Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Yπαρχει καποιος τροπος να μην εμφανιζει πανω πανω στο gallery αυτα τα βιντεακια με τις φωτογραφιες που εχει φταξει μονο του;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μην το μελετάς συνέχεια......

Ισχύει αλλά ρε Παναγιώτη τι έχω ακούσει για την οθόνη την μπαταρία, το gun metal ότι γρατζουνιεται εύκολα κλπ κλπ. Γιατί να μην το πω. Σε δύσκολες συνθήκες το κινητό με έβγαλε άσπρο πρόσωπο και είμαι από τους τύπους που δεν το παίρνω θάλασσα. Επίσης θα είχα tempered glass αλλά δεν προλαβαίνω να πάρω μιας και θα φύγω καπάκια πάλι την Πέμπτη

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιος τροπος να μην εμφανιζει πανω πανω στο gallery αυτα τα βιντεακια με τις φωτογραφιες που εχει φταξει μονο του;

 

Δε νομιζω, αλλα δοκιμασε με swype να πας δεξια που τα εχει σαν albums μηπως σου αρεσει ετσι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Μην το μελετάς συνέχεια......

 

ΜΑΣ αγχώνει....!!!

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω, αλλα δοκιμασε με swype να πας δεξια που τα εχει σαν albums μηπως σου αρεσει ετσι...

 

Kαι εκει το ιδιο κανει. Ασε που ξεκιναει να παιζει και μουσικη. Το πρωτο σπαστικο πραγμα που βρισκω στο sense. Μου φαινεται θα βαλω κανενα αλλο προγραμμα για galery

Link to comment
Share on other sites

Kαι εκει το ιδιο κανει. Ασε που ξεκιναει να παιζει και μουσικη. Το πρωτο σπαστικο πραγμα που βρισκω στο sense. Μου φαινεται θα βαλω κανενα αλλο προγραμμα για galery

 

Δεν θα βρεις ομορφότερο πάντως και πλήρως αλαγκαριστο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι είναι το καλύτερο το Gallery

Αν όμως τελικά αποφασίσεις να βάλεις και κάποιο άλλο, το αμέσως επόμενο είναι το QuickPic

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder&hl=el

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα βρεις ομορφότερο πάντως και πλήρως αλαγκαριστο.

 

Συμφωνώ και εγώ με τα παιδιά

Κακά τα ψέματα ότι συσχετίζεται με sense είναι αψεγάδιαστο λολ

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα σε χρυσό. Υπάρχει κάποιος κάτοχος;; με τις γρατσουνιές πώς τα πάει;;

Εγώ κι εσύ είμαστε μόνο μου φαίνεται με χρυσό!

Όπως ακριβώς και το ασημί τα πάει, λιγάκι καλύτερα από το gun metal από ότι έχω καταλάβει.. Προσωπικά δεν το έχω εκτός θήκης οπότε με σιγουριά δεν μπορώ να σου πω.. Πάντως πριν το αγοράσω δοκίμασα να χαραξω με κλειδί ένα που είχαν σε κάποιο μαγαζί ως εκθεσιακό και ήθελε πολύ πίεση για να αφήσω σημάδι.. Πριν με κράξετε να σας πω ότι είχε το μαύρο του το χάλι η συσκευή, μάλλον δεν ήμουν ο μόνος που το σκέφτηκε :p

 

Πιστεύω θα σου αρέσει πολύ το χρώμα, με το καλό να σου έρθει.. Πολύ ποιοτικό και όμορφο το χρυσό

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Το δουλέψες το τηλέφωνο χωρίς θήκη;και αν μπορείς να μου πεις ποια θήκη φοράς εννοώ αν εσύ προσωπικά Edited by alexba13
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κι εσύ είμαστε μόνο μου φαίνεται με χρυσό!

Όπως ακριβώς και το ασημί τα πάει, λιγάκι καλύτερα από το gun metal από ότι έχω καταλάβει.. Προσωπικά δεν το έχω εκτός θήκης οπότε με σιγουριά δεν μπορώ να σου πω.. Πάντως πριν το αγοράσω δοκίμασα να χαραξω με κλειδί ένα που είχαν σε κάποιο μαγαζί ως εκθεσιακό και ήθελε πολύ πίεση για να αφήσω σημάδι.. Πριν με κράξετε να σας πω ότι είχε το μαύρο του το χάλι η συσκευή, μάλλον δεν ήμουν ο μόνος που το σκέφτηκε :p

 

Πιστεύω θα σου αρέσει πολύ το χρώμα, με το καλό να σου έρθει.. Πολύ ποιοτικό και όμορφο το χρυσό

 

Έτσι και σε ακούσει ο άλλος θα σου πει για τον χρυσουν αιώνα του Περικλέους,εγώ σκέφτομαι ότι όταν βαρεθώ το gunmetal να πάρω το χρυσό

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Έτσι και σε ακούσει ο άλλος θα σου πει για τον χρυσουν αιώνα του Περικλέους,εγώ σκέφτομαι ότι όταν βαρεθώ το gunmetal να πάρω το χρυσό

Κι εγώ θα το δώσω στην γυναίκα και θα πάρω το γκρι κάποια στιγμή.. Εδώ έχει 3 χρόνια εγγύηση :D

 

Το δουλέψες το τηλέφωνο χωρίς θήκη;και αν μπορείς να μου πεις ποια θήκη φοράς εννοώ αν εσύ προσωπικά

Φοράω αυτήν που ήρθε με το τηλέφωνο και περιμένω 2 λεπτές τύπου tpu και έχω ήδη μια δερμάτινη pouch καφέ.. Το δουλεύω χωρίς θήκη στο σπίτι προς το παρόν ή στο γραφείο. Γλιστράει αν έχεις στεγνά χέρια οπότε θέλει προσοχή στα βάλε/βγάλε από την τσέπη κτλ

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα το δώσω στην γυναίκα και θα πάρω το γκρι κάποια στιγμή.. Εδώ έχει 3 χρόνια εγγύηση :D

 

Φοράω αυτήν που ήρθε με το τηλέφωνο και περιμένω 2 λεπτές τύπου tpu και έχω ήδη μια δερμάτινη pouch καφέ.. Το δουλεύω χωρίς θήκη στο σπίτι προς το παρόν ή στο γραφείο. Γλιστράει αν έχεις στεγνά χέρια οπότε θέλει προσοχή στα βάλε/βγάλε από την τσέπη κτλ

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις διευκρινίσεις.. Από τα reviews που είδα στο YouTube μου φάνηκε το πιο ελκυστικό χρώμα θα σου γράψω μόλις το παραλάβω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε υπόψιν σας κάτι για το HTC advantage;;είδα ένα βίντεο που μίλαγε για έξι μήνες εγγύηση για σπασμένη οθόνη

Μονο στο Αμερικα

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κι εσύ είμαστε μόνο μου φαίνεται με χρυσό!

Όπως ακριβώς και το ασημί τα πάει, λιγάκι καλύτερα από το gun metal από ότι έχω καταλάβει.. Προσωπικά δεν το έχω εκτός θήκης οπότε με σιγουριά δεν μπορώ να σου πω.. Πάντως πριν το αγοράσω δοκίμασα να χαραξω με κλειδί ένα που είχαν σε κάποιο μαγαζί ως εκθεσιακό και ήθελε πολύ πίεση για να αφήσω σημάδι.. Πριν με κράξετε να σας πω ότι είχε το μαύρο του το χάλι η συσκευή, μάλλον δεν ήμουν ο μόνος που το σκέφτηκε :p

 

Πιστεύω θα σου αρέσει πολύ το χρώμα, με το καλό να σου έρθει.. Πολύ ποιοτικό και όμορφο το χρυσό

 

Έχω το γκρί και ενώ είμαι αρκετά προσεκτικός, είναι πολύ ευαίσθητο στις γρατζουνιές. Το έχω κοντά μήνα και δεν τολμάω να το ακουμπήσω κάπου... Έχει θήκη HTC το πακέτο αλλά βρε παιδιά, είναι απίστευτα όμορφο για να το 'κρύψω'. Μπορεί να το αλλάξω για το χρυσό. Είχα το πρώτο ΟΝΕ σε χρυσό για πάνω απο 7 μήνες και δεν είχε πάθει το παραμικρό. Πιθανόν, επειδή η επιφάνεια του ήταν μάτ δεν έπιανε ή δεν φαίνονταν τίποτα... Και το χρυσό είναι πόλυ όμορφο.... Συμφωνείτε?

Link to comment
Share on other sites

Έχω το γκρί και ενώ είμαι αρκετά προσεκτικός, είναι πολύ ευαίσθητο στις γρατζουνιές. Το έχω κοντά μήνα και δεν τολμάω να το ακουμπήσω κάπου... Έχει θήκη HTC το πακέτο αλλά βρε παιδιά, είναι απίστευτα όμορφο για να το 'κρύψω'. Μπορεί να το αλλάξω για το χρυσό. Είχα το πρώτο ΟΝΕ σε χρυσό για πάνω απο 7 μήνες και δεν είχε πάθει το παραμικρό. Πιθανόν, επειδή η επιφάνεια του ήταν μάτ δεν έπιανε ή δεν φαίνονταν τίποτα... Και το χρυσό είναι πόλυ όμορφο.... Συμφωνείτε?

 

οχι δεν συμφωνω,νομιζω οτι ολα τα λεφτα ειναι το gunmetal sory:(

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν συμφωνω,νομιζω οτι ολα τα λεφτα ειναι το gunmetal sory:(

Και τα τρία χρώματα είναι πολύ όμορφα.

Το Gunmetal όμως είναι αυτό που ξεχωρίζει.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν συμφωνω,νομιζω οτι ολα τα λεφτα ειναι το gunmetal sory:(

 

Ναί φίλε μου, αυτό λέω και εγώ. Το χρυσό είναι πολύ ωραίο. Τελεία. Το Gunmetal όμως πραγματικά τα σπάει και πιστεύω οτι είναι οτι πιο όμορφο έχει κυκλοφορήσει σε κινητό-χρώμα! Απλά είπα ότι το μόνο (αλλά δυνατό) αρνητικό είναι οτι γρατζουνιέται πολύ εύκολα!

Link to comment
Share on other sites

Ναί φίλε μου, αυτό λέω και εγώ. Το χρυσό είναι πολύ ωραίο. Τελεία. Το Gunmetal όμως πραγματικά τα σπάει και πιστεύω οτι είναι οτι πιο όμορφο έχει κυκλοφορήσει σε κινητό-χρώμα! Απλά είπα ότι το μόνο (αλλά δυνατό) αρνητικό είναι οτι γρατζουνιέται πολύ εύκολα!

 

Ακριβώς όπως τα γράφεις,είναι ο συνδυασμός που πραγματικά τα σπάει,ποιότητα υλικών και χρωματισμος απίστευτος

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι τα χρώματα φυσικά. Το gun metal είναι σίγουρα πιο φρέσκο κτλ αλλά και το χρυσό βάζω στοίχημα ότι οι περισσότεροι στην Ελλάδα δεν το έχετε δει από κοντά. Εγώ πρώτα είδα το M7 χρυσό και έπαθα πλάκα και για το M8 δεν το σκέφτηκα καθόλου...
Link to comment
Share on other sites

Όταν είδα το gun metal επαθα πλακα εγω.Είναι ετσι πιο καινουργια φαση κλπ.Το ασημι δεν μπου αρέσει πολύ να πω την αλήθεια.ισως γιατι στα ματια μου φαινεται ασχημο μπροστά.

 

Επίσης γύρισα πριν λίγο απο διακοπές σε θάλασσα και όπως έγραψα ειμαι χωρίς θηκη παρα μονο ένα pouch και χωρις screen protector.

Tελικά το δούλεψα και στη θάλασσα και ας μην παίρνω κανένα τηλέφωνο κοντα.Τι με αλάτια το έπιασα , τι με αντιλιακά δεν επαθε τίποτα.Ούτε ένα σημαδι.Η μπαταρία δε σε συνωθήκες χωριου(3G ,data,gps)και όλοι οι συγχρονισμοί On και φωτεινότητα 100% για όλη την ημέρα και έβγαζα σε 14-15 ωρες 4μιση ωρες οθόνη.Δεν θέλω τιποτα άλλο πραγματικά.Το κινητό πέρασε την πιο δύσκολη περίοδο στα χέρια μου και με άφησε άφωνο.Φτου να μην το ματιάξω. Δύσκολα τηλέφωνο το έχω δουλέψει έτσι.

Στη χρήση ας βάλουμε μια 20αρια βίντεο και καμιά 500αρα φωτογραφίες.

 

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και δικαιωμένος για την επιλογή μου στην αλλαγή που έκανα.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες στον υπολογιστή φαίνονται καλά?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...