Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάντως κυριολεκτικά με έσωσε μια φορά που το χρειάστηκα στο S5

Το θεωρώ πολύ σημαντικό να υπάρχει γιατί ποτέ δεν ξέρεις ...

Είσαι χωρίς άγχος με το Extreme Power Saver και θα έπρεπε να το είχαν όλες οι συσκευές.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα πάλι μόλις φτάσει στο 10% και βάλω αυτή τη λειτουργία και τα σβήσω όλα ρουφάει πολύ. Δεν ξέρω γιατί. Βέβαια δεν το αφήνω να πέσει αλλά το λεω
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Προσφάτως διαπίστωσα ότι όταν είναι χαμηλή η μπαταρία, δεν σε αφήνει να βγάλεις φωτογραφία με φλας! Ήμουν τις προάλες με τα παιδιά μου και ήθελα να τα βγάλω μια νυχτερινή φωτογραφία στο λιμάνι του νησιού που είμασταν διακοπές.. Προτιμούσα να βγάλω τη φωτογραφία και μετά από μισό λεπτό να έκλεινε το κινητό, παρά να βγάλω νυχτερινή φωτογραφία χωρίς φλας και να βγει μαύρη μαυρίλα...

 

Υπάρχει τρόπος να το παρακάμψουμε χωρίς ροοτ ή χρήσης τρίτης εφαρμογής;

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Κακό από την στιγμή που προσφέρεται για να το έχεις δεν είναι ίσα ίσα Πιτ μπορεί κάποια στιγμή να σου χρειαστεί.

Και εγώ συμφωνώ πως δεν χρειάστηκε βέβαια να το χρησιμοποιήσω...

 

Νίκο δεν αντιλέγω έπρεπε να υπήρχε σε όλες τις συσκευές έχεις δίκιο

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Προσφάτως διαπίστωσα ότι όταν είναι χαμηλή η μπαταρία, δεν σε αφήνει να βγάλεις φωτογραφία με φλας! Ήμουν τις προάλες με τα παιδιά μου και ήθελα να τα βγάλω μια νυχτερινή φωτογραφία στο λιμάνι του νησιού που είμασταν διακοπές.. Προτιμούσα να βγάλω τη φωτογραφία και μετά από μισό λεπτό να έκλεινε το κινητό, παρά να βγάλω νυχτερινή φωτογραφία χωρίς φλας και να βγει μαύρη μαυρίλα...

 

Υπάρχει τρόπος να το παρακάμψουμε χωρίς ροοτ ή χρήσης τρίτης εφαρμογής;

Νομίζω δεν είναι θέμα τρίτης εφαρμογής, μάλλον μόνο με root και πάλι δεν ξέρω αν ασχολήθηκε κάποιος..

Νίκο δεν αντιλέγω έπρεπε να υπήρχε σε όλες τις συσκευές έχεις δίκιο

Προφανώς και είναι χρήσιμο να υπάρχει αλλά ομοίως μάλλον δεν θα το χρησιμοποιήσω ποτέ.. Ο Τομ Χανκς στον Ναυαγό θα το εκτιμούσε πάραυτα :p

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν είναι θέμα τρίτης εφαρμογής, μάλλον μόνο με root και πάλι δεν ξέρω αν ασχολήθηκε κάποιος..

 

Παίζει να είναι και το μόνο αρνητικό της συσκευής για εμένα:p

Θα έπρεπε να μου δίνει την επιλογή να αποφασίσω μόνος μου. Γιατί εκείνη την στιγμή, το να αποθανατίσω τα παιδιά μου ήταν σημαντικότερο από το να κρατήσω το τηλέφωνο μου ζωντανό για 2 επιπλέον λεπτά.

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είναι και το μόνο αρνητικό της συσκευής για εμένα:p

Θα έπρεπε να μου δίνει την επιλογή να αποφασίσω μόνος μου. Γιατί εκείνη την στιγμή, το να αποθανατίσω τα παιδιά μου ήταν σημαντικότερο από το να κρατήσω το τηλέφωνο μου ζωντανό για 2 επιπλέον λεπτά.

 

Υπάρχει σε πολλά κινητά αυτό. Σίγουρα υπάρχει και στα Samsung

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σε πολλά κινητά αυτό. Σίγουρα υπάρχει και στα Samsung

Ακριβως.Και σε Samsung και σε Lg αν δεν κάνω λάθος.Γινεται μονο με root η απενεργοποίηση του συγκεκριμένου "feature"

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σε πολλά κινητά αυτό. Σίγουρα υπάρχει και στα Samsung

 

Ακριβως.Και σε Samsung και σε Lg αν δεν κάνω λάθος.Γινεται μονο με root η απενεργοποίηση του συγκεκριμένου "feature"

 

Εγώ από iphone έρχομαι παιδιά...:p

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Next week(late)

HTC One (M8) receives Android 4.4.3 KitKat update

http://www.gsmarena.com/htc_one_m8_receives_android_443_kitkat_update-news-9130.php

 

 

ps

The carrier versions of the phone for AT&T, T-Mobile and Verizon will also receive the update.

Sprint users have been lucky and are already rocking Android 4.4.3 on their One (M8).

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Θέλει και λίγο υπομονή Φάνη,εύκολα τα παράτησες,είχα Ζ2 και το είχα βάλει αγγελία για ανταλλαγή με Μ8,πέρασαν σχεδόν δύο βδομάδες για να το πάρω στα χέρια μου

Αυτό το ποστ με πεισμωσε.... :p

 

Με μια μέρα καθυστέρηση, welcome me to the club!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ποστ με πεισμωσε.... :p

 

Με μια μέρα καθυστέρηση, welcome me to the club!:cool:

 

Kαλοριζικο καλοδουλευτο φιλε:)

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ποστ με πεισμωσε.... :p

 

Με μια μέρα καθυστέρηση, welcome me to the club!:cool:

Καλορίζικο μεγάλε. Άντε με το καλό να γράψεις τις εντυπώσεις σου.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ ένας από τους ευτυχείς κατόχους της συσκευής και πραγματικά δεν έχω λόγια να περιγράψω το πόσο ικανοποιημένος είμαι.

Με το καλό να μας έρθει το update από βδομάδα λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλές παλιές μουτσούνες βλέπω σε αυτό το θεματάκι και βλέπω να έρχομαι και εγώ να γίνουμε πολλές σιγά σιγά :lol: (Sorry για το offtopic)

 

Παιδιά από shutter lag πως τα πάει το m8?

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλές παλιές μουτσούνες βλέπω σε αυτό το θεματάκι και βλέπω να έρχομαι και εγώ να γίνουμε πολλές σιγά σιγά :lol: (Sorry για το offtopic)

 

Παιδιά από shutter lag πως τα πάει το m8?

Καλώς το Bill.Βασίλη οι Φωτογραφίες βγαίνουν ακαριαία.Δεν έχω παρατηρήσει shutter lag.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το Bill.Βασίλη οι Φωτογραφίες βγαίνουν ακαριαία.Δεν έχω παρατηρήσει shutter lag.

 

Τέλεια..! Αργύρη έρχομαι σε πμ μιας και υπολογίζω πολύ τη γνώμη σου, να μην κουράζουμε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλές παλιές μουτσούνες βλέπω σε αυτό το θεματάκι και βλέπω να έρχομαι και εγώ να γίνουμε πολλές σιγά σιγά :lol: (Sorry για το offtopic)

 

Παιδιά από shutter lag πως τα πάει το m8?

 

Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Το κινητό είναι απίστευτο. Τραβά και εξαιρετικό βίντεο σκοτάδι, χωρίς να χάνει εστία .

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Το κινητό είναι απίστευτο. Τραβά και εξαιρετικό βίντεο σκοτάδι, χωρίς να χάνει εστία .

 

Έχει φοβηθεί το μάτι μου είναι αλήθεια! Αν και στο παρελθόν δεν με ένοιαζε η κάμερα, τώρα με τον πιτσιρικά της ρίχνω ιδιαίτερο βάρος..

 

Ευχαριστώ για το Feedback!

Link to comment
Share on other sites

Για δείτε ρε παίδες φωτογραφίες τώρα που είμαι Ζάκυνθο. Μιλάμε. Απίστευτο. Ά και που είστε. Χωρίς θήκη ούτε μια γρατζουνιά. Ά και για το πόσο γρήγορα τραβάει να Σας πω ότι το έδωσα σε ένα παιδί να με βγάλει μια φωτογραφία και πάω να δω μετά και με είχε βγάλει 5 φωτογραφίες. Του λέω ρε μεγάλε η μια δεν σου έφτανε. Και μου λέει δεν κατάλαβα ότι βγάζει κατευθείαν.
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Για δείτε ρε παίδες φωτογραφίες τώρα που είμαι Ζάκυνθο. Μιλάμε. Απίστευτο. Ά και που είστε. Χωρίς θήκη ούτε μια γρατζουνιά. Ά και για το πόσο γρήγορα τραβάει να Σας πω ότι το έδωσα σε ένα παιδί να με βγάλει μια φωτογραφία και πάω να δω μετά και με είχε βγάλει 5 φωτογραφίες. Του λέω ρε μεγάλε η μια δεν σου έφτανε. Και μου λέει δεν κατάλαβα ότι βγάζει κατευθείαν.

 

 

Μια χαρά ειναι.

Δεν ξέρω αν κάποια στιγμή θα πάρω αυτο η τον διάδοχο.

Όταν βαρεθώ το one+ θα αποφασίσω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ειναι.

Δεν ξέρω αν κάποια στιγμή θα πάρω αυτο η τον διάδοχο.

Όταν βαρεθώ το one+ θα αποφασίσω.

Δεν ξέρω πώς φαίνονται σε pc αλλά στο κινητό ότι και να βγάλω σούπερ φαίνεται.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι οι φωτογραφίες για να της βλέπεις κυρίως στο κινητό ή να τις ανεβάζεις στα social και ειδικά οι κοντινές αλλά και οι βραδυνές είναι σούπερ όπου και να τις δεις...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς φαίνονται σε pc αλλά στο κινητό ότι και να βγάλω σούπερ φαίνεται.

Και στο PC καλές είναι αν δεν τις κάνεις μεγένθυση.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...