Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

dot view case και λυθηκε το προβλημα νομιζω

Όχι δεν λύθηκε γιατί δεν μας βολεύουν όλους οι flip cover cases.. Εγώ θέλω μόνο προστασία πλάτης, δυστυχώς είναι ευαίσθητο το ξύπνημα, κερδίζεις ότι ξεκλειδώνει με μια κίνηση και χάνεις ότι μπορεί να ξεκλειδώσει σε τσέπη ή αν το κρατάς μαζί με πορτοφόλι κτλ. Προσωπικά επιλέγω να ξεκλειδώνει με την ευκολία που το κάνει, είναι μοναδική εμπειρία (ούτε κουμπιά, ούτε χτυπήματα πέρα δώθε πάνω κάτω κτλ)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι δεν λύθηκε γιατί δεν μας βολεύουν όλους οι flip cover cases.. Εγώ θέλω μόνο προστασία πλάτης, δυστυχώς είναι ευαίσθητο το ξύπνημα, κερδίζεις ότι ξεκλειδώνει με μια κίνηση και χάνεις ότι μπορεί να ξεκλειδώσει σε τσέπη ή αν το κρατάς μαζί με πορτοφόλι κτλ. Προσωπικά επιλέγω να ξεκλειδώνει με την ευκολία που το κάνει, είναι μοναδική εμπειρία (ούτε κουμπιά, ούτε χτυπήματα πέρα δώθε πάνω κάτω κτλ)

 

Ουτε και σε εμενα αρεσει ειδικα πανω στο batman scouter ειναι τελειως αχρηστη με δυσκολευει αρκετα αλλα ειναι και αυτη μια λυση Ευθυμη

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠ'ΈΡΑ

μια αγγελία απο skroutz (Σφραγισμένο με ζελατίνα ασφαλείας, δεν υπάρχει απόδειξη αγοράς. Είναι κερδισμένο από διαγωνισμό. Το παρέλαβα στις 25/06/2014. Παρόλα αυτά η εταιρεία που το κέρδισα με ενημέρωσε πως το service της είναι ενήμερο για το συγκεκριμένο σειριακό αριθμό (ΙΜΕΙ), οπότε αν παρουσιαστεί πρόβλημα το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να ενημερώσετε ότι το κινητό είναι προϊόν διαγωνισμού) απο έλεγχο imei & sn διαπιστωσα οτι ειναι απο Τσεχία ....να προχωρήσω στην αγορά..???/

LG G4
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠ'ΈΡΑ

μια αγγελία απο skroutz (Σφραγισμένο με ζελατίνα ασφαλείας, δεν υπάρχει απόδειξη αγοράς. Είναι κερδισμένο από διαγωνισμό. Το παρέλαβα στις 25/06/2014. Παρόλα αυτά η εταιρεία που το κέρδισα με ενημέρωσε πως το service της είναι ενήμερο για το συγκεκριμένο σειριακό αριθμό (ΙΜΕΙ), οπότε αν παρουσιαστεί πρόβλημα το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να ενημερώσετε ότι το κινητό είναι προϊόν διαγωνισμού) απο έλεγχο imei & sn διαπιστωσα οτι ειναι απο Τσεχία ....να προχωρήσω στην αγορά..???/

 

Ανάλογα την τιμή του

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

510 με 520 το έχει το Κάιζερ επομένως από εμένα άκυρο,γνώμη μου βέβαια

 

συμφωνω θα ζητησω καλυτερη τιμη......απο Τσεχια δεν υπάρχει προβλημα ή και οτι ειναι κερδισμενο απο πλευρας εγγυησης..???

LG G4
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω θα ζητησω καλυτερη τιμη......απο Τσεχια δεν υπάρχει προβλημα ή και οτι ειναι κερδισμενο απο πλευρας εγγυησης..???

 

Και τα δύο αλλά βασικά εγώ θα το έπαιρνα από το Κάιζερ Πρώτο για Την απόδειξη δεύτερο να είναι unbranded και τρίτο αυτοί φέρνουν από Γερμανία η Γαλλία,για 30 40ε δεν αξίζει η αγορά του

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο προβλημα είχα και στο g3.βεβαια είχα εξοικειωθεί γιατί το είχα συναντήσει και στο μ8.απλα είναι πολυ εκνευριστικο και ελπίζω να βρεθεί κάποια λύση,γιατί είσαι υποχρεωμένος να κουβαλάς τσαντάκι,ή να το κρατάς συνέχεια στο χέρι.

 

Μήπως να το γυρίσετε ανάποδα να κοιτάει προς τα έξω; Όλα αυτά γίνονται επειδή ακουμπάει στο μπούτι , έστω κι αν παρεμβάλλεται ένα κομμάτι ύφασμα.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο forum!σκεφτομαι to m8 για αγορα αλλα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος απο εσας αν θα υπαρξει εκδοση 32gb!επισης τι διαφορα εχει το branded ap to unbranded???ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια! Πήρα το m8 από kaizer και όταν το άνοιξα διαπίστωσα ότι δεν έχει τα ελληνικά στις γλώσσες! Ακόμα βέβαια δεν έχει μπει σιμ μέσα...πως τα βρίσκουμε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια! Πήρα το m8 από kaizer και όταν το άνοιξα διαπίστωσα ότι δεν έχει τα ελληνικά στις γλώσσες! Ακόμα βέβαια δεν έχει μπει σιμ μέσα...πως τα βρίσκουμε;

 

Μόλις βάλεις την κάρτα σου θα εχει ελληνικά.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να το γυρίσετε ανάποδα να κοιτάει προς τα έξω; Όλα αυτά γίνονται επειδή ακουμπάει στο μπούτι , έστω κι αν παρεμβάλλεται ένα κομμάτι ύφασμα.

 

Έτσι όμως είναι πανεύκολο να σπάσει η οθόνη σε τυχόν πέσιμο. Έχει συμβεί σε φίλο μου.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο αλλά βασικά εγώ θα το έπαιρνα από το Κάιζερ Πρώτο για Την απόδειξη δεύτερο να είναι unbranded και τρίτο αυτοί φέρνουν από Γερμανία η Γαλλία,για 30 40ε δεν αξίζει η αγορά του

 

Από Κάιζερ που πήρα για το εργοδότη μου πάντως.Και ενώ πήρα τηλ και ρώτησα αν είναι brand μου είπε όχι ότι Δεν είναι.Και όταν το έβαλα και το σεταρα και έβαλα το cos defective.Ήταν tmobile..πάντως από extreme m ,που πήρα το δικό μου ήταν καθαρό γερμανικό

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όμως είναι πανεύκολο να σπάσει η οθόνη σε τυχόν πέσιμο. Έχει συμβεί σε φίλο μου.

 

 

Σε καμια περίπτωση μπρος τα έξω!!!!

Οχι μόνο σε πέσιμο οπως πολυ σωςτα λες,αλλα και κάπου να "βρεις"παει η οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Από Κάιζερ που πήρα για το εργοδότη μου πάντως.Και ενώ πήρα τηλ και ρώτησα αν είναι brand μου είπε όχι ότι Δεν είναι.Και όταν το έβαλα και το σεταρα και έβαλα το cos defective.Ήταν tmobile..πάντως από extreme m ,που πήρα το δικό μου ήταν καθαρό γερμανικό

 

Το χουμε ξαναπεί πολλές φορές, το Κάιζερ φέρνει μόνο t-mobile και λέει ψέματά στον κόσμο. Όσο δεν του το φέρνει κάποιος στο κεφάλι, θα συνεχίζει να κοροϊδεύει τον κόσμο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Σε καμια περίπτωση μπρος τα έξω!!!!

Οχι μόνο σε πέσιμο οπως πολυ σωςτα λες,αλλα και κάπου να "βρεις"παει η οθόνη.

 

Τότε βάλτε κανέναν κωδικό ή μοτίβο. Το ίδιο πρόβλημα είχα με το viber που άναβε την οθόνη και την ξεκλείδωνε.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Σε θήκη pouch πάντως δεν παρατηρώ πρόβλημα τέτοιο. Γενικότερα με θήκη που καλύπτει την οθόνη πιστεύω δεν θα έχουμε θέμα. Το παίρνω πολύ στο φλου Γιατί είναι τέλεια η συσκευή και δεν θέλω να την ψάχνω άλλο.
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα νομίζω πως η καλύτερη επιλογή αγοράς του τλφ είναι από το extreme mobile,είναι σίγουρα γερμανικά και τα δύο παιδιά που δουλεύουν εκεί ο Νίκος και ο Ηλίας είναι γνωστές του αντικειμένου και κυρίως δεν δουλεύουν κανένα,ότι πουν είναι εγγύηση,γνώμη μου βέβαια
Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα νομίζω πως η καλύτερη επιλογή αγοράς του τλφ είναι από το extreme mobile,είναι σίγουρα γερμανικά και τα δύο παιδιά που δουλεύουν εκεί ο Νίκος και ο Ηλίας είναι γνωστές του αντικειμένου και κυρίως δεν δουλεύουν κανένα,ότι πουν είναι εγγύηση,γνώμη μου βέβαια

Συμφωνώ απόλυτα. Το ξαναλέω. Μπορεί να περιμένεις μέχρι να φέρεις αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Πριν το αγοράσω το τηλέφωνο έκανα και άλλα τηλεφωνήματα σε διάφορα καταστήματα Σκρουτζ. Περιττό να σας πω ότι δεν ήξεραν αν είναι unbranded δύο από αυτά και το gun metal χρώμα το έλεγαν grand metal. Πάρε και κατάλαβε.

Δεν ήξεραν και τι πουλούσαν. Προσωπικά τέτοια καταστήματα τρώνε άκυρο από εμένα. Ακόμα και ο γερμανός για μια κάρτα που πήγα να βγάλω nano SIM όταν η κοπέλα μου είπε ότι μόνο το iPhone παίρνει nano και πως κάνω λάθος ότι παίρνει και το HTC έφαγε άκυρο. Πήγα να ξεχάσω αυτά που ξερω

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Πριν πάρω το m7 πήγαινα και το χάζευα από δω και από κει και μια μέρα πήγα στην κοσμοτε.Ρωτάω μετά από λίγο αν έχουν το Huawei ascend p6 και με ρωτάει:Και αυτό HTC είναι;Τι να πεις..
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που κυκλοφορούν ελάχιστα Μ8 εδω που είμαι και δεν το βλέπω συνεχως μπροστά μου. Δεν θα μπορούσα να αντισταθώ.

Το πρωί ειχα πάει στην Vodafone. Το είχαν σε δικό του σταντ στο κέντρο του καταστήματος. Προσπάθησα να κάνω πως δεν το βλέπω. Δεν τα κατάφερα πήγα το χάιδεψα λίγο και δώσαμε ραντεβού τον Οκτώβρη :) Δυστυχώς εδώ δεν έχουν προσφορές σε νέα συμβόλαια ωστε να το παρεις φθηνότερα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο αντιμετώπισα το εξής θέμα με το m8!Κατεβασα μια ταινία για να δω στην τηλεόραση μέσω ανταπτορακι που συνδέεται με καλώδιο hdmi κ έχει κ θύρα για να συνδέεται με το φορτιστη!Να σημειώσω οτι ο ανταπτορας ειναι samsung,αν αυτο αποτελεί κάποιο προβλημα!Λοιπον είδα την ταινία ολα καλα κ οταν πάω να του βγάλω το καλώδιο το κινητό ζεματαγε κ Δν έκανε τπτ για λίγο ήταν νεκρό!Του πάτησα το κουμπί να ανοίξει τπτ τελικά με τα πολλα του έκανα επανεκκίνηση κ ολα καλα!Τι φταίει;Έτσι θα γίνεται δλδ οποτε θέλω να βλέπω ταινίες στην τηλεόραση;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο αντιμετώπισα το εξής θέμα με το m8!Κατεβασα μια ταινία για να δω στην τηλεόραση μέσω ανταπτορακι που συνδέεται με καλώδιο hdmi κ έχει κ θύρα για να συνδέεται με το φορτιστη!Να σημειώσω οτι ο ανταπτορας ειναι samsung,αν αυτο αποτελεί κάποιο προβλημα!Λοιπον είδα την ταινία ολα καλα κ οταν πάω να του βγάλω το καλώδιο το κινητό ζεματαγε κ Δν έκανε τπτ για λίγο ήταν νεκρό!Του πάτησα το κουμπί να ανοίξει τπτ τελικά με τα πολλα του έκανα επανεκκίνηση κ ολα καλα!Τι φταίει;Έτσι θα γίνεται δλδ οποτε θέλω να βλέπω ταινίες στην τηλεόραση;

 

Δοκίμασε να παρακολουθησεις την ταινία απο την οθόνη του Μ8 φορτιζοντας παράλληλα. Αν δεν συμβεί το ίδιο τότε κατι παίζει με την μετάδοση και το καλώδιο.

 

Εγω εχω αγοράσει ενα ασύρματο οπως τα chromecast και με mirroring βλέπω τα πάντα στην TV.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ ασύρματα με την ΤV αν θέλω να δω φωτογραφίες, βίντεο η ταινία με την εφαρμογή AllCast η οποία είναι μακράν η καλύτερη που κυκλοφορεί.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.cast

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...