/sdk/installing/index.html

 

2.Στο site της ΗΤC.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κανένα δοκιμασμένο από εσάς set με clear screen protectors από εbay να παραγγείλω;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα δοκιμασμένο από εσάς set με clear screen protectors από εbay να παραγγείλω;

Θα πάρεις tempered της nillkin με rounded edges. Αυτό θα πάρω και εγώ αλλά από20 Αυγούστου γτ εκεί που Είμαι δεν θα το φέρει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις tempered της nillkin με rounded edges. Αυτό θα πάρω και εγώ αλλά από20 Αυγούστου γτ εκεί που Είμαι δεν θα το φέρει

 

Eγω περιμενω αυτο εδω! Μολις παραλλαβω και το κινητο και το προτεκτορ θα σας πω εντυπωσεις.

http://www.ebay.co.uk/itm/131229776999?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Link to comment
Share on other sites

Ναι τον έχω βρει αυτό τον τρόπο. Δλδ το towel root χάνεται μετά από restart πχ ή factory reset?

Η εφαρμογη σαν εφαρμογη οχι.Το root χανεται.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια στιγμη εφαγα ακυρο για το m8 που ειχα κλεισει. 2η φορα.... τα παραταω! Ανοιξα το oneplus one και το σεταρω τωρα!

 

Ευχαριστω για τις συμβουλες αυτες τι μερες!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια στιγμη εφαγα ακυρο για το m8 που ειχα κλεισει. 2η φορα.... τα παραταω! Ανοιξα το oneplus one και το σεταρω τωρα!

 

Ευχαριστω για τις συμβουλες αυτες τι μερες!:cool:

Κρίμα. Ελπίζω να βρεις κάτι

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα παραλία σε μια ζεστή μέρα εδώ που είμαι. Είδα ότι η συσκευή έγραψε 51°C και μάλιστα για κάνα δεκάλεπτο που είχα data και μιλούσα με τα φιλαράκια μου.. Φωτεινότητα στο 100%, ούτε κιχ η συσκευή να ρίξει φωτεινότητα ή έστω να κάνει restart και άλλα τέτοια χαριτωμένα :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα. Ελπίζω να βρεις κάτι

 

Tωρα ανοιξα τον κινεζο. Κουραστηκα μια βδομαδα τωρα να ψαχνω. Ειχα κλεισει δυο και τελευταια στιγμη ακυρο....

Link to comment
Share on other sites

Tωρα ανοιξα τον κινεζο. Κουραστηκα μια βδομαδα τωρα να ψαχνω. Ειχα κλεισει δυο και τελευταια στιγμη ακυρο....

 

Θέλει και λίγο υπομονή Φάνη,εύκολα τα παράτησες,είχα Ζ2 και το είχα βάλει αγγελία για ανταλλαγή με Μ8,πέρασαν σχεδόν δύο βδομάδες για να το πάρω στα χέρια μου

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Θέλει και λίγο υπομονή Φάνη,εύκολα τα παράτησες,είχα Ζ2 και το είχα βάλει αγγελία για ανταλλαγή με Μ8,πέρασαν σχεδόν δύο βδομάδες για να το πάρω στα χέρια μου

Πως σου φαίνεται σε σχέση με το Ζ2;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Θέλει και λίγο υπομονή Φάνη,εύκολα τα παράτησες,είχα Ζ2 και το είχα βάλει αγγελία για ανταλλαγή με Μ8,πέρασαν σχεδόν δύο βδομάδες για να το πάρω στα χέρια μου

 

Το προβλημα ειναι οτι πουλησα το note2 την περασμενη βδομαδα και ημουν χωρις κινητο μια βδομαδα. Γιατι το hd2 που ειχα ειναι μονο για πολυ πολυ πολυ βασικα.

 

Τι να κανουμε.... καλος ειναι και ο κινεζος! Πολυ καλυτερος ποιοτικα απ οτι περιμενα. Ανωτερος απο Samsung δλδ στην αισθηση ποιοτητας, αλλα σιγουρα μακρια απο m8 :O

Link to comment
Share on other sites

Πως σου φαίνεται σε σχέση με το Ζ2;

Ξέρεις τι θα σου πει...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τι θα μας πεις που τα είχες και τα δύο :p??

 

xaxaxaxxa

Με διαφορά το πιο καλοστημένο κινητό αδερφέ....Με διαφορά όμως...

Παντού κορυφαίο εκτός της κάμερας κάτω από κάποιες συνθήκες...

Αυτόν τον καιρο το εχω βαλει λιγο στην ακρη γιατι παιζω με τα τρια καινουργια που ηρθαν(Oneplus one-Oppo Find7-Lg g3) για να δω πιο θα κρατήσω για δευτερο...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αλλάζω λίγο τη ροή.

Απλά το κινητό με εκπλήσσει όπως το g2 με την μπαταρία.

Λοιπόν έχουμε και λέμε. Σήμερα ταξίδευα για Ζάκυνθο ήμουν και είμαι με 3g data ,GPS και συγχρονισμό όλη την ημέρα ανοικτά. Καλά ότι δεν με άφησε πουθενά με το GPS (sygic) έβγαλα φωτογραφίες το έλιωσα με ίντερνετ κλπ και όλα καλά. Δείτε και μόνοι σας. Για εμένα είναι πολύ καλά γιατί τα έχω όλα ανοικτά.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Πως σου φαίνεται σε σχέση με το Ζ2;

 

Καλησπερα για εμενα το καλυτερο κινητο σε ολα,ηξερα οτι το sense ειναι με διαφορα το καλυτερο ui,η οθονη του χαρμα ο ηχος του απλα απιστευτος το σμουθ του τι να λεμε αυτο ομως που με εξεπληξε ευχαριστα ειναι το ποσο καλα γινεται η διαχειριση μπαταριας δεν περιμενα ποτε τετοιους χρονους με 2600 mh μπαταρια,συνολικα το μονο που νομιζω οτι υπερτερει το Ζ2 ειναι στην καμερα και σε τιποτε αλλο:)

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Μετά από 3 ημέρες χρήσης του τηλεφώνου, επιβεβαιώνω όλα τα θετικά που έχουν γραφτεί μέχρι τώρα. Αυτήν τη στιγμή η καλύτερη android συσκευή που μπορεί να αγοράσει κάποιος.

 

Επίσης επειδή σε κάποιους, όπως εγώ, παρουσιάστηκε το πρόβλημα της μη λειτουργίας του notification led, ενώ από άποψη hardware το τηλέφωνο δεν είχε κανένα πρόβλημα, προτείνω την εξής απλούστατη λύση. Κατεβάζουμε αυτήν τη μικρή εφαρμογή από το Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.jannux.switchledon

την τρέχουμε μία και μόνη φορά και ως δια μαγείας το πρόβλημα λύνεται και δεν παρουσιάζεται ξανά και το notification led λειτουργεί απροβλημάτιστα, ακόμα κι αν αφαιρέσετε την εφαρμογή που έλυσε το πρόβλημα! Ελπίζω να φανεί χρήσιμο σε όσους το αντιμετωπίζουν. :)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου φίλε!!!. Πλέον δουλεύει κανονικά για την με την dot view θήκη έπαψε πάλι να λειτουργεί!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο αδερφέ!

Άμα μας βρεις και ποτέ θα πάρουμε και το extreme power saver mode εμείς που έχουμε T-Mobile πολωνικό θα σου γράψω παιάνες!

Old but not forgotten : Nokia E72

Previous : Galaxy S3

Current : HTC one m8 :D

Link to comment
Share on other sites

Θέλει και λίγο υπομονή Φάνη,εύκολα τα παράτησες,είχα Ζ2 και το είχα βάλει αγγελία για ανταλλαγή με Μ8,πέρασαν σχεδόν δύο βδομάδες για να το πάρω στα χέρια μου

 

Τωρα το μετανιωσα και ειναι αργα.... :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο αδερφέ!

Άμα μας βρεις και ποτέ θα πάρουμε και το extreme power saver mode εμείς που έχουμε T-Mobile πολωνικό θα σου γράψω παιάνες!

 

Καλησπέρα παιδιά,εγώ που το έχω δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ και ούτε θα το χρησιμοποιήσω

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,εγώ που το έχω δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ και ούτε θα το χρησιμοποιήσω

 

Ειναι για κατάσταση ανάγκης.Αν σου τύχει ανάγκη θα σου χρειαστεί.

Κακό από την στιγμή που προσφέρεται για να το έχεις δεν είναι ίσα ίσα Πιτ μπορεί κάποια στιγμή να σου χρειαστεί.

Και εγώ συμφωνώ πως δεν χρειάστηκε βέβαια να το χρησιμοποιήσω...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...